Saldo Biuro Rachunkowe Izabela Bacia

Wojkowice

Opinie o Saldo Biuro Rachunkowe Izabela Bacia

Roman P.

Dla mnie SALDO jest ok.Kilka lat juz wspolpracujemy,duzo "razem"przezylismy i nie wyobrazam sobie aby zmienic biur na inne.

JOLA

Dziwna wypowiedz...ja z tym biurem wspołpracuję dobrych kilka lat i zadnych problemów nie miałam,wielu moich znajomych również sie tam rozlicza i nie słyszałam aby ktos mial problemy z nimi....wrecz przeciwnie-wszyscy sa zadowoleni !Moze mylisz z innym biurem które pare lat temu zasłynęlo z baaardzo złej strony?

Zostaw opinię o Saldo Biuro Rachunkowe Izabela Bacia - Wojkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saldo Biuro Rachunkowe Izabela Bacia