Opinie o Auto Komis Avant Adam Madaj w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auto Komis Avant Adam Madaj. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto Komis Avant Adam Madaj o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Komis Avant Adam Madaj w Białystok

Ford Fiesta

Auto Komis Avant-Białystok ul.Kopernika 14, Andrzej Wróblewski jest to człowiek , który psuje reputację innym uczciwym sprzedawcom Auto Moto!samochód posiada przegląd 2 letni! , a nawet klaksonu nie miał i co gorsze wentylacja nie działała , owy dzentelmen tak się nazwał!dał roczną gwarancję ????do serwisu Forda i dobrze ,że tak nie uczyniliśmy ponieważ 2.500 za zwykłego mechanika nie wysłał pomimo , iż wysłał 2 razy dane mechanikowi , poczym męża mój i mechanika poblokował num. Jeszcze za niepodgrzewane fotele , które były podane w ogłoszeniu!miał wysłać rękojeść .Wstyd się przyznać a szkoda na gnoja czasu opisywać! podłożył fakturę na połowę kwoty a podpisałam na wyższą , tak przebierał papierami , że podmienił.Wykorzystał naiwność mojego męża , który jest zbyt uczciwy.Zdajemy sobie sprawę daliśmy się oszukać !!!.Ostrzegam umawia się bardzo rano lub wieczorem , tak zakręcił nami masakra , na chwilę obecną nie uregowaliśmy faktury naprawy aby móc ruszyć z miejsca , ponieważ oddaliśmy sprawę Policji i Policji Skarbowej , Takich (usunięte przez administratora) należy tępić , łajdak by zapłacił za naprawę jak obiecał i byśmy odpuścili trudno nasza naiwność !Nie dam (usunięte przez administratora) spokoju!Oszukana Poznań????

Robert Nowy wpis
@Ford Fiesta

Witam ja też zostałem (usunięte przez administratora) na kwotę 10 tys złotych. Zakupiłem u goscia część do auta, zrobilem przelew na wskazane konto. Twierdził ze w ciągu półtora miesiąca część będzie u mnie. Oczywiście telefony również mam poblokowane a części nie mam po 4 miesiącach. Sprawę zgłosiłem na Policję. Jak jest Pani zainteresowana jakimiś wspólnymi działaniami proszę o kontakt. Pozdrawiam Robert Łuków lubelskie

Jolanta Nowy wpis
@Robert

a co policja z tym zrobi? czy tu chodzi o jakieś wyłudzenie pieniędzy? jestem ciekawa bo nigdy w takiej sytuacji nie byłam, dlatego pytam...

Leszek Nowy wpis
@Ford Fiesta

Można prosić o kontakt...

Pytano wcześniej o pracę, tylko że na czarno, A ostatnio wpisy od niezadowolonych klientów. Był pan może w siedzibie firmy i widział czy prócz właściciela ktoś tu jeszcze pracuje? Może była nawet okazja z kimś porozmawiać o tym na jakiej umowie są tu ludzie pozatrudniani, jeśli w ogóle ktoś tu robi?

Dawid

Czy ktoś pracował tam na czarno?

Fort

Uważajcie na tego (usunięte przez administratora),czyli Andrzej Wróblewski komis Awant,(usunięte przez administratora)mnie na 20tyś jako faktura i samochód nie sprawny do jazdy.Takiego (usunięte przez administratora) jeszcze nie spotkałem,żeby jego firma padła,bo skrzywdzi następnych,a nikomu tego nie życzę.Bądzci czujni, bo ja już padłem ofiarom!!!!!!

auto

Niestety nie mogę polecić komisu. Zakupiłem tam auto jako w pełni sprawne, a już w drodze do domu auto wykazało pierwsze usterki. Dodatkowo do tej pory toczy się postępowanie sądowe o auto zakupione w tym komisie, do którego dokumentów wszystkich nie otrzymałem. ODRADZAM!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Auto Komis Avant Adam Madaj? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
jack

bardzo nie miła obsługa, nie odpowiada na pytanie (albo odpowiada nie wiem) nie wiedza co sprzedają albo próbują wcisnąć uszkodzony samochód jako bezawaryjny.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Komis Avant Adam Madaj - Białystok

• Jak się pracuje w Auto Komis Avant Adam Madaj?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Komis Avant Adam Madaj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Komis Avant Adam Madaj?

Auto Komis Avant Adam Madaj
  • Mikołaja Kopernika 14