Opinie o Dp-Emel Transport Sp. z o.o. w Wierzchosławice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dp-Emel Transport Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dp-Emel Transport Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dp-Emel Transport Sp. z o.o. w Wierzchosławice

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Prawdziwypracownik

15.02.2024 09:02

Prawdziwypracownikikona wywiad

Chcę powiedzieć, że nie rozumiem, o co chodzi innym kierowcom, ponieważ w tej firmie wypłaty są jak należy.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

Prawdziwypracownikikona wywiad

Kierowca. Moja praca to prowadzenie pojazdów w ruchu międzynarodowym.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

2000-4000 złotych.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

2 lata.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Prawdziwypracownikikona wywiad

Tak, w tej firmie panują sumienność, szacunek oraz słowność.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Prawdziwypracownikikona wywiad

Szacunek ze strony pracodawcy wobec kierowcy - podchodzi się do pracownika tutaj jak do człowieka. Plusem jest też współpraca w domowej atmosferze.

Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Prawdziwypracownikikona wywiad

Brak, nie widzę żadnych minusów.

Prawdziwypracownikikona wywiad

Miałem możliwość zrobienia uprawnień ADR.

W jakich szkoleniach, organizowanych przez tę firmę, brałeś/aś udział?

Prawdziwypracownikikona wywiad

Szkolenie ADR, o którym już wspomniałem.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Prawdziwypracownikikona wywiad

Super, pracownicy są dla siebie jak rodzina.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Prawdziwypracownikikona wywiad

Również świetna, nie mam zastrzeżeń.

Co najbardziej wpływa, według Ciebie, na atmosferę w firmie. Wskaż przykłady sytuacji i zachowań.

Prawdziwypracownikikona wywiad

Uważam, że największe znaczenie ma wzajemny szacunek.

Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?

Prawdziwypracownikikona wywiad

Tak, wywiązuje się, nie mam uwag.

Prawdziwypracownikikona wywiad

Jedyne, co mogę zasugerować, to żeby pracodawca oferował więcej ładunków.

Stały kierowca Nowy wpis

Moim zdaniem firma picuś glanscus jeżdżę już od dwóch lat firma wypłacalna w 100%, zaskakujące są dla mnie negatywne komentarze na temat tej firmy skoro pracuje i wiem jak jest , dogodne warunki idzie się dogadać odnoście czasu pracy , mam dzieci i żonę i pracuje w wygodnym dla mnie czasie pracy ,wszystko do dogadania kasa na czas nie jak w innych firmach wypłata 10ego a czekasz 2 tygodnie .. POLECAM

@worker Nowy wpis

P. Piotr w porządku trochę zakręcony facet ale dotrzymuje słowa. Natomiast jego śwagier to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Połowy pensji nie wyplacił oskarżał o nieuczciwość. I tłumacze(usunięte przez administratora) głupot aby tylko Ci nie zapłacić twojego wynagrodzenia. Jak chcesz pracować w tej firmie to tylko i wyłącznie załatwiaj wszystko z Piotrem. Konrad jest (usunięte przez administratora) nierzetelny kombinator.

bobas

omijac (usunięte przez administratora) to wlasciwe okreslenie dp emel to cyrk na kulkach nie placi zusu podatku itp. no i za prace tez nie placi ... mr. komrad i mr.piotr to filozofy nie z tej ziemi ale na szczescie prawo sie zmienia i fiskus tez to widzi....... no i karma wraca zawsze i wszedzie ..

Pseudo firma Nowy wpis
@bobas

Dokładnie tak jak kolega pisze, umowa podpisana na cały etat na czas nieokreślony, wyrejestrowany byłem przez połowę czasu trwania umowy bez żadnej informacji, zaległości i luki w zusach, niewypłacone świadczenia itp po dwóch latach nadal nie ma świadectwa pracy itp itd można by pisać długo. Dziady totalne zero pojęcia o prowadzeniu firmy, tak to jest jak się dwa śwagry za prowadzenie firmy wezmą. żonka księgowość prowadzi choć wgl też o tym pojęcia nie ma...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dp-Emel Transport Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Cris

Masakra przewoz szkodliwych kwasow codziennie 1000 km masakra wyplaty nlikem omijac!!!

ZZ

Trzeba uważać

Edyta
@ZZ

Z jakiego powodu ?

ZZ
@Edyta

Na podstawie ogólnodostępnych dokumentów i informacji.

Były kierowca

To jest ten sam właściciel co w dp-emel sp zoo (usunięte przez administratora). Na początku pięknie ładnie ????ile to aut w firmie miał ilu kierowców a potem pod górkę wypłata w ratach nawet po 200zł. Auta sam naprawia żaden servis.TRAGEDIA.Potem brak kasy nawet na paliwo a jak odchodzisz z firmy to zapomnij że zobaczysz resztę ????

Kierowca rajdowca
@Były kierowca

Nie zgadzam się, jeżdżę od roku wszystko w jak najlepszym porządku,kasa co tydzień .. najważniejsze jest ,hajs się zgadza ..

Zostaw merytoryczną opinię o Dp-Emel Transport Sp. z o.o. - Wierzchosławice

• Jak się pracuje w Dp-Emel Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dp-Emel Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dp-Emel Transport Sp. z o.o.?

Dp-Emel Transport Sp. z o.o.
  • 791
    33-122 Wierzchosławice

Dp-Emel Transport Sp. z o.o.