Opinie o G.G. Cars Autohandel Bartłomiej Giliński w Świebodzin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy G.G. Cars Autohandel Bartłomiej Giliński. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie G.G. Cars Autohandel Bartłomiej Giliński o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G.G. Cars Autohandel Bartłomiej Giliński w Świebodzin

Ja Nowy wpis

Jakie warunki są dla sprzedawcy aut, jeśli chodzi o benefity i czas pracy? O ile w ogóle zatrudnia kogoś, bo właśnie nie mogę nic znaleźć w sieci za bardzo to mówię zajrzę na forum jakieś, może ktoś mi powie. Ale za wiele tu też nie widzę.

Klient Nowy wpis

Nie polecam sprzedawcy, kontakt bardzo słaby. Wystawiony samochód i opis niezgodny ze stanem faktycznym, a do tego brak profesjonalnego podejścia do klienta...

Marecki Nowy wpis

Bardzo kompetentne podejście do klienta kupującego samochód.

Gw Nowy wpis

Nie polecam, radzę omijać szerokim łukiem samego właściciela.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w G.G. Cars Autohandel Bartłomiej Giliński? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Wojciech

Kupiłem w tym komisie drugi samochód. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Na pewno tam wrócę po kolejne auto.

Agnieszka

Bardzo nie polecam właściciela. Jechaliśmy ponad 300km.. Dotarliśmy na miejsce, po 10 minutach Pan łaskawie się zjawił z czego nie nawiązał z nami żadnego zdania. Dał kluczyki i sobie gdzieś poszedł. Grzecznie go wołając i mówiąc, czy wie, że z tylu jest przytarte, bo na zdjęciach tego nie ma odpowiedział mi „o błotniku pani mówi” i rozmowa się zakończyła… znowu sobie poszedł dalej…zero zainteresowania sprzedażą auta. Czuliśmy się, wręcz jakbyśmy się narzucali ???????? Więc u tego Pana zdecydowanie nie warto kupować, ponieważ zdjęcia a rzeczywistość to kompletnie co innego niestety….:(

Majjki
@Agnieszka

Witam jaki samochód państwo oglądali bo miałem taki sam przykład strata czasu i pieniędzy

@Majjki

Też tak daleko dojeżdżaliście? Bo ja właśnie też się tego obawiam. A wy po który chcieliście podjechać?

Klient

Przez telefon sprzedawca powiedzial że lakierowane były 2 elementy i opony są do wymiany, tak też się okazało na miejscu. Reszta ok. Auto kupiłem.

Dorota
@Klient

No to dobrze, że szczerze powiedział o tym, nie uważasz? Jak się auto sprawuje teraz? Wszystko ok? Warto tam podjechać, bo mam dosyć daleko i nie wiem jak z wielkością oferty aut?

@Dorota

Powiedział jak jest i wiedziałem po co jadę. Autem jeżdżę, jest ok. Czy warto tam jechać nie wiem bo każdy samochód jest inny. Nie wiem na jaki trafisz

@Klient

No właśnie ja też się obawiam, że człowiek przyjedzie i no niestety to nie będzie "to". Ale skoro szczerze powiedział Ci co i jak i to się sprawdziło to chyba można zaufać? Przez te 2 tygodnie wciąż wszystko sprawne?

Klient

NIE POLECAM ZDECYDOWANIE. Kilka lat temu zakupilem w tym komisie auto. Niedawno oddalem auto do warsztatu, jak się okazalo po podłączeniu komputera licznik został przekręcony na 80tys. Niestety minęło troche czasu i ciężko będzie to udowodnic. Omijajcie ten komis szerokim łukiem.

Zawiedziona

Właściciel jest totalnie niepoważny! Odradzam każdemu kontakt z tą osobą, jeśli chce mieć auto. Jednego dnia dzwonimy, umawiamy się z panem, że następnego dnia przyjedziemy zobaczyć auto. Jechaliśmy 300km w jedną stronę, brałam dzień wolny z pracy, tylko po to by 1. Nie zastać nikogo na miejscu 2. Po telefonie dowiedzieć się, że auto, które mieliśmy oglądać, zostało sprzedane komuś innemu dzień wcześniej. Nawet nie raczył nas poinformować, że auta nie ma, żebyśmy nie jechali taki kawał. Żenada.

Wiktoria
@Zawiedziona

No faktycznie żenada i to wielka! Strasznie bym się wściekła, cały dzień zmarnowany. Widać że facet nie ma pojęcia o kulturze osobistej i profesjonalizmie.

Robert

Samochód ok, kontakt dobry. Polecam

Mr. Gruszczyński

W grudniu 2019 kupiłem Hyundaia i. Jeżdżę nim do dzisiaj.Po przyjeździe na miejsce i obejrzeniu auta (jazda próbna,oględziny itp.) pojechaliśmy na stację diagnostyczną,auto było dokładnie obejrzane z każdej strony,przegląd zrobiony na koszt sprzedającego.Zostałem poinformowany co jest do wymiany ( w moim przypadku był to amortyzator i pasek klinowy) Kontakt ze sprzedającym bardzo dobry, choć rzeczywiście na dosłanie przez niego dokumentów czekałem ponad tydzień, gdzie zapewniał mnie że będą wysłane następnego dnia. Jak dla mnie to jedyny minus. Cena była do lekkiej negocjacji. Ja osobiście miałem dobre doświadczenia z GG Cars i polecam.

Deniro

Firma o słabej kondycji finansowej. Non stop cięcia. Pracownicy nie są pewni jutra. Z wypłatami bywa ta że raz są raz są z opóźnieniem. Nikomu tego nie życę. PIP musi przyjść i to zweryfikować. Takiej jazdy nie widziałem od lat 90. No ale cóż zrobić takicj firemek jest na pęczki.

COLA

Ten komis to porażka. Umówiłem się że przyjadę obejrzeć i zadatkować auto. Miało według opisu mieć dokumentację przebiegu i co? Ściema. Pan właściciel okazał mi książki instruktażowe, instrukcje obsługi a zero info o przebiegu. Auto było autoszrot z niemniej niż 300 tys. przebiegiem co było widać w każdym elemencie wyposażenia- a wg opisu miał niby mieć 107 tys. Straciłem cały dzień na dojazd, kasę za wahę i.... total rozczarowanie hosztaplerką jaką określam ten sposób wprowadzania klienta w błąd!!! Nie warto tracić czasu i kasy na takie coś

Wiesia

Gorąco polecam. Zakupiłam auto ,pełen profesjonalizm w obsłudze klienta. Samochód dostarczony pod dom bez dodatkowych kosztów.

Maniek

Kontakt niby OK, auto również w porządku ale późniejsza obsługa posprzedażowa tragedia. Dokumenty akcyzowe miały zostać dosłane na drugi dzień, mija piąty i wciąż ich brak. Telefony i smsy z mojej strony bezskuteczne. Jeśli komuś zależy na czasie to auto tylko z kompletem dokumentów, nie słuchać bajek o szybkim dosłaniu bo jak mówią "pieniądze zapłacone to się martw".

Izabela
@Maniek

Cześć, zainteresowała mnie Twoja historia i zastanawiam się czy warto udać się do firmy w celu zakupu samochodu. Możesz napisać później jak skończyła się cała sytuacja i czy dokumenty zostały dosłane? Rozstrzygnie to wątpliwości co do tego czy warto współpracować z firmą.

@Maniek

Witaj też tak miałem kupiłem auto i na akcyzę czekam tydzień tą sama sytuacja Krótko mówiąc nie mają opłaconych aut A powinien w ciągu 14 dni być opłacony Kombinują jak mogą więcej tam auta nie kupię miało być idealnie a okazalo sie ze wlozylem jeszcze sporo pieniędzy dużo by tu opisywać Nie polecam innym tego komisu

Magda

Pracownicy powinni od razu dostać 50 procent podwyżki, a właściciel na seszele i nie wracać, każdy to powie..

Klient

Podejście do klienta jest lekceważące i daje wiele do życzenia. Potwierdzam niesłowność właściciela, jak i pracowników. Ciężko czegokolwiek się dowiedzieć czy też umówić się na dodatkowe oględziny. Relacja sprzedawca-klient tutaj nie istnieje tak samo jak jakakolwiek kultura osobista czy charyzma. Odradzam komukolwiek ten komis. Same podejście właściciela do transakcji czy próby kontaktowania się cokolwiek powodują niepotrzebne nerwy. Szczerze odradzam

Rafal

Nie polecam, właściciel nie słowny, w piątek zarezerwowałem auto na niedzielę, właściciel kazał zadzwonić w sobotę żeby dogadać się do godziny o której w niedzielę ma otworzyć bramę komisu u mówiliśmy się na godzinę 8 rano, zapytałem go przez telefon czy na pewno mam zarezerwowane auto do niedzieli odpowiedział że tak, a więc wyruszyłem w sobotnie popołudni z Lublina do Świebodzina po auto po godzinie 17 wysłałem do gościa SMS że potwierdzam że będę w niedzielę o 8 rano, dojechałem do Zielonej Góry i stwierdziłem że się prześpię w hotelu i to paręnaście kilometrow z Zielonej Góry rano na 8 dojadę do Świebodzina, o 22.03 będąc w hotelu w sobotę otrzymałem SMS od tego pana, proszę nie przyjeżdżać po auto, auto sprzedane, hehe sami widzicie co to za pan, to nie było mi do śmiechu.

Konstanty

Liczyłem na informacje od pracowników a tu jedynie klienci choć to nie jest odpowiednie forum.

Polecam zakup w Ggcars Zadowolona klientka

Zostaw merytoryczną opinię o G.G. Cars Autohandel Bartłomiej Giliński - Świebodzin

G.G. Cars Autohandel Bartłomiej Giliński
3.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Jeziorowa 12
    66-200 Świebodzin