Eternis Sp. z o.o. sp.k.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Eternis Sp. z o.o. sp.k.

Kamil

Jestem zadowolony ze współpracy (3 tydzień). Pieniądze na czas, dobry kontakt, pomoc przy założeniu konta. Pozdrawiam dziewczyny z biura!

OO
@Dyzio

A po ile godzin dziennie pracujesz? Informowali Cię jakiej wysokości to wynagrodzenie masz otrzymać? I jak to jest z tymi przelewami? Robione są jednego dnia miesiąca, czy co jakiś czas?

Krystek

Mój drugi partner i wreszcie nie muszę sie o nic martwić, prosić o wypłatę czy czekać aż łaskawie odbiorą telefon. Tak trzymać Eternis. Dzięki za super sprawne przepięcie!

@Krystek

Chyba sami napisaliście ja pracowałem 3 tygodnie i dziękuje opisałem problem w pierwszym komentarzu

Syed

all clear. account set up quickly, transfers on time. I RECOMMEND ETERNIS if you want to become a driver or courier on mobile applications

HF Nowy wpis

Nie napisali w sumie, na jakie zarobki może liczyć Specjalistka ds. obsługi klienta w tym ogłoszeniu, ciekawi mnie, czemu firma nie podaje widełek od razu, żeby było wszystko wiadomo. Ciekawe, czy chociaż na początku rekrutacji informują czy na koniec to zostawiaja?

Kasia Nowy wpis

Najlepsza firma, pieniadze zawsze na czas, profesjonalna pomoc Pani Martyny ????

GN

W sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko recepcjonistki/sekretarki. W ogłoszeniu napisano, że możliwa jest umowa o pracę bądź zlecenie. Czy to kandydat może zadecydować, na jakiej umowie chce być zatrudniony? Czy jest jakaś inna zależność? Widzę, że firma dofinansowuje zajęcia sportowe oraz naukę języków. W jakiej wysokości jest to dofinansowanie? :) Będę tu aplikować, więc jeśli możecie, dajcie znać.

@GN

Dzień dobry! Kandydat ma możliwość wyboru formy zatrudnienia. Jeśli chodzi o korzyści, serdecznie zapraszamy do przesłania CV. Szczegółowe informacje dotyczące dodatkowych świadczeń będą udzielane podczas procesu rekrutacyjnego.

Gośka Nowy wpis
@Eternis Sp. z o.o. sp.k.

O to świetnie, jeśli można o tym samemu zadecydować. Proszę o informację, która z tych umów jest korzystniejsza pod kątem finansowym? :) Z góry dziękuję za informację.

Nowy wpis

@Gośka

Pani Małgorzato, to również zależy od statusu danej osoby. Czy jest studentem czy nie jest. Tak jak napisaliśmy wcześniej serdecznie zapraszamy do przesłania CV, a szczegółowe informacje będą udzielane podczas procesu rekrutacyjnego :)

Karol
@Kamil

A to króciutko współpracujesz :D Czemu akurat ta firma? Z polecenia?

Dyzio
@Kamil

Kurde pracuje od 10 dni a dostałem tylko 350zł 2przelewybibzaczynam się niepokoić, bo władował kupę hajsu na auto

@Dyzio

A co z tym autem zrobiłeś? Chodzi Ci o to, że musiałeś swoje dostosować do jakichś wymagań? Czego wymagali?

OO
@Dyzio

Czy firma Eternis Sp. z o.o. sp.k. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

yan

Pracuję jako kurier dorywczo już ponad 6 miesiecy. Od początku moim partnerem jest Eternis i Nie chcialbym zmienić ich na żadną inną firmę. dbają o terminowe wypłaty wynagrodzeń, nigdy się nie spóźnili z wypłatą co jest dla mnie wazne, biuro na miejscu w przypadku problemow czy pytan i super mily zespol. pozdrawiam Pania Asie z Poznania.

Tamara
@yan

A na jakie problemy można natrafić? Pytam, ponieważ jeszcze nie pracowałam jako kurier ale mam taki zamysł. Fajnie by było wiedzieć, czego można się spodziewać. Na jakiej zasadzie tutaj pracuje się dorywczo? Jaka umowa obowiązuje?

Lelek8700

fajna praca (kurier). partner rzetelny i pomocny. pracowałem na swoim rowerze w wakacje, teraz na zimę przesiadam się na ich skuter.

Czaro

Jak jest teraz z rekrutacją do biura? Czytałem że znajomość języka rosyjskiego jest tu na równi punktowana z angielskim. Dla pracowników są dodatkowe językowe kursy doszkalające? Firma je finansuje w ramach benefitów?

Max

Здравствуйте, давно хочу написать этот отзыв. Вообщем меня очень восхитила работа одной девушки в колл. центре фирмы этернис. И имя её Татьяна, как я понимаю из Варшавы. Всегда когда звоню рад попасть к ней, или просто прошу переключить меня на Татьяну. Есть разные работники в колл. центре но именно она всегда очень детально и конкретно понимает что хочет клиент. Ей никогда не нужно объяснять больше пары секунд, так ещё и помимо этого она ещё всегда предложит наилучшие варианты выхода из ситуации которых сам бы даже не предположил. Уверен это её личная особенность. С её головой нужно не на звонки отвечать, а занимать более высшую должность и получать сумму покрупнее, как бы не было не выгодно терять такого понимающего сотрудника колл центра(я обращаюсь раз в неделю) она заслуживает должность как минимум управляющего колл центром Ещё выделю Диану, она тоже успешно не отстаёт от Татьяны. И спасибо отделу розличень за ПОСТОЯННЫЕ залички и своевременные выплаты Благодарю девушек с аренды скутеров и Адама, тоже все ???? Ну а остальные в колл центре, кто-то не представится, кто-то вопрос решает долго, забывая и с запозданиями, кто-то не понимает что от него хотят. Но всё равно почти со всеми можно договорится так что в целом я более чем доволен

Stanley

Jaka jest minimalna kwota wynagrodzenia którą przelewacie na konto?

WE
@Stanley

Minimalna kwota? Mnie to raczej maksymalna by interesowała. :D widziałem, że została dodana teraz niedawno oferta na taki portal dla młodszego speca od obsługi klienta i w górnej części widełek podano kwotę 9000 zł. czy to oznacza, że to całkowity max, który da rade wyciągnąć? Myślicie, że po nowym roku byłaby szansa na dyszkę? Wtedy może bym spróbował

Helios

Jako partner ok. Ale nie polecam wynajmować skutery, błądzi w rozliczeniu za skuter zawsze. Nikt nic nie odpowiada.

@Helios

Dzień dobry Panie Helios, Na jaki numer Pan się kontaktował? Chętnie wyjaśnimy tą sprawę.

Aliaksei

pracuję w eternis od prawie roku i chcę podziękować specialista Obsługi Klienta Tetianie Maliarenko. bardzo wrażliwy pracownik, zawsze zrozumie każdą kwestię i zrobi wszystko, aby ją rozwiązać.

PP
@Aliaksei

No ja właśnie chciałbym pracować u nich w dziale obsługi klienta no i widzę, ze wisi oferta na młodszego specjalistę, możesz powiedzieć czy serio jest szansa u nich zarabiać 9000 brutto miesięcznie? Czy to jest podstawa, czy to kwota maksymalna jaką można uzyskać przy wyrobieniu jakichś ich planów?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Eternis Sp. z o.o. sp.k.? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Lenka

Cześć, pracuje ktoś z was jako pracownik biurowy, lub wie, z czym się wiąże praca na tym stanowisku pod względem warunków?:) Znalazłam starszą ofertę, i zastanawiam się, co jaki czas zdarzają się wolne etaty na to stanowisko? Widełki wynosiły dwa lata emu 3 493–4 210 zł, no przyznam, że niewiele. Jak teraz sprawy się mają z wynagrodzeniem?

Tomasz Piotr

Warszawa - dziękuję Pani z pokoju 1 stanowisko 3 za wszechstronną pomoc.

Damian-00

biuro i obsługa w Białymstoku perfect! Na infolinii też szybki kontakt i sprawne rozwiązanie problemu. POLECAM.

Mój narzeczony chciałby być dostawcą Glovo. Czy musi mieć do tego samochód, czy wystarczy rower lub skuter? W jakich godzinach musiałby być dostępny?

@Anna

Dzień dobry Pani Anno, W aplikacji Glovo istnieje wiele możliwości, można dostarczać rowerem, skuterem, autem, a nawet pieszo (TOP 6 miast). Natomiast jeśli chodzi o godziny, wszystko zależy od chęci i możliwości- grafik jest elastyczny więc to kurier wybiera jak i kiedy chce pracować.

Kamil
@Eternis Sp. z o.o. sp.k.

Firma zapewnia środek transportu czy trzeba mieć swój pojazd, bo czytałem coś o umowie najmu? A jeśli chodzi o stawkę to jest cały czas taka sama czy zmienia się jeśli chodzi o weekend i godziny nocne? Będę wdzięczny za info.

Michu90
@Kamil

Maja na wynajem skutery, auta, wszystko masz na stronie eternis.pl. Ja pracuje na ich skuterze w wawie. Stawki zmienne. wszystko zalezy od godzin, pogody czy tego co sie dzieje aktualnie na miescie.

@Michu90

I co? Opłacalne jest żeby wynająć? Wychodzisz po rozliczeniu na swoje? Czy jednak jak się ma własny transport to finansowo kalkuluje się lepiej?

Artur

Najlepszy partner w Poznaniu, nie ma chyba lepszego. Osoby współpracujące z szefowa jak najbardziej pomocne w każdej sprawie. Zero problemów. 10 gwiazdek na 10.

Tony

Jaką umowę podpisujecie z obcokrajowcami?

Honorata
@Tony

Też jestem ciekawa. No i czy jest na czas określony czy nieokreślony? Jaka jest w ogóle stawka?

@Tony

Dzień dobry Panie Tony, Wszystko zależne jest od statusu jaki posiada obcokrajowca. Pomagamy w złożeniu niezbędnych dokumentów w celu legalizacji pracy dla obcokrajowców w Polsce. Zachęcam do kontaktu bezpośrednio z działem pod telefonem: +48 515 589 262 lub mailowo: praca@eternis.pl

@Tony

Praca bez umowy każą czekać póżniej nie ma umowy i tak zwodzą i nic nie ma z tego. Żadnej umowy.

@Wladek

Dzień dobry Panie Władku, Z każdym klientem podpisujemy umowę. Nie ma możliwości podjęcia pracy bez posiadania umowy.

@Wladek

Ty nie dostałeś? Ile czekałeś na umowę? Bo może pracowałeś tak krótko ze nie zdążyli ci dać. Zwykle jest 7 dni na sporządzenie dokumentów. A inni pracownicy? Mieli papiery od pracodawcy?

Krystek

@Krystek

Zostaw merytoryczną opinię o Eternis Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eternis Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Eternis Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eternis Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 25 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eternis Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Eternis Sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eternis Sp. z o.o. sp.k.