Opinie o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SMA Magnetics Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SMA Magnetics Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

pachołek

Co w firmie sMA mAGNETICS nie podoba się wam, drażni was, wymaga zmiany a o czym nie można pogadać z przełożonym lub pójść bezpośrednio do kierownika z racji obawy przed zwolnieniem?

Czy w DTW jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

t6yhj

Jak jest jakiś problem to go zwalniają i po problemie.

Dodatki

W Philipie Morrisie za każdy dzień przyjścia do pracy teraz dostają 50zł brutto to jest 1000 brutto miesięcznie więcej. Dodatkowo mają 13stą pensje... A u nas? Gdybym tylko miał tam bliżej...

materialista
@Dodatki

Na lotnisku w Dubaju magazynierzy zarabiają 3000 USD miesiecznie, do tego raz na rok mają wycieczke zagraniczną na koszt firmy oraz premie i dodatki liczone jako procent zarobkowy lotniska. ehh.... gdybym tylko miał tam blizej.

john
@Dodatki

Stary, a w Valeo są np zwolnienia... więc lepiej aby był standard niż takie akcje

Hmm
@Dodatki

Tam musieli ludzi zachęcić, bo mieli przypadki corona.. Trzeba narazie się cieszyć, że produkcja idzie, a może w 2 połowie roku firma wystrzeli, żeby uzupełnić braki na rynku :)

zapracowany
@Hmm

hahaha na pewno :))) a zacznie się od pracujących sobót w wakacje :)) ale to jak już zrobi się naprawdę ciepło i słonecznie :) P.S oczywiście za późniejsze wybicia :))

Hades
@Hmm

W kieszeni pracownika też można by uzupełnić braki :-P ale nie w tej firmie pamiętajcie :-P

koronny

Witam, kiedy będą jakieś podwyżki? Za chęci wyjścia z domu i prace w tym bardzo trudnym okresie powinien być jakiś ekstra bonus od firmy za to że podtrzymujemy firmę swoja ciężką pracą żeby nie upadła.

aaaaa
@koronny

Upadłeś to ty na głowę! Myślisz, że jak SMA upadnie to nową pracę tak łatwo znajdziesz? Lepiej zadbaj, żebyś miał gdzie pracować po pandemii i daj coś z siebie za tą kasę, którą masz pazero!

Luis
@aaaaa

Sma już od dawna pomału tonie, a na olx jest multum ogłoszeń. Jak zawsze daj z siebie jak najwięcej dla firmy a firma Cię doceni i brygadzista powie dobre słowo :-) Musisz mieć jakieś wyższe stanowisko i barrrdzo się bać ze tak rozgrzewasz produkcyjnych do pracy .

Alan
@Luis

Albo lepsze stanowisko i mieszkanie w kredo ????

Jurko444
@koronny

Teraz jak zaproponują obniżki na minimalną krajową to ludzie też się zgodzą

krzaku
@Jurko444

Pierwsi na minimalną niech będą brygadziści.. Niech pokażą że to co robią to ich pasja a nie tylko dla pieniędzy..

kloszard

Jakie wymagania trzeba spełnić żeby dostać pracę?

Dren
@kloszard

Znajomości

Kaligula
@kloszard

Dwie ręce i nie oczekiwać niczego.

Alf
@Kaligula

A jedna noga wystarczy żeby przyjęli?

Kaligula
@Alf

Nie bardzo, nogą nie będziesz w stanie wyrobić normy.

Miki

Zdrowych spokojnych i rodzinnych świąt wielkanocnych życzy pracownik ...sma

Ciekawy

Hej! jak sytuacja w SMA? Produkujecie ? Sa zwolnienia? Prosiłbym o opis sytuacji

Becia
@Ciekawy

Ukraincy pouciekali to kto będzie robił jakie zwolnienia nie zarabiamy po 5000 na ręke

Ciekawy
@Becia

czyli zamówienia nic nie spadły?

sjcfbjhdb
@Ciekawy

zamówienbia rosną gdyz konkurencja z włoch hiszpani i USA nie pracuje

Syriusz
@sjcfbjhdb

Nooo to wkoncu będą podwyżki z prawdziwego zdarzenia.

Max
@Syriusz

Chyba aneksy na minimalną krajową , nie podpiszesz Wąwozowa

Syriusz
@Max

Wiesz mam odłożone sporo gotówki, więc dłuższy urlop mi nie straszny. Myślę, że 2 lata mogę żyć godnie bez pracy. Niech się martwią Ci co nie umieją sobie poradzić w obecnych czasach. Ja jestem gotów na lepsze jak i gorsze czasy.

?

Zawieszą wkońcu produkcje i ludzie z produkcji i z biura zostaną w domach czy dalej będzie pieprzenie o myciu rączek i trzymania bezpiecznej odległości? Dziś został ogłoszony zakaz zbiorowisk powyzej 50 osób, wycofanie mszy, oraz zamknięcie granic.

Zatroskany
@?

A gdzie napewno idziemy i jeszcze 20 za to niby wybicie za soboty będzie przyjście musowe to się mogę założyć xD

Ebenezer
@Zatroskany

To już bezemnie. Sram na całe pieniądze. Zdrowie jest najważniejsze!

Dolar
@Ebenezer

Jakie pieniądze, przecież tutaj nie ma dobrych pieniędzy, jedynie na przeżycie...

Zdziwiony
@Dolar

To czemu nie zmienisz pracy? Jak ludziom zarobki nie pasują to zmieniają prace, nie rozumiem?

Nikt wąski

Kiedy wraca nasz tustysta z Tajlandii?? Jeśli zobaczę go na zakładzie wychodzę biegiem bez żadnego tłumaczenia i wracam za minimum miesiąc. Proszę nam nie wmawiać, że pracodawca nie nie może. Zorientowałem się w sytuacji i możecie go odesłać do domu..

Mors

Super powdychać czarną żywicę z utwardzaczem przy komorach. Jak komora się otwiera to sztuki pachną jak świeże bułeczki, lepsze to od morsowania w zimie żeby się zahartować przed każdym choróbskiem :-)

ustawa
@Nikt wąski

nie martw się, rząd wprowadził kwarantanne przymusową dla wszystkich powracajacych z zagranicy. turysta jak wroci to 2tygodnie będzie opbejty kwarantanną a jego próbki bedą przebadane, wiec nie ma opcji aby wrócił od razu po wycieczce do zakładu pracy.

Oooki
@Nikt wąski

Były już przecież takie sytuacje

jkl

Który to tak podróżuje ?

J.M.K
@Mors

Ahh te wspomnienia po 2 miesiącach już byłem tak zahartowany że postanowiłem zakończyć kurację

Panika

Jak tam atmosfera w zakładzie pracy przymusowej SMA? Zaraza (usunięte przez administratora) u was jest dalej? To korona wirus nie ma szans z waszą głupotą. Pozdrawiam przestraszonych i zastraszanych

1 2 3

Ciekawe czy koronawirus zmienił przyzwyczajenia niektórych do nie mycia rąk po skorzystaniu z wc. Niektórzy tacy są zaskakująco wysoko w strukturze firmy ;)

Korona

Jego nic nie chyci bo to alkoholik. Odkarza się codziennie

Pcasso

Hej dalej produkcja jest w Zabierzowie?,mieli się rok temu przenosić

oświecona
@Pcasso

A 5 lat temu mieli dawać wszystkim podwyżki ;-)

Panika

Boicie się chodzić do pracy?

virus

Ja się boję. Co zrobimy jak zabraknie papieru w sklepach? No co zrobimy?

papierowy

Kochani, w sklepie skończył się papier toaletowy. Myślicie że mnie zwolnia jeśli pozycze 2 rolki z pracy? Oddam jak tylko w sklepiku się pojawi!

Aaa
@papierowy

Jestem w sklepie nie brakuje kupić Ci

papierowy
@Aaa

o, to ja poproszę

Zorro

Hejka są jakieś przyjęcia jak tak to od kiedy?

Zorro

Dzieki

Johnyy

Hej! jak oceniacie współpracę z ludźmi z biura?

Olaw

Co nas obchodzi Anglia mało mamy swoich problemów

Anglia

W Anglii aby gospodarki nie załamac mówi sie wprost, że ofiar moze byc nawet 800 tyś, i że jest to liczba do zaakceptowania

Wiii

Nie czujemy się bezpieczni są ludzie których bliscy wrócili z zagranicy lu wracają kilka razy a oni chodzą do pracy może by tak wytłumaczyć ogólne zasady kwarantanny bo jak widać nie każdy traktuje sprawy poważnie.......

sma

W poniedziałek skończył się rynek pracownika. Zapraszam do biura po podwyżki.

Kontuar
@sma

Byłem. Nie dali. Przemysl do czego namawiasz.

Zostaw merytoryczną opinię o SMA Magnetics Sp. z o. o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SMA Magnetics Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMA Magnetics Sp. z o. o.