Donaldson Polska Sp. z o.o.

Opinie o Donaldson Polska Sp. z o.o.

Zenon Nowy wpis

Płacą najniższą krajowa ,w tych czasach to kpina.jak chce się mieć dobrego pracownika to trzeba go odpowiednio wynagrodzić . Na strefie Skarbimierz Donaldson płaci najmniej .

Oki Nowy wpis
@Zenon

Siema, wiesz ze właśnie potrzebują operatora. Chyba wyśle cv, chocisz ta minimalna mnie nie przekonuje w ogole. Piszą o premii kwartalnej, ona ratuje sytuacje?

Zenon Nowy wpis
@Oki

premia kwartalna to około 800zl jeżeli nie posiadasz absencji w tym okresie. Absencja chorobowa, Uż, siła wyższa

Pablo

Praca na linii Ok. Głównie stojąca ale nie trzeba dużo dźwigać. Ludzie mili, fajna atmosfera, czasem trafi się jakiś (usunięte przez administratora) no ale to chyba wszędzie...

Alan
@Pablo

Jak atmosfera dobra to już połowa sukcesu. Pracujesz na zmiany? Też w weekendy? Jest płatna przerwa żeby złapać oddech i coś zjeść?

Pablo
@Alan

Praca na 2 zmiany, niektóre linie na 1. Weekendy wolne, czasem nadgodziny w sobotę.

@Pablo

Właśnie szukają do was technika produkcji więc chyba będę aplikował:) Napiszesz mi jeszcze jak wygląda rekrutacja, może warto nastawić się na jakieś konkretne pytania. Czytam, że ponoć macie premie kwartalne, a od czego są uzależnione i czy to jakaś fajna suma?

Hej. Aktualnie szukają inżyniera jakości. Zastanawiam się jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Z ilu etapów się składa? Czego mogę się spodziewać? Dostanę jakieś wskazówki z czego warto się przygotować? :) Firma oddzwania z feedback iem? Aplikował ktoś z was na podobne stanowiska? Jeżeli tak to napiszcie jakie były wasze wrażenia po rozmowie

Ola

Witam, jak wyglądają zarobki w donaldsonie? I jak podchodzi biuro do człowieka na rozmowie kwalifikacyjnej? Pozdrawiam

@Ola

Zarobki są wysokie, wręcz gigantyczne. Donald&Son to najlepszy zakład w okolicy, zapraszamy do aplikowania. Ilość miejsc ograniczona, przyjęci zostaną jedynie najlepsi.

@Kasia

Wynagrodze to najniższa krajowa chyba że awansujesz.podwyżka raz w roku uzależniona od oceny pracowniczej.Jeśli to najlepszy zakład w okolicy to dlaczego ludzie odchodzą?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Commodity Manager w firmie Donaldson Polska Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Oliwia

Nie polecam.płace najniższą krajowa, atmosfera ok ale pracujemy dla pieniędzy a w donaldsonie płacą marnie .

O jakim dziale piszesz? Bo chcę tu zaaplikować, więc dobrze wiedzieć, czego się wystrzegać... Jeśli chodzi o wynagrodzenie to faktycznie zarabia się najniższą krajową czy można liczyć na jakąś premię poza gołą pensją?

@Oliwia

A czy poza tym wynagrodzeniem można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe, które zrekompensowałyby tę pensję? Czy jak to się prezentuje pod tym kątem? Są jakieś kwestie, dla których warto się zatrudnić? Czytam, że atmosfera ok, co jeszcze?

dudu

Benefitem jest możliwość poznania nowoczesnego procesu produkcyjnego oraz przebywanie w obecności wspaniałych ludzi. Zapraszamy do aplikowania do Donaldson Polska Company Ltd.

Pracownik utrzymania ruchu ile godzin dziennie pracuje? Nic nie napisali w ogłoszeniu o godzinach pracy, a nawet jeśli to to ogłoszenie już jest nieaktualne, bo widzę że cztery miesiące temu wygasło. Są w ogóle jakieś aktualne rekrutacje?

Ogłoszenie na Pracownik utrzymania ruchu do Donaldson Polska Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Jaka atmosfera jest między działami w Donaldson Polska Sp. z o.o.?

Anonym

W gruncie rzeczy bardzo dobra, oprócz tego, że... h&r to inna bajka, produkcja jest najważniejsza, utrzymanie ruchu ma immunitet, jakość umyje ręce, i kozłem ofiarnym jest logistyka Xd

Lidia
@Anonym

To co się dzieje w tej logistyce że aż kozioł ofiarny? A Ty w którym dziale pracujesz? :)

Cynamon

Ludzie tam sa jak roboty.Nie ma luzu,chyba ze chodzi o ukrainskich cwaniakow i cwaniary ktorzy pracuja wiecej niz 2 lata.Ludziska bez kultury, przechodza kolo ciebie i nawet nie otworza geby zeby powiedziec "czesc".Czuc na sobie te wredne spojzenia jakgdybys mial im zabrac te miliony ktore zarabiaja.Podejscie ludzi wogole nie zacheca zeby tam pracowac.Ogolnie to nie polecam chyba ze jestes introwertykiem i potrzebujesz milczec.

Raisa
@Cynamon

Faktem jest ze wiekszośc "kuerownictwa" slów takich jak "dzień dobry" nie ma w swoimi słowniku. Draństwem jest lazenie wybrancow na fajki podczas gdy innych sie za palenie gania. Palarnia powinna byc dla wszystkich lub dla nikogo. Chyba wszyscy tam pracuja na ponoc takich samych zasadach? Ciekawe czy to juz kwestia etyki czy jeszcze nie zglaszac? Wiecie ze w Donaldsonie mozna sie nasluchac ze sie zeszlo na sniadanie pol minuty wczesniej?Mozna sie nasluchac za stanie bez miotły podczas gdy maszyna ma awarię. Generalnie taki maly (usunięte przez administratora) tam niektórzy tworzą. Jak macie szanse na prace w innym.zakladzie to szukajcie tam szczescia. W Donaldsonie przelozeni nie znaja pojecia "dobra atmosfera"

Artur

Czyli nie ma ocenienia ludzi pod kątem działu w jakim pracują? Jak w ceni jest wykazywanie się to jest też jakaś motywacja ze strony pracodawcy? Można się szkolić za darmo i uczyć nowych rzeczy?

Vyqnvkvr

Świetna praca, w życiu nie myślałem,że będę się tak dobrze czuł na produkcji. Wyśmienity leader, idealny zespół, czego chcieć więcej? Pracuje na linii AIR4. Nie żałuję,że poszedłem do Donaldsona, to jedna z lepszych decyzji w moim życiu.

Trywiok
@Vyqnvkvr

Podzielam Twoją opinię. Donaldson to najlepsze miejsce do pracy w tej części Europy. Kierownictwo jest tu dla ciebie jak rodzina. Są tacy dobrzy, że tylko cały czas obniżają normy, aż mi wstyd pobierać wynagrodzenie za pracę tutaj, taka ona jest lekka i przyjemna.

Zbigniew
@Trywiok

Aż tak ze obniżają normy? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. A ile można zrobić premii przy niższych targetach? Nadal jest taka sama czy też mniejsza?

Alojzy
@Zbigniew

Tak, bardzo mocno schodzimy z norm i produkujemy dużo mniej. Premia jest nadal taka sama, bez znaczenia na targety. Nie zwalniają też pracowników, po prostu mamy więcej czasu na wykonywanie czynności. Wychodząc z pracy w ogóle nie jesteśmy zmęczeni. W innych fabrykach ludzi wyciskają jak cytrynę, ale nie w Donaldson Polska Sp. zo.o. Skarbimierz. Dlatego jest tu tak dobrze.

Iza
@Alojzy

Dobra, prawie uwierzyłam, dopóki nie przeczytałam wzmianki o niepobieraniu wynagrodzenia ;p Podziwiam sarkazm, ale mógłbyś napisać o co chodzi, bo zakładam, że nie polecasz pracy w firmie?

Pracuje
@Vyqnvkvr

A kto jest Twoim liderem lub technikiem? Bo to,że masz dobrze,zasługa ludzi pewnie

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny na stanowisko Pracownik utrzymania ruchu w firmie Donaldson Polska Sp. z o.o.? Jak oceniacie jego przebieg?

Ciekawy

Witam Chciałbym dowiedzieć się czy może szukają pracowników? Bo chciałbym złożyć cv na technika,mam doświadczenie.Pozdrawiam

Zaborczy
@Ciekawy

Szukają technika promocyjnego, wymagane udokumentowane doświadczenie minimum 7 lat, odporność na stres, zorientowanie na wyniki, dyspozycyjność do pracy w godzinach nadliczbowych oraz niestandardowych dniach i porach.

Rudy
@Zaborczy

Ojejku, dużo tego. A z tą dyspozycyjnością i pracą po godzinach to tak codziennie? Płacą więcej jak się dłużej siedzi w robocie?

Zenek
@Ciekawy

Obecnie szukają techników .

Donaldson to firma niezastąpiona. Menadżer zarządzający to człowiek z zasadami i znalazł się na dobrym miejscu. A co za tym idzie? Jak góra jest w porządku to czemu inni mają być gorsi. Pracuje się tam dobrze, gdyż szanują pracownika. Jak w każdej sprawie są plusy i minusy. Nie dogodzi się każdemu. Wystarczy, że się rozmawia. Firma godna polecenia.

Poleć

Ogólnie firma godna polecenia. Pracowałem na kilku działach, z wieloma współpracowałem i ogólnie mogę polecić. Wiadomo, są działy gdzie jest lepiej, gdzie jest gorzej - ale w każdym z nich można sobie śmiało poradzić. Kadra menadżerska zróżnicowana, są mili i sympatyczni, ale są też Ci drudzy - nie ma reguły że wszyscy są źli. Firma daje możliwości awansu, co chwila są rekrutacje wewnętrzne gdzie można naprawdę wspiąć się w górę. Niejednokrotnie ktoś z produkcji awansował na młodszego inżyniera, czy technika inżynierii, czy do QC, a nawet do UR - kwestia umiejętności i doświadczenia oraz ambicji. Atmosfera jak w każdej dużej firmie, jak jest ciśnienie to wiadomo że chcą wszystko szybko zrobić - ale nie ma zbytniej nagonki, chyba że to już kwestie indywidualne lidera danej zmiany. Wynagrodzenia ok, jeżeli nie masz ambicji i umiejętności to nie zarobisz 6-7k, ale jeżeli będziesz się wykazywać i rozwijać myślę że na pewno zostanie to zauważone. Z plusów to: darmowy transport, opieka medyczna, świętowanie rekordów linii w postaci pączków czy też innych smakołyków, latem chłodne napoje i lody. Widać, że firma się rozwija, stawia nowe linie i nie zamyka się tylko na montaż. Polecam.

Kamila

Czy to prawda, że firma dzieli pracowników i traktuje nierówno produkcję od biura w podstawowych kwestiach? Szary papier i ręczniki dla jednych, a drudzy mają biały i delikatny? Biurowe pupy potrzebują większej troski? Czy nadal pracownicy biurowi mają tańsze pakiety medyczne pomimo tych samych posiadanych w nich świadczeń?

@Kamila

ale masz problemy życiowe... w sesie chodzisz i sprawdzasz jaki jest gdzie papier ??? słyszałem też o innym niesprawiedliwym podziale, pracownicy z produkcji mają transport za darmo a biurowi nie... ciekawe co z tym zrobisz

@Kamila

a i jeszcze jedna niesprawiedliwość pracownicy biurowi mają palarnie blisko swich linii, a z biura trzeba iść kilkaset metrów...

@Kamila

i jeszcze jedna niesprawiedliwośc pracownica z biura zarabiają wiecej niz na produckjji. moze nie wszyscy ale w wiekszosci. a to bardzo niesprawiedliwe bo w ogole wszyscy powinni zarabiać tele samo , a najlepiej jakby wszyscy byli biali, katolikami i wtedy będzie wspanoale i jeszcze krówki sa w recepcji na wejsciu obok biura a na produkcji nie ma .. to juz skandal !

@prac

Pracownicy biurowi mogą korzystać z transportu tyle, że on jedzie na 6, a oni mają okienko godzinowe pojawienia się w pracy. Uważasz, że w tym wypadku powinno się każdego pytać na którą chce dojechać i wysyłać po niego ubera? Umiejscowienie palarni czy toalet jest zgodne z planem budowy, więc rzecz na którą nie ma się wpływu, więc ten argument też z (usunięte przez administratora) Przemilczałeś kwestię różnicy w płatności za Luxmed pomimo posiadanych tych samych pakietów. Niewygodne?

@prac

Jeszcze jedno: z tym, że wszyscy powinni zarabiać tyle samo i najlepiej, żeby byli biali to trochę popłynąłeś i jest to dowód na to, iż nie masz zielonego pojęcia o pracy z ludźmi i zasadach równego traktowania pracowników, albo jesteś po prostu osobą o bardzo wąskich horyzontach myślowych, która nie miała nigdy do czynienia z kulturą organizacyjną firmy i nie wiesz jak, te pozorne pierdoły, mają wpływ na wydajność pracy, więc zwyczajnie zejdź z tej drabinki na którą próbujesz się wejść komentując mój post, bo to dla Ciebie za wysoko.

inny
@Kamila

to nieprawda - piszesz nieprawde, pracownicy z biura maja okienko ale nie na 6 , niestety nie maja jak skorzystac z transportu.

Paulina

Ale o co chodzi?

Ktos

Pracowałem tam kilka lat temu i widzę że kompletnie nic się nie zmieniło . Kasa mała ale interesuje mnie stanowisko technik ponoć 4700 brutto czy to prawda , jaka jest finalna wypłata dla technika ?

Mały
@Ktos

Tak to prawda

Weronika
@Ktos

A ty tez pracowałeś jako technik i miałeś inną pensję niż te 4700 zł brutto? Kilka lat temu sam odszedłeś?

Maria

A jak dużo odkładacie na ten fundusz pracowniczy, ile musiałyby wynosić premie żeby to się zwróciło? Może te pieniądze idą na jakieś ulepszenia warunków miejsca pracy?

Nick2
@Maria

Usuwają komentarze. Bez sensu.

Wojt

Szkoda waszego zdrowia i czasu, praca na ogół ciężka.

Cooo
@Wojt

Ciężka??? To Ty chyba ciężko nie pracowałeś, as.

Mikołaj
@Cooo

A co konkretnie należy tu do zadań pracownika? Opowiesz jak wygląda typowy dzień w pracy?

Daim
@Mikołaj

Normalna robota nic ciężkiego

Jak wygląda sprawa grafiku w Donaldson Polska Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

ZENON

na produkcji 3 zmiany kolejno 3,2,1 rotacyjnie. jestes w jednym zespole i pracujesz na zmiany.

Nick2

Nie Ty pierwszy i nie ostatni zostałeś z taką nadzieją... tam tak po prostu jest

Zostaw merytoryczną opinię o Donaldson Polska Sp. z o.o. - Skarbimierz

• Jak się pracuje w Donaldson Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Donaldson Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Donaldson Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 6 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Donaldson Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Donaldson Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Donaldson Polska Sp. z o.o.