Opinie o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SMA Magnetics Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SMA Magnetics Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

zoonk

Hej pozdrowienia dla kolka . Tak niewiele a tak wiele 'osiągnął.pierwszy debil DTW gdzie jest kolek to logo firmy . Jak być kolkiem i być kolkiem.DTW proste wystarczy być na poziomie smyczy : choć piesek dawniej miał wolny wybieg na 1 i 2 a do kolka był detoks .ale ciulik tego nie pamieta bo co pamiętać na detoksie . Pouzdrowienia dla miskow z od Marka.na pohybel maloktotom i chodakom wartym jeszcze za gumy .Pozbyli się pajace histori DTW . DTW pozbedzie się i was.

joh

Żeby jednym dać to drugim muszą zabrać czyli tym co mają 3000 np. kolek nie wiadomo czy był by zadowolony jak by mu wzięli i dali tym co mają 1700:)

Ładnie

Wyrównać wszystkim stawki i nie będzie narzekania. Jest za duża rozbieżność między pracownikami. Jedni dostają 3000 zł a drudzy 1700 zł.

dg

To pewnie z zalewania nawdychają się żywicy i acetonu to im odbija.

gg

Hej nieroby ! Dziwna prawidłowość pojawia się na tym forum jak jest robata to wszystkim odbija jak niema to siedzicie cicho . To pewnie od przepracowania i upału odwala jest wyjście zwolnijcie się i po problemie .

fff

Tak wygląda że największy zysk operacyjny w Dtw wypracowuje kolek i td.

DTW TO SYF

Polski producent falowników, przejęty przez SMA Solar Technology był dotychczas dostawcą SMA. Jego przejęcie zapewni niemieckiej firmie pozycję lidera technologii w zakresie falowników do instalacji solarnych. Zarząd SMA oczekuje pozytywnego wpływu transakcji na zysk operacyjny w wysokości od 20 do 25 mln euro. a wypłaty 1700zł

acg

Za czasów Domagały ta firma miala jakas jeszcze renome,teraz niestety ja nie ma. Takie wlaśnie rzady....

@acg

Za czasów Stefana Domagały to było inne życie, a raczej inna przyjemna praca, nie było kamer, nie było tyle fałszu w śród ludzi, jednak Stefan chciał mieć coś z życia i firmę sprzedał w 2011r szkoda ze 2 lata później zmarł.... jednak to co wynikło ze sprzedaży to tez dużo pozytywów, choć Polska Polska chodzi mi tu o kulturę pracy daleko od SMA to ludziom tez wyszło na dobre... jedynie kasa nie wyszła na dobre i agencje pracy.. A kamery wyszły przez nie (usunięte przez administratora) ludzi co sie opier i kradli. To co jest w życiu to tylko sobie możemy zawdzięczać, to ze Polska jest sprzedana i robimy na inne kraje... Stefan tez nas sprzedał, jak sprzedał to obiecywał ze nic się nie zmieni.. Ale zmiany były nie nieuniknione, SMA mogło by tylko płacić w swojej walucie a nie w zł każdy by był zadowolony. Aha jeszcze coś do cwoków z góry.. Ciecie powinniście iść w kierunku silników elektrycznych a nie dławików,filtrów. Przyszłość to samochody elektryczne i zapotrzebowanie na silniki... Głównie silniki!! jest w PL luka w tym kierunku wiec pomyślcie nad tym cwaniaki co 400 osób na was pracuje a wy macie tylko problemy takie jak krzywe obudowy... najpierw sobie głowy wyprostujcie a potem obudowy.

SZORTi

Ja was wszystkich zwolnię za takie pisanie!

kk
@SZORTi

Najlepiej zwolnij wszystkich i zostań sam szorti:)

tgh

Rząd mówił że to zmieni z tymi agencjami tak samo jak wprowadzenie stawki godzinowej a do tej pory ani słychu ani widu. Jak to powiedział muzyk kandydat na prezydenta w ostatnich wyborach dawniej był ocet na półkach a teraz jest sok pomarańczowy i co nie poniektórzy myślą ze jest już dobrze.

wypłata

Jak odbieram kwitek z wypłaty to średnio zarabiam 4100zł. Co oznacza że firma DTW bardzo dobrze płaci jak na produkcję, tylko z tym że 2500zł trafia tylko w moją kieszeń, reszte bierze rząd. Ale to już nie wina firmy DTW, która płaci mi 4100zł, to wina obecnej władzy którą należy jak najszybciej usunąć w październiku!

@wypłata

Dobrze to ująłeś dobrze płaci jak na produkcje, z tym ze niektórzy zapominają jak na tej produkcji się trzeba na robić, zależy to od hali jak i raczej starych przyzwyczajeń bo nie każdy musi być mobilny i (usunięte przez administratora) niektórzy od lat maja stała fajną robotę), zapomniałeś jeszcze dodać ze pracujesz pod DTW a nie przez firmę Work-krzak i podobne agencje pracy. A ja pracuje w firmie DTW przez agencje pracy jak zresztą połowa DTW i należę do tej drugiej połowy która nie ma podstaw do zadowolenia i zmieniam agencje co kilkanaście miesięcy od lat. Rzad rządem jest do wymiany nie zmienia to faktu ze wiele się nie zmieni nie tylko w DTW ale we wszystkich firmach kto wierzy w kiełbasę przedwyborczą to niech wierzy dalej. I ja kolego nie zarabiam 4100 brutto i mnie tylko obchodzi ile zarobie netto bym mógł wyżywić rodzinę. Nie podoba mi się tez to ze nowi co przyszli do pracy od czerwca maja najniższą krajową i wiem po sobie ze perspektywa zmiany umowy na większą nie wchodzi w gre przez kilka miesięcy a potem pojawią się zwolnienia. Co do 4100zł to inne firmy stać na to by netto wyszedł człowiek godnie a nie 1700zł na rękę. Zastanów sie jeszcze kolego czy work i inne agencje rekrutują ludzi za free i jak już zatrudnią jak bardzo ich okradają, w życiu nie ma nic za darmo to niepotrzebny pośrednik. Ale tu sprawa jest grubsza i wszystko jest wyliczone. Ale nie chce mi sie o tym gadać.

nr

Pretensje to do Donalda jego rząd stworzył takie prawo pracy a pracodawcy skrzętnie z tego korzystają.

@nr

Tu nie trzeba mieszać w to Tuska, pracodawca albo jest fer wobec pracownika albo nie fer, a przecież pracownicy są fer skoro nie siedzą na L4 i pracują na 100% normy... Nie fer jest to ze w DTW pracuje się latami przez agencje pracy i przechodzi z jednej do następnej... W tej firmie jest wiele rzeczy nie fer i proszę tu Donaldów i innych nie mieszać, tu sie wystawia opinie o pracodawcy a nie wykłóca jak na wiejskiej.

DTW TO SYF

Moim skromnym zdaniem komentarze mówią same za siebie, jak jest ktoś mądrzejszy to się wyzna czy chce tam pracować czy tez nie, wystarczy spojrzeć kilka str wstecz, osoby pracujące tam pisali z analfabetyzmem, bez kultury i z nienawiścią wiec swój swego znajdzie i będzie się tam czuł wspaniale. A praca przy produkcji nie należny do ambitnych wiec można się tylko spodziewać licznego zbiorowiska nieudaczników. Pozdrawiam

rgh

Cicho tam wy w podkoszulkach z Bangladeszu do roboty

ddd

Kolek powinien wpuścić trochę zioła do wentylacji od razu byli by wszyscy szczęśliwi.

jio

Wystarczyło by żeby tak jak jest najniższa płaca krajowa wprowadzili też najniższą płacę godz. Tego domagają się związki zawodowe bo agencje pracy naginają to nagminnie niedawno Trybunał Konstytucyjny wypowiedział się pozytywnie w sprawie zakładania związków zawodowych przez pracowników zatrudnionych na tzw. umowach śmieciowych.

X

Ale z Was sierściuchy tępe towarzystwo nowych którzy myślą że są najmądrzejsi bo pracują 2 tygodnie i że wszystko wiedzą co i jak. Koszulki to że są produkowane w bangladeszu to nie znaczy ze DTW je tam zamawia, mogą kupowac je w POLSKIEJ firmie produkującej koszulki z nadrukami, każdy SIERŚCIUCH z Was ma buty adidasa niby niemieckie ale produkowane w vietnamie, koszulke nike niby amerykanską ale produkowaną w chinach, niby wozicie się do pracy leciwymi fiatami panda bez progów i podłogi, niby włoskimi a produkowanymi w PL :D Skoro piszecie ze w Warszawie firmy potrafią zadbać o pracowników to nic tylko jutro liczę na Wasze wypowiedzenia sierściuchy i jedzcie do warszawy podbijać stolicę! Widac ze nie macie zielonego pojęcia o czym piszecie szukacie na siłę afer, z poczatkiem czerwca rok temu nie było ani zatrudnień ani roboty ŚIERŚCIUCHY! więc dowiedzcie się dokładnie jak było zanim znów napiszecie takie bzdury ze "ZAWSZE" z początkiem czerwca były przyjęcia i dużo roboty. Rok temu były zwolnienia w maju! Skoro praca Was wykancza psychicznie to naprawdę obawiam się o przyszłość POLSKI z taką młodzieżą, zresztą SIERŚCIUCHÓW wykańcza wszystko, upały, woda z edenu, duże normy do wyrobienia i małe wypłaty. Sierściuchy by chciały aby soki leciały z dystrybutorów, aby na hali było w upalne dni 20c aby normy były 3x mniejsze, a wypłaty 10x wieksze. Proponuję się zwolnić wpisać te wymagania w CV i ruszac w poszukiwaniu wymarzoej pracy! hehe jeden SIERSCIUCH z Was napisał ze Ci madrzejsi to odeszli :) no cóż przykro mi ze zostałeś SIERŚCIUCHU przynajmniej wiemy już ze mądry nie jesteś, ale mało tego, znam się na ludziach i obiecuje Ci ze nie odejdziesz stąd sam poprostu Cię zwolnią prędzej niż sam się zwolnisz, wiem wiem będziesz wypisywał tu i teraz ze wcale nie, ale przypomnij sobie to co teraz czytasz gdy dostaniesz wypowiedzenie za jakiś czas, bo nas oszukasz na forum, znajomych oszukasz, ale siebie sam nie oszukasz z tym co napisałeś :) Mnie stac jeszcze na soczek, ale lubię wodę mineralną z edenu, spróbuj gazowanej jest smaczniejsza, jak nie smakuje to masz w jadalni kilka opcji do wyboru, czekolade gorącą kawe lub inne napoje, i jeszcze jeden dystrybutor z wodą ale chyba nie z edenu bo smakuje inaczej więc przykro mi ze takiego KSIĘCIUNIA jak Ty tak cięzko zadowolić! Co do przepisów BHP "letnie upały zwiększają nasze zapotrzebowanie na wodę. Zgodnie z § 13 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (tekst jedn.: Dz. U. z 2003 r. Nr 169, poz. 1650 z późn. zm.) – dalej r.b.h.p. pracodawca jest obowiązany zapewnić pracownikom dostateczną ilość wody nadającej się do picia oraz wodę do celów higienicznosanitarnych, gospodarczych i przeciwpożarowych. Woda do picia to głównie woda “na herbatę” oraz woda mineralna dostarczana w butelkach. " Jak przyjdzie taki dzień ze zabraknie wody do picia to poprę Cie w 100% drogi Księciuni, liczę na to że będziesz pił 100x więcej niż dotychczas aby mi udowodnic ze zabraknie wody, ale pamietaj ze magazynek z butelkami wody jest dość wypełniony na upalne miesiace, i chyba przybywa do niego FRESH WATER co kilka dni :) Jesli chodzi o wodę w celach sanitarnych, to raczej jej nie zabraknie, nawet Ksieciunio może sobie prysznic wziąść w szatni jak tylko będzie miał ochote przed zmianą lub po zmianie! Koniec tematu!

@X

Kocie baczność . Celu nie cweluj bo jak wpadnie 126 bdsz to zwiedzisz DTW lotem na wysokości lamperji.po pasterniku cię zaczolga . Który taki modny co zaczol walke z tym tekstem kolek za głupi która menda z kierowniczego stanowiska była w syfie . Oj jak się dowiem to będzie boleć .pasternik czeka cwela .spocznij kocie.

@X

Oj Przepisy BHP będzie boleć. Siersciucha .Amba go zje cwel. Dawno nikt nie wku . Dziadka z 126bdsz .rozpoznanie jesień 89.

Ksieciunio do X
@X

Gościu śmieszysz mnie pewnie sobie siedzisz w klimatyzowanym biurowym pomieszczeniu i cwaniakujesz, może skoro tam pracujesz to właśnie ciebie stać na soczek czy sprita z automatu w kuchni, a może kołek ci kazał to wszystko napisać? nazywasz nowych sierściuchami heh cokolwiek według ciebie to znaczy to ja ci powiem że KSIĘCIUNIO to jesteś ty bo nie dostrzegasz tego co ja i osoby pracujące na DP II i nie tylko, ja wiem ze ty zawsze będziesz bronił dobra firmy bo trzepiesz z tej firmy nie małą kasę wiec nie wypadało by złego słowa powiedzieć, a dobrego owszem kłamstwo lepiej się przyjmuje niż prawda, ale chwila jakie kłamstwo? przecież ty nie kłamiesz. Dla ciebie woda Eden jest jak 100% sok z pomarańczy, rzucasz tu rozporządzeniem ministra itp itd jak byś nie raczył zauważyć żaru jaki napier z góry jak grzeje słonce. Co do zatrudnień rok temu, to co mamy się cieszyć ze wtedy nie było a teraz są na 2/3 miesiące jak są większe zamówienia i jest tyle roboty ze nie wiadomo w co ręce włożyć ?a zaraz będą zwolnienia.. A wiem to pewnie ty jesteś na tej samej górze wiec nawet nie wiesz co się dzieje na dole!. Mi Księciu chodzi o to by rozdzielić prace na cały rok a nie tylko na najgorętsze dni w roku a potem pozwalniać bo już są nie potrzebni. Ja Księciu Pamiętam jeszcze czasy jak z tego gorąca ludzie bez koszulek chodzili po hali bo się nie dało wytrzymać ale wtedy to jeszcze nie każdy miał internet w domu i był za ciemny by gdzieś się poskarżyć, pamiętam te czasy jak radio głośno grało na hali, jak kompresory napier obok gdzie siedziałem i pracowałem i nikt się moimi prawami nie przejmował, nie chce tu wytykać błędów bo prawo nie działa tu wstecz i powinno się Dtw zamknąć kiedyś jednak mimo wszystko jakoś atmosfera była lepsza. Wracając do dystrybutorów Eden dzisiaj służą tylko do spotkań przy Edenie by choć na chwile móc porozmawiać bo przecież nie wolno trzeba harować, nie wolno chodzić z soczkiem, nie wolno chodzić z woda EDEN którą kochasz, bez której nie potrafisz żyć! Nie wolno tez coś wszamać na hali, odebrać telefonu nie można na hali. Właściwie to w DTW można tylko punkt 10:00 iść na przerwę lub punkt 18:00 i trzeba kończyć 10:18 i 18:18 z tym ze ani na rano jak i popołudnie jak chcesz przy tylu ludziach tą twoją herbatka z Edenu zagrzać to się nie dostaniesz i nie zmieścisz w czasie 20 min przerwy(tym bardziej zagotować 2 litry wody), i tak o to rzeczywistości masz 10 min przerwy. Pisze to nie dla ciebie tylko dla innych nowych co są na tyle inteligentni ze przed podjęciem pacy wstąpią na forum by sprawdzić opinie gdzie zamierzają pracować. Jednak to znajomy znajomego bo znajomy tamtego..... ble ble ble i dostają się tam same jołopy, przepraszam są wyjątki którzy się tam marnują ale prędzej czy później odchodząc powiadomią odpowiednie służby. A niektórzy jak ja pracują tam od lat i maja zdjęcia i dowody na niektóre sprawy. Szkoda ze prawo nie działa wstecz bo dawno bym was udupił! Teraz to mogę tylko wyrazić swoją opinie ! Pozdrawiam cie Księciu. A Nowych zapraszam do własnoręcznych obserwacji czy coś skłamałem, i nie wiem po co piszesz o koszulkach z Bangladeszu? to tylko świadczy o firmie jaką bronisz, bo widzisz mnie nie obchodzi skąd są np ale by były zdatne do pracy jak były kiedyś lat temu np 5.. A dzisiejszą koszulkę to w kwasie solnym mogę maczać i nie wypali dziury 100% bawełna hahah chyba jak ja narysujesz.. Zapraszam nowych po pamiątkowe koszulki z napisem DTW, obniżcie jeszcze umowę która i tak już jest najniższa:)

SIERSCIUCH
@X

Patrz kolego X oferta dla ciebie Promocja teraz. Dobre samopoczucie Twoich pracowników Zadbaj o pracowników i zamów wodę źródlaną Eden. Skorzystaj z 4 miesięcy wakacji z rabatem 50% na dostawy wody. 2 butle i dystrybutor w limitowanym pakiecie już od 35 zł / mc. Jedyna taka oferta na rynku! Otrzymujesz: Wodę źródlaną z ekologicznie czystych polskich źródeł (HAHA) Brak kaucji za butle, bezpłatne stojaki Sanityzację „Eden Fresh Service”® rekomendowaną przez UE (HAHA) 24/7 dostęp on-line do konta Klienta oraz Infolinię Regularne dostawy.

Admin
@SIERSCIUCH

A masz chociaż pojęcie, że od około dwóch lat dostawcą wody jest Żywiec a nie Eden?? Ludzie, zanim coś napiszecie, porozmawiajcie z kimś, kto nadal pracuje w dtw. Unikniecie głupich wpisów, tak często oderwanych od rzeczywistości.

cud
@Admin

A co to za różnica zkąd jest woda może nawet kołek ją nosić wiadrami z Rudawy albo busem z pod płotu wozić może wreście na coś cię przyda.

hg

Szkoła przetrwania -Bear Grylls w dtw

DPII

Dzisiaj w cieniu jest 31C, a na DP II chciałem się zapytać ile teraz jest i czy ktoś się tym zainteresuje... Przepisy BHP wyraźnie mówią jaka temperatura pracy jest maksymalna !!! Przepisy mówią tez ze pracodawca powinien zapewnić pracownikom temperaturę nie przekraczającą 28C w przypadku wyższej powinien zapewnić bezpłatne napoje. A w DTW bezpłatne napoje to wody Eden (z automatów)z których woda jest jak z kibla. Nie wiem czy wszędzie na świecie ta woda taka syfska ale w Dtw okropna jest i tylko desperaci co już nie maja na soczek to pija by przeżyć te 8H

Małopolanin
@DPII

Dziś w Michałowicach też zakręcili wodę na kilka godzin. To wszystko wina Tuska!

Po szkole

Hop-hop chciałem coś dodać krótko i na temat. Praca nie adekwatna do stanowisk i obowiązków, wygórowane wymagania co do zarobków na każdym ze stanowisk, Program 5S to pięknie ale tylko na papierku.. Jak ktoś idzie na urlop to swawola samowola. Kobiety w DTW bardzo ładne(rzekł bym piękne) ale tępe i głupie, prawie wszystkie wiejskie (w każdym razie fałszywe). Cała ekipa DTW to wsioki "INO TO, INO TAMTO" bo wisz bo tysz. Jak ktoś normalniejszy odchodzi to zazdrością gapią się na niego i obgadują, ze ktoś ambitny ze ma inne plany niż dożywocie w DTW, ludzie tam pracują na okrągło chyba przez dekady przez agencje pracownicze a nie pod sama firmą. Fenomen jakiś ze ludziom tam wszystko pasuje i chodzą jak w zegarku.. Śmiech mnie ogarnia jakie pranie tam ludzikom zrobili. Generalnie większość ludzi pracujących tam to margines... Pomijam kontrole i ludzi wykształconych bo da się to zauważyć! klimatyzacja nawala co parę dni.. hałas i zapach żywicy na całej hali, kiepskie wyciągi i tylko nad lutownicami. Np Nad żywicą brak i każdy się truje.. Aha do pracy tej dostajesz się na ogół tylko po znajomości tzn bo znajomy tam pracuje znajoma itp itd, osoby mile widziane jak najmniej inteligentne by tylko robili jak roboty i nie mieli własnego zdania. Inne osoby odchodzą po tygodniu bo maja rozeznanie jak jest w innych firmach i co wolno a co nie i za jakie pieniądze. Bezczelnie niskie zarobki i wielkie oczekiwania.

Zostaw merytoryczną opinię o SMA Magnetics Sp. z o. o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SMA Magnetics Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMA Magnetics Sp. z o. o.