Opinie o Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna, jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna w Bielsko-Biała

Iwona

Witam, czy w związku z rozpoczęciem roku akademickiego, uczelnia poszukuje nowych wykładowców? Jakie warunki zatrudnienia są oferowane? Dziękuję za informacje.

Magda Nowy wpis
Pracownik

Studia na WSEH to był dobry wybór - dużo się nauczyłam , ale oczywista sprawa że w domu musiałam poświęcić sporo czasu na naukę. Od października zaczynam tutaj podyplomówkę.

Marcin Nowy wpis
Pracownik

Ukończyłem studia w zeszłym roku i muszę przyznać, że jestem zadowolony. Nauczyłem się bardzo dużo, już na czwartym semestrze udało mi się znaleźć pracę i łączyć ją ze studiami. Jak trzeba było coś załatwić w dziekanacie to panie zawsze były pomocne. Szczerze polecam.

Pytanie
 Pytanie

Jak często w Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 17 czerwca na Praca.gov.pl, obiecują bogaty rozwój.

Administracja Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Szkolenia pracownicze odbywają się regularnie oraz w miarę potrzeb indywidualnie.

Karol Nowy wpis
Kandydat

Bardzo dobre wspomnienia mam związane z nauką na studiach. Ukończyłem studia z bardzo dobrym wynikami i teraz pracę mam bardzo dobrą.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko REFERENT 1/2 ETATU. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Michał
Kandydat

Uczyłem się tutaj i bardzo dużo się dowiedziałem. Teraz pracuje na bardzo dobrym stanowisku i zarabiam dużo pieniędzy.

Marek
Były pracownik

Od jakiegoś czasu uczęszczam na te studia i muszę powiedzieć, że nie zawiodłem się na tej uczelni. Moim zdaniem jest to najlepsza uczelnia ekonomiczno-humanistyczna. Na pewno będziecie zadowoleni z jej wyboru. Kształcenie jest na naprawdę wysokim poziomie i można dużo się nauczyć. Polecam gorąco!

Błażej
Były pracownik

Niedawno skończyłem studia na tej uczelni i mogę śmiało powiedzieć, że było warto. Polecam ją bardzo gorąco wszystkim, którzy poszukują naprawdę dobrej uczelni ekonomicznej. Według mnie ciężko jest znaleźć cokolwiek lepszego. Jestem mega zadowolony z efektów nauczania.

Iwona

Witam, czy w związku z rozpoczęciem roku akademickiego, uczelnia poszukuje nowych wykładowców? Jakie warunki zatrudnienia są oferowane? Dziękuję za informacje.

Mike
@Iwona

Proszę prześlij swoje CV kadry@wseh.pl Dzięki

Iza
@Mike

Pracujesz w HR w WSEH? Jeśli tak, to co myślisz o tym pracodawcy? Fajnie się u nich pracuje? Jak atmosfera?

1
Mike
@Iza

Trudno odpowiedzieć na tak ogólnie zadane pytanie. Podaj więcej danych, które pozwolą na identyfikacje Twoich rzeczywistych oczekiwań. Pozdrawiam

Gosia
@Iwona

@Iwona Uczelnia publikuje oferty pracy dla nauczycieli akademickich na stronach MNiSW. Zachęcam do zapoznania się z wieloma ofertami pracy.

Mike
@Iza

@Iza Niewątpliwie jest tak jak myślisz. Wyślij swoje CV. Pozdrawiam.

WSEH
Pracownik
@Iwona

Uczelnia poszukuje specjalistów z zakresu marketingu, logistyki oraz językoznawstwa. Proponuję przesłać swoje CV na adres kadry@wseh.pl

wseh_kadry
Kandydat
@Iwona

Niewątpliwie jest tak jak myślisz. Wyślij swoje CV. Pozdrawiam.

Kadry
Pracownik
@Iwona

Uprzejmie proszę o przesłanie CV na adres kadry@wseh.pl

Paweł Bączkowski
Pracownik

cieszę się , że zrobiłem licencjat w tej szkole i dzięki temu mam wysokie notowania w Uniwersytecie Śląskim. za niedługo odbiorę dyplom magistra sztuki. WSEH dał mi bilet wstępu na prestiżowy i fascynujący kierunek. dziękuję !!!

WSEH
Pracownik
@Paweł Bączkowski

Gratulacje! Dziękujemy za miłe słowa. Do zobaczenia

kamil
Kandydat

Uczelnia na bardzo wysokim poziomie. Dużo moich znajomych chodzi na tę uczelnię.

adam
Kandydat

Ukończyłem tę szkołę i naprawdę bardzo dobrze zarabiam. Polecam tę szkołę.

Mikołaj
Klient

Jeżeli szukacie naprawdę porządnej uczelni, to zdecydowanie mogę wam polecić studia na WSEH. Sam jestem już po kształceniu się u nich i mogę śmiało powiedzieć, że było warto! Chodziłem na kierunek, który bardzo mi odpowiadał, dzięki czemu nauka była naprawdę przyjemna. Jeżeli chcecie coś wyciągnąć ze studiów, to gorąco polecam tę uczelnię!

Krzysztof
Klient

Obecnie uczęszczam na studia na WSEH i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z mojego wyboru. Kadra jest bardzo dobrze wykwalifikowana. Dzięki temu efekty nauczania są na bardzo wysokim poziomie. Uczelnia oferuje mnóstwo ciekawych kierunków, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie. Polecam!

Pytanie
 Pytanie

Co wchodzi w socjal Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna?

Adam
Kandydat

Rzeczywiście uczelnia może dawać jakieś perspektywy na przyszłość, ale moim zdaniem bardzo ważne jest branie udziału w różnych inicjatywach typu koła naukowe. Same zajęcia i zdawanie egzaminów to połowa sukcesu. Tak czy inaczej jeśli ktoś chce zdobyć trochę wiedzy to jest tam taka szansa żeby coś wyciągnąć z zajęć.

Zbyszek
Kandydat

Poziom nauczania jest całkiem niezły. Widać, że kadra dba o jakość nauczania. Jeśli chodzi o znajomości oraz ogólną atmosferę na uczelni to również jest to coś co mi jak najbardziej pasuje. Ogólnie moge powiedzieć, że jeśli ktoś się waha czy iść na tą uczelnie to raczej nie będzie rozczarowany.

Bartosz
Były pracownik

Dla wszystkich osób, które wahają się pójść na tą uczelnię - naprawdę warto! Wiele ciekawych kierunków, wykwalifikowana kadra i elastyczny plan zajęć. Według mnie jest to najlepszy możliwy wybór, jeśli zamierzasz iść na uczelnię wyższą. Jestem już absolwentem tych studiów i mogę śmiało powiedzieć, że było warto!

Rafał
Były pracownik

Muszę powiedzieć, że jestem bardzo zaskoczony jakością kształcenia na tej uczelni. Kadra jest bardzo dobrze wykwalifikowana, a na uczelni pojawiają się coraz to nowsze kierunki. Dzięki temu z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Jestem mega zadowolony z tego, że mogłem uczęszczać na studia na WSEH. Według mnie jest to bardzo dobry wybór, który zagwarantuje świetną pracę!

klapeaak
Kandydat

Ja mam bardzo dobre wspomnienia związane z nauką w tej uczelni. A najlepszą rekomendacją jest fakt, że udało mi się naprawdę szybko znaleźć pracę (jeszcze w trakcie studiów).

Qunssera
Kandydat

Dobra kadra pedagogiczna zrobiła swoje :) Po ukończeniu szkoły udało mi się dość szybko znaleźć pracę, więc jak najbardziej polecam :D

Zostaw merytoryczną opinię o Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna - Bielsko-Biała

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna
5/5 Na podstawie 15 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO 4
  43-300 Bielsko-Biała
 • NIP: 5471745498 REGON: 070845473
Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna