DTW

Zabierzów

Opinie o DTW

Zima

Pewien brygadzista ze zniany,kuzyn kierownika taki nieuk. Mierzy czasy nic nie umie tylko pierdzi w fotel w kanciapie. Zastraszanie ludzi to jest paragraf. P.N zastrasza ludzi. Pamietaj szanuj bliźniego swego jak siebie samego. Życzę zdrówka.

byk

Nowy dostaje 2400 brutto a na rękę jest 1700 To żadna rewelacja

tvp1

Wyniki ankiet przygotował sam Józef Goebbels. Pytań brak bo aż mi nie wsmak

kjt

Jeszcze luxmed dla pracowników z możliwością poszerzenia pakietu o rodzinę, Multisport, szkolenia wstępne, nagrody za pomysły kaizen.

Jaga
@kjt tydzień temu

Czary mary

hgf

To wszystko to naciąganie przepisów i tyle.

Senior

Widzicie starzy pracownicy jak się zarabia w SMA. Młody w agencji zarabia ponad 2500.

Nowy
@Senior tydzień temu

Z iloma sobotami masz 2500? Nie pisz bzdur ze nowy pracownik tyle zarabia bo wszyscy wiemy jakie są zarobki

Ja

To może napiszesz jak sie zarabia ? Na pewno nie 2500 chyba ze pracujesz na trzy zmiany to od miesiąca masz dodatkowe pieniądze . A tak to nie osiągasz 2200.

Lidia
użytkownik zarejestrowany

@gowork każda informacja na tym forum jest ważna dla osób, które chcą się przyjąć do firmy DTW. Dlatego zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami, a nie zostawianie bezsensownych komentarzy, które nic nie wnoszą na tym forum. Każdy pracownik może mieć inne zdanie o firmie ze względu na stanowisko pracy.

decf
@Lidia 2 tygodnie temu

Rzeczywiście to prawda zwłaszcza ci co pracują 8 lat na śmieciówkach mogą to potwierdzić.

ChybaTy
@decf 2 tygodnie temu

Na śmieciówce to ty chyba nigdy nie pracowałeś skoro tak mówisz. Więc może powiedzmy, że chodzi o umowę o pracę tymczasową która podpisywana jest co półtorej roku w innej agencji.

kuj

Osoby pracujące na podstawie umów cywilnoprawnych i samozatrudnione będą mogły należeć do związków zawodowych - przewiduje projekt przepisów przyjętych we wtorek przez rząd.

gowork

Lidia proszę tutaj nie spamować każdy kto chce się czegoś dowiedzieć o pracy w dawnym z nazwy dtw a teraz sma magnetics ma tutaj prawie 4 tys. opinii mówiących o tej firmie i jaka tam panuje atmosfera, na co można liczyć a co odrzuca potencjalnego nowego pracownika.

dulo

Są przyjęcia?

meg

na czele z małą majką

łahaha

Wyjechać to powinien zarząd na na Taczkach

gfg

Ostatnio porszaki i bmw same wyjezdzały :)

hbe

W końcu Janusze biznesu muszą wyjść na swoje.

jj
@Mesjasz 3 tygodnie temu
Może byś tak zamienił miedź w złoto a aluminium w srebro ????

Niektórzy dawniej wynosząc miedz z zakładu zamieniali ją na złotówki.

Miki
@jj 3 tygodnie temu
Niektórzy dawniej wynosząc miedz z zakładu zamieniali ją na złotówki.

A dzisiaj mają dobre stanowiska ;) np Pan Suślik :)

dsjj

Jakby nie było minimalnej stawki byście dostali jeszcze mniej nieważne jakie firma ma dochody.

ygh

Pobożne życzenia rzeczywistość turbo kapitalizmu jest całkiem inna.

Logistyk

Podwyżki nie potrzebne. Wystarczy aby firma przeznaczyła 10% czystego zysku co miesiąc, aby obliczac co miesiąc zysk i 10% z tego na premie. Dla wszystkich, od stanowiska Prezesa, poprzez Dyrektorów, poprzez Kierowników, pracowników biurowych, technologów, labolatorium, oraz produkcje. 10% zysku podzielić przez wszystkich pracowników zatrudnionych i kazdy by dostawał tyle samo premii z wypracowanego zysku, co miesiecznego. Wkońcu wszyscy na ten zysk pracujemy, każdy ma swoją robote do wykonania, my to produkujemy, ktoś szuka klientów na to i tak dalej... 10% zysku co miesiecznego ze sprzedazy, oznaczało by dla kazdego pracownika w sezonie letnim ok 1000-1500zl premii dodatkowo do wypłaty, w sezonie zimowym gdy jest słaba sprzedaż oznaczało by to ok 300-600zł premii dla każdego pracownika. I prosze mi wierzyć ze grudzien gdyby nie przyniosl nic, lub gdyby coś sie stalo i nagle wieksze by byly koszty niz sprzedaz w jakims miesiacu, to zaden pracownik by nie płakał ze przez miesiac czy dwa nie ma ani złotówki premii, bo kazdy z nas by wiedzial ze za chwile znowu wypracujemy taką sprzedaz ze dostaniemy po 1000-1500zl premii. To jedyne uczciwe rozwiazanie ktore nie tylko DTW ale kazdy pracodawca uczciwy powinien wprowadzić. Po to aby nie tylko ludzie na wyższych stanowiskach mogli pływać na urlopie w rejsy, ale aby kazdy z nas mógl sobie pozwolić na takie wczasy.

kontakt

Nie ma co obrażac ludzi na wyzszych stanowiskach, to bez sensu, pokazujecie niski poziom intelektualny w ten sposob. Trzeba im poprostu wytłumaczyć, że nie tedy droga. Firma zawsze miała pieniądze i teraz tez ma duże. Zobaczcie co się dzieje. Maszyny robione aby pomagały w produkcji po 300-500 tys zł każda. A takich maszyn mamy wiele w firmie. Kazda maszyna zrobiona z jak najlepszych podzespołów, po to aby długo słuzyła, nikt nie oszczędza na maszynach do produkcji. Kolejna sprawa, nie ma narzedzia na jakimś stanowisku? Zaden problem, po chwili kupują nowe, koszt nie gra roli, ważne aby były odpowiednie narzedzia do produkcji na stanowisku, nie wazne czy coś kosztuje 1000zł czy 3000zl, szybko się pojawia na stanowisku pracy. Na tym firma nie oszczędza. Czemu? Poniewaz ZARZĄD zdaje sobie sprawy ze maszyny i narzedzia są potrzebne do produkcji, aby firma przynosiłą zyski, muszą być jak najlepszej jakości. Nie rozumiem więc dlaczego zarząd stwierdził, ze na pracownikach można oszczedzac :( Maszyny narzedzia jak najlepszej jakości pieniadze nie graja roli, ale ludzie ktorzy je obslugują, jak najtaniej aby ich zatrudnic, na tym oszczedzają :( Człowiek zostawia w pracy 1/3 zycia swojego pracując po 8h dziennie, zostawia zdrowie niejednokrotnie, wdychając szkodliwe substancje unoszące sie w powietrzu, pijąc zieloną wode z dystrybutorów z glonami, pracując ponad siły, aby wyrobić normę podwyższoną jak się tylko da. Pracownik jest najwazniejszym trybem, w całej działalności gospodarczej, bez nas nie było by zysku, bez nas firma by nie funkcjonowała, ale to na nas się oszczędza jak się tylko da, a prosze mi wierzyć jak by kazdy dostał podwyzke 500zł netto to firma nadal przynosiłą by zyski, kazdy by u nas chciał pracować , oraz każdy by czuł się zmotywowany, dostał by nowej energii aby z " pasją i zaangazowaniem produkowac podzespoły indukcyjne"

uu

Prawo pracy w Polsce jest takie jak w Bangladeszu także mogą.

adolf

Wstyd nam za naszego dyrektorka , prosimy o zmianę na dbającego o swoich ludzi na produkcji, a nie takeigo że ludzie pracują w soboty przez cały okres letni a pożniej mają wybitki, jeśli tak piszecie we wcześniejszych postach to pewnie pracujecie na wyższych stanowiskach i nie wiecie co to praca w sobotę i ze pózniej dowiadujecie się że pracowaliście za wolny dzień powszedni, co to za firma, mamy was w du... zatrudniajcie coraz więcej umysłowych co cały czas pogarszają stanowiska pracownikom produkcji, a wypłaty stoją od 3 lat takie same, co za ludzie,antydyrektor marcin więcej zatrudnij umysłowych i wprowadz wbijanie do pojścia do toalety !

klein martin

Nie daj z siebie zrobić niewolnika korporacji mówili że nie mam racji dzisiaj sami bez pracy...

malutki nieduży

Mydlniki przepraszają za marcina

tgf

Majko podobno napisał mein kampf 2

inna

A wy wszyscy jesteście śmieszni, naprawdę. Narzekacie to miejcie jaja się zwolnić, praca jest wszędzie także każdy by ją znalazł, były osoby, które miały jaja i się zwolniły, pewnie sie teraz z was śmieją i z tych sobót. Strasznie się integrujecie ( tak słyszałam) a jak przychodzi co do czego to kazdy na siebie patrzy, a gdyby isc w 50 osób do Pana planisty i pomuc mu planowac to moze by się zmienilo, BAAAAA mieć wieksze jaja i w 50 osób iść i powiedzieć że już tego dłużej tolerować nie będziecie i sie chcecie zwolnić, ciekawa jestem co by wtedy szanowny dyrektor zrobił.

Duch

Co to ma być! Żeby oszczędzać i robić oszczędności na murzynach czyli na ludziach na produkcji. Pracować w soboty i później im oddawać. Oszczędności szukać trzeba u góry,od prezesa dyrektora i kierownika. Podwyżkę dają jedną ręką a drugą zabierają. A co z sobotmi brygadzistów?Oni są lepszym sortem że nie muszą odbierać. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku. Jak ludzie nie będą pracować i ludzi do pracy nie będzie to oni nie będą mieli pracy czyli kadra kierownicza. Zastanówcie się ludzi się szanuje a nie popycha jak przedmiot.Wszyscy walczymy o dobro firmy ale jak to jest następny przysyanek w karierze to wybaczcie to ma krótkie nogi!

ala

Znowu klasyczne zagranie jak zawsze pod koniec trzeciego miesiąca rozliczeniowego, za dużo mamy sobót to żeby ludziom zbyt wiele nie zapłacić to co robimy? oczywiście wolne piątki !nadrobi się wszystko w nowym kwartale rozliczeniowym np. znowu przychodząc w soboty, ktoś specjalnie chodził w sobotę żeby teraz mieć wolny piątek brawo, już ludzie mają tego dość, jak tak dalej będzie to większość osób się pozwalnia i nikt u was nie będzie chciał pracować, brawo dla tych kombinatorów co tak cyklicznie co kwartał główkują i zapraszamy do pracy również w sobotę a nie siedzenie w domach z rodzinami!

hahaha
@blablabla 14.09.2017, 11:30
Ale jesteście biedni i pokrzywdzeni! Praca w sobotę, no kto to widział! Przecież chciałoby się w sobotę pójść na zakupki np. do...

Proponuję zakazać wszystkim pracy w sobotę! Szpitalom, strażakom, stacjom benzynowym, a przede wszystkim sklepom!!! Im też oddają za sobotę piątki (albo nawet wtorki - to straszne!)

Mati
@blablabla 14.09.2017, 11:30

Nigdzie nie pracuje sie we Wszystkie soboty aby potem narzucali ci dzień wolny! Wiesz człowieku co to są grafiki?

Lidia
użytkownik zarejestrowany

@Szatan co możesz powiedzieć na temat warunków pracy w firmie DTW? Jak długo pracujesz tutaj? Czy praca w soboty jest obowiązkowa? Ile trzeba przepracować sobót?

Weekend

Piątek piąteczek wolny długi weekend się szykuje. Będzie dużo czasu wolnego a mniej kasy.

Szatan
@Superplan 12.09.2017, 05:23
A od października pełną parą wszystkie soboty na dwie zmiany.Znamy to.

Fajnie by było gdyby każdy zgłosił urlop na żądanie w pierwsze dwie soboty października

Jacek M
@Szatan 12.09.2017, 07:53

Człowieku o czym ty mmówisz, tu cie jeszcze podjebią że specjalnie wziąłeś urlop bo juz takie przypadki bywały. Kogoś podjebac by samemu zapunktowac

Śruba

Jest zielone światło by odkręcić śrubę pracowników produkcji żeby więcej robili za mniejsze pieniądze

feluś

mało ta wypota

jjj

Jak będziecie tak pisać to was małowypota wszystkich zwolni.

bolo

Narzekacze. Jak wszędzie. Podwyżek nie ma, źle. Podwyżki są, też źle. To dlaczego swoich znajomych, rodziny dalej tu ściągacie do pracy?

tom
@bolo 05.09.2017, 15:22

Gdzie te podwyżki są skoro tak piszesz, chyba u siebie w biurze macie albo w innych działach tzw. "umysłowych", a na produkcji podnieśli w akcie desperacji najniższą stawkę bo nikt nie chciał przyjść pracować za te pieniądze a reszta pracowników została jak zwykle pominięta, jak mnie to w tej firmie wcale nie dziwi...

Heio
@tom 06.09.2017, 11:55

Sciagasz do pracy rodzinę kolegów to chyba ty kolego z biura jakosciowcu technologu sprzedawco itp. Efekt taki ze mamy ograniczonych ludzi w firmie

Ungry

A co ze speak up line ? Czemu nie mamy możliwości napisać wiadomosci, zadzwonić czemu informacje na ten temat nie są udostępnione na tablicach kto jest za to odpowiedzialny, pan K.? Gdzie jest numer telefonu adres email? Zaklejaja nam usta

ona

Jeśli jeszcze raz zobaczę w dystrybutorze zieloną wodę, od razu zrobię zdjęcia wezmę próbkę wody i tego samego dnia zgłosze do panstwowej inspekcji pracy oraz sanepidu. Juz kilkakrotnie zgłaszaliśmy przełozonym ten problem, a woda nadal trafia się zielona!

dtkk

Szukasz pracy w dziale produkcji? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy nie tylko atrakcyjne warunki zatrudnienia, jak również ciekawą pracę oraz benefity! Pracownik produkcji / Monter podzespołów Miejsce pracy: Zabierzów Opis stanowiska pracy: • Praca na hali produkcyjnej • Prace montażowe • Proste prace manualne Wymagania: Mile widziane wykształcenie w kierunku technicznym Dyspozycyjność do pracy w systemie II zmianowym (6-14; 14-22) lub III zmianowym (6-14; 14-22; 22-6) – praca na III zmiany z dodatkiem 300 zł brutto do wynagrodzenia Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji Oferujemy: Umowę o pracę tymczasową Wynagrodzenie na poziomie 3055 zł brutto/mies. Bonus finansowy na wakacje oraz święta bożonarodzeniowe Pracę w pełnym wymiarze godzin Pracę w nowoczesnych, klimatyzowanych pomieszczeniach Benefity: Luxmed dla pracowników z możliwością poszerzenia pakietu o rodzinę, Multisport, szkolenia wstępne, nagrody za pomysły kaizen Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

pik
@dtkk 31.08.2017, 23:51

nie polecam 3055 zł. brutto to jest zaledwie 2100 na ręke to ma być tak dużo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w soboty i na noce

Wosniak
@pik 03.09.2017, 13:17

Nie ma co tam iść praca na Max 2 mięs prawie przed świętami zostaniecie zwolnieni he he

były pracownik

Ale ja mam tą firmę w głębokim poważaniu, odkąd tam nie pracuje czuje siebie jak młody bóg. Jedna zmiana, wolne soboty, zarobki porównywalne, żadnego mobingu i kamer. Poprostu śmiać mi się chce jak przejeżdżam kolo zakładu i widzę ten parking:) zapraszam nad wodę z browarem a nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na tych frajerów. Wasze zdrowie bo mi piwo sie robi ciepłe:)

Fifu
@były pracownik 31.08.2017, 22:49

100 % racji! Ja też w życiu tam nie wrócę by oglądać tą hołotę! Statek Tonie i co teraz pseudo kierownicy po znajomosciach? Kończy sie.. a głupota w głowie istnieć będzie????

Ejzią

Jakby nie patrzeć, to pół roku temu przy podwyżkach również pominięto sporą część załogi, a tak zwanym nowym nie zostało nic poza śmiesznym jednym procentem...

nick

To w jaki sposób ekipa wraz z prezesem na zebraniu potraktowała doświadczonych pracowników produkcji jest karygodne, albo daje się podwyżkę wszystkim albo nikomu, nie jesteście warci złamanego grosza, i tak nowi tutaj nie przyjdą bo wiedzą jakie tutaj panują warunki i jakie normy wygórowane są, tylu jest w tej firmie umysłowych więc proponuję zrobić rotację i stworzyć z nich trzecią zmianę...

jihg

Kpina, wstyd, hańba...

ejsdyt

A wszystko w ramach prawa pracy pomijając to że u nas to prawo jest porównywalne do Bangladeszu.

asd

Widzę, ze większość opinii dotyczy pracowników magazynowych, dlatego dla odmiany napisze napiszę jak wygląda praca na magazynie. Oczywiście na początku obiecują nie wiadomo co, a gdy przychodzi co do czego to okazuje się ze tak kolorowo nie jest. Po okresie próbnym jak najbardziej przedłużają umowę dalej na rok ( na rozmowie była oczywiście mowa o umowie na stałe po okresie próbnym ), ale nie na warnach jakie były dogadane na rozmowie kwalifikacyjnej, tłumacząc się złą kondycja finansowa firmy. Obiecują, że będzie podwyżka za kolejne 3miesiacy, tylko trzeba pokazać, że jest się zaangażowanym w swoje obowiązki. Spotykają się raz w miesiącu ze wszystkimi pracownikami oczywiście na osobności i mówią, ze jest źle i trzeba to poprawić. A spotykają się po to z każdym, żeby potem sobie wybrać osobę, którą zwalniają, bo przecież trzeba mieć jakiś powód zwolnienia i ze było o tym alarmowane. Do pół roku jest okres wypowiedzenia 2tyg. wiec pewnego pięknego dnia o 16:00 wzywają na rozmowę i mówią, że nie ma efektów ( taki okres w roku, ze niewiele osób je ma ) i dają wypowiedzenie ( od następnego dnia się nie przychodzi do pracy, bo urlop rozpisują z automatu, dni na szukanie pracy itp., byle nie pojawić się już w oddziale ). Zatrudniają za to praktykantów, który za grosze będą robić czarna robotę i mieć nadzieje, ze zostaną później zatrudnieni. Nie polecam pracy w Kopytów!

ccc
@asd 29.08.2017, 21:36

to nie to forum. to nie praca w Kopytów, ale w dtw.

jsdky

A ceny niewiele różniące się od tych niemieckich.

uty

Sama nazwa umysłowi czyli chorzy na umysł.

fronek
@uty 26.08.2017, 22:33
Sama nazwa umysłowi czyli chorzy na umysł.

pensja minimalna Niemcy - 1498 euro,Polska -453 euro , 30 lat za murzynami jesteśmy ,firma niemiecka a wyzysk niesamowity

Darmowa kawa

Darmowa kawa ? Czyli kto ją daje caritas ? Przecież z pieniędzy naszych, najpewniej z funduszu socjalnego czyli naszych składek nie wspomnieli że kubki plastikowe też są za darmo ciekawi mnie czemu "umyslowi" mają papierowe piękne kolorowe kubki

uu

• Wynagrodzenie na poziomie min. 2600 zł brutto/mies. • Pracę w pełnym wymiarze godzin • Atrakcyjne premie wakacyjne oraz świąteczne • Pracę w nowoczesnych, klimatyzowanych pomieszczeniach • Umowę o pracę tymczasową • Benefity: Luxmed, Multisport, darmowa kawa.

młody kojot
@uu 23.08.2017, 09:42

heheheheheeh
@młody kojot 25.08.2017, 18:56
Darmowa kawa no poprostu bonus jakich mało, ą wąsaty meksykanin tylko patrzy żebyś jej nie pijał za często a najlepiej w ogóle...

Za niedługo będzie napisane że oferują darmowy tlen na hali i darmowa wodę w toalecie oraz listek papieru do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] hehehehehhehehehe

Barney

Zaczęły się 4 zmiany i co słychać co druga osoba szuka pracy. Dostali 600 zl brutto premii za 4 brygady, co z tego jak Brygadzista Piotrek z 3 na drugi dzień zaczął straszyć zabieraniem premii za picie wody za wyjścia do toalety za jakikolwiek brak normy na maszynach które mają awarię częściej niż pracują.. COZ SZUKAMY PRACY OPCJI JEST MULTUM!! OKRET TONIE!!

zxzxz

chyba norm na stanowiskach , na produkcji nie ma co liczyć na jakąś sensowną podwyżkę oprócz 1 % rocznie, nie ma kto o nas walczyć, nieraz mam wrażenie że produkcja nie ma swoich kierowników...

Technolog

Jak to nie ma podwyżek. Dział technologii i labolatoria ostatnio podpisywali aneksy nowe. Wy też dostaniecie za jakiś czas, spokojnie.

Kasa

Nie ma podwyżek i nie będzie.Bo na górze władza ci powie że są zamrożone albo jak Ci coś nie pasuje to droga wolna.Dołożą Ci do nocek to Ci zabiorą w okresie rozliczeniowym za wolne piatki i wyjdą na sfoje.Kasa musi się zgadzać.

golo
@Kasa 19.08.2017, 10:34

Dla produkcji nie ma podwyżki chyba że ciśnienia, ważne że władza nie stoi na czerwonym swietle

szablasty

pracujcie sobie sami za 1800zł z premią i to jeszcze jeśli Wam nie obetną,sami sobie strzelają w stopę demotywując ludzi i strasząc mniejszymi premiami a ludzi na nocną zmianę by chcieli masa a tu niestety nawet przez polecenie za dodatkową kasę ciężko ludzi zachęcić ,a dlaczego ?kasa taka że samemu czlowiek się nie utrzyma a co dopiero rodziny,wieloletnie umowy śmieciowe,światowa firma a tak się ośmiesza mając ludzi z agencji ,jakby szanowali ludzi to by ich zachęcili jakoś do pracy i zatrudnili normalnie,ale cóż Państwo Polskie na wszystko przyzwala to tutaj korzystają z tego na maxa,szkoda że tak się wszystko żle potoczyło odkąd firma nie jest już Państwa D.

Zostaw opinię o DTW - Zabierzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DTW