Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.

1.8 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.

Kiepono Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Witam. A jakie sa zarobki dla ur. Wiadomo że zależy od umiejętności ale czy realnie z tą premia która tu piszecie ze dawaja 20% jest szansa na zarobienie np 6000+?

heh Nowy wpis
Pracownik
@Kiepono

podstawe masz 5800+do 20% premii + dodatek za 4 brygady. Da się zarobić ponad 6k

Żarty na bok Nowy wpis
Były pracownik

6 tys. brutto z hakiem w UR da się osiągnąć praktycznie w każdej fabryce na Skarbimierzu i to w tych pracujących na 3 zmiany, a nie 4 brygady, więc akurat oferta Mitsui jest tu niezbyt atrakcyjna na tle konkurencji.

Kandydat Nowy wpis
Kandydat

Informacyjnie, żeby nakreślić sytuację: Aplikacja na inżyniera R&D i cały proces rekrutacji jest kompletnie niezorganizowany. Nie wypowiem się na temat pracy tam, ale z perspektywy kandydata udział w rekrutacji to kompletna strata czasu. Podsumowując: Pan kierownik z którym rozmowa się odbyła, nie zadał ani jednego technicznego pytania (!) i sprawiał wrażenie zupełnie nieprzygotowanego do rozmowy. Odnosiło się wrażenie, że przedstawiciele firmy sami nie wiedzieli kogo/czego szukają i czy kogokolwiek.

Kamila

Na produkcji dają niby powyżej 4 tys., a ile u was zarobiłby Młodszy Inżynier Procesu? Patrzę na ofertę tutaj i myślę czy byłoby dla mnie opłacalne zmienić firmę czy jednak się wstrzymać. Do tego obiecują elastyczne godziny pracy, ale ciężko mi sobie to wyobrazić na tym stanowisku trochę, opowie ktoś jak to wygląda? I czy faktycznie ciężko im znaleźć pracowników? ;p Ktoś tak napisał, ale w sumie nie wiem z czego to wynika bo na papierze wszystko wygląda legitnie.

Waterlo
Były pracownik
@Kamila

Młodszy zgarnia około piątki, natomiast co do elastycznych godzin - to fikcja.

Rychu
Kandydat
 Pytanie

Cześć Potrzebuję opinii na temat pracy, jakie są wynagrodzenia na produkcji, jakie są wymagania, jak z przerwami, i czy można w takcie zmiany bez problemu wyjść na papierosa ? Czekam na opinie od pracowników, zignoruję opinie od pracodawcy, bo pracodawca zawsze wszystko wyświetli w kolorowych barwach

Anonymus
Pracownik
@Rychu

Praca spoko , wynagrodzenie powyżej 4100 , na fajkę i kawę też można się urwać. Mamy 2 przerwy "5 min" jedna długa 20 min

Natalia
Kandydat
 Pytanie
@Anonymus

Witam, czy jest system polecenia pracownika ? Jeśli tak proszę o odpowiedź. Jestem zainteresowana praca w tej firmie, lecz okres wypowiedzenia mam do końca lipca. Mam nadzieję, że będzie zapotrzebowania na produkcję.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Technik Utrzymania Ruchu ?
Patryk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.
Inne
 Pytanie

Jaki system pracy obowiązuje w Mitsui? 3-zmianowy czy 4-brygadowy?

Gienia
Kandydat
 Pytanie

Co rusz widzę ogłoszenie że poszukiwani są pracownicy produkcji.Jakie trzeba mieć umiejętności,talenty,osiągnięcia żeby tam się dostać?

hyh
Pracownik
 Pytanie
@Gienia

Umiejętności, talenty i osiągnięcia żeby być zwykłym robolem produkcyjny na linii? xD

Gienia
Kandydat
@hyh

No tak.Patrzac na to jak wybrzydzają to się pytam jakież to talenty trzeba mieć.... (usunięte przez administratora)

Nick
Były pracownik
@Gienia

chyba jedynym warunkiem przyjecia jest zgoda na prace w 4-brygadowce, ogolnie system polecany raczej masochistom, ale ponoc o gustach sie nie dyskutuje

Gienia
Były pracownik
@Nick

To nie ma znaczenia.Czy czterobrygadowka czy normalne 3 zmiany i tak kręcą nosem i szukają nie wiadomo kogo

Emilia
@Gienia

Po miesiącu z kandydata na byłego pracownika? To jak ten okres próbny mógł wyglądać? I skoro była mowa o tym wybrzydzaniu to czego ostatecznie oczekują?

UR
Kandydat
 Pytanie

Witam chciał bym się dowiedzieć jak wygląda w tym zakładzie praca na Utrzymaniu ruchu, jakie podejście jest kierownictwa i czy wszyscy patrzą na siebie jak by ktoś zabrał im miliony które zarobili ????czy jest już wprowadzony system 4brygadowy?

Tyrael
Pracownik
@UR

Na pewno lepiej niż w innych zakładach na strefie. Idealnie nie jest, produkcja woła do byle głupopy ale chociaż kierownik normalny

Emilia
@Tyrael

O i długo tutaj już się trzyma? A z ciekawości czemu określasz go za normalnego? W jakich sytuacjach się taki okazał? Bywało czasami pod górkę? Jak wtedy sobie radzić?

1
Lidia

interesuje mnie wrzucone ogloszenie nna operatora produkcji, ktos z pracownikow napisze na ile ktos nowo przyjety dostaje umowe na okres probny, na miesiac czy trzy ? czy na tym okresie tez jest wyplacana ta premia 20% od wynagrodzenia czy dopiero po tym okresie?

Anonymus
Pracownik
@Lidia

Pierwsza umowa na pół roku , po 3 miesiącach premia 20% , druga umowa na stałe

Emilia
@Anonymus

tak z ciekawości to ile średnio osób tej pierwszej umowy nie przechodzi? jest to częste zjawisko? i kto częściej rezygnuje ze współpracy, pracownik ze względu na warunki czy sama firma?

Obiecująca ha-erka
Pracownik
@Emilia

Mamy niską rotację na produkcji. Nastawiamy się na stałą współpracę.

Emilia
@Obiecująca ha-erka

o to ok, a jakie obecnie warunki wynikają z tej oferowanej współpracy? dodano coś ciekawego po nowym roku dla podniesienia np motywacji? i na dzień dzisiejszy to ile tych osób tu na produkcji jest?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

A którom
Pracownik

Masz na mysli bo jest kilka takich

Blabla
Kandydat
 Pytanie

Są dojazdy?

Borsuk
Kandydat
@Blabla

Witam dobre pytanie zróbcie Panstwo transport pracowniczy tak jak jest w Mondelezie a chetni do pracy sami się znajdą zwłaszcza ze zaklad jest na uboczu w szczerym polu a nie wszydcy mają samochód Pozdrawiam Kadry

1
Orzeł
Kandydat
@Borsuk

Proste rozwiązanie z naborem pracowników transport pracowniczy przede wszystkim i dobra płaca.

mht
Inne
 Pytanie
@Orzeł

Po co firma ma organizować przewoźnika i podwyższać pensje, skoro i bez tego chętni do pracy się znajdują? To jest zysk tanim kosztem, i to działa, więc nic w tej materii się nie zmieni. Taka jest rzeczywistość.

mht
Inne
@Borsuk

Z punktu widzenia firmy inwestycja w przewoźnika jest bez sensu. Po pierwsze - mimo braku dojazdów nie ma kłopotu ze znalezieniem chętnych do pracy. Po drugie - Mitsui to nie jest jakiś nie wiadomo jaki gigant, jeśli chodzi o liczbę zatrudnionych osób i byłoby to nieopłacalne. Wspomniany Mondelez to inna para kaloszy, tam ludzi jest multum i przewoźnik rzeczywiście ma rację bytu (z Brzegu i okolic).

Borsuk
Kandydat
@mht

Pożyjemy zobaczymy terax jest walka o pracownika bo wszędzie są braki kadrowe a takie wypowiedźi to nie zachęcają ludzi do pracy

Orzeł
Pracownik
@mht

Na początku jak powstał Donaldson to też nie chcieli zrobić transportu dla pracowników pózniej jak się zaczęli ludzie zwalniać i zrobił się problem z brakiem chętnych do pracy to teraz autobusy śmigają pod Donaldson jeden za drugim i tutaj będzie podobnie, bo jak mówią chytry dwa razy traci.

Bielik
Inne
@Orzeł

Nawet jakby brać pod uwagę Donaldsona przed rozbudową (starą halę), to i tak zatrudniał znacznie więcej osób niż Mitsui obecnie. Powtarzam - dopóki MHT nie będzie miało problemu ze znalezieniem pracowników, dopóty nie zainwestuje w przewoźnika. A raczej małe są szanse, że te problemy nadejdą, bo to jest co najwyżej średni zakład wśród fabryk w Skarbimierzu, biorąc pod uwagę liczbę zatrudnionych. Owszem fajnie by było, gdyby każda fabryka miała swój dowóz i to z wielu miejsc, ale popatrzcie logicznie z punktu widzenia pracodawcy. A tutaj jednak bardziej przedstawiacie swoje własne myślenie życzeniowe. Realia są z goła inne.

Stator
Pracownik
@Blabla

Nie ma dojazdów.

Rotor
Pracownik
@Stator

I nie będzie.

Szop pracz
Pracownik
 Pytanie
@Borsuk

ty chyba jestes oderwany od rzeczywistości, jaka niby walka o pracownika? wolne zarty. nie ten, to przyjdzie następny za (usunięte przez administratora) pieniadze, a ty jeszcze myslisz ze autokar pod domek ci beda podstawiac xDD

1
Borsuk
Kandydat
@Szop pracz

Nie cwaniakuj kolego

Zdzichu
Inne
@Borsuk

Tu nie ma cwaniakowania. Ja łopatologicznie tłumaczę ci argumenty dlaczego MHT nie zrobi dojazdów, a ty cały czas obstajesz przy swoim myśleniu życzeniowym. Tkwij sobie w tym.

kermit
Pracownik
@Blabla

Tak. codziennie nas dojeżdżają. w niedziele i święta również.

Automatyk
Kandydat

Niedawno uczestniczyłem w rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko "Inżynier Utrzymania Ruchu" i podzielę się z Wami następującymi spostrzeżeniami i przemyśleniami: 1. Rozmowa była prowadzona w znacznej części przez Inżyniera Utrzymania Ruchu, potrzebował on widać osobę dopasowaną, nie do potrzeb firmy, ale do swoich potrzeb. Nie potrafił słuchać ze zrozumieniem, o czym mówię, bo zadawał pytania, na które już uprzednio mógł wyłowić informacje z odpowiedzi na wcześniejsze pytania. 2. Ogłoszenie o pracę, jak się okazało podczas rozmowy, zawierało opis wymagań, które były nieaktualne, a lekko mówiąc mijały się w rzeczywistości od oczekiwań potencjalnego bezpośredniego przełożonego. Po prostu ściema, pod pozorem pozyskania Inżyniera UR, szukali wg. mnie Technika UR. Nie padły prawie żadne pytania z TPM. 3. Pochwalę Panią z HR, która zainicjowała spotkanie i bez zbędnej zwłoki po kilku dniach zadzwoniła z informacją zwrotną o nie przejściu do dalszego etapu rekrutacji. Rzadko tak się dzieje, zazwyczaj pracownik HR nie informuje już kandydata o odrzuceniu.

1
kandydat x
Kandydat
@Automatyk

Niedawno byłem na rozmowie i podzielam twoje zdanie. Pewnie mierny ale wierny. Maja duże wymagania i oferują niewiele. Ale chyba nic nie straciłem, bo jak się dowiedziałem kierownicy są tam specyficzni, więc pewnie atmosfera też. Do tego skąpią na narzędzia i wyposażenie. Technicy ur ciągle muszą wyręczać operatorów i procesowcow, a nawet układają kostkę brukową, naprawiają sufity, silikonują prysznice i wieszają obrazki. Muszą się rozliczać z każdej godziny. Niedługo ma być 4 brygady,

Kanagata
Pracownik

Najlepsza firma w jakiej pracowałem.

16
Witold
@Kanagata

Widzę że bardzo dobrze wspominasz pracę w Mitsui High-Tec Europe. Może powiesz jednak co konkretnie sprawiło że masz tak dobre zdanie o tej firmie? Jakie są tu zarobki i jaka panuje atmosfera w zespole? Chętnie dowiem się więcej. :)

6
Kanagata
Były pracownik
@Witold

Było kilka głównych czynników: - atrakcyjne wynagrodzenie (proporcjonalnie o wiele wyższe niż w innych zakładach na Skarbimierzu) - bardzo wysokie premie - interesująca i ambitna praca (nawet na produkcji, gdzie nie jest to stereotypowy przykład bezmózgiego klepania produktów) - realne możliwości rozwoju - tanie i pyszne obiady - współpraca z młodym, pomocnym i dynamicznym zespołem - fenomenalna rodzinna atmosfera (nie to co inne zakłady, gdzie każdy każdego obgaduje za plecami i kopie dołki) - bezpłatny parking - wypłata w PLN Przeszedłem w Mitsui wszystkie szczeble kariery: od pracownika produkcji, poprzez lidera, następnie kierownika aż po menadżera zakładu. Osiągnąłem wszystko, co się dało. Naprawdę wspaniale wspominam czas jaki spędziłem w Mitsui High Tech Europe-Skarbimierz Sp. z o.o. S.A.

17
nj
Inne
@Kanagata

Wypłata w PLN ,a co za (usunięte przez administratora) ludzie mają pracować!Do pracy nie idzie się dla atmosfery czy domowych obiadków,tylko dla pieniędzy!Bezplatny parking ,żadna łaska!Opinia po byku,gratuluję,ale ja tego nie łykami.

26
Kanagata
Były pracownik
@nj

Polecam gorąco pracę w tej firmie, zdecydowanie najlepszej na Skarbimierzu. Warto aplikować. Pozdrawiam.

11
Bubu
Pracownik
 Pytanie
@Kanagata

Co to wogole jest za wpis? Jakaż to osoba przeszła te wszystkie szczeble jak obsada ciągle ta sama bez żadnego wspinania się po szczeblach ????????

Paweł
@Bubu

Jak stała obsada to widocznie pisał ktoś, kto już dłużej pracuje. Nie ma w firmie przyjęć nowych osób, bo myślałem o wysłaniu CV. Myślałem, że firma się rozwija i szukają nowych osób. Jak to jest naprawdę???

qwerty
Pracownik
@Paweł

To że firma jest nowa nie znaczy, że się rozwija :P

Czarek
Pracownik
@Paweł

Jak są ogłoszeia to pewnie szukają ale nie licz na wysokie wypłaty.

Szukająca pracy
Kandydat
@Paweł

A nie ma przyjęć już

mala22
Pracownik
 Pytanie

dzień dobry mam pytanie czy są przyjęcia do pracy prosze okontakt wsprawie oferty pracy p Iwona 665245181

1
Kitui
Kandydat
 Pytanie

Jak zarobki? Czy można zarobić 4000 na rękę?

Sylwia
@Kitui

A o jakie stanowisko pytasz?

Alicja
Kandydat
 Pytanie
@Sylwia

Jaka stawka dla Operatora produkcji?

9
Shaved
Pracownik
@Alicja

3850 + 20%

Gabriela
@Shaved

Te 20% to jako premia? Za co można ją otrzymać? Możesz wymienić konkretne wytyczne, które należy spełnić?

Anonymus
Pracownik
@Gabriela

20% z 3850 to około 700

Krzysiek
Kandydat
 Pytanie

Jakie zarobki są pracownika produkcji?

Paweł
@Krzysiek

Też się zastanawiam. Bo widziałem sporo ofert pracy i w tym operatora produkcji, ale w ogłoszeniu nie ma nic o zarobkach tylko coś o premiach i benefitach? Będziesz aplikował. Jakbyś się czegoś dowiedział to dasz znać?

Kandydat
Kandydat
@Paweł

Podpinam się pod pytanie.

Pracownik
Kandydat
 Pytanie

Witam, czy wiadomo jak obecnie wyglada praca w zakładzie ? Jak jest z przerwami ? Czy można bez problemu odejść od stanowiska np do toalety do automatu z napojami nie stresując z zegarkiem w ręku ? Jak wyglada strefa relaksu? Może ktoś byłby na tyle łaskawy i napisał pare zdań jak wyglada praca ? Czytam to forum i żadnych konkretów.

Sylwia
@Pracownik

Czyżby jakieś nowe oferty pracy były że tak dopytujesz?

Diabeł
Były pracownik
@Pracownik

Do łazienki można pójść zawsze. Pracownikowi przysługuje jedna przerwa 20 min, oraz kolejne dwie po 5 min. Jak trzeba pracować, to pracujemy, ale znajdzie się też czas na kawusie i papieroska. Strefa relaksu to stoły, siedzenia i leżaki umieszczone blisko produkcji. Dostępny jest ekspres do kawy, mała lodówka.

anonim
Inne
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Jarosław

Funkcjonuje jak najbardziej i szuka chętnych do pracy. Piszesz się na to, czy już tam robiłeś? Interesuje mnie praca na magazynie, ale mało szczegółów w ogłoszeniu. Z ważniejszych tyle tylko, że praca dwu, a w przyszłości trzy zmianowa. Na forum padają słowa, że wymagania pracodawcy względem pracowników nie znajdują odzwierciedlenia w wysokości zarobków? Potwierdzasz? Jak wiesz, jakie tam są warunki pracy, to daj znać.

władysław
Inne
@Jarosław

znajomy był na rozmowie rekrutującej i niestety bardzo niemiło go potraktowali, dodatkowo o malo nieprzejechał go wózkowy na parkingu,a japończyk na portierni wykłócał sie że nie otworzy bramki bo brak jakiegos zaswiadczenia. Bardzo dziwne miejsce....

Łucja
@władysław

Co znaczy niemiło? Co takiego się wydarzyło lub co powiedzieli? Podasz więcej konkretów, bo obecnie trudno cokolwiek wnioskować, a jak ktoś się wybiera na rozmowę to cenna wiedza. Jak na portierni firma go nie zgłosiła no to nie wina osoby z recepcji.

1
XYZ
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś może wyrazić opinię na temat pracy na logistyce? Czy potrzebują magazynierów?

Kurde fafel
Pracownik
@XYZ

Nie polecam jeśli chodzi o wodza. Polecam jeśli chodzi o załogę.

Kobieta
Kandydat

Witam ile może dostać na rękę w tej firmie pracownik produkcji,obecnie pracuje, ale zastanawiam się czy wartuje aplikować,która agencja rekrutuje do tej firmy

Mężczyzna
@Kobieta

Rekrutuje agencja Figo-Fago, na rękę można dostać bardzo dużo. Warto aplikować, Mitsói Wysokie-Technologie to najlepszy zakład na Skarbimierzu.

3
Administrator

Ktoś aplikuje do firmy Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o. w mieście Skarbimierz? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Yhm
Inne
@Administrator

Wrażenia były fantastyczne. Nigdy nic tak pięknego w swoim życiu nie doświadczyłem. Ślub czy urodziny dziecka się przy tym chowają. Polecam każdemu aplikować do tej firmy i przeżyć niezapomniane chwile.

4
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o. - Skarbimierz Osiedle

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii