DTW

Adres: Krakowska 390, 32-080 Zabierzów

NIP: 5130141977 KRS: 0000281892

2 1342 4470 5 1

Opinie o DTW

Filtruj opinie po kryteriach:

insignia

Teraz jest głośno o lotach marszałka Kuchcińskiego, proponuję sprawdzić i zrobić wykaz o podróżach naszej rozpasanej biurokracji z firmy na obiadki do bistro itp oczywiście firmowymi samochodami.

SMA
@insignia

Chciałbym wyjaśnić tą kwestię, ponieważ są rozpowszechniane nieprawdziwe i szkalujące informacje. Jako pracownikom administracyjnym przysługuje nam godzinna przerwa na lunch. Owszem spędzamy ją czasem w "Bistro", ale mamy do tego pełne prawo. A jeśli chodzi o samochody mamy zapewnioną możliwość wykorzystywania ich do celów prywatnych, więc na przyszłość proponuję lepiej zorientować się w poruszanej tematyce, zanim zacznie się wysuwać bezpodstawne oskarżenia. Widocznie, jako pracownicy, macie Państwo za dużo czasu wolnego. Może czas, aby brygadziści zainteresowali się tym faktem. Pozdrawiam.

Tak1Nie4
Odpowiedź
@SMA

Brygadziści nie mają na to czasu. Cztery kawki podczas zmiany i pogaduszki na jadalni są ważniejsze

sfinks
@SMA

A w czym my jesteśmy gorsi ze nam przysługuje 20 minut przerwy licząc w tym drogę "na" i "z" jadalni a wam aż 60 minut której zapewne nie raportujecie?

Gfhkk
@insignia

Powinniście coś wsypać im na rozróżnienie.

Biurowy
@sfinks

Wy macie na nas robic a nie przerwy sobie urzadzac

Tak5Nie1
Yataman

Witam wszystkich. Proponuje jak pierwsza próbę Solidarności pracowników mały test. Nikt nie wypełnia i nie wrzuca barometru. Jak ktoś kogoś zobaczy że wrzuca to wiadomo co :)

Tak16Nie
Ja
@Yataman

W tej firmie nie ma solidarności , tam najlepiej rozmawiać o pogodzie , bo zawsze jest ktoś kto doniesie

ankieter
@Yataman

jaja sobie robisz? Na obszarze 5 frekwencja wynosi tylko 13% Osobiscie nie pamietam kiedy wrzuciłem ostatni raz ankiete, moze dlatego nie pamietam gdyz nie wrzuciłem jej nigdy :)

qwert
@Yataman

Jaki jest w ogóle sens tych barometrów skoro pracownicy produkcji są wrzucani do jednego pudła z resztą tych ''niezbędnych'' innych działów z tej firmy. To ma być sprawiedliwe? Jeśli wynik końcowy zawsze tyczy się całej firmy? Biurowi zawsze będą zadowoleni bo dwie kawki i papierosek, niekończące się rozmowy itp.itd.

M ajko
@Yataman

Tak na marginesie, ankiety są anonimowe tylko jeśli chodzi o nazwisko, bo do obszarów są już przypisane... dziwnym zbiegiem okoliczności później na zebraniach "góry" są analizowane: ile, z jakiego obszaru i co było opisane... Tak czy inaczej ankiety są bo muszą być, a wyniki to już się dorobi i zawsze wszyscy zadowoleni a frekwencja rośnie.. :D

a
@Ja

Cytując klasyka: "W pracy nie ma przyjaciół, są tylko znajome twarze" :)

@M ajko

Wiele osób z tego wątku jest związanych z firmą, może więc dowiem się czy warto tu pracować? Interesuje mnie kwestia zarobków, atmosfery w pracy oraz perspektyw rozwoju, czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć na ten temat? Byłbym wdzięczny za wszelkie odpowiedzi.

TakNie4

były pracownik
@Grzegorz

Więc postaram się pomóc w podjęciu decyzji . Zarobki około 2.400 Netto i to czy pracujesz rok czy nawet 10 lat to niema znaczenia. Atmosfera w zależności od działu/brygadzisty itp , nie ma prostej odpowiedzi ale raczej zła i to bardzo zła. Szanse na rozwój są praktycznie zerowe , tylko kwestia szkoleń wewnętrznych i to tych związanych w produktem. Przeszkolenia przy zatrudnianiu (wdrożeniowe) to jedyne co uzyskasz i nic więcej . Osobiście odradzam tu pracować. Niema znaczenia czy będziesz się przykładać do pracy czy też nie, efekt zawsze ten sam czyli nie wpływa to na szanse rozwoju zawodowego lub na wynagrodzenie. Praca obowiązkowa w soboty a w zamian za sobotę dostaniesz wybicie i to w dniu wskazanym przez pracodawce . Niewielkie szanse na umowę o prace bezpośrednio w firmie. Słaby system socjalny . Nie uczciwe podejście do pracownika. Jesteś tu tylko sztuką w rubryczce a nie osobą . Praca raczej tylko dla młodej osoby zaraz po szkole tak dla poznania pracy na produkcji bez planowania ścieżki kariery . Uwaga na wszech obecne chemikalia , powodują uczulenia,wysypki ,podrażnienia drug oddechowych itd . Spędziłem tam 3 lata i niestety jedyną dobrą rzeczą jaką mogę powiedzieć o firmie to fakt terminowych wynagrodzeń (w dzisiejszych czasach to żaden +) i nic poza tym. Mam nadzieje że pomogłem . Pozdrawiam

Tak17Nie
Ja
@były pracownik

Zarobki to niecałe 2200

pozytyw
@były pracownik

Jedyny plus tej firmy to ten w audi prezesa na akumlatorze.

@qwert

Cześć, wyniki barometru nastrojów pracowników są podzielone na obszary. Każdy dział dostaje swój wynik, Produkcja również z rozbiciem na obszary. Pan Prezes przedstawia wyniki z podziałem na działy, jak również cały wynik dla firmy. Tak dokładnie to wygląda. Jeśli brakuje Ci danych proszę zgłoś się do przełożonego. Pozdrawiam.

@Yataman

Ankieta jest dobrowolna, anonimowa. Ankieta jest używana w celu zajęcia się tematami, co do których pracownicy mają problem ze zgłoszeniem ich tradycyjną ścieżka przez przełożonego. Każdy komentarz jest analizowany i są wyciągane wnioski. Komentarze w stylu ... Pan X czy Pani Y robią to czy tamto... są i będą pomijane. Skupiamy się na swoich obszarach i swoich problemach. Jeśli jest coś co przeszkadza (poza poczuciem krzywdy i niesprawiedliwości - często nieuzasadnionym) proszę pisać w komentarzach.

mm
@odpowiedź

Myślę, że o "nieuzasadnionym poczuciu krzywdy" bardzo dobrze świadczy ilość osób, które zwolniły się w ostatnim czasie. I nie mówię tu o młodych pracownikach tylko o ludziach, którzy pracowali tu lata. A co do ankiet to przecież miały być w pełni anonimowe, a mimo wszystko są identyfikowane z poszczególnymi obszarami...

europa

nasza firma jest tak wspaniała że pierwszego dnia pracy dwuch chłopaków z ukrainy zrezygnowało mówiąc "svkia bliać" :)

Tak22Nie
Escobary z Grochowa

Poważnie??

yoshimitsu
@europa

To może z chińczykami by wypaliło?

dwÓch
@europa

a szacunek do języka polskiego ?

Tak2Nie5
A

Proponuję douczyć się ortografii

Tak2Nie2
@europa

To klasyczny przykład manipulacji informacją :) dowiedź się jaka była przyczyna, później pisz :) unikniemy czytania bzdur :) Pozdrawiam

Tak2Nie2
3 zmiana

Wiecie kto się chowa w dziurach?? ...Szczury, myszy, różne paskudztwa i Krystian Logistic Menager:-)

@3 zmiana

Takie wpisy atakujące bezpośrednio osoby z firmy są nie na miejscu. Jednak jak mniemam nie jesteś zadowolony z pracy, może więc opiszesz co konkretnie Ci nie pasowało? Chodzi o atmosferę? Byłeś zadowolony z pensji którą dostawałeś? Jeśli już krytykować, to merytorycznie, takie wpisy na pewno więcej wniosą niż personalne ataki.

Tak6Nie3

Andersen
@Grzegorz

A co masz teraz dobrego w firmie ,z czego można być zadowolonym ????

r3effgv
@3 zmiana

Dziurawy chłopak.

Obiektywna
@Andersen

Coś jednak musi być dobrego, jeżeli nadal pracujesz.

M. Hołota
@Obiektywna

Jedynie przyzwyczajenie... człowiek popada w taki letarg... ale w końcu nadejdzie taki dzień.. :)

agata
@Grzegorz

a czy ktoś tutaj jest w ogóle zadowolony z zarobków? a przepraszam panie prezesie za tak ciężką pracę na rzecz pracowników produkcji i trud żeby każdy był zadowolony oraz za nieomijanie niewygodnych pytań należy się !

Tak9Nie
Jack

co porabia wystraszony brygadzista co ma bałagan na strychu

logmaster

Najważniejsze, że jest Krystian na logistyce. On to wszystko ogarnia. To jest kierownik!!!. Zawsze tam gdzie go niepotrzebują, zawsze tam gdzie się można wymigać i zawsze tam gdzie nie trzeba podejmować żadnych ważnych decyzji, ale zawsze skory do ucieczki. Pozdrawiamy szacownego kierownika logistyki.

Tak9Nie2
ujgh
@logmaster

W jego przypadku najlepiej sprawdzą się słowa, czy się siedzi czy się leży ... .

Tak5Nie1
hg
@logmaster

Krystian to taka (usunięte przez administratora) wszędzie jest a jakby go nie było.

Tak2Nie1
wgeg
@logmaster

Bo on jest kierownikiem (usunięte przez administratora)

3 zmiana
@logmaster

Czy się siedzi, czy się leży (usunięte przez administratora)się należy. Uciekanie i chowanie się to też ciężka praca, a nie tylko zjeść śniadanie i do domu:-)

Szkoda

Czy tylko ja mam wrażenie jakby Szefu przed spotkaniem nie zapoznał się z pytaniami? Wyglądało to jakby dostał kartkę z pytaniami i czytał je dopiero chwilę przed tym jak miał się do nich odnieść, standardowo po spotkaniu wiemy tyle co nic. Była prośba o merytoryczne pytania w zamian za co nie dostaliśmy merytorycznych odpowiedzi, niestety jedynie odpowiedzi do których odniósł się dyrektor były sprecyzowane.

Gghhhjj
@Szkoda

Zwykłe propagandowe zagranie to spotkanie.

@Szkoda

Niby soboty Wolne... A normy pan Kierownik Produkcji podnosi... Taki cwany niech wyjdzie na halę i pokarze jak się robi... A nie że wyliczą co do sekundy... Żałosne zagranie... Kara za prawdę na zebraniu... Może niech pan Kierownik zważy sobie mózg lecz nie wiem czy wgl go ma zakompeksiona ciota nic więcej...

wąsolina
@Anonim

Wąsatemu meksykaninowi jedyne co bym dała do kierowania to dziećmi w piaskownicy. Jeden niech grabi piasek, drugi ładuje łopatką do wiaderka a trzeci niech robi babki i na tym zakończmy jeśli chodzi o umiejętności kierowania i rozmawiania z ludzmi. Trzeba przejrzeć na oczy i poszukać czegoś normalnego a nie siedzieć tutaj i się tylko denerwować. No chyba ze komuś sombrero spadło na oczy i nie widzą prawdy.

@wąsolina

Czasy tych ciot się skończą co ograbiają ten zakład... Przydała by się telewizja... Jak kierownik produkcji i jego pachołki brygadziści nie mają pojęcia co się wgl robi... A jedyne co potrafią to norma... No ale tak to jest jak prezes nic nie wie... Ale ciekawe w jaki sposób załatwili sobie stanowiska ale pewnie wargi mieli pełne zajadów :)

benedykt
@Anonim

Ciekawi mnie co zakrywa ich sumienie że działają zle... niech zgadnę, czyżby to były o wiele lepsze pieniążki niż nawet stary stażem pracownik produkcji... hmm... pewnie za dwa razy tyle co teraz bez mrugnięcia okiem podpisali by cyrografy...

@benedykt

Na pewno biorą więcej... I chroni się brygadzistę alkoholika który ciągle chleje i zwalnia kobietę która była na kacu... Jak temu małemu karakanowi sumienie na to pozwala...

M Ajko

Jak tam w SMA? Zapowiadają pogodę na weekend i powrót upałów, czyli soboty na dwie zmiany? =D

Tak4Nie2
Piórkin
@M Ajko

Panie i Panowie dla rozluznienia cisnienia w zwieraczach Zapraszam serdencznie na tance w czasie przerwy miejsce spotkania biuro taniec (usunięte przez administratora)

Tak1Nie2
Zadowolony inaczej
@M Ajko

To już standard. A szlachta się bawi.????

@M Ajko

Czy w firmie jest zainstalowana klimatyzacja tak, żeby pracownicy podczas upałów mieli bardziej komfortowe warunki pracy? Pracodawca ma także obowiązek przy wysokiej temperaturze zapewnić wodę do pica w nieograniczonej ilości. Ciekawy jestem jak to wgląda w DTW. Możesz odpisać?

TakNie2

eddcx32

Woda jest w kałuży.

dura
Nazwa działu: Produkcja

Zapraszamy pREZESA w którąś sobotę na popołudniu, za to w któryś deszczowy wrześniowy piątek może nie przychodzić do pracy.

gtjk
@dura

Dawniej w tej firnie była czterobrygadówka i trzeba było przychodzić w niedzielę na nocki.

Tak4Nie4
lui de fine
@gtjk

To jeszcze wcześniej zanim niektóre niepożądane osoby dostały się do zarządzania były soboty dla chętnych pracowników chcących przyjść i dorobić sobie. Zawsze byli chętni. Oczywiście taka sobota była ekstra płatna, pracodawca był zadowolony bo zawsze się było do przodu z planem i również pracownik czując że jest uczciwie traktowany a nie tak jak to bywa teraz.

Tak21Nie
nxbvhdvj
@lui de fine

Cała prawda! Polać mu!

biurowy
@lui de fine

co wy se myślicie, że tu lepiej będzie? Bo jeśli tak myślicie, to jesteście w błędzie! Nam tez nie jest łatwo, dawniej dostawalismy nowe długopisy co tydzień a dziś? jeden ma wystarczyć na cały rok!

Tak10Nie1
red telephone
@biurowy

Dobrze wiemy o tym, tyle macie pracy że nawet długopisu nie potraficie wypisać za rok :-) za to telefon firmowy aż czerwony od rozmów o niczym :-)

Lidl
@biurowy

Jak z sma to tylko do Lidla do Lidla ram pam pam

Alibaba

Sami sobie chodźcie w soboty :)

@Alibaba

Obowiązkowa jest praca w soboty w firmie DTW? Wiesz może, czy jest ona dodatkowo płatna, czy może praca w te dni jest wliczona już w wynagrodzenie miesięczne? Widzę, że masz wiedzę na ten temat, dlatego mam nadzieję, że sprecyzujesz swój komentarz i go rozwiniesz.

Qp
@Grzegorz

Praca w soboty jest obowiązkowa, płatna jak każdy inny dzień. Praktycznie się nie da wsiąść na ten dzień urlopu.

Tak7Nie2
uki

@Wladimir To wszystko jest zgodne z prawem obowiązującym w Polsce.

m ajko

Не рекомендую ... робота орієнтована на максимальну експлуатацію співробітників. Працювати по суботах без оплати понаднормової роботи, а з першого разу після звільнення (через два місяці від прийому на роботу всі нові співробітники були звільнені, а через місяць вони були прийняті знову). І весь час ...

Zygmunt

Cześć. Co powiecie o nadchodzącym wolnym piątku (wybicie) i kolejnych pracujących sobotach w kolejnym kwartale?

Tak3Nie8
casto
@Zygmunt

w 40 godzinnym tygodniu pracy nie ma mowy w umowie o sobocie więc tego się trzeba trzymać i pracować od poniedziałku do piątku,w soboty niech przyjdą chętni lub Ci co sobie zaplanowali pracujące soboty

Tak12Nie1
małotowska
@casto

Pierwszy niech przyjdzie planista, parę razy tak przyjdzie w sobotę to mu się odwidzi takie planowanie o!

mKostrz
@Zygmunt

Hahahahahahahahahaha.. i tyle w temacie :D

Qp

Nocki, gościu

SMA

Dla naszego klienta poszukujemy: Montera/ Monterki- praca w Zabierzowie Wynagrodzenie w wysokości 3055 zł brutto, :DDDDDDDDD - Imprezy integracyjne, okolicznościowe, ?????????????????? hmmmm.............. Widocznie nie da się napisać uczciwie ogłoszenia. Ramowy zakres obowiązków: - Proste prace manualne - Prace montażowe na halach produkcyjnych - Montaż elementów i podzespołów Wymagania: - Zdolności manualne - Praca od poniedziałku do piątku na dwie zmiany (6-14; 14--22); czasami praca w soboty - Nie wymagamy doświadczenia Oferujemy: - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełen etat, - Stałą opiekę koordynatora ze strony agencji pracy tymczasowej w miejscu pracy, - Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie produkcyjnej, - Pracę w nowoczesnym zakładzie pracy w klimatyzowanych halach produkcyjnych, - Wynagrodzenie w wysokości 3055 zł brutto, - Dodatkowe bonusy finansowe na wakacje i święta, - Imprezy integracyjne, okolicznościowe, - System benefitów: Luxmed dla każdego pracownika + pakiet dla rodziny, karnety sportowe Multisport, ubezpieczenia grupowe oraz inne drobne udogodnienia w tym kawa.

Tak3Nie8
Belzebub
@SMA

Szukając pracy decydujący fakt o jej przyjeciu miałaby ta darmowa kawa ???? Co z tego że są benefity na wakacje, skoro zatrudnieni w SMA w tym momencie wakacji w tej firmie nue doczekają ????

Tak13Nie
żal
@Belzebub

za niedługo będzie darmowy parking.. żal.pl

water
@żal

Albo bezpłatna woda w spuczce w kiblu.

Mrówka
@water

Darmowe sobotnie popoludniowki w upale za deszczowe piątki

Tak16Nie
In Post

Magazynier - Zabierzów Wynagrodzenie 3800zł brutto Jeżeli: chcesz przyjmować do magazynu i wydawać towary na podstawie obowiązujących dowodów obrotu materiałowego, chcesz być odpowiedzialny za utrzymanie porządku oraz bezpieczeństwo na magazynie, masz doświadczenie w rozmieszczaniu w magazynie towarów zgodnie z kategoriami, w szczególności z uwzględnieniem grup, rodzajów, i częstotliwości wydawania, potrafisz zabezpieczyć przechowywane materiały przed zniszczeniem, uszkodzeniem lub zanieczyszczeniem. To ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy: stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie, dofinansowaną kartę Multisport i prywatną opiekę medyczną, pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce, możliwość zdobycia nowych kwalifikacji.

Tak6Nie
Uprent Sp. z o.o. kryspinów

Wynagrodzenie 4500zł brutto Magazynier Miejsce pracy: Kraków - Kryspinów Opis stanowiska: Przygotowywanie sprzętu do wydania oraz dokonywanie załadunków wózkiem widłowym Przyjmowanie zwrotów oraz dokonywanie rozładunków wynajętego sprzętu Nadzór nad prawidłowym stanem ilościowym oraz rozmieszczeniem towaru w magazynie Udział w okresowych inwentaryzacjach Dokonywanie podstawowych czynności serwisowych Wymagania: Wykształcenie min. średnie techniczne Prawo jazdy kat. B Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym (warunek konieczny) Doświadczenie w pracy na magazynie Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego (dodatkowy atut) Znajomość obsługi komputera (programy magazynowe - dodatkowy atut) Dyspozycyjność, odpowiedzialność i obowiązkowość Oferujemy: Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie Możliwość rozwoju zawodowego Pracę w młodym zespole i międzynarodowym środowisku Prywatną opiekę medyczną

eurocash

Aktualnie do nowo otwartego Centrum Dystrybucyjnego, poszukujemy osoby na poniższe stanowisko: MAGAZYNIER miejsce pracy: Modlniczka k. Krakowa wynagrodzenie 4000zł brutto miesiecznie Kluczowe zadania: Zadaniem osoby na tym stanowisku będzie udział w procesach przyjmowania, rozlokowania i ekspedycji towarów. Na tym stanowisku zapewniamy: • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. • Wynagrodzenie zasadnicze + premia. • Pakiet benefitów pozapłacowych tj.: dofinansowana opieka medyczna, karta multisport. • Bogaty pakiet socjalny: bony i paczki świąteczne, dofinansowanie do kolonii dla dzieci pracowników, grupowe ubezpieczenie na życie, różnego rodzaju akcje socjalne i inne. • Realne szanse awansu. • Pracę w systemie 2 zmianowym (popołudnia i noce).

lidl

Pracownik Sklepu – pełny etat Wynagrodzenie 3750zł brutto Miejsce pracy: Kraków ul. Pachońskiego 5b Nasza oferta: Cenimy naszych Pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa zapewnimy szerokim pakietem świadczeń socjalnych: prywatną opieką medyczną, ubezpieczeniem na życie dla Ciebie i Twojej rodziny oraz kartą MultiSport. Ponadto otrzymasz dodatek za pranie odzieży roboczej i bony świąteczne, a Twoje dzieci paczki na święta, oraz wyprawki szkolne. Oferujemy wsparcie w pełnieniu obowiązków – opiekę mentora oraz udział w szkoleniach. Zgrany zespół budujemy dzięki wydarzeniom sportowym i spotkaniom informacyjno-motywacyjnym dla wszystkich Pracowników. Ponadto w Lidlu zapewniamy ciągły rozwój zawodowy oraz dajemy szansę na awans.

Tak12Nie1
bolo
@lidl

A teraz przejdź się do Lidla i zobacz jak tam praca wygląda.

Tak2Nie10
umarty
@bolo

w sma napierdzielasz czytnikiem co 2 minuty więc się niczym nie różni

chemik

I to jest właśnie chore.. porównując pracę w SMA - fizyczna praca, na hali gdzie temperatura wynosi powyżej 30 stopni, pod ciągłą presją czasu, w wielu przypadkach pracuje się przy ciężkim asortymencie, więc i nadźwigać się trzeba, a brygadziści i kierownicy tylko patrzą żeby się do kogoś przyczepić, że za długo lub za często wodę pije.. Do tego ciągła niewiadoma czy Cię nie zwolnią itp.. nooo i wszystkie soboty pracujące do 22 okresie letnim, żeby pracownicy nie mieli za dużo czasu na zastanowienie się gdzie pracują (usunięte przez administratora) i nagle okazuje się, że w lidlu zarobisz więcej.. za bynajmniej nie cięższą pracę, mając wszystkie dodatkowe profity.. i mimo wszystko ludzie przychodzą i do SMA.. to jest hit :D

Tak13Nie1
lollllll

jak wygląda typowy dzień pracy na produkcji? dużo studentów tam pracuje? i co konkretnie trzeba robić?

Tak3Nie4
sraczka
@lollllll

Na każdą czynność wykonywaną na produkcji masz czas policzony w sekundach w której powinieneś ją wykonać, pózniej czytnikiem jak kasjer w biedronce raportujesz to do komputera parę razy na zmiane. Po tym na koniec komendant w mistrzówce widzi czy masz 100 % normy czy mniej bo np. miałeś biegunkę i kilka razy byłeś w wc wtedy cie upomina czemu masz tyle a nie tyle.

Tak20Nie
opalony
@lollllll

studentów mało co pracuje,a robota jak robota to zależy,nie trzeba nic robić wystarczy przyjsc

Tak4Nie5
Były
@opalony

Kto sie ustawił., dobrze wszedł w .... nie robi nic, poza donoszeniem i plotkowaniem, reszta (usunięte przez administratora) , a brygadziście i tak nie dogodzi

sezonowiec
@opalony

Wystarczy wyjść z domu i przyjść pomóc w nadrobieniu jak co rok wielkiego planu wakacyjnego. Stracić większość najpogodniejszych sobót pracując tutaj zamiast spędzić czas nad wodą, grillu itp. itd. No a pózniej we wrześniu lub w pazdzierniku dowiedzieć się że cię już nie potrzebują i wrócić do domu.

Tak14Nie
Gość

Nic te zarobki. Krążą plotki że ten cały SMA to niezły (usunięte przez administratora) Po toaletach ciupciają się jak młode króliczki. Więc przyjemne z pożytecznym :P

Tak11Nie1
ujgh
@Gość

Jeszcze powinny być automaty z prezerwatywami.

uki
Nazwa działu: Produkcja montaż

Podobno w tej firmie często graja w piłkę albo piłką czy to prawda.

takiobraztejfirmy

Wieszają już bannery po płotach o przyjęciach na produkcje bo nikt nie chce już tu nawet z Worka przychodzić. Smieszne jest to że nie ma praktycznie w ogole pracy, a będą zatrudniać kolejne XXX osób żeby je potem wywalić. Ta firma to upadek, w tamtym roku strata, w tym roku lepiej nie będzie.

Tak23Nie
prorok
@takiobraztejfirmy

Jaja sobie robią z ludzi, tyle osób w tamtym roku i w styczniu zwolnili, a teraz myślą że jeszcze się znajda osoby żeby tam pójść. Ta firma latami sobie wypracowała taką opinię jaką ma, większość znajomych z różnych miejscowości jak zeszliśmy na temat tej firmy każdy o niej słyszał bądz ma znajomego co tam pracował i wszyscy się śmieją, odradzają i mówią ze jeszcze nie słyszeli o podobnej firmie żeby takie coś się wyprawiało jak tam. Każdy chce iść do pracy, zrobić swoje i nara bo najważniejsza jest rodzina i dom a nie że dziś przyjmują a jutro zwalniają, codziennie zebrania że to jest zle a tamto niedobrze, upominanie przez brygadzistów czemu dzisiaj ma się 99,8 % normy i że następnym razem wyciągnie się konsekwencje. Czemu dzisiaj częściej się chodzi do toalety lub że się poszło 15 sekund za wcześnie na przerwę. Pociesza mnie fakt że w tym naszym świecie istnieje równowaga i karma wcześniej czy pozniej wróci do tych brygadzistów /-stek co teraz z racji pełnionej funkcji czują się ważni ale pamiętajcie, nic nie trwa wiecznie.

Tak34Nie
standart
@prorok

Nie jesteś nauczony pracy. Za granicą jest to samo, głównie w Holandii. ZACHÓD, panie, to jest ZACHÓD!

TakNie15
@prorok

A co ma brygadzista do tej sytuacji. Zaraz ich wyrzucą bo jest ich zanad to jaka jest potrzeba. Na ten moment do konca roku ma byc 32 miliony zysku jak dobrze pojdzie. Czyli ma firma wyjść na zero. To sobie sami ogarnijcie czy tu w 2020 bedzie coś lepiej i czy warto tracić tu czas

Tak3Nie9

asd
@:)

Ale co ma zysk firmy do nas lub naszych zarobków? czy byłby ujemny czy dodatni w naszych wypłatach nic to nie zmieni !!!

ona
@takiobraztejfirmy

Na ile znowu przyjmują? Przed świętami nas zwolnili z dnia na dzień a teraz nagle szukają ludzi i to wszelakimi sposobami... za niedługo listonosz z emeryturą dla starej babci będzie dawał ulotkę i namawiał żeby babcia przyszła dorobić do emerytury bo nima kto... żenada...

ha

ha ha

:-P

hahaha prawda

plastuś

Witam chciałbym się zapytać jaka to sprawiedliwość jeśli facet na tym samym stanowisku robiąc to samo co ja, zarabia prawie tysiąc złotych więcej niż ja tylko przez staż, gdzie jest ta sprawiedliwość?

AAA
@plastuś

Właśnie sobie odpowiedziałeś, przez staż i doświadczenie tyle w temacie.

Ara
@plastuś

Są tacy którzy wiedzą gdzie i do kogo uderzyć, z kim w kanciapie przesiadywać, by na koniec miesiąca stan konta się zgadzał. Wazeliniarstwo opanowane do perfekcji.

Były niewolnik
@plastuś

Bo już sam sobie na to pytanie odpowiedziałeś, przez staż - dla stażystów są dofinansowania z Unii. W bezrobociu trzeba się dowiedzieć i dogadać z pracodawcą

fw

Ciekawe rzeczy :) (usunięte przez administratora)

patka

No właśnie nie dość że wypłata mała to premie jeszcze chcą obcinać, co to za firma, wszędzie się ogłaszają z facebookiem włącznie, po cztery te same zdublowane ogłoszenia na olx, nikt tutaj nie chce przyjść i wcale się im nie dziwię, haruj całe lato z sobotami-wybitkami a przed świętami zwolnią cię że nawet premii świątecznej nie dostaniesz.

Tak8Nie
siergiej z łagru
@patka

Zgadzam się, szkoda lata i ładnej pogody żeby ją stracić robiąc w soboty za które i tak nam nie zapłacą. Słupki u planisty już pewnie świeca na czerwono że jest multum roboty, będzie trzeba wynająć kontenery z szatniami dla nowego zasobu ludzkiego. Dobrze że jest ciepło, nie będzie trzeba dawać polarów z logiem firmy a zanim się zrobi zimno to słupki już dawno zmaleją i po kłopocie.

saturday
Nazwa działu: Finanse
@siergiej z łagru

W soboty się odpoczywa w domu a nie pracuje !

wera
@patka

Witam, nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale za tą stawkę co oferuje firma trzeba jeszcze przychodzić w soboty? odp.

Źabka

Mam pytanko.Ktoś ma może na aneksie jakieś wspomnienie o 10% premii ?

Tak1Nie1
karol
@wera

Tak, dokładnie :) popracujesz sobie przez całe lato w soboty na dwie zmiany, ale nic się nie martw bo na koniec września dostaniesz dni wolne do odebrania.. albo Cię zwolnią :D

kkk
@Źabka

A miałeś gdzieś wpisane 30% ? Bo ja nie.

Tak2Nie1
wera
@karol

Nie chce mi się wierzyć, za tą stawkę co sobotę pracować i jeszcze pózniej dostać wolne w zamian?! Do tej pory wszędzie gdzie pracowałam to soboty były nieobowiązkowe i płacone ekstra,..., to ja podziękuję za takie coś, a na początku myślałam o aplikacji.

karol
@wera

Niestety tak to wygląda.. firma nastawiona jest na maksymalny wyzysk pracowników. Obowiązuje kwartalny okres rozliczeniowy, więc akurat lipiec i sierpień można pracować włącznie z sobotami, a na koniec września przepracowane dni zostaną wliczone w okres wypowiedzenia, a Ci którym uda się utrzymać dostaną dni wolne.. a zwolnią ich w grudniu ;)

Tak9Nie3
ja
Nazwa działu: Produkcja montaż

Jak już tak po nazwiskach piszecie to śmiało przyznać się, która taka zazdrosna?

gtjk

Widocznie umie grać w jednorękiego bandytę.

Ar

O damski bokser się znalazł

heh

Jak tam po spotkaniu z prezesiątkiem? Zadowoleni ze zmian? Teraz łatwiej uciąć 10% niż 30% premii aby ludzie jakoś to przełkneli i nie uciekli.

Tak10Nie2
asd
@heh

o co chodzi znowu?

@asd

(usunięte przez administratora) jak będzie trzeba to się po premiach poleci każdemu. A chyba łatwiej przełknąc robolowi 10% niz 30% z wypłaty.

konus

Cała produkcja się cieszy że zwolnili tego małego karakana :-)

Tak14Nie

Małota
@konus

Zwolnili bo wiedział za dużo. Zwolnić to powinni Kolasińskiegoo i Maciejewskiego to oni kradną naj więcej oraz Dure M.

Tak32Nie
small
@konus

O jaka szkoda, miał być jak bonaparte ,może u konkurencji znajdzie gdzieś miejsce na linii produkcyjnej, albo będzie testerem smartów :-)

Dyrektor
@konus

Mały problem i po problemie

@konus

Produkcja cieszy się, gdyż nie wie kto zwolnił małego i jeszcze paru innych. To nie prezes, tylko ten co prezesem kręci. Za niedługo to on będzie prezesem, a przynajmniej tak kombinuje i usuwa niewygodne osoby.

Stefan
@Maciek

O kim mowa?

Yukatan
@Małota

Kola i Dura są mega wykształceni. Za co Ty ich chcesz wywalić? Umiesz ich zastąpić? Nadajesz się? Masz takie szkoły i praktyki?

TakNie2
@Stefan

Największa rybka w akwarium na I p. sma-8

@small

No i był jak Bonaparte; właśnie miał swoje Waterloo

@Małota

Póki co zatrudnili nowe osoby do IT (podlegają Kolasińskiemu). Pracują już cztery, które umieją czytać, ale potrzebny jest ktoś, kto umie pisać.

@Małota

Podobno nie zwolnili, tylko dali taką propozycję, którą odrzucił.

TakNie

Zostaw opinię o DTW - Zabierzów

Chcę opublikować: