Jel-Car

Jelenia góra

Opinie o Jel-Car

Norek

Serwis jak i komis omijać jak największym łukiem. Byłem na tyle naiwny, że zakupiłem auto w komisie Jel-Car, a przegląd przed sprzedażny zrobiłem w serwisie Jel-Car. Tak szybkiego przeglądu to ja jeszcze w życiu nie widziałem, zanim zdążyłem zapłacić, auto było już po sprawdzeniu. Szkoda że w kilku kilometrach zaczęła się moja gehenna. Auto po przejechaniu niecałych 500 km wylądowało u mechanika z poważną usterką (która była zdecydowanie wada ukrytą). W związku z powyższym zwróciłem się do "Licencjonowanego Sprzedawcy" z Jel-Car, który mi wyjaśnił, że oni nie sprawdzają oferowanych aut, a jak mam jakieś problemy to mogę się z pretensjami zwrócić za ich pośrednictwem do poprzedniego właściciela, a jeżeli chcę jakiejś rekompensaty to tylko od poprzedniego właściciela. Firma mało rzetelna i niestety sprzedawcy to się znają na wciskaniu kitu klientom, bo na samochodach to raczej wątpliwe, ja u nich kupiłem auto dwa razy pierwszy i ostatni. Potencjalnym klientom proponuję się zastanowić dwa, a nawet trzy razy zanim zdecydują się na transakcje w tym komisie

Dominika

Skoro są miejsca pracy, jak Jel-Car, w których pracownicy chcą pracować latami to myślę, że warto się tam zatrudnić. A jest ku temu okazja, bo firma poszukuje dużej liczby specjalistów do załogi: http://www.jelcar.pl/praca.html Od mechaników, po sprzedawców i magazynierów. Każdy pasjonat samochodów znajdzie coś dla siebie.

Dominika

@Paweł a Ty jesteś jednym z nich? Jak osiągnąć taki długi czas staż pracy w jednym miejscu? Chyba musisz być zadowolony z pracy w Jel-Car? Powiesz, co na to wpłynęło?

Dominika

Firma Jel-Car poszukuje aktualnie pracowników na wiele stanowisk http://www.jelcar.pl/praca.html. Są tu pracownicy tej firmy? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć pracując w Jel-Car obecnie? Możecie powiedzieć coś więcej o tym jakim firma jest pracodawcą? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

Albercik
@Dominika 07.08.2017 10:47

Wszystko odbywa sie pod stołem szefowej. Czasami wyślą na szkolenie. Praca akurat by znaleźć inna, Ew zrobić pół roku dostwiadczenia. Rotacja ludzi masakryczna.

Paweł
@Albercik 10.08.2017 22:52

Z tą rotacją się nie zgodzę. Są tam pracownicy pracujący po kilka, kilkanaście lat. Osoby samodzielne, odpowiedzialne, których nie trzeba pilnować i wszystkiego tłumaczyć na pewno mogą liczyć na dłuższe zatrudnienie.

Podziękowanie dla Pana Jarka i Sławka z komisu aut używanych za okazaną pomoc i życzliwość oraz wykazaną cierpliwość dla kupującego.

a,lo

Wydaje mi się, ze na spokojnie można liczyć na wyższe zarobki @brak słów., bo przecież dochodzą do tego odpowiednie premie, a dorzucają jakieś benefity?

bog...

wszystko co można powiedzieć o Jel-Car to to że powinni wymienić zespół w obsłudze klienta a zwłaszcza ten zarozumiały grubas skośnooki który uważa że ma zawsze rację. Niech zapamięta że to klient jest dla niego a nie on dla klienta. Po jego podejściu do klienta JEL-CAR traci w oczach. Żałosny Gamoń

X

BEZNADZIEJNA FIRMA OBSŁUGA FATALNA PSEŁDO KIEROWNICZKA UBEZPIECZEŃ SAMA NIE WIE O CZYM MÓWI WARSZTAT PORAŻKA NIGDY WIĘCEJ OMIJAJCIE ICH LUDZIE MASAKRA

Sprawiedliwy

Będąc w Jel-lichwie zaproponowałem zostawienie mojego auta w rozliczeniu wartego bez wkładu finansowego o koło 9000 tyś złotych za tańsze auto które u nich stalo 4800 zł pan lichfa zwyglądu auto wycenił w cenie złomu i kazał dopłacić 1500 złotych plus prowizję komisu swoje złomy cenią jak auta z górnej półki twoje z chwilą przekroczenia komisu zamienia się w kupe zlomu bez wartości w oczach zdziercy i lichwiarza ktoryCię wydyma na kasę i auto , omijajcie ludzie szerokim łukiem ten komis bo się nie znają na niczym jak podniosłem maskę to powiedział co to jest wskazując na klimatyzację to serwo ? no to jak mają takich speców to życzę Jel- lichfie wszystkiego najlepszego

Kromkruak

Razu pewnego wybrałem się do Jelcaru,celem ustalenia z diagnostą terminu obsługi,oraz konsultacji-(myślę że z najlepszym w Jeleniej Górze)ze "szpecem"od pomp wtryskowych.Drzwi obu mechaników sąsiadują ze sobą,z tymże do warsztatu pomp wtryskowych,trzeba przejść przez jeden garaż.Kiedy przeszedłem przez drzwi garażu do holu,zauważyłem,że warsztat pomp jest zamknięty,odwracając się na pięcie,postanowiłem wyjść.Nagle z końca korytarza usłyszałem donośny głos męski-"czego pan tu szuka?"-spojrzałem w prawo i zauważyłem dwóch mężczyzn stojących przy naprawianym pojeżdzie w końcu korytarza.Jeden z nich ubrany był po roboczemu,drugi zaś w czystym ubiorze pod krawatem,ciemny włosy kręcone lekko szpakowate średniej budowy z ręką w kieszeni,z okularami wiszącymi na łańcuszku,palący papierosa-obaj panowie ok. pięćdziesiątki,lub chwilę po.Podszedłem do nich z zapytaniem o mechanika od pomp.Wówczas palący gość z ironią,oraz podniesionym głosem krzyknął raz jeszcze "co ja tu robię,i czego tu szukam?...tutaj się nie wchodzi..."Odpowiedziałem stanowczo,i zrozumiale,że nie szukam tutaj jego,a w ogóle kim on jest,skoro zadaje mi te pytania,i nakazuje wyjść.Odpowiedział,że jest tu pracownikiem,na kierowniczym stanowisku...Wówczas to ja zapytałem,czy jako kierownik-osoba przestrzegająca BHP,oraz przepisów,wymagająca tegoż samego od swoich pracowników-może on w miejscu zakazanym swobodnie palić papierosa?-nie odpowiedział nic,tylko szybko zgniótł niedopałek wyrzucając go na ziemię holu-po czym znów rozkazująco powiedział abym stąd wyszedł-podchodząc do mnie i ręką wskazując drzwi.Co też i uczyniłem,gdyż i tak miałem zamiar wyjść.Warsztat,holl,poczekalnia,lub inne pomieszczenia,są miejscami publicznymi,i każdy z zamiarem uzyskania porady,pomocy,lub innego mechanicznego problemu może tam wejść,i bezpośrednio porozmawiać z mechanikiem...Tak jest zawsze i w każdym NORMALNYM warsztacie mechanicznym.Ja nie poszedłem tam zamówić Pizzy-chciałem tylko uzyskania rzetelnej informacji.Nie rozumiem reakcji tego gościa?powinien się on udać na jakieś konsultacje z udziałem psychologa,psychoterapeuty,bądż innego fachowca.Zapisać się na terapię grupową...Może zmienić tryb życia?znależć jakieś zainteresowanie czymś po pracy-może rower,może wędka?może wreszcie pogodzić się z żoną,kochanką,bądż konkubiną?zacząć rozwiązywać domowe problemy w domu,a nie przynosić ich na forum do pracy?nie wiem...Zachowanie faceta było nieprofesjonalne,płytkie,ćwierć inteligentne,lakoniczne,patetyczne,absurdalne...Po wyjściu,dowiedziałem się,że ów gość nosi nazwisko prawdopodobnie Luty,lub Kwiecień,albo coś po środku...Mechanik natomiast z nim wówczas stojący,zachowywał się spokojnie,inteligentnie uspokajając zdenerwowanego(nie wiadomo czym) krawaciarza...Jeśli kierownictwo tak się zachowuje dla klientów,to czy ich podejście merytoryczne do napraw naszych pojazdów jest inne?

co

To chyba jedyny warsztat w Jeleniej który podlicza naprawy opierając się jedynie na wyglądzie klienta i samochodu a nie po tym co zrobią . Normalny klient jest liczony normalnie a lepiej wyglądający jest naciągany ( sam tego doświadczyłem przyjeżdżając autem moim i żony ) już nie wspominając o tych panach co na warsztacie niby rządzą - zero jakiejkolwiek kompetencji , znają to się oni chyba tylko na 126

myślałem ze coś się zmieniło( początki nowego jel car-u na to wskazywały ) jednak nie a postawa kierownika działu obsługi klienta żenująca i poniżej jakich kolwiek standardów cytuje słowa kierownika jakie usłyszałem gdy byłem zgłosić niezadowolenie z załatwienia mojego problemu " ma pan problem z zawieszeniem musi pan wyremontować silnik" . wypowiedz w tonie lekceważącym i pełnym pogardy!!!

Marcin

Jaki bałagan? Obsługa profesjonalna i życzliwa. Jestem ich klientem i nigdy nie mogłem im nic zarzucić a wiecie, że o dobry warsztat nie jest łatwo

abc

Totalny bałagan... brak organizacji czasu pracy,mierne zarobki.Kosmiczne wymagania.Wszelkim zainteresowanym polecam pojechać do tej firmy i z pozycji klienta zobaczyć jak to wszystko działa,łatwo dostrzec opisane fakty-nawet jako klient.

worker

To teraz całkiem nowa firma, od zeszłego roku rewolucja, nowy szef, nowe mozliwości. można zrobić pięć lat kariery w rok.

Słowa kojarzące się z Jel-Car Sp. z o.o. solidna, profesjonalna, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry . Atmosfera i ludzie tam pracujący są życzliwi, koleżeńscy. Od jakiej stawki można negocjować pensję? - prowizja Najbardziej podobało mi się w Jel-Car Sp. z o.o.: Szkolenia zawodowe Najbardziej nie podobało mi się w Jel-Car Sp. z o.o.: niepewny los firmy

Zostaw opinię o Jel-Car - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jel-Car