Vattax Sp. z o.o.

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Vattax Sp. z o.o.

Pracodawca

 Aktualność
Szanowni Państwo,
 
Dziękujemy za Państwa opinie.
Bardzo cenimy każdy merytoryczny wpis, dołożymy też starań, aby osoby zainteresowane naszą firmą – być może nasi przyszli pracownicy, koledzy i koleżanki – uzyskali tutaj odpowiedzi na swoje pytania. Zachęcamy też do bezpośredniego kontaktu z Działem Rekrutacji naszej firmy i rozwiązywania swoich wątpliwości z naszą pomocą.
 
 
Grupa Vattax to ok 120 osób skupionych w Vattax Sp. z o.o. , świadczącej usługi księgowe, Payroll.pl Sp. z o.o., świadczącej usługi kadrowo-płacowe, kancelarii prawnej Vattax Legal świadczącej usługi doradztwa prawnego i podatkowego oraz Unit-Soft Sp. z o.o., twórca autorskiego oprogramowania do kreacji sklepów internetowych oraz firma zajmująca się wdrożeniami systemów, w tym systemu enova365.
Nasze usługi obejmują obszary:
- księgowości,
- podatków,
- kadr i płac,
- prawa cywilnego i prawa pracy,
- RODO,
- usług IT i wdrożeniowych.
 
 
Działalność rozpoczęliśmy ok. 30 lat temu, ugruntowując przez te lata naszą obecność na rynku, i ciesząc się z coraz większego grona naszych pracowników – zdolnych i pracowitych osób, lubiących pracę z cyframi i analityczne myślenie.  Od ponad ćwierć wieku świadczymy wysokiej jakości usługi zyskując zaufanie coraz większego grona klientów. Obecnie cieszymy się zaufaniem ponad 500 klientów reprezentujących różne branże i zróżnicowaną skalę działalności, od wielotysięcznych organizacji po jednoosobowe działalności gospodarcze.  Dzięki temu wielu z naszych pracowników mówi, że w czasie każdego roku pracy w naszej firmie można nauczyć się wielokrotnie więcej niż w korporacji. Staramy się, aby w pracy panowała życzliwa atmosfera, a osoby młodsze doświadczeniem zawsze mogły liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych specjalistów.  Mamy też dofinansowanie kart Benefit oraz prywatnej opieki medycznej dla naszych pracowników, a także owocowe czwartki ????
 
Jesteśmy dumni z tego, że tutaj rozwijają się i zdobywają profesjonalną wiedzę kolejne pokolenia naszych pracowników. Dochowaliśmy się też dużego grona „vattaxowych” dzieci naszych pracowników. Jesteśmy firmą umożliwiającą godzenie wychowywania dzieci z pracą zawodową. Nasi pracownicy mogą rozpoczynać pracę w elastycznych godzinach, w dużym zakresie pracujemy też zdalnie. Wielu z naszych pracowników jest z nami kilkanaście lub więcej lat. Zapraszamy do kontaktu!
Marta
Pracownik
 Pytanie

Witam, tak, jestem pracownikiem. Nie, nikt mnie nie zmusza. Nikt mi za to nie płaci ani nie dostanę żadnej innej gratyfikacji. Piszę, bo wiem, że można wystawić opinię i chcę. :) Moją firmę cenię przede wszystkim za atmosferę, za możliwość rozwoju osobistego, ale również inwestowanie w rozwój firmy holistycznie, za ludzi z otwartymi głowami, szczególnie tych, którzy mają moc decyzyjną, za to, że jeśli pracownik chce to jest miejsce na jego propozycje, przemyślenia i oczekiwania, za to, że mamy swój własny dział IT, za to, że mamy owocowe czwartki, za to, że pracownik dostaje kredyt zaufania, za fajne biuro, za udogodnienia techniczne i inne benefity. A Ty co z tym zrobisz? Zapraszam do nas! :) Marta

2
Pracownik z księgowości
Pracownik

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy w Vattax. Zarząd ma czas dla pracowników i chętnie pomaga, jeśli się zgłosi potrzebę rozmowy lub pomocy. Wszyscy się tutaj szanujemy i nie słyszałam, żeby ktoś narzekał na atmosferę pracy. Warunki pracy są dobre, lokalizacja super. budynek jest nowoczesny, jest parking, dobry dojazd komunikacją miejską. Jestem w fajnym zespole i czuję wsparcie ze strony Przełożonej. Mam możliwość pogłębiania wiedzy dzięki szkoleniom organizowanym, gdy zgłosi się zapotrzebowanie. Gdy czegoś nie wiem, koleżanki z zespołu chętnie pomagają. W większości młodzi i fajni ludzie. Jest teraz możliwość pracy zdalnej. Pracowałam w innych firmach, ale tutaj nie odczuwam sztucznej presji. Jeśli pracownik wywiązuje się ze swoich zadań lub otwarcie mówi o problemach i potrafi poprosić o pomoc, to naprawdę nie ma powodu do narzekania. Towarzystwo jest zgrane i wzajemnie pomocne.

anonim Nowy wpis
Inne

Ile z grubsza przypada klientów na jedną księgową? Czy jest to regulowane w zależności od wielkości przypisanej pracownikowi firmy i może to być jedna-dwie, a równie dobrze kilka-naście mikroprzedsiębiorstw?

Kandydatka Nowy wpis
Kandydat

Niestety firma nie udziela informacji zwrotnej po rozmowie rekrutacyjnej. Nieprofesjonalne podejście do kandydatów.

Administrator Nowy wpis

Interesuje mnie kariera na stanowisku Asystent księgowości. Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w tej branży i podzielić się doświadczeniami z zatrudnienia w firmie Vattax Sp. z o.o.?

Renata
Inne

W kwietniu firma szukała asystentów ds. księgowości i płac, czy to nadal jest aktualne? Czy brak studiów z interesujących biuro kierunków, ale za to doświadczenie w pracy na stanowisku młodszej księgowej zachęci czy raczej odrzuci rekruterów? I co z wiekiem, czy to musi być osoba o statusie student/absolwent? Dziękuję z góry za odpowiedź.

RENIA
Kandydat
@Renata

Moje zapytanie także dotyczy tej samej sprawy

Pracodawca

@RENIA

Jak najbardziej zachęcamy do składania CV na nasze dostępne ogłoszenia. Każdą osobę rozpatrujemy indywidualnie. Aktualnie preferujemy osoby ze statusem studenta, jednak staramy się być elastyczni i dopasowywać do profilu naszego przyszłego pracownika.

Lena Nowy wpis
Kandydat
@Vattax Sp. z o.o.

Z czym związana jest preferencja odnośnie studentów? Czy kiedykolwiek udało się przyjąć komuś, kto był poza uczelnią? Czy są może takie staże planowo organizowane?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Vattax Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Była pracownica
Były pracownik

JA przyszłam do pracy jak było jeszcze naprawdę super z biegiem czasu wszystko się zmieniło. Atmosfera jak w każdej firmie z jednymi sie dogadasz z drugimi nie. Prezes to najsłabszy punkt firmy. Totalnie niesprawiedliwy i bez odrobiny szacunku dla pracowników. Przez to ze rotacja jest wielka i ciągle brakuje ludzi ilość pracy jest nieproporcjonalna do możliwości. Ja już nie pracuje parę lat ale utrzymuje kontakt z ludźmi którzy tam utknęli i nic się nie zmieniło mimo upływu lat.

Hanna
Inne
@Była pracownica

A co takiego się zmieniło, że zdecydowałaś się odejść, chodzi o tego prezesa czy coś jeszcze? Ktoś pisał właśnie o słabej atmosferze i że ogólnie ciężko jest. No i w ogóle ta rotacja to przez to, że ludzie sami odchodzą czy są zwalniani?

Kandydatka_księgowa
Kandydat
 Pytanie

Cześć, Ja chciałam się zapytać jak wygląda rozmowa rekrutacyjna, jakich pytań można się spodziewać, co jest wymagane?

Lidia
Inne

W ofercie pracy dla młodszego księgowego wyczytałam, że Vattax oferuje możliwość rozwoju zawodowego - opiszecie mi dokładniej ten temat? W jaki sposób można się w firmie rozwijać? Jak trzeba się wykazywać aby mieć szansę na awans? Po jakim czasie jest to możliwe od momentu rozpoczęcia zatrudnienia?

Sousa musi odejść
Pracownik
@Lidia

Jak złożysz wypowiedzenie i nie będzie nikogo na Twoje miejsce, to możesz otrzymać możliwość rozwoju ;)

Niezadowolony

Masakra a Zarząd to wielkie nieporozumienie. Nie życzę nikomu obsługi tej firmy . Uważajcie żeby później nie ponosić konsekwencji swojego wyboru.

Adam
Inne
@Niezadowolony

Ponoszenie jakiego typu konsekwencji swojego wyboru masz na myśli? Dlaczego nie polecasz tej firmy?

Pracownica
Pracownik
@Niezadowolony

Dzień dobry, jestem pracownicą firmy. Pracowałam w niej kilka lat temu, potem pracowałam gdzie indziej, i po kilku latach wróciłam do Vattaxu czując się, i mówię to szczerze, jakbym wróciła do domu. Uważam, że panuje tu dobra atmosfera. Wiadomo, że trzeba pracować, ale ludzie podchodzą do siebie życzliwie i można się tutaj bardzo dużo nauczyć. W 120-osobowym zespole jest wielu pracowników pracujących tu po kilkanaście lat i dłużej, a ja rozumiem dlaczego tak jest. Biuro mieści się na granicy Warszawy i Raszyna, tuż przy Al. Krakowskiej i tuż przy zjeździe z trasy s2, co bardzo ułatwia dojazd z Mokotowa lub Ursynowa, albo Bemowa.

Anna
Były pracownik
@Pracownica

Jeśli dobra atmosfera to taka gdzie mówisz Prezesowi "Dzień dobry" a on traktuje jak powietrze to ja dziękuję :)

Zbigniew
Inne
@Anna

Hmm może po prostu faktycznie nie zauważył ? Lub był jakiś zamyślony, czy jesteś tam pracownikiem i takie sytuacje zdarzają się często ? Nie ma tam dobrej atmosfery ?

Zainteresowany
Kandydat

Proszę o informację jaka atmosfera panuje oraz jak wyglądają wypłaty, podwyżki i np. Premie.

Renata
Inne
@Zainteresowany

To jest dobre pytanie, bo są w Vattaxie miejsca pracy dla księgowych, specjalistów od kadr i płac itp. Po przyjrzeniu się ofercie pracy dla młodszego księgowego też mam pytanie i to nie tylko o zarobki. Także o to, czy wskutek obiecywanych szkoleń i rozwoju zawodowego ma się szansę awansować w tym biurze na główną księgową? https://www.vattax.pl/mlodszy-ksiegowy/ Liczę na odp.

Andrzej
Inne

Czy firma normalnie funkcjonuje? Jaki jest powód tej ciszy?

Romek
@Andrzej

Niestety firma jest mega słaba i odradzam pracę tam ze względu na brak szacunku do pracowników, faworyzowanie wybranych, głównie finansowo, różnice w wynagrodzeniach są tak duże że robi się słabo, ja powinnam odejść zdecydowanie szybciej, osoby które kierują nie powinny nigdy zakładać żadnej firmy aby nie psuć ludziom zdrowia, psychiki, szkoda słów.

Pracodawca

@Romek

Szanowny Panie lub Szanowna Pani (trudno orzec, bo podpisał się Pan/Pani jako Romek, a w treści pisze Pan/Pani w rodzaju żeńskim :) ), przykro nam, że nie odnalazł się Pan/Pani w naszej strukturze. W grupie Vattax pracuje obecnie ok 120 osób, z których większość to pracownicy wieloletni, z często ponad 10-letnim stażem pracy. Dzięki niewielkiej rotacji personelu nasi i stałemu, stabilnemu składowi, nasi klienci mogą mieć za partnera tego samego Specjalistę przez wiele lat. To wpływa na fakt, że świadczymy obecnie usługi dla kilkuset firm, z których większość to nasi wieloletni klienci. Nasi pracownicy to osoby zainteresowane obszarem finansów i pozytywne, co przyczynia się do dobrej atmosfery pracy.

Radek
Inne

Bardzo dobry pracodawca więc jeśli komuś nie odpowiada praca to niech ją zmieni i nie psuje dobrej atmosfery w firmie.

Pracodawca

 Aktualność
Szanowni Państwo,
 
Dziękujemy za Państwa opinie.
Bardzo cenimy każdy merytoryczny wpis, dołożymy też starań, aby osoby zainteresowane naszą firmą – być może nasi przyszli pracownicy, koledzy i koleżanki – uzyskali tutaj odpowiedzi na swoje pytania. Zachęcamy też do bezpośredniego kontaktu z Działem Rekrutacji naszej firmy i rozwiązywania swoich wątpliwości z naszą pomocą.
 
 
Grupa Vattax to ok 120 osób skupionych w Vattax Sp. z o.o. , świadczącej usługi księgowe, Payroll.pl Sp. z o.o., świadczącej usługi kadrowo-płacowe, kancelarii prawnej Vattax Legal świadczącej usługi doradztwa prawnego i podatkowego oraz Unit-Soft Sp. z o.o., twórca autorskiego oprogramowania do kreacji sklepów internetowych oraz firma zajmująca się wdrożeniami systemów, w tym systemu enova365.
Nasze usługi obejmują obszary:
- księgowości,
- podatków,
- kadr i płac,
- prawa cywilnego i prawa pracy,
- RODO,
- usług IT i wdrożeniowych.
 
 
Działalność rozpoczęliśmy ok. 30 lat temu, ugruntowując przez te lata naszą obecność na rynku, i ciesząc się z coraz większego grona naszych pracowników – zdolnych i pracowitych osób, lubiących pracę z cyframi i analityczne myślenie.  Od ponad ćwierć wieku świadczymy wysokiej jakości usługi zyskując zaufanie coraz większego grona klientów. Obecnie cieszymy się zaufaniem ponad 500 klientów reprezentujących różne branże i zróżnicowaną skalę działalności, od wielotysięcznych organizacji po jednoosobowe działalności gospodarcze.  Dzięki temu wielu z naszych pracowników mówi, że w czasie każdego roku pracy w naszej firmie można nauczyć się wielokrotnie więcej niż w korporacji. Staramy się, aby w pracy panowała życzliwa atmosfera, a osoby młodsze doświadczeniem zawsze mogły liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych specjalistów.  Mamy też dofinansowanie kart Benefit oraz prywatnej opieki medycznej dla naszych pracowników, a także owocowe czwartki ????
 
Jesteśmy dumni z tego, że tutaj rozwijają się i zdobywają profesjonalną wiedzę kolejne pokolenia naszych pracowników. Dochowaliśmy się też dużego grona „vattaxowych” dzieci naszych pracowników. Jesteśmy firmą umożliwiającą godzenie wychowywania dzieci z pracą zawodową. Nasi pracownicy mogą rozpoczynać pracę w elastycznych godzinach, w dużym zakresie pracujemy też zdalnie. Wielu z naszych pracowników jest z nami kilkanaście lub więcej lat. Zapraszamy do kontaktu!
Marta
Pracownik
 Pytanie

Witam, tak, jestem pracownikiem. Nie, nikt mnie nie zmusza. Nikt mi za to nie płaci ani nie dostanę żadnej innej gratyfikacji. Piszę, bo wiem, że można wystawić opinię i chcę. :) Moją firmę cenię przede wszystkim za atmosferę, za możliwość rozwoju osobistego, ale również inwestowanie w rozwój firmy holistycznie, za ludzi z otwartymi głowami, szczególnie tych, którzy mają moc decyzyjną, za to, że jeśli pracownik chce to jest miejsce na jego propozycje, przemyślenia i oczekiwania, za to, że mamy swój własny dział IT, za to, że mamy owocowe czwartki, za to, że pracownik dostaje kredyt zaufania, za fajne biuro, za udogodnienia techniczne i inne benefity. A Ty co z tym zrobisz? Zapraszam do nas! :) Marta

2
Pracownik z księgowości
Pracownik

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy w Vattax. Zarząd ma czas dla pracowników i chętnie pomaga, jeśli się zgłosi potrzebę rozmowy lub pomocy. Wszyscy się tutaj szanujemy i nie słyszałam, żeby ktoś narzekał na atmosferę pracy. Warunki pracy są dobre, lokalizacja super. budynek jest nowoczesny, jest parking, dobry dojazd komunikacją miejską. Jestem w fajnym zespole i czuję wsparcie ze strony Przełożonej. Mam możliwość pogłębiania wiedzy dzięki szkoleniom organizowanym, gdy zgłosi się zapotrzebowanie. Gdy czegoś nie wiem, koleżanki z zespołu chętnie pomagają. W większości młodzi i fajni ludzie. Jest teraz możliwość pracy zdalnej. Pracowałam w innych firmach, ale tutaj nie odczuwam sztucznej presji. Jeśli pracownik wywiązuje się ze swoich zadań lub otwarcie mówi o problemach i potrafi poprosić o pomoc, to naprawdę nie ma powodu do narzekania. Towarzystwo jest zgrane i wzajemnie pomocne.

Igor
Inne

Zawsze pozostaje możliwość zmiany pracy ale nie każdy ma taką opinię, są ludzie zadowoleni.

Zostaw merytoryczną opinię o Vattax Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Vattax Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Vattax Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Vattax Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vattax Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii