Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA

Opinie o Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA

Quwerty666

nico
@Quwerty666 08.12.2017 10:18
robota jak robota. przychodzisz, robisz i zarabiasz. warunki w beselu ok, ludzie w sumie nienajgorsi, kaska też....

Witam nikt nie pisze ile się zarabia to jakaś tajemnica, ciężkiej pracy się nie boję ale chciałbym wiedzieć za co i czy warto się starać.Pozdrowienia dla pracowników.

pokład intelektu
@nico 12.12.2017 09:57

Chyba obecnie w każdej umowie masz zakaz mówienia innym o tym, ile zarabiasz. Dlatego pewnie nikt nie podaje dokładnych kwot. Znajomy pracował dla Besel i nie narzekał na zarobki, niech to dla Ciebie będzie wskazówka ;)

fabri

Nie wiem w sumie, czy mogę podawać ile się zarabia, ale ogólnie to chyba standardowe widełki w tego typu pracach, może troche lepiej nawet. A szefostwo dba o pracowników, ja sie dobrze czuję tu.

fabric

Nieźle się zarabia w beselu, chociaż trochę trzeba się napracować, ale no taka to praca, co zrobić. Ludzie wszyscy są za to bardzo porządni. Mogę polecić tę firmę.

SSSSSesel

potwierdzam wcześniejsze opinie. praca nie należy do łatwych, ale besel daje dobre warunki do roboty!

Karolina

@XYZ123 z wpisu wynika, że jesteś zadowolony z tego pracodawcy. Wspominasz, że Twoim zdaniem, momentami praca jest ciężka, ale wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanych obowiązków. Widać również, że cenisz sobie stabilną pozycję tej firmy na rynku pracy, co na pewno wpływa na Twoje poczucie bezpieczeństwa. Mógłbyś w związku z tym napisać na jakich warunkach opiera się Twoja współpraca z Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA? Czy pracodawca dba o Twój rozwój jako pracownika?

XYZ123
@Karolina 14.11.2017 11:56

Jasne! Pracuję już parę lat, mam normalnie umowę o pracę i jestem zadowolony. Koledzy też, z tego co słyszę w pracy.

XYZ123

Besel to bardzo stabilna firma. Polecam każdemu, praca bardzo w porządku. Momentami bywa ciężko, ale jest do przeżycia, a pensja to wynagradza.

Ciachtrach

Pracowałem w tej firmie parę lat i nie miałem żadnych problemów. Najważniejsza były dla mnie stałe pensje i dobra atmosfera, a to było wiec byłem zadowolony. Gdybym nie musiał się przeprowadzać to zostałbym na pewno dłużej.

Marta

Piterson
@Marta 09.10.2017 08:05
Piszę z zapytaniem. W całej grupie Cantoni jest sporo ofert pracy ale czy w Besel aktualnie jest dostępna jakaś praca biurowa?...

Marta, zerkaj na stronę. Narazie jest stabilnie i nic nie słyszałem.

Kinga
@Marta 09.10.2017 08:05

gdzieś mi się ostatnio przewinęło ogłoszenie na sekretarkę

Marynarz

Rożne rzeczy o firmie się gada, a to na zakładzie a to na zewnątrz. Moja ulubiona plotka jest taka, że firma ma być przejęta przez Niemców. I tak już to słyszę piaty rok. Ludzie weźta się puknijcie w głowę. Zamiast jakieś ploty puszczać to byście się zastanowili.

Jaro78
@Marynarz 25.09.2017 08:42

Hehe, też to słyszałem, tylko w wersji Szwajcarów :)

Miedziany
@Marynarz 25.09.2017 08:42

Dlatego nie wierzy się w plotki

Lider

Ten zakład to parodia miejsca pracy. Jeżeli znasz właściwych ludzi (tj. tych u góry) bądź twój tatuś jest "miszczem" to nie będziesz miał źle. W innym przypadku nie jest tak kolorowo. Zresztą góra ma dziwną tendencję do trzymania starych alkoholików, którzy powinni zostać zutylizowani za bramą, ale znają kogo trzeba strzelą z ucha co się na dziale święci, to kto będzie usłużnych aparatczyków (tak im zostało zapewne po prl'u) ruszał? Stanowczo odradzam podjęcie pracy w tym zakładzie. Jeśli będziesz mieć wyjątkowy niefart to trafisz na dział na którym premii nie wyrobisz i będziesz tyrać za najniższa do momentu aż się nie zwolnisz.

MistrzL
@Lider 22.08.2017 23:35

Jesteś pewien, że piszesz o Besel? Ani tu nie ma układów o których piszesz, ani tym bardziej alkoholików. MOże ci się coś pomyliło kolego, w takim razie przydało by się sprostowanie.

Kacap
@Lider 22.08.2017 23:35

Pracuje w firmie już 7 lat i nic z tego co napisałeś nie ma miejsca. Jakiś niezadowolony frustrat

LeonidK

Ja generalnie już nie pracuje w Besel, ale miałem okazję być tam zatrudniony przez blisko 5 lat. Potem był czas żeby iść dalej. Nie wspominam jakoś tej roboty źle. Narobic sie trzeba ale wynagrodzenie na poziomie. DO człowieka jakoś też tak po ludzku podchodzą. STabilna firma bardzo raczej ze starszą ekipą ludzi którzy pracują wiele lat ale znowu nie tak żeby się robiły jakies elity których wszystkich rozstawiają po kontach.

WOjtuś

wie ktoś jak się rozlicza wczasy pod gruszą czy odrazu dreptać do kadr?

Opolos

Robota jak robota. NIe ma co narzekać, niestety niektórzy to robią.

WOjtuś

Pozdrowienia z wakacji dla Beselowej ekipy. Tak wszedłem z nudów ;)

Karolina

@Pimpek, a o jakim stanowisku konkretnie mówisz? Widzę, ze obecnie trwa nabór na stanowisko pracowników produkcji, jednak oprócz informacji, że warunki są stabilne nic dodatkowe w ofercie się nie znajduje, może napiszesz co firma jeszcze oferuje dodatkowo?

Maniana
@Karolina 27.07.2017 11:58

Produkcyjnych to zawsze, wszędzie, wszyscy rekrutują. takie czasu

Pimpek

Mientus
@Pimpek 13.07.2017 08:05
Robota taka sobie. Trzeba się ładnie napocić. Każdy kto tam cche do roboty powinien miec to na uwadzę....

Troche przesadzasz, napocić się trzeba w każdej firmie to jest normalka.

Pimpek
@Mientus 18.07.2017 11:13
Troche przesadzasz, napocić się trzeba w każdej firmie to jest normalka.

To ty nie przesadzaj, to że pracy jest sporo i napocić się trzeba w każdej firmie to ja wiem i nie trzeba mi tego tłumaczy.

Hieronim

Z tego co widzę z komentarzy na tej stronie Besel to przyzwoita firma. Na jakie zarobki może liczyć osoba po studiach na kierunku administracyjnym w pracy biurowej. Gdzie można aplikować ? Na stronie nie znalazłem niczego: http://site.cantonigroup.com/pl/motors/besel/job/

MistrzL
@Hieronim 10.07.2017 15:04

Masz tam podany nr telefonu, dxzwoń

Lulek

Podobno szukają kogoś na magazynie, prawda?

Manny

Czy w wakacje jest jakaś przerwa maitenesowa, postojówki?

Siwy

Praca ciężka i nie dla każdego. Jak kto ma delikatne raczki to odradzam

ZenonW

Bardzo fajna firma. Pracuję w Besel od 8 lat więc jestem weteranem. Generalnie bywal o lepiej i gorzej. Ludzie przychodzili i odchodzili. Ja się jakoś trzymam tej pracy bo mi nie jest źle i nie mam na co narzekać za specjalnie, ale to chyba zalezy od człowieka bo są i tacy. Polecam generalnie

Kent88

Koledzy, dojeżdża ktoś do Brzegu, można sie z kimś zabrać do roboty?

Lava
@Kent88 12.06.2017 08:20
Koledzy, dojeżdża ktoś do Brzegu, można sie z kimś zabrać do roboty?

pisz waldekLAVA@poczta.pl znajdzie sie miejsce

Fabio

Czyli tak jak wszędzie na starcie. :(

janek

najnisza krajowa

janek

malo

Fabio

Ile można zarobić w besel na starcie ? proszę o PW fabio87@o2.pl

Mila88

Znam besel., bo mieszkam w Brzegu, co prawda nigdy tam nie pracowałam, ale moja znajoma pracuje i bardzo sobie chwali tę firmę.

jim

Bardzo spoko praca. Serdecznie pozdrawiam kadrę managerską ;)

Paranormalny

zgłosiłem się do pracy jako magazynier. Czy mógłby ktoś napisać jak taka praca przebiega? Czy częste są nadgodziny? jak długie są przerwy itp?

Gapol

Ja ze swojej strony powiem tak. Różnie bywa w tej firmie. Nie każdy dzień jest różami usłany. Z drugiej strony nie widział bym się w żadnej innej firmie szczerze mówiąc.

Maveric

KOnkretna i fajna robota. Bardzo dużo się ostatnio poprawiło. Oceniam na plus!

Jacek W

Ja tam pracowałem rok temu. Praca średnio ciężka, nie ma co też wymagać przesadnej ambicji. Generalnie z tego co wiem ludziom pracuje się dobrze choć część jak zawsze narzeka. Ja generalnie byłem zadowolony i polecam

Marta95

ttutti
@Marta95 20.03.2017 13:38
SŁyszałam, że przyjmują nowych ludzi. Jest w stanie ktoś to potwierdzić ?

Możesz to potwierdzić, szukałem ogłoszeń ale nigdzie w necie nie znalazłem . Jak można aplikować?

qwerty
@Marta95 20.03.2017 13:38
SŁyszałam, że przyjmują nowych ludzi. Jest w stanie ktoś to potwierdzić ?

NIe ma się co rozwodzić jak tu niektórzy piszą. Robota w pożadku.

Manilas

Od poniedziałku zaczynam pracę w Besel. Zachęcony komentarzami i opiniami z rynku. Zobaczymy jak to wygląda ale jestem bardzo pozytywnie nastawiony.

Głośny

Są u was jakieś przyjęcia teraz?

pl
@Głośny 24.02.2017 12:31
Są u was jakieś przyjęcia teraz?

Nie wiem, możesz spróbować zadzwonić i zapytać, ja się tak dostałem parę lat temu. W mojej opinii praca jest naprawdę fajna więc raczej warta twojego zachodu :D

dżordż

Praca na produkcji nie jest ciężka, kasa się zgadza i jest na czas, atmosfera git.

dyszek
@dżordż 15.02.2017 09:26

Zgadzam się z kolegą, aczkolwiek praca napewno nie dla każdego będzie lekka :) jeśli ktoś pracował wcześniej na produkcji w innej firmie to raczej praca będzie dla niego lekka. Jak ktoś nie ma porównania to może być mu ciężko. Zarobi i atmosfera ok- tak jak przedmówca pisał.

Nowy monter

pracuś
@Nowy monter 24.01.2017 14:58
Dzisiaj podpisałem umowę na stanowisko montera. Do zobaczenia w pracy!

Jeśli kasa Ci odpowiada to myślę że ogółem będziesz zadowolony:)

lony
@Nowy monter 24.01.2017 14:58
Dzisiaj podpisałem umowę na stanowisko montera. Do zobaczenia w pracy!

Tak kasa to jedyne na co w tej firmie się narzeka... ale na kasę się wszędzie narzeka :P nie znam takiego co by powiedział że za dużo zarabia xD

RudaNaFali

W tej firmie cenię sobie dobre relacje ze współpracownikami. Poznalam tu kilku świetnych ludzi i teraz pracuje sie przyjemniej.

qwerty

Tak sobie czytam te komentarze i nie wierzę jak mogą być różne percepcje na temat naszego zakładu. Każdy widzi to co che widzieć. Tak jak ktoś już tu napisał wczesnej, najlepiej sprawdzić samemu czy się nadajesz do tej roboty czy nie. Ja polecam

młody_wilczek
@qwerty 20.12.2016 09:58

Masz racje, opinii jest tyle co pracowników, a o negatywne komenty łatwo bo każdy lubi sie wyżalić. Jak szukałem pracy to widziałem negatywne komentarze na temat pracy, ale mimo wszystko poszedłem na rozmowę. I dobrze zrobiłem bo pracuje już od ponad roku i jestem mega zadowolony. Polecam iść na rozmowę i zobaczyć co zaoferują.

Jakiśtypek
@młody_wilczek 02.01.2017 15:01

Dokładnie! fala hejtu jest olbrzymia. Ale to chyba standard wszędzie.

Michał72

Świąteczne życzenia dla chłopaków z produkcji. Trzymajcie się tam

Karaluch

Firma jest ok

Januszek

Praca jest ok ale nie dla każdego. Jak ktoś nie ma doświadczenie i nie popracował w innym miejscu to bedzie psy wieszał, jak zreszta kilka osób wcześniej. FIrma ma swoje plusy i minusy. Najlepiej sobie samemu opinie wyciągnąć.

Kastor87
@Januszek 01.12.2016 13:40

Zgadzam się. Miałem okazję pracować w Besel kilka miesięcy. Powiem tak, nie było łatwo ale na pewno nie żałuje. Sporo się człowiek jest w stanie nauczyć, oczywiście jeśli się nauczyć chce :)

tym

Hej, mozecie cos napisac o jakosc produktów robionych u nich? jak ten balagan o ktorym piszecie przeklada sie na jakosc silnikow?

Benyamin Netanyahou
@tym 09.11.2016 08:29
Hej, mozecie cos napisac o jakosc produktów robionych u nich? jak ten balagan o ktorym piszecie przeklada sie na jakosc silniko...

Czy tu jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to cieżko powiedzieć człowieku. Nie wierz we wszystko co piszą, na pewno bywa ostro, ale przeszedłem już kilka firm więc wiem że nie jest ani lepiej ani gorzej niż gdzie indziej. Produktowo natomiast jest ok, sprzęt niezły, widziałem gorsze za dużo większą kasę.

Szybki

A ja tam byłem na rekrutacji i zrobili na mnie pozytywne wrażenie. jak teraz czytam te wpisy to się aż nie chce wierzyć czy wierzyć ;)

Qmaty75

Powiem Wam tak. Niezła fala hejtu się tu przelewa. Wiem, że w tej firmie nie jest doskonale ale bez żartów, pracowałem w firmach o wiele bardziej hardkorwych niż Besel i powiem Wam jedno, przy nich to tu się na chmurce leci. Pozdrawiam fighterów

ktoś

Wiele lat temu to tam grało jak w zegarku. Ludzie od 12 grali w karty bo w 6 godzin wyrabiali akord z górką. Pracy było więcej i tempo było szybsze, ale całość była sensownie zarządzana, przez co było łatwiej niż jest teraz.

Radosan

Witam. Obiektywnie pisząc, dobrze wspominam pracę w F.S.E Besel. Nie mógłbym narzekać bo dużo się tam nauczyłem i po ośmiu latach (w 2004 roku) zdecydowałem się zmienić pracodawcę. Zastanawiam się nad tak niskimi aktualnie zarobkami bo jak odchodziłem wiele lat temu zarabiałem około 1400 netto.

momo

bo taka jest prawda nie robią niccccccccccccc tylko ręce w kieszeni i schodzą na produkcje dopiero jak się schody rozwiną.

mor

do czerwka na początek dostaniesz jakięś 10.50 11 zł na godzinę

lider

Pozdrawiam dział PK-5 były zastępca lidera.

Zostaw opinię o Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA - Brzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA