Opinie o Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o. w Bochnia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat firmie Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o. w Bochnia

on

Siema, spoko robota w firmie Mabuchi. Zaproponowali mi bardzo dobre warunki, rozmowa byla bardzo przyjemna i w sumie te dwa aspekty przesadzily o tym że postanowiłem się podjac tej pracy. pozdro dla wszystkich

Vigor

Witam. Chciałbym opisać warunki pracy w Mabuchi. Otóż co dla mnie bardzo na plus to to że praca nie jest nudna. ja pracuje na produkcji na maszynach i jest to naprawdę w porządku robota. Typowo męska co prawda, ale no mi to akurat nie przeszkadza :D fajnie udało mi się wpasować w ekipę bo zróżnicowanie wiekowe jest i można w każdym wieku kogoś spotkać i zawsze z kimś tam się człowiek dogada. Zarobki są bardzo w porządku i co najwazniejsze są zależne od doświadczenia. Czyli nie jest tak że nowy pracownik dostanie tyle co wieloletni i to jest jak dla mnie bardzo fair w stosunku do każdego. Ja zaczynałem na mniejszej stawce a teraz jest już większa bo moja praca została doceniona na co cięzko sobie zapracowałem.

Operatorka

Tak dużego dziadostwa jak w Mabuchi to dawno nie widziałam. Linie które ciągle się psują. Ciągłe awarie, to już nie jest normalne .... Brak organizacji pracy i zarządzania ludzmi. Główny szef Wietnamczyk chodzi tak zły że gdyby dali mu karabin to za pewne rozstrzelałby większość załogi. Problem z ludzmi na wysokich stanowiskach, dostali sie do koryta zarabiaja dobrze ale co z tego jak w głowach siano nie potrafią niczym zarządzić dlatego do dzis firma nie wystartowałą. Początkowe dobre zarobki maja przyciągnąć ludzi do pracy. Ogólnie rzecz ujmując to jest wielki cyrk Wietnamsko-Japońsko-Polski. Małpy cały czas są tresowane co niektóre sie buntują wiec są odtrącane ze stada.

Quori
 Rekomendacja

Polecam tą firmę. Zarobki są dobre, tyle ile wynegocjujesz tyle dostaniesz, czyli nie ma z góry podanych kwot co jest na +, bo w większości firm jest odwrotnie, patrzą na doświadczenie i nie tylko, jest możliwość awansu wewnętrznego. Na ten moment do Mabuchi dostajesz się tylko przez Mabuchi, czyli nie ma pośrednika pracy co jest na +, wyjątkiem jest ochrona i firma sprzątająca, ale to zrozumiałe, wszędzie tak jest. Premii na razie nie ma, ale też nie ma co oczekiwać premii jeśli, na razie nie zarabiamy, więc to jest zrozumiałe. Jeśli chodzi o socjal to jest czyli, na oba święta (W,BN) oraz wczasy pod gruszką w wakacje. Wszystkie ewentualne nadgodziny odbierasz w postaci dnia wolnego. Jest parking, busów na razie nie ma. Atmosfera jest bardzo dobra, ludzie są mili, pomocni, nie spotkałem się tutaj z odrzuceniem, mobbingiem itd. jeśli chodzi o mobbing to w tej firmie jest on piętnowany, już trochę ludzi, którzy stosowali mobbing wyleciało wyleciało, w tej firmie nie zostaniesz z problemem sam, pomogą Ci jeśli dasz znać. Są Japończycy, spokojnie się idzie z nimi dogadać jeśli znasz angielski, chociaż niektórzy się Polskiego uczą :). Ja nie odczułem różnicy kulturowej, Jest klimatyzacja co jest wielkim +, pracowałem wcześniej w firmie, gdzie klima latem działała tragicznie, tutaj super, dobrze że ktoś o tym pomyślał. Jeśli masz jakiś problem z fakturą itd. spokojnie możesz podejść do open space, ludzie Ci pomogą go rozwiązać, dział HR i inne działy tak samo. Produkcja, ma na razie problemy wieku dziecięcego, jeśli tak to można nazwać, myślę że sytuacja się poprawi, jak przyjdą nowe linie i ta sytuacja z korona-wirusem się uspokoi i będą mogli przyjechać technicy z zagranicy, którzy znają aktualną linię. Praca nie jest ciężka, są dwie przerwy jedna pół godzinna i druga 5 minutowa. Wszyscy chodzą w ubraniach firmowych, dla mnie osobiście to nie problem, bo w poprzedniej pracy też podobnie byłem ubrany, ma to pokazać że wszyscy jesteśmy jedną ekipą, wszyscy jesteśmy równi. Na ten moment są 3 zmiany do wyboru tzn. Do którejś zostaniesz przypisany, czyli 7-15:15; 7:30-15:45; oraz 8-16:15. po 3 miesiącach można zmienić zmianę na jedną z tych 3, ale nie wszędzie. Na razie tak jest, może w tym roku ruszy druga zmiana na produkcji, zobaczymy. Catering się zamawia poprzez stronę e.lunch drugie danie kosztuje 12 zł, a oba dania jak się kupi razem to jest zniżka czyli 13 zł, myślę że ceny są ok, jedzenie też, firma cateringowa widać że się stara, ponieważ dają dosyć dużo jedzenia na jedna porcję. Są lodówki można jedzenie schować, są też szafeczki na stołówce jeśli kto chce może dostać jedną dla siebie i chować tam jedzenie, są mikrofalówki, czajniki. Firma cały czas się zmienia i myślę że jeszcze dużo o się zmieni. W mojej poprzedniej firmie czuć było że pracownik jest nikim, tutaj czuje że jestem kimś, że pracodawca stara się pomóc mi w rozwoju, są szkolenia na terenie firmy i nie tylko, w ostatnim czasie nie było żadnych zwolnień mimo tej sytuacji, co pokazuje że pracodawca szanuje swoich pracowników, uwierzcie mi że teraz ze świecą szukać pracodawcy, który ani jednej osoby nie zwolnił z powodu korona wirusa. Na koniec powiem że nie jestem z działu produkcji, więc proszę o wyrozumiałość, bo nie do końca wiem co się tam dzieje. Jeżeli chcesz tutaj pracować zawsze możesz złożyć CV przy wejściu jest skrzynka na CV, ja tak zrobiłem i się odezwali, lub na pracuj.pl przy ogłoszeniu, które Cię interesuje zaaplikuj CV. Polecam serdecznie.

Operatorka Nowy wpis

Jeśli ktoś lubi tego typu pracę to nie będzie narzekał na ciągłe zacinanie się maszyn. Są lepsze i gorsze dni. Atmosfera i spoko ludzie to rekompensują. Warunki pracy także. Jeśli ktoś zdobędzie certyfikaty i nauczy się pracy na różnych stanowiskach to nudy na pewno nie będzie. Jedyna rzecz na jaką można ponarzekać to marker, jeśli ktoś ma z nim styczność to wie o co chodzi ;) PS Ocenianie ludzi po wyglądzie to najgorsza rzecz jaką można zrobić. Nie znasz osobiście to nie oceniaj bo nie wiesz jaki ktoś jest naprawdę i jaką ma historię..

Sam Nowy wpis
@Operatorka

szczerze? sam tak miałem kilka razy, że ocenilem kogos po wyglądzie, a po dłuższym poznaniu szczena mi opadała jaka ta osoba jest. Od tamtej pory nie oceniam tak nikogo i innym radze to samo, bo wyglad to jedno a osobowosc drugie

Spoko robot Nowy wpis
@Sam

Muszę zaprotestować, kolega Bury nie pisze tylko o tatuażach, ale o jakiejś (bliżej nie zidentyfikowanej) "przeszłości". Nie skreślam go z automatu jako przyszłego pracownika niższego szczebla, ale on chce startować od razu na brygadzistę. No chyba to lekka przesada...

Mika Nowy wpis

Do technika!!! Choć przypuszczam że do operatorki. Ręce opadają jak czyta się ten wpis. Kto dal ci prawo do oceniania kogoś po wyglądzie!!! Takie słowa bardzo ranią i nikt nie ma prawa aby obrażać innych. Mam nadzieję że Twoje dzieci bądź w przyszłości wnuki będą mieć tatuaż na (usunięte przez administratora) twarzy i rękach a kolczy w nosie ustach i języku. Zobaczymy wtedy jaka będzie twoja opinia.

Osh
Kandydat

Jak wygląda rozmowa na produkcję, jeden etap tylko, czy coś więcej?

@Osh

Drugi etap to dzień próbny.

Osh
@Osh

Dzięki, a trudno się dostać?

@Osh

Jak znasz się na robocie, pracujesz w konkretnym tempie, nie narzekasz, to zapraszamy.

Bury
Kandydat

Ello. Czy w tej firmie można załapać robotę??? widziałem ofertę na brygadzistę czy ta fucha jest jeszcze aktualna i do kogo trzeba podbić z tą propozycją.Szara przeszłość ma znaczenie w tej dziedzinie czy jednak luz bluz? Trochę jestem podziarany trochę błyskotek też się umnie znajdzie czy od strzała za wygląd zostanę już skreślony ??Czy nie ma to znaczenia ziomki dawajcie znać

@Bury

Zwichrowanych nie potrzebujemy.

Technik
@Spoko robot

(usunięte przez administratora) To mają być brygadzistki ktoś kto reprezentuje zakład i linie produkcjna ludzie obudźcie się ten kto wybiera brygadzistów to ma klapki na oczach co wy robocie z tego zakładu? Kto takich ludzi rekrutuje??(usunięte przez administratora)

@Technik

Nie ja je przyjmowałem, jestem kierownikiem od niedawna.

Kontroler jakości
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Zapraszają do pokoju, rozmowa z jedną osobą - panią z HR. Pytania takie klasyczne: dlaczego mabuchi, dlaczego kontrola jakości, czy spotkałam się z aparaturą pomiarową. Dokładność pomiaru suwmiarką, mikrometrem. Oznaczenia chropowatości (rysunek techniczny). Było jedno pytanie po angielsku - o hobby. A tak, to głównie o motywacje, jakie jest Twoje największe osiągnięcie, jak poradziłeś sobie z niespodziewaną sytuacją. Ogólnie w porządku i sympatycznie, ale spóźnienie HRowca o ponad 15 minut

Pytania

1. Dlaczego Mabuchi 2. Dlaczego kontrola jakości 3. Jakie przyrządy pomiarowe potrafisz obsługiwać 4. Hobby

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Byliśmytam

Praca w mabuchi, jest udręka dla każdego kto kiedykolwiek pracował w normalnej firmie. Te maszyny psują się co 2 minuty… Linie non stop stoją, i brygadziści czepiają się dlaczego nic nie robimy.. a co my mamy robić jak linia stoi? Odkurzać cała hale czy zamiatać? Bo nie raz zgrzewarki cały dzień stoją.. powiem szczerze ze dla mnie ta firma jest okropna, jeśli ktoś lubi normalna prace to nie polecam. Tam brdziesz siedzieć nic nie robić, a te 8 godzin będzie trwało jak cały tydzień… a i stroje.. pozostawię je bez komentarza.

@Byliśmytam

Jak to co robić? Naprawiać! Jak coś jest zepsute, to się nie stoi, tylko to naprawia.

lucius
@Byliśmytam

nie dla każdego nie kłam

@lucius

No właśnie. Ja pracuję jako kierownik i jest to naprawdę spoko robota.

Mab
@Byliśmytam

a to pracowałeś przy czymś i nie miałeś pojęcia co zrobić jeśli coś się psuło? no to niezły z ciebie pracownik faktycznie moze lepiej ze już cię tu nie ma

Tytan
@Byliśmytam

nie wierzę, że ktoś właśnie narzeka, że za mało pracy i nie ma co robić. jakby było na odwrót to zaraz by poszło, że praca ponad ludzkie siły. poza tym, wcale nie ma tak, że się siedzi i nic nie robi, może ty tak robiłeś...

Mab
@Tytan

no to przecież mówię że tacy pracownicy to są tutaj zbędni także może lepiej wyszło dla nas wszystkich.

Marek
@Mab

Każdy ma robić to za co mu płacą i jakie ma uprawnienia. Jeżeli ślusarz będzie naprawiał elektrykę a coś mu się stanie to kto będzie za to odpowiadał.

@Byliśmytam

zdarzają się nadgodziny? jeśli tak to jak często?

ktoś mi odpowie?

Jall
@Nick

coś taki w gorącej wodzie kąpany? nie ma tak, że wszystko sie dostaje na zawołanie haha

Jall
@Nick

w każdej pracy może się zdarzyć sytuacja, że jest większy nawał i trzeba trochę dłużej zostać, ja zostawałem bardzo rzadko, ale w wielu pracach to norma i nikt nie robi z tego halo

Gracz
@Jall

dokładnie tak jest i albo sie godzisz na warunki w pracy albo idziesz dalej, a nie siedzisz i wypisujesz na goworku

karton
@Gracz

zawsze też można po prostu zgłosić coś do pracodawcy jeśli jest problem.

Gracz
@karton

oczywiście, że można i ja to w pelni popieram ale już nie tak łatwo powiedzieć co się myśli, a wypisywać na forum każdy kozak potrafi

@karton

Jeśli jest problem, to się go rozwiązuje, a nie zgłasza pracodawcy. Pracodawca ma sporo swoich problemów...

Johny

Jedyne co firma oferuje to: 1. Brak elastycznych godziny pracy. 2. Absolutny zakaz jedzenia i picia przy biurku. 3. Ściśle regulowane przerwy w pracy. 4.Wietnamsko-japońskie kierownictwo, dla którego zbrodnią jest napicie się ciepłej herbaty czy kawy między przerwami. 5.Mundury pracownicze. 6.Stara technologia. (usunięte przez administratora) Szczerze nie polecam. Zaczyna to wyglądać jak (usunięte przez administratora)

Popieram
@Johny

dzięki! krótko, zwięźle i na temat... fakty to fakty.

@Johny

A co z sobotami i świętami?

Odpowie ktoś?

BMW
@Nick

Mozna sie niezgodzic ale jak caly czas notorycznie bedziesz sie nie zgadzal to krzywo patrzą.

Polak

Witam Biorąc po uwagę że jest to portal z opiniami o pracodawcach pokrótce opiszę sytuację w tej firmie. Rekrutacja pięknie przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze otrzymuje się odpowiedź na praktycznie wszystkie pytania bardzo wysoki poziom i pełen profesjonalizm lecz również tzw. racjonalne dzielenie prawdą np. na pytanie odnośnie instrukcji i dokumentacji pada odpowiedź oczywiście wszystko jest i tu niedopowiedziane w j Wietnamski lub Japońskim i by najmniej nie w wersji pisanej tylko gdzieś na serwerze. Bardzo duża staranność co do zapewnienia bezpieczeństwa obsługi maszyn lecz niestety użyte znaczki CE na maszynach (pewnie kupione za dongi) nie mają nic wspólnego z certyfikatem bezpieczeństwa CE (o czym świadczy grafika użytego znaku) troszkę mnie to dziwi bo w przypadku naprawdę kontroli ze strony PIP może być nie ciekawie. Z kolei (usunięte przez administratora) jest prześladowany i piętnowany (ale tylko ze strony pracownik-pracodawca z drugiej pracodawca pracownik już mniejszy nacisk na unikanie takiej formy presji) co z pewnością wiele osób odczuło na własnej osobie. Na koniec pragnę dodać że osoby które pragną podjąć pracę w tej firmie powinny się dobrze zastanowić i rozwarzyć wszystkie za i przeciw tej propozycji.

Plak
@Polak

Opinia zawiera pliki, które w tej chwili są niedostępne.

@Polak

Tu sie pracuje od poniedziałku do piątku czy weekendy tez wchodza w gre?

czekam na odpowiedź

spokojnie
@Nick

Od poniedziałku do piątku. matko jaki niecierpliwy :P

Rsb

Pytanie do góry. Czy technicy w tej firmie mają pracować jako operatorzy stać z patykami i popychać wadliwe blokujące się maszyny? czy to jest robota operatorów? bo to co się dzieje robi się już męczące. Jeżeli technicy mają oprócz swojej pracy wyręczać w obsłudze operatorów, to tutaj niedługo nie będzie miał kto robić.. Czy ktoś zacznie w końcu wyciągać wnioski kto na jakim stanowisku pracuje?

Maki
@Rsb

A kto powiedział że góra Ci tu odpowie?? jaki jest cel twojej wypowiedzi bo chyba nie rozumiem?

Maki
@Rsb

Ile Ty masz lat żeby takie sprawy sobie anonimowo podrzucać na forum. jak masz jakiś problem coś ci się nie podoba to idź i rozmawiaj. co to za moda żeby w internecie się żalić a nie umieć nic w realnym życiu zrobić? ty nie chcesz odpowiedzi na pytanie tylko celowo tak piszesz żeby innych podjudzać do obgadywania i to jest paskudne. nie rozumiem jak tak można. jakby mi coś nie pasowało to bym poszedł i rozmawiać. kiedyś tak się robiło

Barell
@Maki

Ciężko się nie zgodzić

Mil
@Maki

Co się mu dziwisz jak niektórzy to mają lewe ręce do roboty albo brak motywacji. Maszyna się zatrzyma to po co się przemęczać lepiej sb stanąć obok i pogadać.. Skoro to nie prawda dlaczego się tak oburzyłeś/aś.

@Rsb

Podbijam, bo ci od spoko roboty są za wysoko.

Spoko robota w dół.

@Podbijam

To sobie misję życiową wybrałeś, brawo

@Podbijam

Chyba, że ktoś ci za to płaci...

@Podbijam

bo jak robisz to za dara to pozdro, wpsółczuje

@wm

Jestem z powiatu i mam interes w tym, żeby Mabuchi jakiś poziom trzymało. Aż wstyd, że lepiej się pracuje w firmie polskiej niż w zagranicznej...

@Podbijam

I podbijasz komentarze, żeby Mabuchi trzymało poziom? No to pozdro, super taktyka, taka nie za skuteczna

@Podbijam

Ale jak lubisz tracić czas to twoja sprawa

Wyższy
@Rsb

Technicy tak jak operatorzy też muszą wiedzieć jak należy operować maszyną.W obowiązkach techniķów ma zostać dodany w wymaganych obowiązkach punkt-obsługa maszyn produkcyjnych. Trzeba się do tego przyzwyczaić.

Olo
@Wyższy

Nie operować, technik to nie jest technik tylko operator ustawiacz.....

@Olo

A czym się różni jeden od drugiego?

kotti
@Olo

Czepiasz się

@Spoko robot

Właśnie, jakie są różnice?

@Rsb

jak często zdarzają się nadgodziny?

i w jakiej ilości?

Opinia

Prawdę mówiąc ta fabryka nie wiele ma wspólnego z Japonską technologią, a z samym zarządem Japońskim . Maszyny to głównie Wietnamska technologia bez jakiegokolwiek przemyślenia technologicznego. Są bardzo problematyczne, zniszczone, nie sprawdzone. Ciężko cokolwiek na nich wyprodukować gdyż cały czas szwankują. Zarząd tak samo Wietnamski bardzo wymagają od Polaków lecz sam nie daje rady ogarnąć problemów technologicznych. Brakakuje technologów z Wietnamu którzy znają te maszyny wiedzą jak je doprowadzić do stanu użyteczności czy też przeszkolić. Takie osoby powinny mieć kontrakty a nie tylko osoby kierownicze. Niestety kierownicy nie naprawią maszyn, nie przekażą wiedzy, ktoś musi robic i mieć doświadczenie. Wirus wirusem ale jeżeli to się nie zmieni to marne szanse na to by fabryka zaczęła przynosić zyski. W Polsce niestety drugich Chin nie wybudują, Polacy nie mogą być przez Wietnamczyków traktowani jak śmieci, czy też roboty. Wszyscy na hali starają się jak mogą a te maszyny nie mogą nawet godzinę stabilnie pracować. Kupując maszyny wymaga się bezawaryjności, prostoty w naprawie, tutaj tego brakuje przez co są same straty.

@Opinia

Podbijam, bo ci od spoko roboty są za wysoko.

Tak, że ten, wiesz...

@Podbijam

Miłej zabawy. Musisz mieć niezwykle rozbudowane życie ;) Na takiego przegrywa to aż miło popatrzeć

@Opinia

co z nadgodzinami? płatne, czy do odbioru?

@Nick

obowiązkowe, czy można się nie zgodzić?

Umo
Kandydat

na jaki rodzaj umowy mozna liczyć?

Odp
@Umo

Normalna, o pracę. To już nie te czasy, gdzie śmieciówy dają.

@Odp

To sobie zobacz na ogłoszenia o pracę. Oczywiście kiedyś nie było wyboru, albo śmieciowa, albo rezultat: nie dostałem pracy, dziś już masz wybór. Ja jako kierownik wybrałem B2B.

Ikode
@Odp

niestety jeszcze w różnych firmach się to zdarza. grunt, że nie tutaj, ale tak, to nadal te czasy...

Umo
@Ikode

w końcu przyjdzie moment gdzie ludzie nie będą się godzili na śmieciówki i pracodawcy albo dadzą umowe o prace albo nie bedzie im miał kto pracować. no chyba, że komuś by pasowała śmieciówka tak z własnej woli to już inna sprawa

Fed
@Spoko robot

a na czym w sumie polega umowa B2B?

Combat
Kandydat

Na ile zmian praca obecnie? 3? W jakich godzinach?

Wij
@Combat

Jest jedna zmiana narazie od pn do piątku pracujemy. Jeśli chodzi o godziny to zależy o jakie stanowisko pytasz.

Combat
@Wij

Chodzi mi o prace na produkcji

Mabuch
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.
Klient

Hej, Na jakie zarobki na początku może liczyć technik utrzymania ruchu? Będę wdzięczny za podanie widełek w przybliżeniu :)

Bolo
Klient

Po okresie próbnym występuje podwyżka czy negocjować już na rozmowie kwalifikacyjnej w tej kwestii?

hkj
@Bolo

Nie ma żadnej podwyżki po okresie próbnym. Negocjować od razu na rozmowie.

inżynier
@hkj

A na jakie widełki może, po okresie próbnym, liczyć inżynier z doświadczeniem?

kando
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.
Kandydat

zdarzają się nadgodziny? jeśli tak to jak często?

Kandydat

Jakie zmiany są na produkcji?

@Iks

- zmiany temperatury, - zmiany ciśnienia, - zmiany wilgotności, - zmiany fryzury, - zmiany personelu...

@Iks

Niezmienne pozostaje tylko ubranie robocze.

ST
@Spoko robot

umiejętność wypunktowywania opanowana do perfekcji

@Spoko robot

Nawet śmiechłem no ale wiadomo, że nie o to mi chodziło...

@Iks

To odpowie ktoś na serio??

Bejbe

6-14 10 14-22 10

As
Kandydat

Czy nowy pracownik na stanowisku operator może liczyć naprawdę tylko na najniższa krajową? Są po jakimś czasie podwyżki? Na ile zmian pracuje AKTUALNIE zakład i czy planowane są jakieś zmiany? Czy w zakładzie pracują kobiety?

BMW
@As

1- +- 300zl wiecej od najnizszej w zaleznosci od doświadczenia 2-aktualnie na produkcji sa 2 zmiany ale nie dla wszystkich tylko część pracuje na 2 zmiany,od nowego roku ma ruszyc 3zmiana 3.większość opetatorów to kobiety

TEE
Kandydat

Tu sie pracuje od poniedziałku do piątku czy weekendy tez wchodza w gre?

Aster
@TEE

Poniedziałek - piątek

Kandydat

to i tobie pisali w tamtych komentarzach?

Kandydat

to o tobie, miało być, bez i

Delo
Kandydat

Dojeżdża do was jakiś transport publiczny od strony Krakowa, czy bez własnej fury nie ma szans dojechać? Bo to gdzieś prze A4-ce jest?

Pogięło cię?
@Delo

W Krakowie masz 2 razy wyższe zarobki. Po co chcesz do Bochni jeździć?

@Pogięło cię?

po co od razu atakować?

@Pogięło cię?

poza tym, w Krakowie wcale nie tak łatwo o pracę, miałem się okazję przekonać

Kandydat

trochę się dowiedziałem od znajomego (były pracownik) stąd prośba o update informacji. Mówił że jest jedna zmiana ale miały być wprowadzone 3- już są? zfśs co aktualnie obejmuje? stołówka jest ok czy lepiej przynosić swoje? i jak aktualnie wygląda kwestia stabilności zatrudnienia?

podbijam..

@Damian

będę wdzięczny za jakiekolwiek info

@Damian

zwłaszcza o zmianach i funduszu

kotti

Stabilnie to jest

Mok
@Damian

stołówka jest spora, jest mikrofalówka do wykorzystania. są też automaty ale ja tam osobiście jestem zwolennikiem brania swojego jedzenia i podgrzewania

Mok
@Damian

ale wiadomo co kto lubi przyjdziesz raz drugi to sam się zapoznasz co i jak i wybierzesz najlepsza dla siebie opcje

Zostaw merytoryczną opinię o Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o. - Bochnia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 346 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wadowicka 3 lok. 231
    30-347 Bochnia
  • NIP: 6762519867 REGON: 366266970 KRS: 0000656716
Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o.