Opinie o Konsorcjum Prawno-Finansowe Vertus S.A. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Konsorcjum Prawno-Finansowe Vertus S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Konsorcjum Prawno-Finansowe Vertus S.A. o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Prawno-Finansowe Vertus S.A. w Katowice

Hania Nowy wpis

Nie wiecie przypadkiem jakie stanowiska dla osób bez doświadczenia albo z dość małym będą planowane? W ofercie dla młodszego pracownika biurowego było napisane, że jest to praca w rozwijającej się firmie. można to też rozumieć w kontekście nowych miejsc (usunięte przez administratora)

Kiedyś już wyświetlała mi się oferta dla młodszego pracownika biurowego. Niebawem będę czegoś szukać więc pomyślałam, że sprawdzę warunki. opisujecie zeszłoroczna atmosferę jako słabsza, a w tym roku opinia się jeszcze się pojawiła, czy jest jakaś poprawa w tamtym zakresie?

JACK Nowy wpis

Ja trochę w innym dziale, ale od czterech miesięcy i jest git, sądzę, że to wszystko kwestia ludzi. Kiedyś miałem taką szefową w urzędzie miasta (nie powiem jakiego) to (usunięte przez administratora)normalnie:)

Edzia

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, przebiegała bardzo przyjemnie, potwierdzam wcześniejsze opinie, że człowiek po 3 minutach się rozluźnia, nie ma głupich pytań oderwanych od rzeczywistości, na tym etapie duży plus bez porównania z rozmowami w jakich uczestniczyłam i to w dużych korporacjach. Jestem po psychologii i zastanawiam się często gdzie się uczą ci ludzie z HRu, często są tak oderwani od realiów, że aż przykro patrzeć.

Podejrzliwy Nowy wpis
@Edzia

Śmieszne, że po każdej negatywnej opinii ktoś od razu pisze pozytywną i zawsze dotyczy rozmowy kwalifikacyjnej, lub przekonuje że on nie ma problemu z komunikacją i rozumieniem co się do niego mówi ???? czy naprawdę ktoś jeszcze wierzy że tam jest tak super? To czym jest spowodowana ciągła rotacja?

Obecnie firma Konsorcjum Prawno-Finansowe Vertus S.A. poszukuje na stanowiska Asystent/-ka. Czy ktoś aplikuje?

Uwolniona

Dużo krzyku bez powodu i nieprzyjemne uwagi na temat pracownika. Rekrutacja trwa non stop, więc to też powinno dać aplikującym dużo do myślenia. Dodatkowo przez biurowy "romansik" kłótnie i nieprzyjemna atmosfera przekłada się na pracę wszystkich.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konsorcjum Prawno-Finansowe Vertus S.A., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Telemarketer - Asystent w dziale sprzedaży? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zenek z miasta rozpusty

Dla mnie w porzo, super robota. Ja pracuję na dziale obsługi klienta na telefonie, jest naprawdę spoko, chodź może po rocznym sprzedawaniu fotowoltaiki przez telefon to wszystko wydaje się miłe i proste.

Joasia
@Zenek z miasta rozpusty

Czyli nie było u ciebie takich sytuacji, że zostałeś na lodzie na początku i nie było dobrego wprowadzenia? Ktoś tak zasugerował wcześniej, że bywa... Dają może teraz już każdemu opcję pracy zdalnej, skoro rozmowy są prowadzone przez słuchawkę? Zarobki też 'spoko'? ;) Rozważam pracę tam, tak sobie rozeznanie plusów i minusów robię.

Zenek
@Joasia

Cześć Asiu, ja dość szybko łapie i zazwyczaj nie mam problemów z wprowadzeniem się w temat, ale tu było naprawdę fajnie, masz na tapecie poważne zagadnienia i stąd naprawdę dobre wprowadzenie, a przez pierwszy miesiąc i tak dostaniesz najprostsze tematy i opiekuna który Cię wprowadzi, jeżeli chodzi o tą kwestię to dla mnie super. Generalnie wszystko bardzo pozytywnie, bez zbędnej napinki i przy dużej swobodzie, jedynie na czym mają bzika to na punkcie klienta, ten musi mieć wszystko na tip top i na cito i jak w misiu - paszporty na poduszkach:)

Paula

A ja byłam od października do grudnia na stażu w dziale administracji i było super. Można dużo się nauczyć. Pozdrowionka dla wszystkich i liczę, że jeszcze do zobaczenia w przyszłości.

Kocur
@Paula

Cześć Paulina, a ja byłem w Warszawie i tylko rozmawiałem z tobą telefonicznie ale miło Cię wspominam???? pozdrowionka.

@Paula

Dlaczego jak było tak super nie przedłużyli stażu? Ojj kolejny bot się wkradł z opinią a może to "Pani Aleksandra" odpowiedzialna za złą atmosferę sama wypisuje pozytywne komentarze?

@.

A czy przypadkiem przedłużanie umowy nie jest obustronne? bo tutaj jasno stwierdzasz że to firma nie przedłużyła a co z pracownikiem? tu nie prowadzą jakiś krótkich staży studenckich może? nie był to jeden z nich? Na takiej administracji to czego da się tutaj dowiedzieć?

Prawda

Nieprzyjemna atmosfera, jesteś nowa/nowy i nikt Ci nie pomoże, a jak już to robi to z wielką łaską którą się odczuwa... Wzdychania, złośliwe komentarze, donoszenie i jawne wyśmiewanie się z pracownika w biurze to norma. Chcesz być zdrowy psychicznie to nie idź tam do pracy!

Justa

Byłam ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej, totalny luz, wiadomo stres na początku jak zawsze, ale dwie minuty i zrobiło się naprawdę przyjemnie, gość mnie pytał o ogólne tematy, a jak dowiedział się, że mam psa to 15 minut rozmawialiśmy o zwierzętach. Zdecydowałam się wystawić opinię bo to pierwsze moje spotkania rekrutacyjne i jak słyszę pytania jak pani to zrobi? co pani powie na to? jak pani sprzeda ten długopis..., to mi się niedobrze robi, tu była naprawdę fajna rozmowa na poziomie, w fajnej atmosferze. Nawet zadzwonili potem do mnie w sprawie drugiego spotkania, ale w między czasie czasie znalazłam coś innego w branży kosmetycznej więc trochę pewniej się w tym czuje, ale zobaczę jak mi pójdzie. Pozdrowionka

Lena

Zdecydowanie nie polecam. Nieprzyjemna atmosfera (spóźnisz się 2 minuty do pracy i masz wykład że trzeba wychodzić wcześniej z domu... + Odrobić te minuty), nie masz gdzie iść zjeść na przerwie, więc jesz przy biurku i nie próbuj wtedy wyciągać telefonu bo zaraz będą uwagi że za mało robisz. Do nikogo się nie odezwiesz... Masz siedzieć i pracować - mówię tu o dziale administracyjnym. Weźmiesz urlop to jesteś tym najgorszym. Brak nauki - przychodzisz i masz robić, ale nikt Ci nie powie na co zwrócić uwagę a potem są pretensje że guzik umiesz. Myślę że to nie tylko moja opinia, bo patrząc jak często pojawiają się ogłoszenia o pracę w dziale administracyjnym to nic się tam nie zmieniło.

@Lena

No jeśli to prawda co piszesz, to faktycznie atmosfera nieciekawa się wydaje. Twierdzisz, że jest problem jak człowiek chce wziąć sobie urlop, a co gdy przekornie ktoś nie wykorzysta. Wtedy chyba muszą wcisnąć na siłę to na kiedy jak już by rozpisali, żeby pretensji nie mieć? :/

XYZ
@Aneta

Niestety to co jest wyżej napisane to w 100% prawda.... Nie da się nie wykorzystać urlopu, urlop każdy pilnuje sobie sam nikogo na siłe nie cisną po prostu jest to jest nie ma to nie ma samemu trzeba sie doliczać

@XYZ

No ale ona tak to napisała, że strach w ogóle go wykorzystać. Jeszcze pewnie jak ludzie na nim są to stres mają i zero odpoczynku? No chyba, że to lekkie przewrażliwienie jednak odnośnie tego?

Bea

Byłam na stażu 3+3, jestem bardzo zadowolona, generalnie wszystko OK, ale najlepsze było to ile można się nauczyć, szok, fajni ludzie, na mega wysokim poziomie.

Lena
@Bea

Pozytywna opinia zamieszczona zapewne przez kierowniczkę działu administracji?? Czy też zmuszono jakiegoś pracownika jak poprzednim razem? ????

Robert
@Lena

Oni maja firmę która jest odpowiedzialna za podbijanie opini.

Robertus

Pracuję od ponad 4 m-cy, ostatnio dostałem umowę na stałe; jestem zadowolony. Wszystko tak, jak w poczynionych ustaleniach. Pracować trzeba, ale jak sie pracuje to kasa jest dobra, co do atmosfery, nie mam żadnych zastrzeżeń. Jestem otwartą i przyjazną osobą, więc nigdy nie mam kłopotów z kontaktem z ludźmi i współpracownikami :-)

@Robertus

Cześć @Robertus, pracujesz stacjonarnie czy zdalnie? Czy obecna sytuacja w kraju miała wpływ na Twoje wynagrodzenie? Piszesz, że jesteś otwarty i przyjacielski- a co z resztą zespołu?:)

Robertus
@Krystyna

Muszę przyznać, że obecnie rzadko śledzę to forum bo nie szukam pracy, pracuję w trybie hybrydowym, ale większość z nas pracuje stacjonarnie. Nie wiem jak wynagrodzenie u innych, chyba nie spadły bo roboty u nas po uszy, ja miałem ostatnio dwie podwyżki ale to wynikało z dodatkowego zakresu moich obowiązków a ostatnio z awansu.

Krzych

Jestem po okresie próbnym i dostałem od października umowę na stałe, na razie wszystko OK

Q

Wyjątkowo nie polecam pracy w tej firmie. Ten kto napisał w ogłoszeniu, że atmosfera jest przyjazna... minął się z prawdą. Może kiedyś było przyjemnie, ale ostatnie pozytywne opinie są z 2017 roku, a od tego czasu wszystko się zmieniło. Moje odczucie - (usunięte przez administratora)!

Sebastian
@Q

Długo już pracujesz w firmie Vertus? Ciekawi mnie, czy w Twoim odczuciu jest to dobre miejsce pracy dla osoby, która dopiero rozpoczyna swoją karierę zawodową.

Q
@Sebastian

Dostatecznie długo, żeby twierdzić, że pracownik jest tam robotem O którego się nie dba. Osoby, które zaczynają tam pracę, szybko ją porzucają właśnie przez awantury, dlatego nabór pojawia się często. Nie polecam.

@Q

@Q proszę rozwiń wypowiedź, dlaczego uważasz, że w firmie nie ma przyjaznej atmosfery? Możesz opowiedzieć o sytuacjach, które miały bezpośredni wpływ na Twoją opinię? Jak długo byłeś u nich zatrudniony?

bartolini

Pracowałem prawie dwa lata i wszystko było OK. Fakt, że mają bzika na punkcie zadowolenia klientów i czasem jest to irytujące bo nie zawsze klient ma racje, ale jeżeli chodzi o warunki pracy i samą pracę to super, nigdzie tyle się nie nauczyłem co w vertusie.

@bartolini

@bartolini, cieszę się, że napisałeś, z racji na 2 lata przepracowane w firmie Twój komentarz jest bardzo pomocy. Mógłbyś wypowiedzieć się w kategorii zarobków? Czy pensje są zadowalające, jak ma się sprawa premii i czy nadgodziny są sprawiedliwie rozliczane?

Krystyna

Witam, zastanawiam się and możliwościami rozwoju w Vertusie. Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby wypowiedzieć się na temat wynagrodzenia oraz realiach związanych z kwestią awansu, podwyżki, regularności premii? Z góry dziękuję.

Kate

Dlaczego kierownictwo KPF Vertus sami sobie piszą pozytywne komentarze na różnych portalach i daje zarządzenie żeby obecni pracownicy też takie oceny wystawiali, kiedy tylko pojawi się jakiś negatywny komentarz bądź ocena? Na kilometr widać, że ostatnie pozytywne komentarze są wymuszone i napisane na szybko... i Wasi pracownicy też tego nie ukrywają ;) To jest bardzo nieprofesjonalne dla firmy, która reklamuje się jako poważna...

bartolini

Witek

@robertus a podczas epidemii także pracujesz ?

R.W.

Polecam, warto.

Paula

Polecam firmę na początek kariery. Można bardzo dużo nauczyć się i naprawdę jest od kogo. Fajna przyjacielska atmosfera, ale na początku nie za wysokie zarobki. Specjaliści z tego co wiem zarabiają naprawdę dużą kasę, ale żeby się tego doczekać to trzeba sporo lat przepracować i mieć ogromną wiedzę w administracji to kasa jak dla mnie nie za duża raczej.

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Prawno-Finansowe Vertus S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Konsorcjum Prawno-Finansowe Vertus S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Prawno-Finansowe Vertus S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Prawno-Finansowe Vertus S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konsorcjum Prawno-Finansowe Vertus S.A.
3.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Ligocka 103
    40-568 Katowice

Konsorcjum Prawno-Finansowe Vertus S.A.