Opinie o Grupa Steinhof Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa Steinhof Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Grupa Steinhof Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Steinhof Sp. z o.o. w Tarnów

Olaf

Steinhoff jest nie uczciwy nie płacą nawet minimalnej ,spawają tam ludzie bez uprawnień na umowie mają pomocnik spawacza a robią jako spawacz wszystko na ilość a nie jakość atmosfera w pracy jest nie przyjemna kierownictwo się na niczym nie zna i wywierają presję na pracowniku chcą żeby w 8h wyspawac co najmniej 350 do 500 szt a nawet więcej czesci dlatego są co chwilę przyjęcia bo żaden normalny człowiek tam nie wytrzyma a uprawnienia owszem wyrobią ale potracą to z pensji o czym nawet nikt nie wie

@Do RI

No i ja jestem ciekawa tych dodatków. To jest tak, że każdy pracownik dostaje takie same benefity? Czy zależy to od posady, od wysokości szczebla? I mnie interesuje nie tylko stawka, ale tez, czy jest tu premia jakaś za frekwencję lub stażowa?

Kristofer

Pracowałem rok na magazynie haków, praca ciężka ale wynagrodzenie nie najgorsze. Jedyny minus to zastępca kierownika człowiek bez jakiejkolwiek wiedzy na temat haków i procesu pakowania, jedynie ma 'gadane' nic poza tym.

@Honorata

Wszystko powinno być napisane w ofercie pracy. W celu pozyskania informacji na temat spraw socjalnych proszę kontaktować się z działem Kadrowym. wewn.127 Pozdrawiam

Nick Nowy wpis

No ja właśnie czytam to ogłoszenie dla regionalnego przedstawiciela handlowego i sam się biję z myślami czy jeszcze jest sens wysyłać dokumenty.... Jednym z zadań jest pozyskiwanie nowych klientów i chcę w razie co wiedzieć wcześniej jakie są normy, ile miesięcznie trzeba ich pozyskać. Czy to stabilne zatrudnienie jest związane z pracą na czas nieokreślony?

woda Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Witam czy posiada ktoś informację na temat atmosfery i wynagrodzenia (logistyka) stanowisko magazynier ?

Gosia Nowy wpis

Dwa miesiące temu wygasło ogłoszenie dla regionalnego przedstawiciela handlowego, spóźniłam się z aplikowaniem. Mimo to chcę poznać opinie na temat tego działu, przy kolejnej okazji bym spróbowała słać cv. Oczywiście dla handlowca najważniejsze są premie i prowizje, na jakim poziomie one są w firmie? Premie są za realizację 100% planu wyłącznie? Dajecie radę je wykonywać przeważnie?

Pracownik biurowy Nowy wpis

Dzień dobry, czy w jest zapotrzebowanie na pracowników biurowych?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Grupa Steinhof Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
ELPLC S.A.
Olaf

Weronika
@Olaf

Piszesz akurat o stanowisku spawacza a wiesz jak z pracą magazynierów? Ile wtedy wychodzi? Nie chodzi mi czy minimalna czy średnia tylko tak konkretnie z ewentualnymi dodatkami...

@Weronika

Jak chcesz w tej firmie jakieś dodatki to zapomnij , no chyba że w marzeniach . To oni wezmą sobie dodatki z twojej wypłaty. A magazynierzy mają 2 razy więcej roboty bo jak spawacz wszystko razem krzywo albo źle zespawaja A tak jest bez przerwy to jest bardzo dużo zwrotów (ciężarówki)

@@

To na benefity nie ma co liczyć? A magazynier najniższa stawka czy coś lepiej? Na ile zmian się pracuje?

Do RI

Stawka zależna jest od doświadczenia, umiejętności. Praca na jedną zmianę. Benefity są i to różne : opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy, bony, paczki.

@Do RI

Joanna

Jeśli bez uprawnień to mają normalne umowy na etaty spawaczy? Ile płacą skoro nie najniższą, chyba że mówimy o niepełnym etacie?

Szukam pracy, ale nie interesuje mnie zmianowa, bo już się tak napracowałem w innych firmach i zniszczyłem sobie zdrowie tylko. W sieci mają ofertę na laboranta, akurat jest podane że jedna zmiana. Jakie godziny?

Praca na stanowisku laboranta odbywa się w godzinach 7 - 15 lub 8-16

@@

Co z nadgodzinami? Czy jest to tu częsta forma podreperowania pensji, czy nie ma takiej konieczności, a praca jest tak układana, żeby dało się ją wykonać w 8 godzin?

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Laborant w firmie Grupa Steinhof Sp. z o.o.?

Kornelia

Brat znalazł ofertę pracy dla magazyniera. Może.ktos dać znać czy to jest praca zmianowa? W ogłoszeniu nie ma informacji a fajnie by było jakby praca była tylko w dzień. Będę wdzięczna za jakieś informacje na ten temat

@Kornelia

Praca jest na jedną zmianę od 7 do 15 .

Tomasz

Pisze z poziomu klienta. Firma ma błędy w opisie. Nie pasujący hak do auta to wyszli z założenia że pewnie przez to że pojazd jest z rynku USA. Tak się składa że jeep jest produkowany w USA więc ich oświeciłem. Wersja eu miał jedynie inne wyposażenie silnik. Nic po za tym. Olewał totalna, zakładasz hak który jest za krótki a oni umywają rączki i cię olewają. Tak wygląda obsługa steinhof. Nie polecam. Teraz sam muszę dopasować kule która będzie dobra.

Czy osoba bez żadnego doświadczenia technicznego lat 55 ,ma szanse na zatrudnienie jako pracownik produkcji ?

@Kristofer

Piszesz, że zastępca kierownika bez podstawowej wiedzy w temacie - czy firma nie prowadzi szkoleń pracowników lub nie stara się w jakikolwiek inny sposób podnosić kwalifikacji swoich pracowników? Czy może to taki jedyny przypadek w firmie? Może powiesz z czego jeszcze byłeś zadowolony - jakieś premie?

@Agnieszka

Żadnych szkoleń w przypadku magazynu, tylko co najwyżej uprawnienia na wózki widłowe. Chodzi o to głównie że panuje ogólna zasada wyręczania się innymi pracownikami. Poza premią jedynie godziny pracy odpowiadały czyli od 7 do 15, oprócz tego ciężko szukać jakiś plusów

Honorata
@Kristofer

A na kontroli jakości są jakieś szkolenia? Widziałam ofertę że szukają kontrolerów. W ogłoszeniu była możliwość rozwoju... Interesuje mnie jeszcze ten bogaty pakiet socjalny. Co tam wchodzi w jego skład? Możesz napisać?

Artur zastępca kierownika
@Kristofer

Bardzo dziękuję za taką opinię ???? Zawsze opieram swoją wartość na Bogu, na tym co On mówi o mnie w Swoim słowie. Jestem starej daty, gdzie cały dzień spędzaliśmy na podwórku budując wspólne relacje. Najbardziej po takim czasie zadziwia mnie jednak fakt, że ludzie potrafią napisać wszystko, a nie potrafią już ze sobą rozmawiać. - np. w 4 oczy. Mamy fajny, zgrany, bardzo pracowity zespół, a praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim daje poczucie stabilności i rozwoju. Ale nie mi to oceniać. Pozdrawiam serdecznie Kristofer i życzę trochę więcej pokory ???? oraz dalszych sukcesów zawodowych

@Honorata

Dzień dobry @Honorata Każdy dział w firmie ma możliwość szkoleń w zależności od zapotrzebowania w zespole. Zarząd Firmy stawia na rozwój w każdej płaszczyźnie dla poprawienia szeroko pojętej jakości dla naszych klientów. Osobiście nie spotkałem się z odmową Zarządu w temacie poszerzania kwalifikacji naszych pracowników. Dzieł KJ realizuje plan szkoleń obrany na podstawie aktualnych wyzwań jakie stawia nam rynek, dlatego regularnie jeździ na szkolenia związane z branża automotive (współpracujemy z Instytutem spawalnictwa w Gliwicach w zakresie badań nieniszczących NDT) jak i prowadzimy cykliczne szkolenia przypominające/aktualizujące z zakresu metrologi w kontekście zmieniających się norm jakościowych. Pakiet socjalny obejmuje wiele benefitów zaczynając od rabatów na usługi serwisu samochodowego, zakup firmowych produktów kończąc na corocznych imprezach firmowych, prezentach świątecznych, wczasowych itp.

@Kristofer

A jakieś nadgodziny się zdarzają? Jak często i jak są płatne jeżeli tak ? No i co do tej premii - to jakaś premia comiesięczna ? Ile takiej premii można wyciągnąć?

@Agnieszka

W dziale KJ raczej nie zdarzają się nadgodziny pracujemy w systemie 8 godzinnym zazębiając zmiany. Premie przyznawane są comiesięcznie w zależności od zaangażowania pracownika. Dobry pracownik jest i będzie zawsze odpowiednio doceniany.

Honorata
@KJ Steinhof

A w utrzymaniu ruchu? Widziałam ofertę pracy i mąż chciał aplikować właśnie do tego działu. Możesz napisać też coś więcej o pakiecie socjalnym? Już wcześniej napisali co tam w jego skład wchodzi, ale zastanawiam się czy jest dostępny już na okresie próbnym.

Magdalena

Cześć, ja w sprawie pracy Kontrolera Jakości, by jest ogłoszenie na takie stanowisko. Mam dwa lata doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty ds. analizy danych i kontroli jakości na jednym z magazynów innej firmy, ile mogę tutaj zarobić z doświadczeniem?

Podkupiony pracownik
@Magdalena

Jeszcze byłem online jak zadałaś pytanie, osobiście polecam zadawać takie pytania na rozmowach a nie forach. Pozdrawiam :)

@Magdalena

Obecnie jest prowadzona rekrutacja na stanowisko Kontrolera Jakości. Proszę aplikować jeśli jest Pani zainteresowana. Pozdrawiam

Podkupiony pracownik

Pseudonim dla żartu ale dużo ludzi po moim wpisie i tak to pomyśli. Firma rodzinna z tradycjami, co jak się zdziwiłem na plus. Wszelkie dodatki, dni wolne jak majówka etc. Spotkania firmowe, dobra atmosfera. Wszystko na konto, nie pod stołem.

@Podkupiony pracownik

No o chyba faktyczne z Twojej perspektywy na plus. A teraz na święta co ciekawego? ;) A napiszesz coś więcej o samej w sobie pracy, jej specyfika jak tu w firmie wygląda itp?

Gabriela

W wątku pojawiło się wiele komentarzy jednak nie jestem w stanie wywnioskować jaka jest opinia pracowników/byłych pracowników o firmie. Niektóre komentarze pozytywne inne mówią o braku możliwości rozwoju czy niebezpiecznych robotach na wysokościach. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat tego czy w firmie istnieje możliwość rozwoju? Da się jakoś fajnie zarobić i czy można może liczyć na premię?

Parter B2B

po zamówieniu części na jednej z platform zakupowych otrzymałem bezpośredni telefon od producenta , że zamówienie nie może zostać zrealizowane, gdyż jest wystawione za tanio (brak aktualizacji cennika), więc nie polecam. Pierwszy kontakt i od razu brak profesjonalizmu, oraz niezbyt miła obsługa.

Elak

A czy znajdzie się tam praca dla kobiety na linii produkcyjnej?

Magdalena
@Elak

A czemu by miała się nie znaleźć? Przecież firmy nie mogą segregować pracowników przez pryzmat płci nie muszę znać tej żeby to wiedzieć :D A jakie stanowisko Cię interesuje?

Sebastian

Znalazłby się ktoś z kandydatów albo może już z obecnych pracowników, kto mógłby krótko przedstawić przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w Grupie Steinhof? Ile jest właściwie etapów i jak wygląda każdy z nich? Oddzwaniają po rozmowie nawet jak są na nie?

Maciek

Czy zadają ciężkie pytania na rozmowie ?

Kasa

Witam! Na jakie zarobki po podwyżkach może liczyć spawacz, kontroler jakości oraz mechanik po noworocznych podwyżkach? Z tego co wiem zwykły pracownik na linii ma teraz 19 z groszami brutto, czyli miesięcznie na rękę ok 2500

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Steinhof Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Grupa Steinhof Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Steinhof Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Steinhof Sp. z o.o.?

Grupa Steinhof Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 9 ocen.

Grupa Steinhof Sp. z o.o.