Opinie o Jel-Car w Jelenia góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Jel-Car. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jel-Car o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jel-Car w Jelenia góra

Karol

Nadal jest trzy tysiące netto?

@Karol

taaaa... pewnie na działalności albo najniższa na konto a reszta pod stołem

@Metju

Nie no niby 3 tys nie tak źle, zawsze gorzej może być, ale myślisz, że kiedykolwiek będzie szansa na więcej? Jak dają pod stołem to wgl coś pomaga, żeby więcej dostać?

@Monika

No i co z tego że będzie szansa na więcej... Ale do emerytury ledwo co wpadnie

Weronika
@Metju

A na ile można liczyć "pod stołem"? Zawsze samemu można coś zainwestować w emeryture, już na marginesie że firma nie powinna tak robić

Dawid
@Monika

Tak pomaga prezesowi :) on dostaje więcej a ty nawet nie 10%

Dawid Nowy wpis
@Weronika

Pod stołem można już liczyć na nic od 4 miesięcy, każdy słyszy inny procent do premii z nad przerobu i to jest tylko mobilizacja dla Ciebie żeby (usunięte przez administratora) Cię na kasę, nie ma w tej firmie już żadnych premii. mechanicy się zwolnili, kilka miesięcy z rzędu zostali zrobieni na kasę wszyscy pracownicy ale nie każdy ma dowagę otworzyć gębę z różnych przyczyn, nie ma tam już nikogo z mechaników, firma zaraz się zawinie, Pan Wojtek żyje w czasach gdzie ktoś za najniższą krajową zarobi dla niego 20 tyś zysku i będzie za nim biegał liczy na (usunięte przez administratora) z doświadczeniem (beduinów) ale niestety czas otworzyć oczy te czasy minęły 20 lat temu że ludzi było a roboty nie, teraz niestety ale firma musi szukać pracownika, nie tu to tam proste. Szkoda marnować czasu na tą niepewną firmę która może z dnia na dzień się zawinąć i podziękują Tobie w każdej chwili, żadnej możliwości rozwoju,angażu czy pewnego miejsca pracy, a nie przepraszam angaż jest na pracownika beduina. Możesz nawet usłyszeć do prezes słuchaj na tym stanowisku nie jesteś mi potrzebny, idziesz na to stanowisko ale się żegnamy (bez okresu wypowiedzenia oczywiście) 1.Nie pierze ciuchów roboczych ani nie płaci za ich pranie a należy się to prawnie śmieszne pieniądze ale się należą 2.Brak szmat czy mat do wycierania, wiadomo takie rzeczy są potrzebne do mechaniki. 3.Praca w temperaturze (chłodne sezon) od 3 do 10C z czego średnia zazwyczaj to 6-7 zero zainteresowania z jego strony w ciepłe ciuchy robocze dla pracowników każdy chodził prywatnie ubrany w coś ciepłego. wywalone na wszystko nie płaci diety która wynosi prawnie 30 zł dziennie za pracę w takich temperaturach. 4.W lato istny piekarnik 40C+ i trzeba się prosić żeby kupili wodę do picia a jak kupią to można co najwyżej dostać od niej (usunięte przez administratora) 5.Każdy z pracowników ma umowę z kim innym lub własna działalność (oczywiście wszystko na najniższą krajową) żeby nie mieć zatrudnionych więcej niż 20 pracowników bo w tedy należy Ci się odprawa podczas zamknięcia firmy, czy zatrudniony Bhp itd. premia na gębę a później tej premii nie zobaczysz, podpisywanie umowy z nimi musi być wszytko wpisane w umowę brutto bo inaczej zapomnij o premiach czy tej brakującej sumy do dogadanej kwoty. 6.Jak pada deszcz leje się w każdym miejscu z dachu. Już dawno powinien być zgłoszony do inspekcji pracy i zawinięty ten (usunięte przez administratora) ale szkoda tylko ludzi którzy tam pracują żeby złożyć takie zawiadomienie. Ta firma już jest tak spalona w całej jeleniej że nikogo nie znajdą tam do pracy do póki nie zmieni się nazwa firmy i prezes. Szkoda mi tylko ludzi z tej firmy, mam nadzieję że za to postępowanie wobec innych przez prezesa pociągnie go na samo (usunięte przez administratora)! Jedna wielka ruina wybudowana naście lat temu nie robił z tym nic a teraz oczekuje że ktoś mu sypnie za to (usunięte przez administratora) kasy, albo wynajem powierzchni i co tam trzymać ??? zimno/wilgotno/gorąco w ogóle informuje najemców że podczas deszczu leje się z dachu w każdym miejscu? wątpię.

Jakie są mocne strony pracodawcy Jel-Car?

Odpowiedz Nowy wpis

Pytanie pasujące do kogoś z kręgu prezesa. Opinia po okolicy jg odnośnie firmy krąży adekwatna.

Były pracownik Nowy wpis

Cięcie kosztów

Jakie godziny pracy obowiązują w Jel-Car?

Pytający

7-16

Paulina
@Pytający

Jak to wygląda w praktyce? Rzeczywiście tyle sie pracuje czy może jakies nadgodziny się zdarzają? Jeśli tak to są rozliczane jako dodatkowa kasa czy wolne?

Lina
@Paulina

Nadgodzin nie ma, jeżeli są to tylko za darmo, zależy jakie stanowisko na każdym jest inaczej liczone. Magazyn od godzin, mechanik od przerobu

Oleg

Witam. Rozglądam się za nową robotą bo mój szef mnie wkurza, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Liczę, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Góry. Pomóżcie mi i opiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Jel-Car? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy w firmie można zamówić obiad, w którego koszcie partycypuje pracodawca? Oleg

Oxy
@Oleg

3000 netto, własna działalność, najniższa na konto reszta koperta, atmosfera dobra, z strony firmy masz wodę i czajnik :)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Jel-Car? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Czy Jel-Car zatrudnia studentów?

Metju

Nie rób sobie krzywdy i nie idź tam do pracy

@Metju

Sugerujesz, że student nie da rady? :D Ja akurat w tych ludzi to bym nie wątpiła. ;)

Dominika

@anonymous, jak w takim razie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna w Jel-Car? Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane na niej? Jaka forma zatrudnienia miała być podstawą Twojej współpracy z tym pracodawcą?

@Dominika

Bardzo obiecująco i zachęcająco.Umowa na stałe po okresie próbnym,trzy tysiące netto.Bardzo chętnie przystałem na te warunki,więc w okolicach 15 dnia miesiąca przystąpiłem do pracy.Wypłata w okolicach ostatniego dnia miesiąca,i tu pierwsze zdziwienie.Po dwóch tygodniach pracy zarobiłem 120 zł,nie wiedziałem jak i z czym się w domu pokazać .Jako wyjaśnienie usłyszałem,że system naliczania wynagrodzenia w tej firmie jest miesięczny i...mogę udać się do szefa po zaliczkę. Tak jak zobaczyłem umowę ,tak również zaległe wynagrodzenie.

@anonymous

Do szefa tego szacownego biznesu powinno wreszcie dotrzeć,że teraz pracownik pracuje nie tam gdzie jest wolne miejsce.Tylko tam gdzie chce pracować.

Dominika

@Szrotomoto, Twoje pytanie, jest dowodem na to, że funkcjonowanie tego forum jest bardzo ważne. Czy ktoś z innych użytkowników, zatrudnionych w Jel-Car, mógłby przedstawić aktualną sytuację wewnętrzną występującą u tego pracodawcy i krótko opisać warunki zatrudnienia obecnie proponowane na rozmowie kwalifikacyjnej?

Szrotomoto

Warto próbować pracy jako sprzedawca samochodów w jelcar, czy nie warto ?

Konkurencja inspiruje do pisania?

@Andrzej

Bardziej inspirująca jest wypłata za wykonaną pracę,której zabrakło. Okazuje się,że konkurencja płaci i ją na to stać. Pominę pracę bez umowy, ubezpieczenia i itd. Okazuje się że można w tych czasach pracować bez umowy, badań i wypłaty.

Julita

Czy wiecie coś o nowych ofertach pracy? Może coś ktoś napisze?

Brak umowy , brak wypłaty. A jeżeli już jest to koperta pod stołem. Podejmując tam pracę liczyłem na pewien poziom którego niestety zabrakło.

Bartek

Może nie każdy nadaje się do pracy w firmie?

Ulka

A może trzeba pracować i wykonywać polecenia co dla niektórych jest nie do akceptacji.

Nie jestem robotem

,,Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem istoty sprawy nie peszyć przełożonego,, Car Rosji Piotr I. Cała prawda o tym miejscu zawarta jest w tym cytacie. Mądrych tam nie lubią. Jeśli jesteś gotowy być niewolnikiem za minimalna pracę krajową i znosić humory prezesa to praca dla Ciebie.

Dominika

@Norek rozumie Twoje konsumenckie rozczarowanie firmą Jel-Car, ale to nie miejsce na pisanie o zakupach w tym miejscu. Gowork.pl to serwis pracy i dzielimy się tutaj swoimi opiniami o pracodawcach. Dlatego zachęcam do pozostawiania takich właśnie opinii.

Norek

Serwis jak i komis omijać jak największym łukiem. Byłem na tyle naiwny, że zakupiłem auto w komisie Jel-Car, a przegląd przed sprzedażny zrobiłem w serwisie Jel-Car. Tak szybkiego przeglądu to ja jeszcze w życiu nie widziałem, zanim zdążyłem zapłacić, auto było już po sprawdzeniu. Szkoda że w kilku kilometrach zaczęła się moja gehenna. Auto po przejechaniu niecałych 500 km wylądowało u mechanika z poważną usterką (która była zdecydowanie wada ukrytą). W związku z powyższym zwróciłem się do "Licencjonowanego Sprzedawcy" z Jel-Car, który mi wyjaśnił, że oni nie sprawdzają oferowanych aut, a jak mam jakieś problemy to mogę się z pretensjami zwrócić za ich pośrednictwem do poprzedniego właściciela, a jeżeli chcę jakiejś rekompensaty to tylko od poprzedniego właściciela. Firma mało rzetelna i niestety sprzedawcy to się znają na wciskaniu kitu klientom, bo na samochodach to raczej wątpliwe, ja u nich kupiłem auto dwa razy pierwszy i ostatni. Potencjalnym klientom proponuję się zastanowić dwa, a nawet trzy razy zanim zdecydują się na transakcje w tym komisie

Dominika

Skoro są miejsca pracy, jak Jel-Car, w których pracownicy chcą pracować latami to myślę, że warto się tam zatrudnić. A jest ku temu okazja, bo firma poszukuje dużej liczby specjalistów do załogi: http://www.jelcar.pl/praca.html Od mechaników, po sprzedawców i magazynierów. Każdy pasjonat samochodów znajdzie coś dla siebie.

Dominika

@Paweł a Ty jesteś jednym z nich? Jak osiągnąć taki długi czas staż pracy w jednym miejscu? Chyba musisz być zadowolony z pracy w Jel-Car? Powiesz, co na to wpłynęło?

Dominika

Firma Jel-Car poszukuje aktualnie pracowników na wiele stanowisk http://www.jelcar.pl/praca.html. Są tu pracownicy tej firmy? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć pracując w Jel-Car obecnie? Możecie powiedzieć coś więcej o tym jakim firma jest pracodawcą? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

Albercik
@Dominika

Wszystko odbywa sie pod stołem szefowej. Czasami wyślą na szkolenie. Praca akurat by znaleźć inna, Ew zrobić pół roku dostwiadczenia. Rotacja ludzi masakryczna.

@Albercik

Z tą rotacją się nie zgodzę. Są tam pracownicy pracujący po kilka, kilkanaście lat. Osoby samodzielne, odpowiedzialne, których nie trzeba pilnować i wszystkiego tłumaczyć na pewno mogą liczyć na dłuższe zatrudnienie.

Podziękowanie dla Pana Jarka i Sławka z komisu aut używanych za okazaną pomoc i życzliwość oraz wykazaną cierpliwość dla kupującego.

Zostaw merytoryczną opinię o Jel-Car - Jelenia góra

• Jak się pracuje w Jel-Car?

Zobacz opinie na temat firmy Jel-Car tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jel-Car
  • Spółdzielcza 38