Opinie o Droids On Roids Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Droids On Roids Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Droids On Roids Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Droids On Roids Sp. z o.o. w Wrocław

Majtek

Czy prawdą jest powszechna opinia, że Droid on Roids zwalnia pracowników, gdy nie ma dla nich projektu lub występuje konflikt programista - lider?

Dyzio

Jakieś argumenty jesteś w stanie przedstawić na potwierdzenie tej tezy? Przy tym ogłoszeniu, na które można właśnie odpowiadać - Developers - Droids Network - nie zaznaczyli poza kontraktem B2B żadnej innej formy współpracy. Czy ktoś, według Twojej wiedzy, ma tam umowę o pracę na czas nieokreślony?

Czy Droids On Roids Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

@Natalia

Etapy rekrutacji opisane są na końcu ogłoszenia https://www.thedroidsonroids.com/career/talent-acquisition-specialist-2 :) 1 - prosimy o uzupełnienie formularza aplikacji, 2 - krótka rozmowa z Martą & Beatą z teamu Rekrutacji, 3 - rozmowa kwalifikacyjna z udziałem przedstawicielek People Team, 4 - decyzja. Nie przewidujemy nauki języków w godzinach pracy.

Ama

Droids On Roids to świetne miejsce pracy! Wspaniali ludzie, możliwość rozwoju i wsparcie na wielu płaszczyznach. Po 6 latach w firmie mogę zdecydowanie polecić firmę ❤️

Majtek Nowy wpis

@Majtek

A skąd taka wiedza? Ty zostałeś tak potraktowany? Chyba to nie jest tak, że projekty są ciągle i są pewnie chwilowe przerwy? O jakim tu konflikcie między ludźmi mówisz, możesz jaśniej opisać? Chciałbym wiedzieć na przyszłość, na co uważać.

Dyzio Nowy wpis

W internecie widnieje oferta pracy na stanowisko backend developer. Firma oferuje pracę zdalną bądź hybrydową. Od czego zależy, która forma zostanie nam przydzielona? Czy możemy sami o tym zadecydować ? Poza tym, co zrobić, aby zarabiać górną granicę widełek pracując na UoP? Czy tam pod uwagę zostały już wzięte wszelkie premie/dodatki?

Karolina - pracownik

Hej! Jeśli chodzi o pracę zdalną/hybrydową to zależy od Twoich preferencji. Mamy biuro we Wrocławiu zawsze otwarte, więc jeśli tylko masz ochotę - możesz wpadać i pracować na miejscu :) Jeśli wolisz zdalnie - nie ma z tym problemów. Zdarza się, że spotykamy się z Klientami na warsztatach w biurze i super jeśli jesteś na to otwarty/a, ale to bardzo indywidualna kwestia i do ustalenia.

@Karolina - pracownik

Od początku można pracować zdalnie bez żadnego okresu wdrożeniowego w biurze? Jeśli zdecyduję się pracować 100% zdalnie to co jaki czas muszę się chociaż pokazać w biurze?

Ama

Droids On Roids Sp. z o.o. w Wrocław szuka pracownika na stanowisko Scrum Master. Brałeś udział w tym procesie? Napisz, jak on wygląda. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Droids On Roids Sp. z o.o. na stanowisko Backend Developer (Node.js)? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Olaa

Hej, po jakim czasie od złożenia aplikacji rekruterzy odzywają się z feedbackiem/zaproszeniem na rozmowę?

Czy Droids On Roids Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Angelika - obecny pracownik

Jak najbardziej w Droids On Roids pracują także osoby studiujące, a dzięki elastycznym godzinom pracy i otwartości bez problemu mogą łączyć studia z pracą. Zapraszamy :)

@Angelika - obecny pracownik

Super! Mogłabyś dać znać czy praca jest na umowę zlecenie, czy to jednak jakaś część etatu z umową o pracę? Jak z urlopem? Czy jest płatny?

Angelika - obecny pracownik
@Magdalena

Forma współpracy jest do wyboru tak naprawdę, wszystko zależy od Twoich preferencji :) Jak najbardziej mamy pulę urlopów płatnych. A tutaj na stronie możesz zerknąć jakie aktualnie mamy otwarte stanowiska i listę benefitów: https://www.thedroidsonroids.com/career

@Angelika - obecny pracownik

Zauważyłam że wszystkie oferty są na umowie b2b. Czy konieczne jest otwieranie działalności? Można negocjować tą formę zatrudnienia?

@Magdalena

@Magdalena jak wejdziesz w konkretne ogłoszenie to zobaczysz widełki B2B oraz brutto UOP. Otwieranie działalności nie jest konieczne. Jak pisała wcześniej Angelika, wybór formy współpracy należy do Ciebie :)

Damian
@Natalia - obecny pracownik

Cześć :) Jakie tam do siebie macie podejście w HR-ach i jak się zachowują przełożeni w stosunku do podwładnych? Trafiłem na ogłoszenie pt.: Talent Acquisition Specialist. Przez to, że treść jest jedynie po angielsku mało co zrozumiałem. Fakt, że jest wybór między UoP i B2B, a co za tym idzie wynagrodzenie wynosi odpowiednio 4500-8000 zł brutto (UoP) i 5500-9600 zł netto + vat (B2B). Co więc z tym angielskim, czy przyjmujecie osoby, które się nim nie posługują i czy wysyłacie na Wasz koszt na kursy językowe, gdyby to takie ważne się okazało?

@Damian

Cześć Damian, dzięki za zainteresowanie! W zespole People traktujemy siebie z szacunkiem i lubimy się, ale jako "przełożona" mogę być stronnicza :) Więcej można się dowiedzieć w pierwszym etapie rozmawiając bezpośrednio z członkiniami zespołu, Martą i Beatą. Ogłoszenie jest po angielsku, bo wymagamy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Jego zrozumienie jest też w pewnym sensie etapem rekrutacji. Co do kursów angielskiego - mamy budżet rozwojowy i w ramach tego budżetu każdy może sobie samodzielnie zorganizować lekcje albo inne wybrane formy wsparcia rozwoju. Firma nie organizuje jednak na ten moment kursów pracownikom.

Natalia
@Natalia - obecny pracownik

To ile jest etapów rekrutacji, jak one wyglądają ? Rozmowa też odbywa się w takim razie po angielsku, czy może są jakieś zadania do rozwiązania? Z tego co piszesz to domyślam się, że nie można podjąć nauki języków w godzinach pracy?

@Natalia

Grzegorz

Przeszedłem cały proces rekrutacyjny z Droids On Roids (ponad miesiąc, ze względu na Święta i Nowy Rok), niestety się nie dostałem, oczywiście łatwe to nigdy nie jest, ale to jakby bez znaczenia dla oceny samego podejścia, stylu w jakim prowadzone są rozmowy i wszelka komunikacja oraz wrażenia jakie robi firma i pracujący w niej ludzie. Podobało mi się w zasadzie wszystko, ale w szczególności: 1. W momencie wysyłania CV trzeba odpowiedzieć na kilka pytań. Pozornie to bariera i dodatkowa uciążliwość, ale w praktyce to świadczy o poważnym podejściu, pokazuje na co stawiają nacisk i daje szansę przemyślenia odpowiedzi na pytania, które i tak mogą się pojawić w późniejszych etapach (i które każdy, kto się stara o pracę w danym zawodzie i tak powinien sobie wcześniej zadać). 2. Błyskawiczny, elegancki, konkretny kontakt oraz bardzo szybkie decyzje pomiędzy poszczególnymi etapami rekrutacji (zwykle następnego dnia zaproszenie do następnego etapu). 3. Wszystkie rozmowy prowadzone są od razu z Zespołem. Dział People oczywiście w tym uczestniczy, ale można od razu skupić się na sprawach merytorycznych. Nie wiem czy to jest w Droids regułą (zakładam, że tak), ale czujesz, że rekrutuje Cię zespół, a nie np. menadżer, lider czy pracownik HR. To sporo mówi o podejściu i organizacji pracy w firmie. 4. Atmosfera rozmów jest przyjazna, od ludzi, z którymi się rozmawia emanuje pasja, radość z tego, co robią, poczucie sensu. 5. Dbałość o detale. Każdy element procesu, forma kontaktu, pytania są przemyślane i czemuś służą. 6. Paradoksalnie chyba najbardziej zaimponowało mi ich podejście już po tym, kiedy okazało się „że jednak nie”. Naturalna w takich sytuacjach jest całkowita utrata zainteresowania delikwentem, bo w sumie szkoda już na niego czasu. Mało kto też myśli o tym, że bez względu na okoliczności, to jest ZAWSZE trudne emocjonalnie, kiedy ktoś nam mówi „nie”. Tak jesteśmy uzwojeni wewnętrznie jako ludzie, że odmowa boli, nawet gdyby nam specjalnie nie zależało (mnie akurat zależało w tym przypadku). Marta z Droidów umie tę wiadomość przekazać z empatią, ma przygotowany (także pisemny) feedback, jest otwarta na pytania, potrafi wrócić z odpowiedzią później, jeśli czegoś nie wie, o co chciałoby się jeszcze zapytać. Chyba rzadko się zdarza świadomość po stronie pracodawców, że oni także się czegoś uczą od kandydatów, których ostatecznie nie zatrudnili i że czas poświęcony takim osobom nie jest czasem zmarnowanym. Podsumowując: zdecydowanie warto do tej firmy aplikować, zwłaszcza, jeśli się jest pasjonatem w swojej dziedzinie. Warto zobaczyć jak może wyglądać profesjonalnie prowadzony proces rekrutacyjny (chociaż niestety ma to skutek uboczny, bo potem znacznie ciężej się rozmawia z innymi, kiedy już wiadomo, że można inaczej). Na sto procent oczywiście tego nie wiem, ale wygląda na to, że warto w tym miejscu także pracować. Do pewnego stopnia można symulować czy deklarować wysoką kulturę organizacyjną, ale pewnych rzeczy nie da się skutecznie udawać na dłuższą metę i często już podczas rekrutacji ten wizerunek pęka w szwach. W Droids On Roids wszystko brzmiało autentycznie, szczerze i wiarygodnie.

Jezzimo
@Grzegorz

Już widzę jak kandydat, który odpadł w rekru wchodzi tutaj żeby wystawić taką laurkę ;) Coś mi tu śmierrrrrrdziiiiii

Piorun Android

Droids On Roids oferuje ogromne możliwości rozwoju, i to nie tylko w aspekcie czysto technicznym. Odrobina chęci wystarczy, by zaangażować się w jedną z wielu inicjatyw wewnątrz firmy i wchłonąć cenne doświadczenia dot. szeroko pojętego rozwoju oprogramowania i jego efektywnego dostarczania / estymowania zadań / aspektów liderskich. Jako Piorun możesz wpływać na polepszenie standardów panujących w firmie, co jest super - nie ma "monolitu", Droids cały czas rozwijają się jako organizacja. Wartości firmowe są odzwierciedleniem podejścia deweloperów / liderów do pracy, a nie na odwrót, dzięki czemu nie są tylko pustymi sloganami, jak się czasem zdarza w większych firmach. To ciągłe dążenie do rozwoju, korzystania z najnowszych dostępnych technologii i inspirowanie tego w naszym gronie, jest czymś, co w mojej ocenie wyróżnia DOR. Są firmy, które nie dbają o poczucie rozwoju pracownika i satysfakcji z bycia częścią zespołu / firmy. Droids zdecydowanie nie są taką firmą. Dzielenie się wiedzą, doświadczeniem, zdobywanie nowych kompetencji jest na porządku dziennym. A jest od kogo się uczyć na każdym poziomie zaawansowania. Te elementy sprawiają, że to świetna firma na start (aż żałuję że nie była to moja pierwsza firma w CV).

@Piorun Android

Fajnie to wszystko brzmi. Rozumiem, że wraz z rozwojem są też szanse na jakieś awanse czy też podwyżki? Czy w tych tematach jesteście doceniani?

Piorun Android
@Magdalena

Nie ma awansów w formie wspinaczki po drabinie w hierarchii, ale są ewaluacje co x miesięcy i w ramach tych ewaluacji zdarzają się podwyżki.

Joanna
@Piorun Android

Rozumiem, że są one formą docenienia czyjegoś dotychczasowego zaangażowania? A czemu "się zdarzają", a nie są standardem?

Natalia: Head of People
@Joanna

Hej Joanna, Dzięki za pytanie! :) Ewaluacje odbywają się co 9 miesięcy dla każdego zespołu w ramach Droids On Roids. Oprócz przekazania rozbudowanego feedbacku, ewaluacja wiąże się ze zmianą wynagrodzenia, więc jest to wpisane w proces. :) Jakbyś miała inne pytania - śmiało pisz! Pozdrowienia, Natalia

hej, jak wygląda praca flutter developera, mianowicie czym obecnie firma się zajmuje i jaki ma obrany cel ??

@Kandydat

Hej, w Droids On Roids pracujesz w zespole produktowym (we współpracy ze specjalistami z różnych technologii i w kontakcie z klientem) plus do tego masz okazję rozwijać się w grupie technologicznej. Grupa Flutter składa się zarówno z osób z backgroundem natywnym i sporym doświadczeniem w samym Flutterze, jak i z osób, które samą przygodę z programowaniem zaczęły od Fluttera. Grupy mają cotygodniowe spotkania, na których wymieniają się wiedzą - jeśli chodzi o priorytety w Grupie Flutter, to tym momencie standaryzujemy proces setupu projektu oraz wdrażamy się we Flutter Weba. Jeden z celów to też rozbudowa samej grupy! :) Więcej info o tym, kto tworzy Grupę Flutter i jakie mamy cele znajdziesz tutaj: https://www.thedroidsonroids.com/blog/what-does-being-a-part-of-flutter-group-at-droids-on-roids-look-like W razie dodatkowych pytań możesz też śmiało pisać na maila career@thedroidsonroids.com Pozdrowienia!

Jaki jest wkład kierownictwa Droids On Roids Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Aktualny pracownik

Warto zaznaczyć, że kierownictwo (rozumiane jako Zarząd) bardzo angażuje się z budowanie dobrej atmosfery pracy, a przede wszystkim w relacje z pracownikami. Współpracują z nami na co dzień, są partnerami w pracy, słuchają potrzeb i sugestii pracowników i wyciągają lekcje. Kierownictwo, które pojawia się w pytaniu, jest zdecydowanie ogromnym atutem Droids On Roids. :)

Aleksandra
@Aktualny pracownik

Czy w Droids On Roids można się spodziewać jakichś wspólnych wyjść/wyjazdów czy imprez integracyjnych? Czy jest coś takiego organizowane tutaj? Jeśli tak, to jak często i jak to wszystko wygląda? Chciałabym poznać szczegóły jeśli to nie problem :)

Aktualny pracownik
@Aleksandra

Hej Aleksandra, dzięki za pytanie! :) Aktualnie mamy pandemię, a jako organizacja podchodzimy do niej z rozwagą, dbając o bezpieczeństwo pracowników. W wakacje organizowaliśmy Summer Party, a także kilka innych spotkań (zarówno online jak i stacjonarnie). Na co dzień, zespoły korzystają z co miesięcznych budżetów integracyjnych, które przeznaczają na wspólne wyjścia. :)

Hania

Pracuję dopiero 2tyg, ale już mogę powiedzieć że WARTO aplikować do Droids On Roids! Sama rekrutacja przebiegała w bardzo komfortowej atmosferze, odrazu było widać że to są profesjonaliści z pasją do tego co robią. Podczas rekrutacji było widać indywidualne podejście, wsparcie, nie było stresu. Przy onboardingu zostało zorganizowane dużo spotkań aby lepiej poznać firmę i metodykę pracy, wszyscy są otwarci na pomóc. Polecam!

Aleksandra
@Hania

Na wstępie napisze, że cieszę się, że udało Ci się dostać pracę w Droids On Roids oraz, że jesteś z niej zadowolona. Skoro przeszłaś rekrutacje to może napiszesz coś więcej na jej temat. Ile jest jej etapów oraz jak długo czeka się na decyzję co do przyjęcia do firmy?

@Hania

Haniu, dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że udało nam się zorganizować Tobie udany start w firmie! :)

Piorun

Praca w Droids On Roids jest potwierdzeniem tego co można przeczytać na stronie, usłyszeć od znajomych będących częścią tej organizacji lub mających z nią w przeszłości kontakt - rewelacyjna! Dołączając do Droids On Roids masz ogromny wpływ na to jak wygląda projekt, jakich technologii używasz, w jakim kierunku chcesz się rozwijać. Oprócz kontaktu z zespołem projektowym i swoją grupą kompetencyjną, masz bezpośredni kontakt z Zarządem firmy. Polecam wszystkim, którym zależy na samodzielnej pracy, posiadaniu wpływu na to co się wokół Ciebie dzieje i rozwoju!

@Piorun

Wow! Dziękujemy za dobra opinie! :) #GoDroids!

Michał Sikora

Droids on Roids jest firmą, którą mogę śmiało polecić każdemu, kto chce mieć możliwość pracy ze zdolnymi ludźmi. Najbardziej podoba mi się w firmie kultura nauki i dzielenia się wiedzą. Zawsze można do kogoś podejść, porozmawiać o problemie i razem go rozwiązać. Jest też czas na pracę przy projektach poza naszym głównym. Dodatkowo są organizowane wewnętrze spotkania, gdzie można podzielić się ze wszystkimi programistami z grupy różnymi informacjami, powymieniać pomysły, czy przeprowadzić jakąś prezentację. Jeśli chodzi o same projekty, to jest duża swoboda doboru technologii. Nie ma z góry narzucanych wytycznych i dobiera się rozwiązanie do problemu czy też znajomości technologii. Jest również sporo miejsca na eksperymentowanie, jeśli chcemy nauczyć się czegoś nowego. Droids on Roids jest na pewno w ścisłej czołówce firm ukierunkowanych na wytwarzanie aplikacji mobilnych.

@Michał Sikora

Dziękujemy za pozytywną opinię!

Czy firma Droids On Roids Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Droids On Roids

Oferujemy budżet rozwojowy, z którego pracownicy mogą finansować dowolnie wybrane przez siebie konferencje, warsztaty czy szkolenia.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Droids On Roids Sp. z o.o.?

Droids On Roids

Dziękujemy za pytanie. Po najświeższe informacje o benefitach zapraszamy na https://www.thedroidsonroids.com/career Benefity są dostosowywane do aktualnych potrzeb pracowników.

Piorun

A jeszcze warto dodać, że narzędzia są wybierane przez zespoły projektowe i dostosowane do aktualnych potrzeb :) Co jest bardzo komfortowe :)

Czy pracodawca Droids On Roids Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

manu

Płaci w terminie, teraz... choć w zeszłym roku było różnie.

@manu

Pracuje w tej firmie od trzech lat i zawsze dostawałam wypłatę w terminie. Ani razu nie zdażyło się by przyszła po terminie.

Jarosław
@Piorun

Jakbyś ocenił wysokość pensji, którą otrzymujesz? Chciałbym zweryfikować, czy można dobrze zarobić w tym miejscu pracy.

@Jarosław

Widełki są widoczne na stronie careers. Wiem, że na bieżąco są sprawdzane raporty zarobków w IT i widełki są dostosowywane do obecnych trendów panujących we Wrocławiu :) Na rozmowie rekrutacyjnej można też otwarcie porozmawiać o swoich oczekiwaniach.

ziko
@manu

Skoro w zeszłym roku było różnie to czy wystąpiła duża rotacja pracowników po zeszło rocznym kryzysie i zwolnieniu 10 osób?

Łucja
@Piorun

Właśnie miałam pytać o widełki płacowe Droids On Roids, dlatego dzięki za tę informację. Dobrze też wiedzieć, iż można tam spokojnie podjąć temat zarobków już na rozmowie rekrutacyjnej. A co ze ścieżką kariery? Czy ta firma umożliwia rozwój zawodowy?

Tomasz
@manu

W historii firmy nie było sytuacji, aby wypłaty były opóźnione.

@ziko

@Ziko Aktualnie firma, patrząc historycznie, posiada największą liczbę pracowników i klientów. W firmie pracują głównie mid i senior developerzy. Dodatkowo trwają prace w kierunku rozbudowy biura o kolejne pomieszczenia. Zapraszamy do rekrutacji thedroidsonroids.com/career

@ziko

@Ziko "Skoro w zeszłym roku było różnie" Informacja o opóźnianych wypłatach nie jest prawdziwa.

Piorun

Pełna lista benefitów jest do znalezienia na stronie http://thedroidsonroids.com/career

Makor

Praca w Droids On Roids jest jednym z tych przeżyć, którego nigdy nie zapomnę. Mogłem realizować się w każdym aspekcie, który mnie interesował i był dla mnie ważny. Najbardziej ceniłem sobie: - Bezpośredni kontakt z klientem. Po prostu to lubiłem - poznawać potrzeby klientów wprost od nich samych, poznawać powody różnych decyzji, proponować różne rozwiązania i mieć realny wpływ na tworzoną aplikację. - Wymagające i bardzo różnorodne projekty dla różnych branż. Dzięki temu mogłem spróbować różnych nowych rozwiązań ze świata Androida i architektur. Sprawdzać je, wyciągać wnioski i rozwijać się w dużym tempie. - Pracę nad projektem z całym zespołem w jednym pokoju. - Pracę zdalną w razie potrzeby. Nigdy nie miałem żadnych problemów z tym, żeby popracować sobie np. z Bułki z Masłem albo z innych ciekawych miejsc. - Pakiet konferencyjny - dodatkowe dni i fundusze do wykorzystania na mój rozwój. Lubię jeździć na konferencje, zazwyczaj odwiedzam kilka w ciągu roku, dlatego ten z benefitów ceniłem sobie najbardziej. Jeżeli szukasz miejsca do rozwoju, chcesz mieć realny wpływ na projekty oraz całą organizację i chcesz pracować ze wspaniałymi ludźmi, to Droids On Roids jest zdecydowanie dla ciebie. Polecam mocno :) Pozdro Pioruny!

@Makor

Dziękujemy za opinię i wspólną współpracę!

Czytelnik bloga
@Makor

Propsy Makor za mega ciekawego bloga https://zamiensmokinapandy.pl/

@Makor

Czy Toast wróci po pandemii?

@Makor

I to samo pytanie do Let Swifta.

@Toast Fan

Czekamy na ustąpienie pandemii. Otrzymujemy wiele sygnałów, że wydarzenia w fizycznej formie są potrzebne i wartościowe dla programistów. @Toast Fan obserwuj stronę https://www.facebook.com/toastwroclaw oraz https://www.facebook.com/letswiftwroclaw w poszukiwaniu najświeższych informacji. Lista wszystkich eventów znajduje się tutaj https://www.thedroidsonroids.com/events

@Droids On Roids

Dzięki za odpowidź. Do zobaczenia na eventach mam nadzieję!

GoWork nie działają emotki. Zamiast tego wskakują pytajniki.

Wszystkim którzy się zastanawiają nad tym czy aplikować - ZDECYDOWANIE TAK. Rozmowa rekrutacyjna jest mega fajna i ciekawa i prowadzona zupełnie inaczej niż w większości firm. Na prawdę polecam :)

@Tomek

Dziękujemy za opinię.

Tooploox, Monterail, Divante, Unity Group, Google, McKinsey itd. itp. wszędzie 2-3/5. Gowork "poważny" portal opinii. W google, disqus lub trip advisor trzeba się przynajmniej zalogować

Administracja
@Marek

Cały czas pracujemy nad serwisem. Dziękujemy za Twoją opinię.

Nowy w Droids On Roids

Proces rekrutacyjny składał się z 2 części - rozmowy telefonicznej oraz rozmowie w Google Meet ze względu na pandemie. Na każdym etapie osoby po drugiej stronie były bardzo rzeczowe i sympatyczne. Czuć, że podchodzili do mnie indywidualnie bo nawiązywali do mojego CV, githuba i wcześniejszego doświadczenia. Po przyjęciu otrzymałem informację co się wydarzy, plan spotkań z różnymi osobami, które wprowadziły mnie w sposób pracy. Ciekawe, że podczas spotkania z prezesami wiedzieli znali moje CV i nawiązywali do niego. To jeden z najciekawszych procesów rekrutacyjnych, gdzie widać profesjonalizm przy jednoczesnym indywidualnym spojrzeniu na kadydata. To co ustalane było podczas rozmów sprawdziło się również po wejściu do firmy. Ludzie tutaj są mocno wkręceni w swoje zadania i można poczuć, że mają doświadczenie z aplikacjami mobilnymi od dla mnie zamierzchłych czasów. ;tldr polecam, jest konkret

@Nowy w Droids On Roids

Dziękujemy za opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Droids On Roids Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Droids On Roids Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Droids On Roids Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Droids On Roids Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Droids On Roids Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 92 ocen.
  • Plac Solny 15
    50-062 Wrocław

Droids On Roids Sp. z o.o.