Opinie o Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o. w Bochnia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o. w Bochnia

on

Siema, spoko robota w firmie Mabuchi. Zaproponowali mi bardzo dobre warunki, rozmowa byla bardzo przyjemna i w sumie te dwa aspekty przesadzily o tym że postanowiłem się podjac tej pracy. pozdro dla wszystkich

ArtI

Cieszy mnie, że zmiana prezesa zarządzającego była dla Ciebie pozytywnym doświadczeniem i przyczyniła się do poprawy atmosfery pracy. To ważne, że nowy prezes potrafił wnosić wartość do firmy i wprowadził pozytywne zmiany. Wiedza i umiejętności prezesa są kluczowe dla skutecznego zarządzania organizacją, dlatego docenianie osoby, która potrafi skutecznie kierować firmą, jest zrozumiałe. Mam nadzieję, że ta pozytywna dynamika w firmie będzie się kontynuować, przynosząc korzyści zarówno pracownikom, jak i samej organizacji.

Andzia

Polecacie się zatrudnić na kontrolera jakości? Bo firma nowe ogłoszenie dała. Widełki podali 7500-11300 zł, realne to jest żeby tyle zarabiac na tym stanowisku? I są trzy zmiany podobno, a godzinowo jak to się rozkłada? Grafiki w miarę ok są układane?

Operator
@Taki sobie pracownik

Dokładnie tak jest liderka jedna nie robi nic siedzi na laptopie całe dnie nie robi pomiarów chyba że już jakiś inżynier ma problem to wtedy łaskawie zmierzy nie wiem za co oni jej płacą ... lepiej rozłożyć tą pensje miedzy dziewczynami bo mam wrażenie ze człowiek się nieraz bardziej poratuje zwykłymi pracowanikami z KJ niż liderem bo są bardziej decyzyjne i szybciej reagują

Robol

Atmosfera na poziomie (usunięte przez administratora) Zamieszanie, brak komunikacji na wyższych stanowiskach, "lekkie" podejście kierowników i brygadzistów. Oczywiście są wyjątki. Motory-nieludzki rygor Komponenty-totalny chaos Z godziny na godzinę podejmowanie innych decyzji. Nie da się zdrowo funkcjonować w takich warunkach pracy Zwłaszcza, gdy osoby z innych firm przychodzą na wyższe stanowiska i się popisują przed kierownikami jacy nie są najmądrzejsi i dbają tylko o swoje plecy, a operatorów mają za tania siłę roboczą Kopanie dołków pod sobą to chleb powszedni w tej firmie Firma myślała, że robot zrobi lepsze wyniki niż człowiek, a teraz ściągają masowo ludzi na pracę 7 dni w tygodniu... Pewnym brygadzistom od różowej czapki się w głowie poprzedkladalo i myślą, że wszyscy ich będą słuchać Nie tędy droga Jeśli zarządzający nie przejrzą na oczy to firma szybciej upadnie niż powstała

Mabuchi
@Robol

Tak tak na pewno nie licz więcej jak 3700 , a najlepiej idź na komponenty tam istny (usunięte przez administratora) nienawisc między zmianami (usunięte przez administratora)

Nie będzie lepiej

Ale co się dziwić jak brygadzistki to małolaty ktore nie wiedza co robia bo nie maja pojecia o zazadzaniu tylko fajeczki palarnia i ploteczki w glowach i paznokcie ktora dluzszee a wyniki zerowe zainteresowanie znikome tylko rewia mody i wystawianie kostek z tatuażem dlaczego tego nikt nie widzi tylko jak zawsze operator zly dlaczego brygadzistki mogą chodzić na papierosa a operator nie widać kierownikow nie stać na lepsze brygadzistki tylko biora co popadnie

Kryspin
@Nie będzie lepiej

Na komponentach jedna z brygadzistek ledwo umie otworzyć maila, a jak widzi Excela to ma zawał. Chyba w wymaganiach na to stanowisko są jakieś podstawy obsługi komputera, ale też pewnie manager wziął pierwszą która chciała.

Moni@ Nowy wpis

Hej złożyłam CV i czekam na odpowiedź. Chciałabym iść do kontroli jakości ponieważ mam doświadczenie ale wszyscy moi znajomi, którzy tam pracują oficjalnie odradzają mi to min. ze względu na brygadzistki i ich "grupki" ,że wiek powyżej + 20 i zero pojęcia o zarządzaniu, że jakaś dziwna selekcja na gorszych i lepszych że pracownicy podobno odchodzą stamtąd bo nie wytrzymują i do tego zarobki na tej kontroli podobno znikomo wyższe niż na produkcji. Najgorsza to podobno jakaś zmiana "A" Mogę prosić o opinie. Nie chcę kierować się tylko zdaniem znajomych.

Sarlejka Nowy wpis
@Moni@

Jak możesz to zrezygnuj. Twoi znajomi mają rację. Jak jesteś słaba psychicznie to cię zniszczą a szczególnie zmiana A. Dziewczyny które są dorosłe a zachowanie panienek z gimnazjum. Szkoda życia na spory z zakompleksionym laskami bez ambicji.

SpokoRobot

Nowa Pani menago działu HR, tworzy swoje wewnętrzne mejlowe "regulaminy" , które mają pomóc jej w pracy i uprzykrzyć prace innym. Nie wspomnę, że brakuje jej podstawowej wiedzy i kultury. Jakieś PRLowskie działania mające na celu zaszkodzenie pracownikowi. Pisze mejla 1 maja o 20:50, że pracownicy mają się rozliczyć do dnia 04.05, w miedzy czasie gdy cały zakład ma wolne od pracy XD. Chyba jakieś przyzwyczajenia z pewnego FastFooda.

@SpokoRobot

No nie mów, że nie sprawdzasz maila firmowego na urlopie :)

Nie robot
@SpokoRobot

Powinniście się cieszyć, że wogule do was maile pisze z takimi informajami. Bo każdego lidera czy kierownika z produkcji trzeba za ręke trzymać i pilnować, żeby wywiązywał sie z swoich obowiązków czyli pilnowania czasu swojego pracownika. I tak ma za miekkie serce dla was...

Ja robot
@Nie robot

Zgadzam się w 100%

Lubię sushi i zgniłą rybę

Oj to jeszcze nic, zainstalowana aplikacja TeamViewer na komputerach posiada odznaczony nienadzorowany dostęp, co daje taka konfiguracja to każdy może sobie znaleźć w google (oczywiście z poziomu usera jest to nie widoczne ;-) ). Podobno to wszystko zostało z całym materiałem dowodowym zgłoszone już do UODO, PIP, i organów zajmujących się cyberprzestępczością więc zobaczymy jakie jeszcze kwiatki wyjdą podczas kontroli wymienionych instytucji.... Jedno jest pewne że nasz regulamin pracy ani inne dokumenty nie informuje nas że nasze komputery poczta pliki itd., są stale monitorowane przez administratorów IT co już same w sobie jest naruszeniem prawa tym bardziej że administratorzy IT mają pełen wgląd do danych osobowych płac itd czego mieć nie powinni...

Robot
@Nie robot

Przez takich łosi na produkcji cierpi cała firma bo później wszyscy czekają na wypłate 10tego bo "Panowie i Panie" na produkcji nie potrafią przypilnować czasu pracy pracownika, przez co wszystko się opóźnia.

Robocop
@Robot

You are under arest.

Oko Saurona Nowy wpis
@Lubię sushi i zgniłą rybę

Brawo!!! Może w końcu jakieś instytucje wezmą się za ten japoński raj a przy okazji za gburowatego grubaska w IT

Pracownik Nowy wpis

Pracuje w firmie jakiś czas. By być uczciwym to praca jak praca, nie ma co narzekać. Lekka, nie męcząca. Tylko wypłata marna, na poziomie ciut większym niż minimum krajowe. Jak na pracę na 3 zmiany to mało. Premia o której tak opowiadają to lepiej przemilczeć (co 3 miesiące dadzą 80-170 zł). Dodatki socjalne jak na korporację to też nie ma szału. Natomiast w firmie jest coraz gorzej, przerzucają ludzi po działach, zwalniają. Polska kadra kierownicza chce się wykazać, a jedynie czym błyszczą to brakiem kompetencji i coraz większym rygorem. Azjatycki zarząd próbuje wprowadzać metody pracy z wietnamskiej fabryki. Efekt jest taki, że są zwolnienia albo ludzie sami uciekają. Reasumując. Praca lekka, ale mało płatna.

Związek to dno

Dlaczego produkcja w poniedziałek ma się rozpocząć od 5;00? Ktoś chyba oszalał na punkcie silniczków. Gdzie jest związek który powinien walczyć żebyśmy przyszli na 6? Związek znowu (usunięte przez administratora)... Wstydźcie się

@Związek to dno

Kiedy firma weźmie się za osoby notorycznie na l4 ?? Czy kierownicy nie widzą kto jest ciągle na L4 ?? Dlaczego takie osoby pracują przecież nawet brygadzista nie jest w stanie dobrze zaradzać produkcja bo wiecznie nie ma jednych i tych samych osób

Awans

Spokojnie takie osoby jeszcze awansują , przykład na komponentach a teraz decyduje o losie innych którzy na l4 nie chodzą i ciężko pracują Musisz się przyzwyczaić takie mają standardy i cele

On

Przecież kierownik zmiany powiedział jasno. Że pan Dyrektor nad nim będzie wyciagał konsekwencje od osób co nie porzyjdąna na godzinę 5 i dawał za to nagany.

Kontroler jakości

Zapraszają do pokoju, rozmowa z jedną osobą - panią z HR. Pytania takie klasyczne: dlaczego mabuchi, dlaczego kontrola jakości, czy spotkałam się z aparaturą pomiarową. Dokładność pomiaru suwmiarką, mikrometrem. Oznaczenia chropowatości (rysunek techniczny). Było jedno pytanie po angielsku - o hobby. A tak, to głównie o motywacje, jakie jest Twoje największe osiągnięcie, jak poradziłeś sobie z niespodziewaną sytuacją. Ogólnie w porządku i sympatycznie, ale spóźnienie HRowca o ponad 15 minut

1. Dlaczego Mabuchi 2. Dlaczego kontrola jakości 3. Jakie przyrządy pomiarowe potrafisz obsługiwać 4. Hobby

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Tamagotchi

Muszę tutaj stanąć w obronie Pana Dyrektora P. Jest kompetentną osobą na właściwym stanowisku. Jest człowiekiem o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Posiadał odpowiednie doświadczenie zawodowe, posiada wykształcenie w kierunku stanowiska które zajmuję. Nie jest inżynierem na produkcji tylko dyrektorem, zakres obowiązków jest odmienny. Dyrektor nie musi być w żadnym wypadku osobą techniczną.

Twój nick bój ci w ocy
@Tamagotchi

Ty hyba mu la....he robis. Ten pion ledwo sepleni i nie moze się wysłowić nie ma pojęcia co tam robi tylko hajs bierze za wypociny innych ludzi powinien być wuj....ebany na zbity r......yj za to że truje powietrze na hali swoją obecność i ślepe patrzenie przez okulary z tes..co

Mlody sb

Czesc .ile zarabia na reke kierownik zmiany. pytam bo mam znajomego i sie przechwala ile to on nie zarobi

Mlody sb

Wspolczuje to twoim rodzicą

Małgosia

Pisze w sprawie oferty pracy dla specjalisty ds rekrutacji. Interesuje mnie ta posada i ciekawi mnie jedna sprawa. Zaznaczyli, że wymagany jest język angielski. Ale on jest tylko potrzebny do pracy, czy sama rekrutacja np. rozmowy też odbywają się w tym języku?

Pan Maruda

Nie wiem po co zrobili te związki, ci ludzie nic nie wnoszą. Wręcz przeciwnie są przepełnieni jakaś pychą i wywyższają się że są z związku, to nie na tym polega. Arogancja i (usunięte przez administratora) że strony związku, trochę wstyd że się sprzedali. No i zespół który tworzy owy związek to łapanka ludzi niekompetentnych (usunięte przez administratora) Śmiech na sali ludzie

Przeczytaj zanim dołączysz do

Drogi Kandydacie, Zanim dołączysz do nas chciałabym przytoczyć parę informacji abyś później nie żałował: 1.Ta firma jest nierentowna i nigdy nie wyjdzie na plus. Zapomnij o szkoleniach, nowych technologiach, premiach czy rynkowych podwyżkach. Część linii będzie wygaszona ze względu na to,że azjatyckie fabryki produkują lepiej oraz taniej. 2. W dzialach produkcyjnych panuje przerost zatrudnienia, który jest wykorzystywany przez pracowników (lewe L4). Firma tego nie kontroluje, nie wie nawet kto przychodzi do pracy. W pozostałych działach etaty są obcinane. 4.W firmie panuje twardy, japoński styl zarządzania, rodem z lat 80. Szowinistyczne podejście do kobiet. 4. System ocen pracownika jest fikcją. Nawet jak spełnisz cele, możesz nie dostać podwyżki. 3.Co jakiś czas wymieniany jest azjatycki zarząd, który wdraża nowe "udogodnienia" dla pracowników, poniżej przykłady: A. Wylaczanie klimatyzacji w najgorętszym okresie w roku. B. Wysyłanie DYREKTORA ADMINISTRACJI (sic!) z wózkiem do innych działów aby zabierał długopisy pracownikom. Tak, to jest prawdziwa historia. C. Zabieranie telefonów pracownikom. Jak do nas dołaczysz to witamy w piekiełku (ale zeby nie było "a nie mowiłam" :)) , gdzie każdy szuka innej pracy żeby tylko się wyrwać z tych oparów absurdu.

Kosimazaki Zbiursan
@Przeczytaj zanim dołączysz do

Nie zapominajmy o notorycznych incydentach (usunięte przez administratora)w ubikacjach, oraz o kradzieżach dystrybutorów na papier oraz desek klozetowych (XD jak oni to wynoszą to musi być hit XD). Zabranie wszystkich długopisów, zeszytów itd. jak najbardziej na plus: - Długopis lyreco ok. 8zł - wkład do długopisu ok. 80gr Matematykę zostawiam wam, później dzięki oszczędnością można liczyć na 50zł BRUTTO premii, sytuacja win-win. Najlepsza praca w jakiej miałam okazję pracować, ludzie z przymkniętymi oczami są wspaniali jeśli chodzi o wspólną współpracę, zawsze zgadzają się z najlepszymi pomysłami podczas burz mózgów przed rozpoczęciem dziennej produkcji, świetnie.

CwanyLis
@Przeczytaj zanim dołączysz do

Wszystkie te przykłady, które zostały wymienione zostały nie wymyślone przez zarząd tylko przez właśnie dyrektora administracji, który chciał się wykazać przed swoimi przełożonymi z Japonii i wymyślał różne głupie akcje tak jak jego ulubieńcy japończycy. A później bronił się tym, że to nie on jest za to odpowiedzialny, a ludzie mdleli na halach ale dla niego najważniejsze było się podlizać.

Łoś super ktoś
@CwanyLis

I tu się mylisz akurat akcje z długopisami itd zostały wymyślone przez ówczesny duet Prezes Zarządu/ Dyrektor Zarządzający i Dyrektor Produkcji natomiast Dyrektor administracji ma tyle do gadania w tym temacie co zeszłoroczna zima i sam jest pomiatany przez swoich skośnookich rodaków ;-/

RoHS

Dzień dobry , chciałbym zasięgnać opini na temat pracy jako technik utrzymania ruchu ? Jak wygląda praca , atmosfera na jakie zarobki można się nastawić , czy jest możlwiość rozwoju ? Pozdrawiam.

Jakość to będzie.
@RoHS

Praca jest nudna i powtarzalna, atmosfera jest toksyczna a zarobki żałosne. Nie myśl o rozwoju tutaj tylko szukaj czegoś innego. Nie warto.

@Jakość to będzie.

Aż tak źle ? Zarobki jakie 4600 brutto chociaż proponują?

RoHS

Monotonia , co masz na myśli z psychika ? Kierownictwo źle traktuje ludzi?

bizon
@RoHS

Kierownictwo w tej firmie nie istnieje, zwłaszcza to produkcyjne Chłopy nie mają pojęcia o niczym poza najnowszych ploteczkami przyniesionymi z palarni

@bizon

Co się znowu dzieje na jakości na komponentach dlaczego związki nie działają w sprawie (usunięte przez administratora) przecież tak namawiali do zapisywania się , szkoda że wszyscy wyżej milczą w tej sprawie

Heniek

Na stronie firmy rzuciło mi się głoszenie na stanowisko technik utrzymania ruchu. W benefitach wyczytałem że jest możliwość uzyskania uprawnień. W całości takie szkolenie jest finansowane przez pracodawcę i nie potrzeba podpisywać umowy lojalnościowej? Bo wolałbym tego uniknąć.

Wahaha
@Heniek

Nie ma lojalnościówek.

Kaja
@Wahaha

Masz 100% pewności? Pytam bo też mnie to ciekawi i zastanawiam się czy próbować swoich sił. Ale bez promesy to trochę lipa

@Kaja

Gdzie w prawie pracy są jakieś lojalnościówki? Masz normalną umowę o pracę z 2 tygodniowym okresem na początek...

@Spoko Robot

No może nie do końca normalną, jeśli ci zaproponują najniższą krajową, ale zgodną z kodeksem pracy (to trafniejsze określenie).

Sfrustrowany

Czy ktoś w końcu zrobi coś z tym jak samochody ustawiają sie przy wjeździe od parkingu? Przecież w końcu tam będzie wypadek, cała prawa strona jest zablokowana i nie ma jak wyjechać. Masakra!!!

Alibabka
@Sfrustrowany

W pierwszej kolejności to niech zrobią parking z prawdziwego zdarzenia a nie to (usunięte przez administratora) nazwane parkingiem gdzie jak trochę popada to i samochód i buty całe w błocie, dlatego nikt tam nie chce parkować,ale pewnie na to też nie ma piniędzy.

Misiek

Zapytajcie fioletowe czapki ile dostali to was z butów wyrwie jak powiedzą prawdę. Niestety nikt chyba nie widzi, że te stanowiska to po pierwsze strata kasy dla firmy, bo nic nie wnoszą i lepiej by było dać podwyżki kierownikom, a po drugie jak ktoś zarabiał grubo ponad 6 i jeszcze mu dołożyli to ma ponad 7, a to są już zarobki dla na prawdę wykształconych i ogarniętych ludzi czego nie można powiedzieć o wielu z nich.

@Misiek

Równie dobrze zapytaj managerów, kierowników, liderów, techników jakości, inżynierów czy operatorów… a jak Ci nie pasuje idź do biura i się pytaj czemu dali Ci mało albo Ci nie dali. A nie zaglądaj komuś w portfel!

Śmiechu warte
@Misiek

Dokładnie bordowe berety to najlepsze stanowisko w firmie niektorzy juz przed podwyzka podejmowali decyzje niczym Dyrektor... Podwyżki były tak nie adekwatne że szkoda komentować ciekawe co zrobią z resztą ludzi pokrzywdzonych co wymyślą napewno.jakis haczyk znajdą były by nie dać bo póki co to.dostali nawet Ci na których wpływają skargi jedna po drugiej to jest dopiero hit !

Lili
@Śmiechu warte

Bordowe berety jak najbardziej zasługują na podwyżki. Większość osób nie ma pojęcia o tym ile obowiązków jest na stanowisku TL. I nie wypowiadajcie się publicznie o czymś o czym nie macie pojęcia.

Xxx
@Lili

Taaa z pewnością wszyscy zasługują na podwyzki kierownicy liderzy brygadziści dyrektorzy tylko nie tania siła robocza od których wymagacie coraz więcej a albo nie dajecie nic albo śmieszne podwyżki zero docenienia dobrego pracownika

Gienek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Słyszał ktoś cos na temat premii rocznej ? Dostaniemy cos ? Czy tak samo będzie jak z aneksami ?

Jak to jest że jedni dostają urlop w Wielki Piątek bez problemu a drudzy mają zakaz brania urlopu?

Serio, tak jest, że tylko niektórzy. A czy brygadziści mogą dostać urlop w ten dzień, czy nie? Czasami jest tak, że tylko osoby z biura dostają takie urlopy, a hala nie. W sieci widziałem taką ofertę i chce wysłać cv, ale no jak tak różnie traktowani są pracownicy, to się zastanawiam.

Pieniendze
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

No i gdzie te aneksy, tak zapowiadane na godzinę 12stą?

LubieKaweZAutomatu

Sprawa prosta, nikt nie da podwyżek w marcu bo musieliby aneksy wliczyć do wypłaty w marcu.. Natomiast jakiś janusz biznesu, wpadł na genialny pomysł by dać te podwyżki w kwietniu, wiadomo kilkuset ludzi tutaj pracuje i to by sie odbiło na "skromnym", milionowym budżecie firmy. Dlatego prościej opóźnić podwyżki roczne w marcu na kwiecień by zaoszczędzić nieco. Jesli ktoś myśli że tak nie jest, proszę was - oni pozabierali linijki i długopisy z biurka by ograniczyć wydatki.

Ferment
@LubieKaweZAutomatu

To co napisałeś jest zwyczajną brednią. Co roku dają aneksy do podpisania o tej samej porze - koniec marca i aneksy są ważne od 1 marca, co za tym idzie jak dostaniesz wypłate w kwietniu to będziesz miał wliczoną podwyżke

@LubieKaweZAutomatu

Czy pracownicy Mabuchi dogadują się między sobą?

Nie będzie lepiej

Kryspin
@Nie będzie lepiej

LubiePlacki

Generalnie mówiąc firma ma tendencję wzrostową - za ubiegły rok 2023 ZAROBIŁA na siebie (i to kilka fajnych BANIEK) mówiąc wprost tak młoda firma a już coś wychodzi na plus to naprawdę świetny wynik, a przecież Mabuchi produkuje od 2019 (to naprawdę krótki okres czasu). Takie mówienie że brak pieniędzy na podwyżki to tylko sknerstwo firmy. Proszę nie wierzmy że nie stać żeby dać pracownikom naprawdę zasłużone pieniądze, my pracujemy cały rok żeby dostać i tak 2-3% dodatku na wypłacie. Trzymajcie się kochani, mam nadzieję że nie usuną tego komentarza... Jak nie to chyba pora się zwolnić, obok buduje się nowa firma, gorszego zarządzania nic nie przebije już :)

Śmiechu warte
@LubiePlacki

Dokładnie zgadzam się cały rok człowiek charuje jak (usunięte przez administratora) stara sie żeby dostać podwyżkę roczna a oni teraz milczą bo pewnie będzie (usunięte przez administratora) a nie podwyżka straszą zwolnieniami pierwsze co to pozwalniać te śmieszne stanowiska jak te bordowe berety co oni robią? Płatają się po halach i plotkują z operatorami co to jest za stanowisko nie bądźmy smieszni na nich najwięcej idzie pieniędzy kto tam wogole zarządza u góry są skargi od pracowników na zarządzających i nikt nic z tym nie robi za takie coś w innej firmie już dawno by się wyleciało a oni czekają na rozwój sytuacji aż całkiem zagnębi się ludzi porażka !!! Przerazażajce jest to i dalej do zastanowienia górze ze teraz jest więcej negatywnych komentarzy na tej grupie niż pozytywów co sobie pomyśli osobą która to czyta i zastanawia się czy złożyć do was cv? Czy to nie daje wam nic do zrozumienia ze czas coś zmienić?

Lala

XDDD trafione w punkt Zastanawiam się tylko jak to jest, że tacy ludzie w ogóle są trzymani w firmie, chyba to tylko kwestia jakichś „silnych więzi” między tymi najlepszymi ziółkami

Nie wiem co napisał @ABC ale cokolwiek to było to pewnie było trafione. Panie dostały stanowiska bo się dogadały z kierownikami a słoma z butów wystaje. Po angielsku ani me ani be, ale zgrywają niezwykle ważne osobistości. Manager mógłby w końcu otworzyć oczy i przyjrzeć się całemu swojemu zespołowi, bo ma więcej takich niewypałów.

Poda ktoś stawkę netto na start bez doświadczenia na operator produkcji? Czy to tajne?

a technik utrzymania ruchu ile? I srednie elektrycznetrzeba czy nie trza elektrycznego ?

Zostaw merytoryczną opinię o Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o. - Bochnia

• Jak się pracuje w Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 16 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 55 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 698 ocen.
  • Wadowicka 3 lok. 231
    30-347 Bochnia
  • NIP: 6762519867 REGON: 366266970 KRS: 0000656716

Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o.