DTW
counter
2 1401 4693 5 1
Michał Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Witam, na jakie pieniązki można liczyć na start na produkcji u was?

TakNie20

To chyba pół etatu tak?

Tak18Nie1
ERNST VON SMRODE Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

POLAKEN, MUSICIE ZAGŁOSOWAĆ NA TRZASKOWSKIEGO, BO U NAS W REICHU NIE MA KOMU PRACOWAĆ NA POLACH SZPARAGÓW I TRUSKAWEK. NIE MA KOMU PRACOWAĆ W FABRYKACH. BRAKUJE NAM MILIONÓW BEZROBOTNYCH POLAKÓW DO PRACY U NAS..., ZA MISKĘ RYŻU. A, TO POTRAFI ZROBIĆ TYLKO NASZ CZŁOWIEK - TRZASKOWSKI. MY MUSIMY UTRZYMAĆ SIEBIE I NASZYCH NOWYCH INŻYNIERÓW I LEKARZY, DLATEGO TAK WAŻNY JEST DLA NAS WZROST BEZROBOCIA W POLSCE. MUSICIE GŁOSOWAĆ NA TRZASKOWSKIEGO, POLAKEN ! MY, NIEMCY, WIEMY LEPIEJ , CO DLA WAS DOBRE.

Tak35Nie4
pachołek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Co w firmie sMA mAGNETICS nie podoba się wam, drażni was, wymaga zmiany a o czym nie można pogadać z przełożonym lub pójść bezpośrednio do kierownika z racji obawy przed zwolnieniem?

Tak3Nie33

Czy w DTW jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Tak2Nie36
t6yhj
@Pytanie

Jak jest jakiś problem to go zwalniają i po problemie.

Tak10Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dodatki

W Philipie Morrisie za każdy dzień przyjścia do pracy teraz dostają 50zł brutto to jest 1000 brutto miesięcznie więcej. Dodatkowo mają 13stą pensje... A u nas? Gdybym tylko miał tam bliżej...

Tak19Nie4
materialista
@Dodatki

Na lotnisku w Dubaju magazynierzy zarabiają 3000 USD miesiecznie, do tego raz na rok mają wycieczke zagraniczną na koszt firmy oraz premie i dodatki liczone jako procent zarobkowy lotniska. ehh.... gdybym tylko miał tam blizej.

Tak20Nie2
john
@Dodatki

Stary, a w Valeo są np zwolnienia... więc lepiej aby był standard niż takie akcje

Tak18Nie6
Hmm
@Dodatki

Tam musieli ludzi zachęcić, bo mieli przypadki corona.. Trzeba narazie się cieszyć, że produkcja idzie, a może w 2 połowie roku firma wystrzeli, żeby uzupełnić braki na rynku :)

Tak17Nie2
zapracowany
@Hmm

hahaha na pewno :))) a zacznie się od pracujących sobót w wakacje :)) ale to jak już zrobi się naprawdę ciepło i słonecznie :) P.S oczywiście za późniejsze wybicia :))

Tak8Nie7
Hades
@Hmm

W kieszeni pracownika też można by uzupełnić braki :-P ale nie w tej firmie pamiętajcie :-P

Tak14Nie1
koronny
Nazwa działu: Produkcja

Witam, kiedy będą jakieś podwyżki? Za chęci wyjścia z domu i prace w tym bardzo trudnym okresie powinien być jakiś ekstra bonus od firmy za to że podtrzymujemy firmę swoja ciężką pracą żeby nie upadła.

Tak14Nie2
aaaaa
@koronny

Upadłeś to ty na głowę! Myślisz, że jak SMA upadnie to nową pracę tak łatwo znajdziesz? Lepiej zadbaj, żebyś miał gdzie pracować po pandemii i daj coś z siebie za tą kasę, którą masz pazero!

Tak5Nie18
Luis
@aaaaa

Sma już od dawna pomału tonie, a na olx jest multum ogłoszeń. Jak zawsze daj z siebie jak najwięcej dla firmy a firma Cię doceni i brygadzista powie dobre słowo :-) Musisz mieć jakieś wyższe stanowisko i barrrdzo się bać ze tak rozgrzewasz produkcyjnych do pracy .

Tak14Nie
Alan
@Luis

Albo lepsze stanowisko i mieszkanie w kredo ????

Tak13Nie1
Jurko444
@koronny

Teraz jak zaproponują obniżki na minimalną krajową to ludzie też się zgodzą

Tak10Nie1
krzaku
@Jurko444

Pierwsi na minimalną niech będą brygadziści.. Niech pokażą że to co robią to ich pasja a nie tylko dla pieniędzy..

Tak9Nie1
kloszard
Nazwa działu: Produkcja

Jakie wymagania trzeba spełnić żeby dostać pracę?

Tak2Nie5
Dren
@kloszard

Znajomości

Tak10Nie3
Kaligula
@kloszard

Dwie ręce i nie oczekiwać niczego.

Tak16Nie1
Alf
@Kaligula

A jedna noga wystarczy żeby przyjęli?

Tak13Nie
Kaligula
@Alf

Nie bardzo, nogą nie będziesz w stanie wyrobić normy.

Tak6Nie1
Miki

Zdrowych spokojnych i rodzinnych świąt wielkanocnych życzy pracownik ...sma

Tak4Nie4
Ciekawy
Nazwa działu: Produkcja

Hej! jak sytuacja w SMA? Produkujecie ? Sa zwolnienia? Prosiłbym o opis sytuacji

Tak5Nie2
Becia
@Ciekawy

Ukraincy pouciekali to kto będzie robił jakie zwolnienia nie zarabiamy po 5000 na ręke

Tak8Nie1
Ciekawy
@Becia

czyli zamówienia nic nie spadły?

Tak1Nie5
sjcfbjhdb
@Ciekawy

zamówienbia rosną gdyz konkurencja z włoch hiszpani i USA nie pracuje

Syriusz
@sjcfbjhdb

Nooo to wkoncu będą podwyżki z prawdziwego zdarzenia.

Tak2Nie1
Max
@Syriusz

Chyba aneksy na minimalną krajową , nie podpiszesz Wąwozowa

Syriusz
@Max

Wiesz mam odłożone sporo gotówki, więc dłuższy urlop mi nie straszny. Myślę, że 2 lata mogę żyć godnie bez pracy. Niech się martwią Ci co nie umieją sobie poradzić w obecnych czasach. Ja jestem gotów na lepsze jak i gorsze czasy.

Tak5Nie2
?
Nazwa działu: Finanse

Zawieszą wkońcu produkcje i ludzie z produkcji i z biura zostaną w domach czy dalej będzie pieprzenie o myciu rączek i trzymania bezpiecznej odległości? Dziś został ogłoszony zakaz zbiorowisk powyzej 50 osób, wycofanie mszy, oraz zamknięcie granic.

Tak19Nie1
Zatroskany
@?

A gdzie napewno idziemy i jeszcze 20 za to niby wybicie za soboty będzie przyjście musowe to się mogę założyć xD

Tak12Nie2
Ebenezer
@Zatroskany

To już bezemnie. Sram na całe pieniądze. Zdrowie jest najważniejsze!

Tak14Nie
Dolar
@Ebenezer

Jakie pieniądze, przecież tutaj nie ma dobrych pieniędzy, jedynie na przeżycie...

Tak16Nie
Zdziwiony
@Dolar

To czemu nie zmienisz pracy? Jak ludziom zarobki nie pasują to zmieniają prace, nie rozumiem?

Tak6Nie8
Nikt wąski

Kiedy wraca nasz tustysta z Tajlandii?? Jeśli zobaczę go na zakładzie wychodzę biegiem bez żadnego tłumaczenia i wracam za minimum miesiąc. Proszę nam nie wmawiać, że pracodawca nie nie może. Zorientowałem się w sytuacji i możecie go odesłać do domu..

Tak23Nie
Mors

Super powdychać czarną żywicę z utwardzaczem przy komorach. Jak komora się otwiera to sztuki pachną jak świeże bułeczki, lepsze to od morsowania w zimie żeby się zahartować przed każdym choróbskiem :-)

Tak17Nie
ustawa
@Nikt wąski

nie martw się, rząd wprowadził kwarantanne przymusową dla wszystkich powracajacych z zagranicy. turysta jak wroci to 2tygodnie będzie opbejty kwarantanną a jego próbki bedą przebadane, wiec nie ma opcji aby wrócił od razu po wycieczce do zakładu pracy.

Tak9Nie
Oooki
@Nikt wąski

Były już przecież takie sytuacje

Tak3Nie
jkl

Który to tak podróżuje ?

Tak1Nie1
J.M.K
@Mors

Ahh te wspomnienia po 2 miesiącach już byłem tak zahartowany że postanowiłem zakończyć kurację

Tak1Nie
Panika

Jak tam atmosfera w zakładzie pracy przymusowej SMA? Zaraza (usunięte przez administratora) u was jest dalej? To korona wirus nie ma szans z waszą głupotą. Pozdrawiam przestraszonych i zastraszanych

Tak7Nie
1 2 3

Ciekawe czy koronawirus zmienił przyzwyczajenia niektórych do nie mycia rąk po skorzystaniu z wc. Niektórzy tacy są zaskakująco wysoko w strukturze firmy ;)

Tak10Nie1
Korona

Jego nic nie chyci bo to alkoholik. Odkarza się codziennie

Tak8Nie
Pcasso
Nazwa działu: Produkcja

Hej dalej produkcja jest w Zabierzowie?,mieli się rok temu przenosić

TakNie9
oświecona
@Pcasso

A 5 lat temu mieli dawać wszystkim podwyżki ;-)

Tak9Nie
Panika

Boicie się chodzić do pracy?

Tak4Nie2
virus
Nazwa działu: Finanse

Ja się boję. Co zrobimy jak zabraknie papieru w sklepach? No co zrobimy?

Tak3Nie1
papierowy
Nazwa działu: Finanse

Kochani, w sklepie skończył się papier toaletowy. Myślicie że mnie zwolnia jeśli pozycze 2 rolki z pracy? Oddam jak tylko w sklepiku się pojawi!

Tak7Nie
Aaa
@papierowy

Jestem w sklepie nie brakuje kupić Ci

Tak6Nie1
papierowy
@Aaa

o, to ja poproszę

Zorro

Hejka są jakieś przyjęcia jak tak to od kiedy?

Tak4Nie1
Zorro

Dzieki

TakNie1
Johnyy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 115 dni.

Hej! jak oceniacie współpracę z ludźmi z biura?

Tak2Nie5
Olaw

Co nas obchodzi Anglia mało mamy swoich problemów

Tak3Nie1
Anglia
 Rekomendacja

W Anglii aby gospodarki nie załamac mówi sie wprost, że ofiar moze byc nawet 800 tyś, i że jest to liczba do zaakceptowania

Tak4Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o DTW - Zabierzów

Chcę opublikować: