Opinie o Auto Komis Avant Adam Madaj w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auto Komis Avant Adam Madaj. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto Komis Avant Adam Madaj o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Komis Avant Adam Madaj w Białystok

baner wywiady
Halina Nowy wpis

Widzę sporo negatywnych opinii na temat komisu. Są to opinie osób kupujących auto w tym komisie. Mam pytanie na temat pracy w firmie I opinii pracowników na jej temat. Jak się pracuje w auto komisie? Czy wypłata jest satysfakcjonująca? Wiadomo, że dla każdego będzie to oznaczało co innego dlatego fajnie by było jakbyście podali kwotę jaką można zarobić w tym komisie. Dużo trzeba się naprawować żeby dobrze zarobić?

Ford Fiesta
Pracownik

Auto Komis Avant-Białystok ul.Kopernika 14, Andrzej Wróblewski jest to człowiek , który psuje reputację innym uczciwym sprzedawcom Auto Moto!samochód posiada przegląd 2 letni! , a nawet klaksonu nie miał i co gorsze wentylacja nie działała , owy dzentelmen tak się nazwał!dał roczną gwarancję ????do serwisu Forda i dobrze ,że tak nie uczyniliśmy ponieważ 2.500 za zwykłego mechanika nie wysłał pomimo , iż wysłał 2 razy dane mechanikowi , poczym męża mój i mechanika poblokował num. Jeszcze za niepodgrzewane fotele , które były podane w ogłoszeniu!miał wysłać rękojeść .Wstyd się przyznać a szkoda na gnoja czasu opisywać! podłożył fakturę na połowę kwoty a podpisałam na wyższą , tak przebierał papierami , że podmienił.Wykorzystał naiwność mojego męża , który jest zbyt uczciwy.Zdajemy sobie sprawę daliśmy się oszukać !!!.Ostrzegam umawia się bardzo rano lub wieczorem , tak zakręcił nami masakra , na chwilę obecną nie uregowaliśmy faktury naprawy aby móc ruszyć z miejsca , ponieważ oddaliśmy sprawę Policji i Policji Skarbowej , Takich (usunięte przez administratora) należy tępić , łajdak by zapłacił za naprawę jak obiecał i byśmy odpuścili trudno nasza naiwność !Nie dam (usunięte przez administratora) spokoju!Oszukana Poznań????

Robert Nowy wpis
@Ford Fiesta

Witam ja też zostałem (usunięte przez administratora) na kwotę 10 tys złotych. Zakupiłem u goscia część do auta, zrobilem przelew na wskazane konto. Twierdził ze w ciągu półtora miesiąca część będzie u mnie. Oczywiście telefony również mam poblokowane a części nie mam po 4 miesiącach. Sprawę zgłosiłem na Policję. Jak jest Pani zainteresowana jakimiś wspólnymi działaniami proszę o kontakt. Pozdrawiam Robert Łuków lubelskie

Jolanta Nowy wpis
@Robert

a co policja z tym zrobi? czy tu chodzi o jakieś wyłudzenie pieniędzy? jestem ciekawa bo nigdy w takiej sytuacji nie byłam, dlatego pytam...

Leszek Nowy wpis
@Ford Fiesta

Można prosić o kontakt...

Dawid

Czy ktoś pracował tam na czarno?

Fort
Inne

Uważajcie na tego (usunięte przez administratora),czyli Andrzej Wróblewski komis Awant,(usunięte przez administratora)mnie na 20tyś jako faktura i samochód nie sprawny do jazdy.Takiego (usunięte przez administratora) jeszcze nie spotkałem,żeby jego firma padła,bo skrzywdzi następnych,a nikomu tego nie życzę.Bądzci czujni, bo ja już padłem ofiarom!!!!!!

 Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Auto Komis Avant Adam Madaj? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Doradca Klienta Biznesowego
Białystok
Polenergia Fotowoltaika S.A.
(13 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. handlu zagranicznego
Białystok
Pronar Sp. z o.o.
(1416 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Database Administrator
Białystok
Scalo Sp. z o.o.
(176 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
auto

Niestety nie mogę polecić komisu. Zakupiłem tam auto jako w pełni sprawne, a już w drodze do domu auto wykazało pierwsze usterki. Dodatkowo do tej pory toczy się postępowanie sądowe o auto zakupione w tym komisie, do którego dokumentów wszystkich nie otrzymałem. ODRADZAM!

jack

bardzo nie miła obsługa, nie odpowiada na pytanie (albo odpowiada nie wiem) nie wiedza co sprzedają albo próbują wcisnąć uszkodzony samochód jako bezawaryjny.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Komis Avant Adam Madaj - Białystok

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Auto Komis Avant Adam Madaj?

  Zobacz opinie na temat firmy Auto Komis Avant Adam Madaj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Komis Avant Adam Madaj?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto Komis Avant Adam Madaj
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Mikołaja Kopernika 14
  15-377 Białystok
 • NIP: 5422841339 REGON: 200784892
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Auto Komis Avant Adam Madaj
Przejdź do nowych opinii