Opinie o Kancelaria Doradztwa Podatkowego Kasprzyk & Niziołek sp.j. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Doradztwa Podatkowego Kasprzyk & Niziołek sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Doradztwa Podatkowego Kasprzyk & Niziołek sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Doradztwa Podatkowego Kasprzyk & Niziołek sp.j. w Sosnowiec

Klaudia Nowy wpis

Jestem pracownikiem w Kancelarii od 4 lat i z czystym sumieniem mogę z całego serca polecić pracę w tej firmie. Właścicielowie firmy z dużym wsparciem oraz wyrozumiałością podchodzą do każdego pracownika. Indywidualnie każdego doceniają oraz szanują. Szefostwo dokłada wszelkich starań aby każdy pracownik mógł się rozwijać i zdobywać coraz to większą wiedze. Firma rodzinna a co za tym idzie atmosfera w biurze niesamowicie przyjazna. W kwestii zarobków bardzo duży plus a wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas. Polecam

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Kancelaria Doradztwa Podatkowego Kasprzyk & Niziołek sp.j.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 7 lutego.

Odpowiedź Nowy wpis

Pracownicy są obciążani obowiązkami za niskie wynagrodzenia, a atmosfera w pracy jest bardzo napięta.

marniz Nowy wpis
@Odpowiedź

Szanowny Były Pracowniku, opinia nie jest zgodna z prawdą. Ilość pracy jest adekwatna do czasu pracy a wynagrodzenie rynkowe. Atmosfera w pracy jest doskonała (atmosferę pracy tworzą pracownicy). Nie pracuje Pani w naszej firmie już prawie od roku.

Czy rotacja pracowników w Kancelaria Doradztwa Podatkowego Kasprzyk & Niziołek sp.j. na Księgowa jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 7 lutego na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

INNA

Pracownicy sami odchodzą. Są przeładowani pracą.

Czy firma Kancelaria Doradztwa Podatkowego Kasprzyk & Niziołek sp.j. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

kwiatek

Tak, szklenia są prowadzone na bieżąco, całkowicie bezpłatnie dla pracowników.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kancelaria Doradztwa Podatkowego Kasprzyk & Niziołek sp.j. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Serwisant rowerowy
Dorotaa

Praca czy staż w tej firmie to czysta przyjemność. Rodzinna atmosfera, możliwość nauki i zdobycia bezcennego doświadczenia. Tu uczą nie tylko praktycznego wykonywania zawodu ale też dobrej współpracy z klientem. Zarobki ok.

polena

Miałam okazję być na stażu w tym biurze - wrażenia super! Po stażu wyjechałam za granicę ale mam nadzieje, że kiedyś będe miała okazję wrócić bo taki pracodawca nw dzisiejszych czasach to prawdziwy skarb!

buli

Praca w fajnym, zgranym zespole. Szefostwo dba o pracownika i to nie tylko finansowo (w tej kwestii jest dobrze ), zawsze można na nich liczyć. Szkolenia, na które wysyła i finansuje pracodawca podnoszą kwalifikacje pracowników. Pracy dużo, ale nikt nie płaci nikomu za siedzenie, poza tym jest tak wiele różnych przypadków, że cały czas można nauczyć się czegoś nowego. Warunki pracy bardzo dobre: czysto, schludnie ... Jeżeli zależy ci na pracy w fajnym, zgranym zespole, chcesz pracować, uczyć się, podnosić kwalifikacje, to polecam pracę w tej Kancelarii.

membranka

Pracuje w tej firmie od kilku miesięcy. To co lubię tu najbardziej to fakt, że ekipę tworzy bardzo zgrany zespół pracowników, którzy się rozumieją i starają się pracować nie tylko na własny rachunek ale też dla grupy. Fajna atmosfera, dobre zarobki, umowa. W zasadzie codziennie można się nauczyć czegoś nowego :)

Zawiedziony pracownik

Odradzam to miejsce, jako miejsce pracy. Realia diametralnie różnią się od ofert pracy publikowanych w internecie, a nawet od ustaleń poczynionych już po uzgodnieniu współpracy. Odnośnie ustaleń - w moim wypadku współpraca miała trwać min. 3 miesiące, początkowo umowa zlecenie, pierwszy miesiąc stawka najniższa ustawowa, od drugiego już wyższa, a po upływie w/w okresu umowa o pracę. Stawka niższa miała wynikać z rzekomo mniejszej ilości pracy, wdrażania się. W rzeczywistości umowa zlecenie na 1 miesiąc, ilość pracy do zrobienia zupełnie nieadekwatna do przyjętego wymiaru 1/2 etatu, co powodowało notoryczne zostawanie w biurze dłużej. Nie było to wdrażanie się i ustalana obsługa jednej spółki, lecz księgowanie ogromnej ilości faktur dla kilku firm. Po upływie wspomnianego miesiąca, nikt z właścicieli nie raczył powiadomić o tym co dalej, ani choćby podziękować za współpracę. Mimo braku wskazania mi jakichkolwiek uwag do mojej pracy, szeregowy pracownik, w dodatku przez telefon, przekazał informację o tym, że niestety współpraca musi zostać zakończona i mam w kolejnym miesiącu nie przychodzić. Nie pozostaje mi ocenić takich praktyk jak tylko bardzo nieprofesjonalnego poszukiwania taniej siły roboczej do księgowania, na jeden miesiąc, za najniższą możliwą stawkę, z obietnicą przyszłej współpracy na lepszych warunkach, która z pewnością nie była przez właścicieli planowana. Tezę tą dodatkowo potwierdza fakt, iż już podczas mojego zatrudnienia szukano kolejnej osoby w identycznym ogłoszeniu… Warunki biurowe - też dalece odbiegają od wizji profesjonalnego biura rachunkowego i treści ogłoszenia o pracę. Brak zatrudnionej osoby sprzątającej, pracownicy umysłowi zamiatają podłogi, opróżniają kosz na śmieci. Z uwagi na ilość pracy merytorycznej można sobie jedynie wyobrazić, jak „czyste” są podłogi, biurka itd.

marniz
@Zawiedziony pracownik

Szanowna Pani, chcielibyśmy wyjaśnić sytuację związaną z miesięcznym okresem współpracy/praktyk na stanowisku księgowym. Praktyki mają na celu weryfikację umiejętności przyszłego pracownika, i w wyniku tej weryfikacji umowa nie została przedłużona - z naszego punktu widzenia, w trakcie trwania okresu praktyk, powierzone zadania nie przekraczały zakresu obowiązków, przewidzianych na stanowisko księgowej. W celu wyjaśnienia pozostałych zagadnień, prosimy o kontakt mailowy pod adresem - biuro@doradztwopodatkowe.sosnowiec.pl. Chętnie wyjaśnimy sytuację. Pozdrawiam Marta Niziołek

@Zawiedziony pracownik

Czytam Pani opinię i nie wiem czy się śmiać czy płakać. Ja w Kancelarii Kasprzyk Niziołek pracuję około dwóch lat i powiem szczerze że pracy może i jest dużo, ale nikt Pani nie będzie płacił za siedzenie i wpatrywanie się w paznokcie, czy czasami się lakier nie porysował, lub w telefon, tak jak to miało miejsce w Pani wypadku. Po prostu nie nadaje się Pani do pracy w biurze rachunkowym. Pisze Pani jeszcze że siedziała Pani po godzinach, ale to że przez kilka dni wychodziła Pani wcześniej z pracy z powodów osobistych jakoś Pani umknęło... Mogłabym jeszcze kilka rzeczy napisać na temat Pani podejścia do pracy, ale to bez sensu. Ja osobiście polecam pracę w tym biurze wszystkim tym którzy CHCĄ pracować. Szefostwo w porządku, w razie kłopotów zawsze mogę na Nich liczyć. Zarobki w normie, a warunki pracy bardzo dobre- I Uwaga Pani sprzątająca też jest :) Z tego miejsca pozdrawiam szefostwo i cały zespół z którym mam przyjemność pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Doradztwa Podatkowego Kasprzyk & Niziołek sp.j. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Kancelaria Doradztwa Podatkowego Kasprzyk & Niziołek sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Doradztwa Podatkowego Kasprzyk & Niziołek sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Doradztwa Podatkowego Kasprzyk & Niziołek sp.j.?

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Kasprzyk & Niziołek sp.j.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Wspólna 4 lok. 7
    41-200 Sosnowiec

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Kasprzyk & Niziołek sp.j.