Eternis Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Eternis Sp. z o.o. sp.k.

Mirek_00

Polecam innym kierowcom współprace z Eternis.

@Mirek_00

Wiesz, czy jest możliwość jeździć na swoim aucie i dogadać się z firmą, aby dostawać kasę za amortyzację auta? Jakoś najpewniej się czuję w swoim aucie, a chcę spróbować swoich sił. To wtedy muszę na współpracę b2b przystać?

@Marcin

Dzień dobry Panie Marcinie, Oczywiście istnieje taka możliwość, zachęcamy po więcej informacji do kontaktu telefonicznego 720-760-760, mailowego biuro@eternis.pl lub na facebook https://www.facebook.com/eternis.polska.

Pracujesz w firmie Eternis Sp. z o.o. sp.k.? Jaką masz umowę?

Rozpoczynając pracę na aplikacjach w Eternis jest kilka możliwości współpracy m.in.: • Umowa zlecenie (najkorzystniejsza dla studentów) • Umowa zlecenie + umowa najmu • Współpraca B2B (przy własnej działalności gospodarczej)

Kamil
@Eternis Sp. z o.o. sp.k.

Chodzi o najem samochodu? Podpisuje się go na jakiś konkretny termin? W razie rezygnacji z pracy można też wypowiedzieć umowę najmu auta i nie ma z tym problemów?

@Kamil

Panie Kamilu, Umowy podpisywane są na czas nieokreślony z możliwością wypowiedzenia. Po więcej szczegółów zachęcam do kontaktu: telefonicznego (720-760-760), mailowego (biuro@eternis.pl) lub facebook (https://www.facebook.com/eternis.polska).

Mariusz11

pomocni, pomoga zalozyc konto, dobiorą aplikacje, na ktorej mozna aktualnie zarobic najwiecej. polecam wspolprace.

ALEX_23

jestem zadowolony. fachowa pomoc w biurze i zdalnie, łatwa aplikacja Panel Eternis, która pokazuje ile łącznie zarobiłem na aplikacjach i ile dostanę na konto. pracuje jako kurier. Polecam partnera.

Shogun

Umowa zlecenie, 45-50 godzin tygodniowo, bez swojego samochodu. Ile realnie można wyciągnąć na przewozie osób? Ktoś pracował/pracuje i może się podzielić informacjami?

Łukasz

Ja ściągam aplikacje i pokazuje jakbym był w Angli i nikt nie jest w stanie pomóc.

Dawid
@Łukasz

Nie ma infolinii, czy innego kontaktu z działem obsługi klienta? Ludzi, którzy w razie awarii czy innego problemu, są w stanie pomóc?

@Dawid

Panie Dawidzie, Eternis posiada wiele dróg kontaktu: infolinia, adres mailowy, facebook, telegram, (usunięte przez administratora) biuro stacjonarne. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu.

Mateusz

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa finansowa ponieważ jeździłem kilka dni temu na aplikacji glovo w aplikacji mam zarobione pieniądze natomiast na stronie eternis moje saldo wskazuje zero. Jak to działa?

@Mateusz

Panie Mateuszu, Czy kontaktował się Pan z nami w tej sprawie? Potrzebujemy więcej danych np. Pana nazwisko, loginu czy numeru telefonu. Chętnie pomożemy wyjaśnić sytuację.

Mateusz
@Eternis Sp. z o.o. sp.k.

Próbowałem się skontaktować natomiast nikt nie odbiera telefonu a drogą mailową ciężko jest się porozumieć.

@Mateusz

Panie Mateuszu, Prosimy o podanie maila lub numeru telefonu, z którego się Pan kontaktował. Wszystko sprawdzimy w systemie.

nick NICK

wszystko jak należy. To moj tzreci partner. kasa na czas, wypozyczam u nich skuter i jestem zadowolony. Fajna aplikacja do rozliczen i podgladu wyplaty, dobry kontakt- w biurze miłe dziewczyny ktore chetnie pomagaja.

Andrii Hontar

Od kilku lat współpracuję z partnerem Eternis (kurier Uber Eats) Zmieniłem miejsce pracy z Warszawy na Toruń. Serdecznie dziękuję konsultantce Tetianie za jej profesjonalizm i zrozumienie sprawy! Bardzo dziękuję!!!

NICK_87

its my second partner. i can strongly reccomend. hight quality of customer department, everything clear

Partner idealny dla kogoś kto chce pracować bez zakładania firmy. Jak najbardziej polecam ponieważ jest to firma która nie robi problemów z pomocą, wręcz przeciwnie pomagają przy założeniu konta i wszelkich innych formalnościach. Polecam ponieważ nie ma z nimi żadnych problemów. Zachęcam wszystkich do skorzystania z ich oferty ponieważ warto. Zero problemów z wypłatą wszystko na czas. Szefowa oddziału oraz osoby współpracujące jak naj ardziej pomocne w każdej sprawie.proponike 10 gwiazdek na 10.

Kuba88

polecam wspolprace z tym partnerem rozliczeniowym. pracuje jako kierowca na free now, mam swoje auto. Szybka pomoc przy stworzeniu konta, ekspresowa aktywacja, od A do Z pomoc przy wyrobieniu wypisu z licencji TAXI. Pracownicy mili, dobry kontakt. Za chwile przestaje jeździc na swoim (nie chce nabijać km) i przesiadam się na ich nową Toyotę, którą będe wypożyczac. POLECAM :)

Marzena
@Kuba88

lepsza oferta jest na ich samochodzie niż na swoim ? lepiej wychodzi się wtedy finansowo czy nie bardzo ?

Derek 2004

Chciałbym serdecznie podziękować za wspaniałe wsparcie w kwestii pracy dla pani Marzeny z firmy Eternis. Już po chwili wszystko było załatwione po mojej myśli

Honorata
@Derek 2004

No to super, że jesteś zadowolony. A podobało Ci się to, że była uprzejma czy wszystko zrobiła tak jak trzeba na profesjonalnym poziomie czy jak?

Jarek 83
@Derek 2004

Zdecydowanie tak! Wszystko wyjasnione na jednej rozmowie, prosto, jasno, wiem co mam robić. Pani Marzena super pomocna, nie ma dla niej rzeczy nie możliwych. Ekspresowe podpięcie i aktywacja konta i pomoc w formalnościach. DZIEKI I POZDRAWIAM.

@Jarek 83

Powiesz jakie to formalności? Trzeba mieć swoją działalność? A jak z samochodami? Dają czy trzeba mieć swój?

Jarek 83
@Kamil

Chociazby pomoc w uzupełnieniu umow czy stworzenie konta w aplikacji. Nie trzeba mieć działaności, samochód mam swój, ale wiem ze tez wypozyczaja. Odzywaj sie bezposrednio do nich :))

rambo
@Kamil

Chcesz zacząć u nich jeździć?

Marzena
@Jarek 83

czyli zatrudniaja do tej wpsolpracy na etat skoro nie na B2B, nie mam dzialanosci wiec nie szukam takiej pracy ;)

@Marzena

Pani Marzeno, Rozpoczynając pracę na aplikacjach ma Pani kilka możliwości współpracy z nami m.in.: Umowa zlecenie (najkorzystniejsza dla studentów) Umowa zlecenie + umowa najmu Współpraca B2B (przy własnej działalności gospodarczej)

Marcin_910

Dziękuję za pomoc pracownikowi Eternis ktoremu udało się naprawić błędy w rejestracji wczesniejszego partnera. Konto wreszcie aktywne. Sprawnie, szybko i z zaangazowaniem. Wszystko zalatwione przez telefon bez wychodzenia z domu. Zdecydowanie bede Was polecał. Dzieki!

Mikhail Ramanau

Bardzo miły, ciepły zespół pracowników. Uprzejme i pełne szacunku podejście do kurierów i taksówkarzy. Chcę zwrócić uwagę na profesjonalizm pracowników. Polecam wszystkim

Natalia
@Mikhail Ramanau

Miło się czyta takie komentarze, a dużo osób w ogóle tam pracuje? :)

Mikhail

high-level work of legalization service. Everything is clear, quickly, assistance at every stage of cooperation. Thank you for your help Eternis!

Eric

thanks for help with legalization. everything is clear and went smoothly

Radek 86

Dziewczyny w biurze super pomocne , pracują szybko i sprawnie. Konto założone i aktywne tego samego dnia. Dzięki i pozdrawiam

Vadym N.

everything in one place. I applied for the legalization of work as a foreigner, I rented a car, and the employees helped with everything also with taxi docs. thanks !

Mateo

Słaba komunikacja? Mruki odbieraja telefon od niechcenia? Chyba Ci sie firmy pomyliły albo wspominasz jakas konkurencje Eternis. Pojdz sobie do tych "super" firm na E, N. czy innych driverow to zobaczysz dopiero co to znaczy SLABA KOMUNIKACJA :DDD polecam Eternis, ciesze sie, ze do was w koncu trafilem. Mucha nie siada. Pozdro Poznan!

Urszula
@Mateo

Rozumiem, że nie podasz konkretnych nazw tej konkurencji? ;) Ale pracowałeś tam u nich, że wiesz coś o tej komunikacji czy od kogoś tak słyszałeś?

Mateo
@Urszula

Jak jestes z branzy i jeździsz to wiesz o kogo chodzi:) podzwon sobie to sama zobaczysz

@Mateo

Pracujesz tu jako kierowca tak? Powiesz ile można wyciągnąć miesięcznie? Bo sam jestem zainteresowany pracą.

Zostaw merytoryczną opinię o Eternis Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eternis Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Eternis Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eternis Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 25 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eternis Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Eternis Sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eternis Sp. z o.o. sp.k.