Opinie o Leap Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Leap Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Leap Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leap Sp. z o.o. w Kraków

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w Leap Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Nick Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Umowa o pracę na okres próbny, normalnie

Czarek Nowy wpis
Inne

Bardzo denerwujące jest to, że jak tylko firma wypracuje sobie bardzo dobrą opinię to konkurencja inspiruje do złośliwych wpisów!!

Pracownik Nowy wpis
Pracownik

Atmosfera wśród pracowników jest bardzo fajna, jak już ktoś pisał, to w większości mili i uśmiechnięci ludzie. Biuro jest duże, ładne, kuchnia świetnie wyposażona. Lokalizacja biura też dla mnie ma duży plus! Moim zdaniem największym atutem LEAP są ludzie i dobry work-life balance, może nie pod koniec kwartału bo z tym bywa różnie, ale ogólnie jest okej!

mr noodle
Pracownik

Jedna z lepszych firm, w których miałem okazje pracować. Atmosfera oraz podejście do pracowników na bardzo wysokim, kulturalnym oraz merytorycznym poziomie. Polskie menedżerstwo (głównie w osobie Pani Natalii) jest wzorem do naśladowania przez wszystkich pracowników. Firma sama w sobie przez dekade urosła do imponujących rozmiarów, równiez głównie ze sprawą Pani menager. Osobiście życzę szczęścia i samych sukcesów

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Leap Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
Łódź
MS POS Poland Sp. z o.o.
(43 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Warszawa
GoWork.pl
(542 opinii)
Wyślij CV
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
(4 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Leap Sp. z o.o.?

Leap2
@Pytanie

Atmosfera jest słaba, szczególnie menadzerstwo. Impertynenckie, w wielu kwestiach niedouczone, traktują człowieka z góry i wprowadzają w błąd. Trzeba walczyć o każdy grosz, do 3k ciężko dobić. Wśród pracowników atmosfera jest raczej poprawna, zależy od zespołu.

mr noodle
Pracownik
@Leap2

Żeby używać tego typu słów, należałoby zanć ich znaczenie w pierwszej kolejności. Zamiast pisać tego typu niesprawideliwe komentarze, zaprezentuj swój poziom personalnie i wskaż błędy oraz sytuacje, gdzie zostałas wprowadzona w błąd. A jesli jesteś zwykłym milenialsem, z pretensjami do wszystkich i o wszystko, która sądzi, że wszystko jej się nalezy to najlepiej sprawdzisz się dając (usunięte przez administratora) bezdomnym na dworcu kolejowym bo praca w LEAP cie przerasta

A
Pracownik

Mi się w LEAP podoba. Nie każdego da się lubić, ale atmosfera jest okej i jest sympatycznie. W większości to młodzi i uśmiechnięci ludzie. Pracuj, wykazuj się - a będzie dobrze. :-) Myślę, że menadżerowie zza granicy potrafią za to docenić - po pewnym czasie, ale jednak. :-)

Magda
Inne

Jaka tam jest specyfika pracy?

Elżbieta
Inne

Może ktoś napisać, na czym polega praca w Leap? W internecie nie ma zbyt wielu informacji o tym pracodawcy. Do którego działu polecilibyście aplikować?

Elżbieta
@Elżbieta

A czy leap prowadzi teraz jakieś rekrutacje ?

Pytanie
 Pytanie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Leap Sp. z o.o.?

nw
@Pytanie

angielski komunikatywny, to na pewno.

Dawid
Inne

@Leap Możesz dodać czy są jakieś socjalne dodatki?

Leap

Cześć, postanowiłem napisać kilka słów o Leap w Krakowie, bo nie jedna osoba jest chętna na zasięgnięcie opinii. W Leap bywają lepsze i gorsze dni. Najciężej jest przed skończeniem kwartału, gdy szybko starasz się wypełnić swoje Top 5. Zauważyłem, że w niektórych działach idzie to łatwiej, w niektórych trudniej. Wszystko zależy zatem od tego, do jakiego działu trafisz (czy będziesz współpracować z UK, Szkocją, Australią itp.). Kierownictwo w Polsce takie sobie, do pogadania na neutralne tematy. Biuro bardzo ładne, funkcjonalne. Nie musisz rąbać nadgodzin. Pieniędzy dużych nie ma. Koło 2,5 k może zarobisz. Awanse czy podwyżki należą do rzadkości.

Ania
@Leap

O super że ktoś się wypowiada na temat tej firmy !!! :))) Widziałam ostatnio, że mieli kilka dostępnych wakatów. Długo już tam pracujesz ? Jak duża jest rotacja we firmie ? Czy praca jest stresująca ? Zastanawiałam się już nad aplikowaniem, ale fajnie by było wcześniej poznać opinie kogoś kto tam pracuje bądź pracował :)) Ania.

Michał
Inne

Jestem ciekawa zarobków w tej firmie, ktoś coś ?

Jasiek 2
 Pytanie

Może jednak dowiemy się czegoś o pracy, atmosferze i zarobkach?

Jasiek
Inne

Może jednak dowiemy się czegoś o pracy, atmosferze i zarobkach?

Zostaw merytoryczną opinię o Leap Sp. z o.o. - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Leap Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Leap Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Leap Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Leap Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 3 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Smoleńsk 29
  31-112 Kraków
 • NIP: 6751327012 REGON: 120055318 KRS: 0000237825
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Leap Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii