'Milek', Kraków

Nie polecam. Od samego początku problemy z podłączeniem. Nic nie wyjaśniają i trzeba samemu o wszystko dopytywać. Okazuje się że trzeba uzbierać coś 207zl żeby wypłacili. Przychodzi wypłata (z kilkudniowym opóźnieniem, po kilku telefonach) i okazuje się że na koniec poza ustalona kwota rozliczenia odliczają jeszcze VAT (o czym w ogóle nie było mowy!). Zapewnienie było że odliczają tylko samą kwotę obsługi podpięcia (20zl w okresie tygodniowym). Polecam znaleźć innego partnera flotowego który odlicza jedynie koszt obsługi. Ja zmieniłem natychmiast i jest zadowolony z tego.

Wojtek2001

Słaba komunikacja. Jak problem brak reakcji i proszę zadzwonić jutro. Dzwonisz jutro nie odbierają o mające dupie Suport na bardzo niskim poziomie

'Milek', Kraków

Damian
@'Milek', Kraków

Na jakiego partnera zmieniłeś ?

Pawel Nowy wpis
@'Milek', Kraków

To ty szukales na forach firmy ktora nie placi podatkow i zdziwko jak trafiles do legalnej?

Pawel Nowy wpis

Bardzo solidny partner

Karo Nowy wpis
Kandydat

Hej ! Pracował ktoś może w biurze w Warszawie? Aplikuje na stanowisko obsługi klienta. A nie ukrywam chciałabym zapuścić korzenie w konkretniej firmie . Z chęcią poznam opinie ☺️

Paulina Nowy wpis
@Karo

Nie miałam zielonego pojęcia, że w Eternis trwa właśnie rekrutacja - bardzo mnie zaskoczyłaś. Ale ja także z największą chęcią dowiedziałabym się czegoś więcej o tym, jak wygląda specyfika pracy w tej firmie. @Karo, czy otrzymałaś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną?

Stasiek

Jak jest z zatrudnianiem osób z orzeczeniem?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wojtek2001

Halina
@Wojtek2001

@Wojtek2001 A kontakt mailowy jest możliwy z Eternis? Próbowałeś?

Koot
@Wojtek2001

popieram ograniczeni tam pracuja - tel nie obieraja, jakobiora to z fochem. Nie powinien istniec taki mruk

Pavlo
@Wojtek2001

TO dziwne co piszesz,bo maja centrale i bez problemu.

Arin Shakin
@Wojtek2001

U mnie komunikacja na telefon bardzo dobrze

Anna
@Koot

chyba nie tej firmie wystawiles opinie

Edyta
@Koot

może Pan dzwonić na drugi numer, bez problemu: 784 737 117 , pozdrawiam :)

Grabier
@Wojtek2001

Chyba kolego cos krecisz. Facebook, biura, centrala telefoniczna, kilkanascie osob do obslugi a Ty mowisz, ze prosza o kontakt nastepnego dnia. Czyzby konkurencja?

Pawel
@Halina

Przeciez to jakis (usunięte przez administratora) Sorry ale kto jak kto ale eternis ma obsluge mega dobra

Grabier
Użytkownicy czekają na odpowiedź 126 dni.
Klient

Bardzo dobra firma. Wpisy negatywne to chyba przez konkurencje pisane. Slaby support? Kilka dzialow obsluga, licencje, ksiegowosc, legalizacja pracy, najem aut a ktos pisze, ze support kiepski. Konkurencja na 100%. Polecam firme w 100%

zibi

@'Milek', Kraków czyli jeżeli nie ma się tych min 207 zł to nie wypłacają?

Marek Kraków

Dla mnie petarda ! Pracowałem pod partnerem i przechodze na swoje pod skrzydłami tej firmy . Kontakt super . Na razie 10 na 10

Majka

Firma ciągle się rozwija, praca w dobrej atmosferze i za całkiem przyzwoite zarobki, dlatego polecam.

Edyta
Kandydat

Polecam Eternis Białystok, biuro na miejscu, osługa od ręki, można telefonicznie i meilowo, wszystko ok, rozliczenia na czas.

Oksana

Super firma, duza pomoc przy karta pobytu. Dziekuje

Roberto

Najlepszy partner z jakim współpracowałem.

Wszystko super, ale tutaj jest Wasz stary adres. Dla szukających: Nowy (od 2 lat) to Saska 9a Pozdrawiam

Anna
@Warszawa

zawsze byli na Saskiej :)

Arin Shakin

Very good company. Propably the best !!!

Oleh

Bardzo dobra rozmowa po polsku i rosyjsku.

Halina
@Oleh

Chodzi Ci o rozmowę o pracę? Jeśli tak, to napisz konkretniej, jak pierwsze wrażenia o Eternis. Pozytywne, czy nie?

Aldona

Byłam na rozmowie i bardzo dobre wrazenie.

Pawel

super firma

Daniel

Fajna firma, polecam zdecydowanie.

Kamil
@Daniel

Możesz rozwinąć swoją opinię i napisać z czego konkretnie jesteś zadowolony? Podpowiedz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i czy jest trudna do przejścia. Będę wdzięczny.

Oleg

Wszystko na 5!

Kierowca Krakow

Polecamy!

Ja tez
@Kierowca Krakow

Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Eternis Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Eternis Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kielecka 41A lok. 8