Opinie o Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna w Bielsko-Biała

Paweł Bączkowski

cieszę się , że zrobiłem licencjat w tej szkole i dzięki temu mam wysokie notowania w Uniwersytecie Śląskim. za niedługo odbiorę dyplom magistra sztuki. WSEH dał mi bilet wstępu na prestiżowy i fascynujący kierunek. dziękuję !!!

WSEH
@Paweł Bączkowski

Gratulacje! Dziękujemy za miłe słowa. Do zobaczenia

kamil

Uczelnia na bardzo wysokim poziomie. Dużo moich znajomych chodzi na tę uczelnię.

adam

Ukończyłem tę szkołę i naprawdę bardzo dobrze zarabiam. Polecam tę szkołę.

Mikołaj

Jeżeli szukacie naprawdę porządnej uczelni, to zdecydowanie mogę wam polecić studia na WSEH. Sam jestem już po kształceniu się u nich i mogę śmiało powiedzieć, że było warto! Chodziłem na kierunek, który bardzo mi odpowiadał, dzięki czemu nauka była naprawdę przyjemna. Jeżeli chcecie coś wyciągnąć ze studiów, to gorąco polecam tę uczelnię!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Krzysztof

Obecnie uczęszczam na studia na WSEH i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z mojego wyboru. Kadra jest bardzo dobrze wykwalifikowana. Dzięki temu efekty nauczania są na bardzo wysokim poziomie. Uczelnia oferuje mnóstwo ciekawych kierunków, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie. Polecam!

Rzeczywiście uczelnia może dawać jakieś perspektywy na przyszłość, ale moim zdaniem bardzo ważne jest branie udziału w różnych inicjatywach typu koła naukowe. Same zajęcia i zdawanie egzaminów to połowa sukcesu. Tak czy inaczej jeśli ktoś chce zdobyć trochę wiedzy to jest tam taka szansa żeby coś wyciągnąć z zajęć.

Zbyszek

Poziom nauczania jest całkiem niezły. Widać, że kadra dba o jakość nauczania. Jeśli chodzi o znajomości oraz ogólną atmosferę na uczelni to również jest to coś co mi jak najbardziej pasuje. Ogólnie moge powiedzieć, że jeśli ktoś się waha czy iść na tą uczelnie to raczej nie będzie rozczarowany.

Bartosz

Dla wszystkich osób, które wahają się pójść na tą uczelnię - naprawdę warto! Wiele ciekawych kierunków, wykwalifikowana kadra i elastyczny plan zajęć. Według mnie jest to najlepszy możliwy wybór, jeśli zamierzasz iść na uczelnię wyższą. Jestem już absolwentem tych studiów i mogę śmiało powiedzieć, że było warto!

Rafał

Muszę powiedzieć, że jestem bardzo zaskoczony jakością kształcenia na tej uczelni. Kadra jest bardzo dobrze wykwalifikowana, a na uczelni pojawiają się coraz to nowsze kierunki. Dzięki temu z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Jestem mega zadowolony z tego, że mogłem uczęszczać na studia na WSEH. Według mnie jest to bardzo dobry wybór, który zagwarantuje świetną pracę!

klapeaak

Ja mam bardzo dobre wspomnienia związane z nauką w tej uczelni. A najlepszą rekomendacją jest fakt, że udało mi się naprawdę szybko znaleźć pracę (jeszcze w trakcie studiów).

Qunssera

Dobra kadra pedagogiczna zrobiła swoje :) Po ukończeniu szkoły udało mi się dość szybko znaleźć pracę, więc jak najbardziej polecam :D

Marcel19

Zarządzanie i kierunki ekonomiczne są dobrze prowadzone. Jeśli ktoś szuka trochę merytorycznej wiedzy to powinien ją znaleźć na tych studiach.

Sebastian2

Uczelnia całkiem niezła co zresztą widać po dobrych opiniach. Jeśli ktoś szuka wykształcenia w ekonomicznego to na pewno warta rozważenia.

Rejmund06921

Wykładowcy podchodzą do swoich obowiązków poważnie. Materiał jest miksem praktycznego podejścia do zagadnień oraz teorii. Moim zdaniem porównując do innych uczelni jest to całkiem niezły wybór.

Wojciech
@Rejmund06921

Twoja wypowiedź w wątku jest zapewne z poziomu ucznia, który korzystał z edukacji w tej szkole. Co było powodem, że akurat tę szkołę wybrałeś spośród wielu? Ciekawi mnie, co Cię akurat w tym przypadku skłoniło do takiego wyboru.

Reinchard284833

Niezła uczelnia po której da się coś wynieść pod warunkiem, że się trafiło na dany kierunek z chęciami do nauki. Ludzie na uczelni też bardzo uprzejmi. Można polecić.

Karol

Studiowałem na tej uczelni i bardzo dużo się nauczyłem. Tak samo uważa moja dziewczyna która też ukończyła tutaj studia.

tomek

Ta uczelnia naprawdę jest na bardzo wysokim poziomie. Jeśli ktoś chce ukończyć bardzo dobrą uczelnie to zapraszam tutaj.

Na jakie benefity można liczyć w Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna?

Mike

Proponuje skorzystać z bieżącej oferty edukacyjne.

Maja W.

Wysokie stypendia dla studentów!

wseh_kadry

Kadra, infrastruktura, administracja, itd...

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna?

WSEH

Wszystko uzależnione jest od ustaleń stron.

wseh_kadry

Prosimy o więcej informacji. Wszystko zależy od charakteru wykonywanych działań.

Stefan

Ukończyłem kierunek w tej szkole i teraz już pracuje w zawodzie. Zajęcia w tej szkole są bardzo dobrze prowadzone, a wykładowcy uczą na bardzo wysokim poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna?

Zobacz opinie na temat firmy Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 31 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna
  • GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO 4