Grupa Steinhof Sp. z o.o.

Adres: ul. Przemysłowa 27A, 33-100 Tarnów

NIP: 9930652434 REGON: 122855260 KRS: 0000462933

Grupa Steinhof Sp. z o.o.

Opinie o Grupa Steinhof Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Hokusxpokus
 Opinia

Jak wygląda proces rekrutacji? Czy potrzebują pracowników do działu logistyki?

GS
@Hokusxpokus 27.02.2019 06:14

Proces rekrutacji to wysłanie Cv do firmy oraz rozmowa z kierownikiem działu w którym prowadzona jest rekrutacja. Na ten moment dział logistyki nie prowadzi rekrutacji, jednak zawsze warto złożyć CV. Firma posiada obecnie kilka innych wolnych wakatów.

Sąsiad

zero perspektyw

Tak1Nie
Maja
@Sąsiad 15.01.2019 11:45

Dlaczego właściwie sądzisz, że praca w Steinhof nie daje możliwości rozwoju? Czy ciężko jest awansować? A może droga awansu jest w tej firmie niedostępna? Napisz proszę, czy pracodawca organizuje jakieś szkolenia podnoszące kwalifikacje swoich pracowników. Dla wielu osób takie rzeczy są bardzo istotne.

Dragmor
 Opinia

na start mniej niż minimalna krajowa + wysyłanie pracownika bez badań wysokościowych i bez zabezpieczenia na pracę powyżej 5 metrów = ODRADZAM (Magazyn haków)

Tak3Nie1
Sąsiad
 Opinia

Odradzam każdemu pracę w tej firmie

Wujekmietek
@Sąsiad 12.07.2018 21:30

A niby czemu?

TakNie

Zostaw opinię o Grupa Steinhof Sp. z o.o. - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Steinhof Sp. z o.o.