ZME Emit SA

Żychlin

Opinie o ZME Emit SA

Maja

@Były emitowiec rozumiem, że masz negatywną opinię na temat firmy ZME Emit SA jako pracodawcy. Mógłbyś powiedzieć jakie konkretnie masz do niej uwagi? Takie dodatkowe informacje będą ważne, ponieważ to co Tobie nie odpowiadało, dla innej osoby może nie mieć aż takiego znaczenia.

Chuck

Ta firma to ostatni bastion PRL'u.

Były emitowiec

Ta firma to dno coraz wiecej ludzi ucieka za siatkę do Leifa wspierać rynek duński,

Maja

Obecnie Zakład Maszyn Elektrycznych EMIT S.A. poszukuje inżyniera konstruktora. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda praca na tym stanowisku? Czego mogą się spodziewać aplikujący?

kuba

W odlewni żeliwa praca jest ciężka, ale dobrze, że zarobki adekwatne.

Pucio Pucio

Do kolegi Dan - informacje z pierwszej ręki. Chcesz to próbuj; twoja sprawa.

Pucio Pucio

Tak tak. Maszyny w porzadku. Raczej zwolnienia jak zatrudnienia. Ten zakład się zwija.

Pucio Pucio

Kolega Kuba widział te maszyny? Czy tylko w internecie?

PUCIO PUCIO

To to to jeszcze istnieje???????? Pracowałem tam kilka lat temu. To co oni produkują to najgorsze jakościowo maszyny. Zarząd się w niczym nie orientuje, a kilka osób (dyrektorów) oszukuje wszystkich w koło aby ładnie wyglądało. Aż dziw że klienci jeszcze te towary kupują od nich.

Gospodarz domu Stanisław Anioł

Z tego co słyszałem, wielu ludziom nie przedłużyli umów, tyczy się to produkcji. Na pracuj.pl jest ogłoszenie - szukają konstruktora, więc to może o tym słyszałaś na mieście.

Gospodarz domu Stanisław Anioł

Wątpię żeby pojawiły się jakieś oferty, gdyż ta firma ma się coraz gorzej. W najbliższym czasie mogą jedynie pozwalniać ludzi.

weteran

Jak interesują cie paczki mięsne dziwnego wyglądu i smaku to ok (z Funduszu socjalnego). Wycieczki dla wąskiej grupy osób - głównie niezwiązanych z zakładem (mówią ze EMIT to najtańsze biuro podrózy w okolicy )- dofinansowane z F social. Domki w rowach oblegane przez zwiazkowców i ich znajomków - szansa dla szaraków poza sezonem - warunki kiepskie w stosunku do ceny (dofinansowane z F socjal). Dziwię się że Zarząd na takie marnotrawienie Funduszu Socjalnego dla wąskiej grupy pracowników i ich znajomków z miasta pozwala.

Nie ma. Socjal to paczki mięsa na święta, wycieczki organizowane przez ZZ i własny ośrodek wczasowy w Rowach. System żywcem z PRLu.

xxx

Człowieku co ty wypisujesz p prezes i d produkcji osoby niemajace pojecia o niczym przyleciały z kosmosu i przyczepiły sie jak pijawki do zródelka z kasa kumplostwo i korupcja . Płace katastrofa wiele osób jest o krok od najniższej krajowej pracownicy którzy pracuja po ok 20 lat w firmie doskonali fachowcy na swoim stanowisku zarabiaja tyle co ludzie na interwencyjnej . To jest żenujace i upokazające a zarząd i dyrekcja wciska ludziom kit. LUDZIE OBUDZCIE SIE.

no name
@xxx 01.04.2012 09:29

Dyrektor nie z na sie na niczym jego nie interesuje ze sa jakies problemy z materiałem z którego robi sie elementy maszyn jego interesuje tylko żeby za wszelką cenę wysłać i sprzedać a na jednej z hali czyli z działu MECHANICZNEGO produkcji przyjeli za kierownika chlopca pociotka prezesa który mysli że zjadł wszystkie rozumy i po godzinach robi na tokarce to jest paranoja a to że pracownikom ubliża od K..w to inna bajka ja bym od razu do sondu pracy porzedl tym bardziej ze ten pracownik ma swiadków ja bym sobie tak nie pozwolił

ktoś
@no name 19.08.2015 17:16

sądu !!

firma ma swoje plusy i minusy jak wszędzie chcesz się nauczyć życia i sumiennej pracy nie polecam 80% pracowników to lenie po peerelowscy porostu obiboki te 20% ludzi tak naprawdę trzyma tą firmę na powierzchni ze jeszcze nie padła z samego szefostwa można pogratulować P Prezes jest dobrą i uczciwą kobietą oraz Dr. Produkcji że jest wstanie ogarnąć produkcję jednostkową reszta beznadzieja szczególnie wszystko co jest związane z handlem i sprzedażą masakra. dodatkowo jest kilku kierowników mistrzów i pracowników maszyn którzy całą ta firmę ratują Jak bym był właścicielem to najpierw bym pożadnie czarno na białym wyznaczył kompetencje kto od czego jest odpowiedzialny a następnie ostro wymagał i pożegnał kilku (panów i pań dr ściemniaczy w handlu) taka pożądna restrukturyzacja byli nie dawno pożądani młodzi ludzie to uciekli a szkoda spora liczba osób miała nadzieje ze zostaną i uda im się coś zmienić na produkcji i fabryce

no name
@anonim 19.05.2011 21:12

Dyrektor nie z na sie na niczym jego nie interesuje ze sa jakies problemy z materiałem z którego robi sie elementy maszyn jego interesuje tylko żeby za wszelką cenę wysłać i sprzedać a na jednej z hali czyli z działu MECHANICZNEGO produkcji przyjeli za kierownika chlopca pociotka prezesa który mysli że zjadł wszystkie rozumy i po godzinach robi na tokarce to jest paranoja a to że pracownikom ubliża od K..w to inna bajka ja bym od razu do sądu pracy poszedl tym bardziej ze ten pracownik ma swiadków ja bym sobie tak nie pozwolił

Zostaw opinię o ZME Emit SA - Żychlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZME Emit SA