LKQ Polska Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o LKQ Polska Sp. z o.o.

Pisaliście, że każde stanowisko ma swoje widełki. Jak to aktualnie wygląda na stanowisku Inbound Specialist Internship? Chciałbym wiedzieć ile można zarobić. A jak patrzę w ogłoszenie z lipca np. to ogólnie tam nawet nie było podane, chociaż to byłyby nieaktualne informacje i tak.

Dorota

Cieszę się, że niektórzy komentujący rozumieją, że czasem nie masz wyboru. W związku z tym pytanie: Junior Order to Cash Accountant z niemieckim, to jakie widełki? Nawet w przybliżeniu będą pomocne.

XYZ
@Dorota

6000-1000 PLN brutto w zaleznosci od doswiadczenia

Lena
@XYZ

6000-1000? chyba chciałeś napisać 6000 - 10000? jeśli tak, to całkiem spoko sumka jak dla juniora. A powiesz na jakiej umowie? Dają o pracę, czy może B2B? no i fajnie gdybyś napisał czy są jeszcze do tego jakieś premie, bo z tego co widzę to dają całkiem spoko benefity pozapłacowe, więc zastanawiam się jak to jest u nich z premiami.

XYZ Nowy wpis
@Lena

Umowa o pracę. Nie ma premii.

Małgosia Nowy wpis
@XYZ

Nic, serio? Żadnych trzynastek, dodatków na święta? To jakie są wymagania, żeby się załapać na tę wyższą wypłatę? Bo obstawiam, że trzeba się jednak czymś wykazać.

XYZ Nowy wpis
@Małgosia

Jest dodate na święta Bozego Narodzenia, ( chyba tez? ) na wielkanocne i wczasy pod grusza. Zapewne do wyższej wypłaty liczy się doświadczenie zawodowe. każde stanowisko ma swoje widełki.

Ciekawy

Witam, a jak wygląda kwestia parkingu? Gdzie obecnie parkują pracownicy biurowca?

XYZ
@Ciekawy

od listopada udospteniono po raz pierwszy bezplatne miejsca parkingowe dla pracownikow, lacznie ok 25 miejsc garazowych i kolo NOSPR. za pomoca aplikacji mozna wylosowac miejsce parkingowe dzien wczesniej.

Interesuje mnie, jak się pracuje hybrydowo w firmie. Ile dni w biurze? Jakieś określone dni, typu wtorek i czwartek? Jeśli systemy się różnią w zależności od stanowiska, to zaznaczam, że chcę kandydować na pozycję Order-to-Cash Specialist z niemieckim.

Stefan

Dwa dni w tygodniu z biura. Co do które dni, to pewnie zależy od teamu. Niektóre mają ustalone w które dni trzeba być np. środa/czwartek. Ale co do tego też moźna sie dogadać. Generalnie w pon i pt jest bardzo mało osób w biurze

@Stefan

Czyli każdy team może być inaczej w biurze. A jeśli chodzi o prace zdalną to w godzinach biurowych czy można elastycznie siadać do pracy i liczy się zrobiony projekt albo zdanie?

Rekturowałam sie przez agencję. Najpierw zadzwoniła do mnie rektuterka ze standardowymi pytaniami czyli o doświadczenie, widełki, dostępność. Następnie dostałam zaproszenie na rozmowę z Team Leaderkami działu, które opowiadały o obowiązkach pracownika. Rozmowa byłą bardzo przyjemna i trwała około 45 min. Odpowiedź zwrotną otrzymałam po 4 dniach.

po polsku - dokładne opisanie obecnego stanowiska pracy, jakich programów używałam dotychczas w pracy po angielsku - słabe i mocne strony, co nie podoba mi się w mojej obecnej pracy po niemiecku - hobby, zainteresowania

Luiza

Zauważyłam wśród benefitów na stanowisko Junior Finance Business Partner, że są też jakieś niewymienione extra benefity. Co to może być? Może karta sportowa, której nie ma w spisie? Co jest nie tak z działem finansów, bo takie sugestie się tutaj pojawiały?

@Luiza

aplikowalam na inna pozycje ale podejrzewam ze pakiet benefitow jest ten sam dla kazdego. Jest Karta multisport, ubezpieczenie na zycie, ubezpieczenie zdrowotne, cafeteria oraz zbiera sie jakies punkty ktore potem mozna przeznaczyc na rozne cele, np. na zakupy.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie LKQ Polska Sp. z o.o.?

new guy

Na jakie stanowisko?

@Juliet

Ja mam takie pytanie, czy na każde stanowisko trzeba dobrze znać język angielski i niemiecki? Ogólnie to jeszcze zapytam z ilu etapów cała rekrutacja się składa i czy jest stacjonarna czy zdalnie można też? Kurczę dobrze by było, jak z tym językiem można by było coś ominąć.

Juliet

ja aplikowalam na stanowisko z jezykiem niemieckim i byla wymagana dobra znajomosc niemieckego jak i angielskiego (jezyk w ktorym posluguja sie w firmie). Rekturacja byla zdalna i skladala sie z 2 etapow - rozmowy telefonicznej + wyplenienie testu z jezyka niemieckiego oraz rozmowy na teams.

Ola

Niestety to prawda. Mi obiecali premie i regularne podwyżki ale jakoś cisza. Warunki pracy jeśli chodzi o szefostwo i ich ogarniecie firmy też słabo. Dużo mówią ale nic z tego nie wynika. Biuro za to ładne

Julia
@Ola

A ile już tam pracujesz? Wiadomo, że po 2 miesiącach to nikt raczej podwyżki nie dostanie ;) Premii nie ma, a przynajmniej podstawa jest zadowalająca? Są benefity?

Adela
@Ola

Ucięło komentarz, więc nie wiem o co chodziło... Ale z tymi podwyżkami mnie zmartwilaś, chciałam startować do nich ale jak tak to wygląda to słabo. Ile tam już pracujesz i czy w ogóle jeszcze nie było dla ciebie podwyżki? Za co ucinają te premie? I co masz na myśli przez słabe ogarnięcie szefów?

Warto zwrócić uwagę, że negatywne opinie w wiekszości dotyczą tu działu finansów. Praca w Supply Chain jest ok, polecam.

Gabriela

Cześć, możesz rozwinąć myśl o problemach w dziale finansów? Występuje tam nieprzyjazna atmosfera czy jednak coś innego jest na rzeczy ? Na pewno jako pracownik masz lepsze spojrzenie na sytuację.

new guy

cześć, a jak praca w Supply Chain, trwa nabór do "nowego zespołu". Jak wygląda praca w tym dziale?

Czy pracownicy w LKQ Polska Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Zainteresowana praca

Witam, FirmaLKQ poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko OTC na rynek DACH. Czy ktoś z aktualnych lub byłych pracowników jest w stanie przybliżyć, jak wygląda praca w tym dziale? Jaki stosunek mają TL i managerowie? Będę wdzięczna za jakiekolwiek spostrzeżenia. Pozdrawiam

Bombel

Mam pytanie odnośnie działu logistycznego i planistów łańcucha dostaw? Jak wygląda sytuacja w tym dziale? Jest tak samo źle jak w finansach? Czy może jednak to inna specyfika i da sie tam pracować? Z góry dzięki za opinie

@Bombel

Hej, z tego co mi rekruterka mówiła to ten dział się dopiero otwiera, więc zobaczymy :D

@Michał

Czyli cały skład tutaj będzie nowy z zewnątrz czy ludzi z firmy też biorą? Wiadomo ile osób trzeba?

Sand

Hej, ja akurat mam zupełnie inne doświadczenie. Większość tych komentarzy nie znajduje odbicia w mojej pracy. Brakuje mi tu opinii, które oddałyby rzeczywistość mojego działu, bo pracuje mi się swietnie!

Wazne
@Sand

A w jakim dziale pracujesz?

Zofia

A co konkretnie musiałeś tam ogarniać tak właściwie?

Zofia

Aha i pewne to mógłby być powód do zwolnienia? Ciekawa jestem czy oni widzą tę sytuację i z premedytacją na to pozwalają czy faktycznie nie widzą tego typu sprzeczności

Aneta

U nas przedłużenie umowy zależy od wyniku pracy i prezentacji osoby, której to dotyczy. Nie zauważyłam żeby osoby dobrze pracujące lub zapowiadające się nie dostają przedłużenia

Sandy

Hej, jak wygląda praca w planowaniu łańcucha dostaw? Jaka panuje atmosfera i jakie relacje między ludźmi. Jak wygląda praca w nadgodzinach, czy jest to standard czy raczej nie ma potrzeby robienia nadgodzin? Z góry dziekuję za wszelkie opinie.

Agapit Krupka

Hej, czy praca w AR na Holandii to serio taki dramat?

Mona

Czy w ostatnim czasie nastąpiły może jakieś zmiany personalne w dziale AR? Mam na myśli TL

Wazne

Hej, czy macie info jak wyglada praca w dziale audytu LkQ? Mialem telefon i nie wiem jaka atmosfera i czy warto.

Czy w firmie LKQ Polska Sp. z o.o. da się zarobić 6700 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Data Analyst?

Zofia

Czyli się upewnię, są według Ciebie tutaj nieciekawe warunki, ale zarobki super? O jakim stanowisku mówimy przy tej kwocie prawie 7 tys i ile trudu trzeba w to włożyć?

Pracownik LKQ
@Zofia

Tak, jest nieciekawie. Wszyscy szukają nowej pracy. Ile trudu? Całe 7:45h nie masz czasu na nic, przepracowanie i wieczne to samo tłumaczenie. W tej firmie lepiej nie będzie, jeżeli masz ofertę pracy to dobrze się nad tym zastanów. Nerwowo nie wytrzymasz i to jak będą olewać ciebie jako pracownika. P.S w weekend zamiast odpoczywać to stresujesz się, że trzeba wstać do pracy w poniedziałek.

Jacek

A siedzicie nad tym telefonem cały czas czy macie jakieś przerwy, aby "odpocząć psychicznie"? Czy te ewentualne przerwy są rozliczane co do minuty?

Krystyna

serio ? cale 8h bez nawet 15 min przerwy ?

Zostaw merytoryczną opinię o LKQ Polska Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w LKQ Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LKQ Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LKQ Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LKQ Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LKQ Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LKQ Polska Sp. z o.o.