Donaldson Polska Sp. z o.o.

Opinie o Donaldson Polska Sp. z o.o.

Ola

Witam wszystkim zastanawiającym nad pracą w Donaldsonie mogę przedstawić warunki pracy i płacy Na okresie próbnym 2400 potem 2650 brutto oczywiście premia kwartalna 900 brutto jeżeli oczywiście przez 3 miesiące nie przydażyło Ci się chorobowe ani uż Dodatkowo w okresie letnim kiedy temperatura na hali przekracza 30 stopni bonus do wyboru praca po 10 godzin na 1 i 2 zmianie albo 1 zmiana 8 godzin a druga 12 od 14 do 2 w nocy Zaznaczam że pytanie nie dotyczyło tego czy się zgadzamy tylko który wariant wybieramy Jeżeli chodzi o przyjęcia brak chyba ze pracowników z Ukrainy przyjmują bo cv składane przez naszych znajomych pozostają bez odzewu

Raf 38
@Ola

Dodam tez cos od siebie. Ola zapomniala napisac pewnych informacji. Prawie polowa pracownikow na hali to technicy - a tu juz stawka jest zupelnie inna - okolo 3800 w gore. Nadgodziny czasem sa, czasem nie ma - w maju i czerwcu bylo prawie zero na liq. A to ze sa po 2 zmianie to chyba lepiej bo i 100 sa i wlasnie chlodniej. W trakcie zmiany przerwa, 25 minut - w klimatyzowanej stolowce. Ola - polecam Kaipera lub Mondelez, tam na pewno lepiej sobie poradzisz w 4 brygadach i na krotkiej przerwie odpoczniesz.

Lutek
@Ola

Dodam też ze nadgodziny są wyłącznie w czasie okresu urlopowego. A i nikt nie wspomniał o dodadkowej 15 minutowego przerwie ze względu na upały.

Ciasny Wiesiek
@Lutek

Nie dodano oczywiście że te przerwy nie są wpisane w rozporządzenie tylko jest to widzimisię zarządzających. Jeżeli lider nie upomni sie o przerwe to jej nie bedzie.Chyba ze 2 osoby zasłabną. I nie zawsze 15 min bo ostatnio bylo 5. Pisz pan prawdę

@Lutek

Planowanie nadgodzin jest niezgodne z kodeksem pracy. Moze kontrola PIP powinna sprawdzic co sie dzieje.

Lutek
@Ciasny Wiesiek

Nie widzimisię a dobra wola. W kodeksie pracy nie ma mowy o przerwach ze względu na upały.

operator
@Lutek

Palnowanie nadgodzin jest nioezgodne z kodeksem pracy.

Ciasny Wiesiek
@Ola

Pracę w godzinach nadliczbowych stanowi praca wykonywana ponad obowiązujące pracownika normy czasu pracy, a także praca wykonywana ponad przedłużony dobowy wymiar czasu pracy, wynikający z obowiązującego pracownika systemu i rozkładu czasu pracy. Jest ona dopuszczalna jedynie w okolicznościach określonych w art. 151 § 1 k.p. Należą do nich: konieczność prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony życia lub zdrowia ludzkiego, ochrony mienia lub środowiska albo usunięcia awarii; Szczególne potrzeby pracodawcy Sformułowanie „szczególne potrzeby pracodawcy” wskazuje, iż uprawnienie pracodawcy do nakazania pracownikom pracy w godzinach nadliczbowych powstaje w sytuacjach wyjątkowych, niemających charakteru normalnego, typowego. „Szczególne potrzeby pracodawcy” stanowią zatem potrzeby specjalne, niecodzienne, odróżniające się od zwykłych potrzeb związanych z prowadzoną działalnością (zob. uzasadnienie wyroku Sądu Najwyższego z dnia 26 maja 2000 r., sygn. akt I PKN 667/99). Nie są to okoliczności związane z normalnym funkcjonowaniem zakładu pracy, np. wzrost zapotrzebowania na pracę wynikający ze zwiększenia liczby zamówień lub zwiększenia zakresu działalności przedsiębiorstwa.

anty
@Ciasny Wiesiek

Nikt nigdy nie zasłabł - sugeruję ostrożność w pisaniu nieprawdy, naprawdę można Cię łatwo zidentyfikować, to już pomówienie. No i faktycznie to dobra wola pracodawcy - adekwatna do warunków pogodowych. Czasami jest 15, czasami 5. A czasami i lody są extra.

waldek
@Raf 38

Niestety wszyscy po róno 2650 brutto i nie ma czy super pracujesz czy jestes wolny jak żółw. Nie ma czegoś pomiędzy dla lepszych pracowników tak jak w innych zakłądach np. operator jakości 3000/3200 brutto. A zeby zostać operatorem technicznym to trzeba dobrze lizać wiadomo co bo nie patrzą na to co umiesz tylko jak się podlizujesz do lidera i techników.

Bryk
@anty

Zasłabł 2osoby jedną na etapie a druga na lq1 nawet karetka byla.

Bryk
@anty

Zasłabł 2osoby jedną na etapie a druga na lq1 nawet karetka byla.

Wiesław

Witam, chciałbym złożyć CV,na jakiego e-maila mam to zrobić?Jakie są stawki na początku? I czy to prawda, że pracuje dużo Ukraińców?

Chciałem się spytać o pracę w utrzymaniu ruchu? Jakie zarobki? Czy przyjmują tam ?

Być moze nowy pracownik

Jakie zarobki przy pracy na 3 zmiany? Czy w soboty mozna coś dorobić?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Commodity Manager w firmie Donaldson Polska Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Quake315

Jak wygląda sprawa z zarobkami w firmie pozdrawiam i proszę o odpowiedź?

WSZYSCY wycieraja sobie (usunięte przez administratora) ksywa Teresa !

Teresa

@Jujujuu, jesteś zainteresowany ofertą rekrutacyjną firmy? Masz rację szukają technika jakości, a także specjalisty do spraw płac, operatora produkcji i kupca strategicznego. Oferty są w różnych lokalizacjach. @Kubu822, jesteś zadowolony z pracy i polecasz pracodawcę. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać więcej na temat warunków zatrudnienia? Zachęcam Cię do dodania opinii.

Jujujuu

A ponoć do jakości szukają. Jak to tam wygląda?

SzczeryDżery
@Jujujuu

generalnie to ok ,nic tam nie robia tylko grzeja tylki i sie chlodza klimatyzacja a my na produkcji sie gotujemy .. nic nie robia jak te inzynierki z biura. niech przyjda na produkcje to zobacza co to prawdziwa praca !!!!

Śmiało
@SzczeryDżery

Hej, Kolego, taki mądry jesteś to zapraszamy do biura, będziesz miał okazję się wykazać ;)

Johny888

Praca jak praca, porównywalnie do wszystkich innych fabryk

Kubu822

Jak najbardziej polecam, fajni ludzie, atmosfera oraz kadra kierownicza.

Były

Zapytajcie się lidera zmiany żółtej z liq 1 co on bierze że siedzi w tym kolchozie po 10 albo nawet więcej godzin. Fetka Fetka Fetka.

Wacek
@Były

Sam go zapytaj jak taki kozak jesteś. Udowodnij a później oskarzaj

Ulubieniec
@Były

Ty Baranie!!!

Ile na poczatku trwa szkolenie do pracy na taśmę ? Jak wyglada opiszcie

Kaczor
@anonymous

Stajesz na stanowisku z opiekunem i zależy jak szybko zajazysz tyle jesteś z nim. Sam decydujesz kiedy jesteś gotowy zostać sam na stanowisku. Praca prosta i łatwa nic skomplikowanwgo

Wielbicielka

Pozdrawiam mechaników utrzymania ruchu ze zmiany żółtej bardzo fajne chłopaki i zawsze rozwiążą problem naprawia maszynę i przy okazji pozartuja i rozluźnia atmosferę w szczególności pozdrawiam Pana młodego G i starszego G super chłopaki Zmiana niebieska ma czego żałować że nie mają takich speców bo tam tylko spierdzolic potrafią i na naszą zmianę się to odbija

Technik
@Wielbicielka

To prawda! Panowie G. zawsze chętni do pomocy, przede wszystkim z dużą wiedzą o maszynach!

OMG
@Wielbicielka

Hahahaha...żart jakiś.

Nie polecam że słaba kasa to raz a dwa to że zmuszają do nadgodzin Niby są nie przymusowe ale jak się nie zapiszesz to zaraz jesteś na celowniku A jeszcze Cię postraszą że zbliża się ocena roczna Czy ktoś tam wreszcie pojmie że ludzie są poprostu i po ludzku zmęczeni po 8 godzinach pracy bo 4000 czy 5000 filtrow samo sie nie robi A na każdym kroku jesteśmy poganiani zeby szybciej Pewnie ze wolny wybór wiec ja się żegnam z firma Pozdrawiam bo większość tu pracujacych to dobrzy i rzetelni pracownicy tylko docenić nie ma kto.

Pracownica

W Donaldsonie jest beznadziejnie. Slaba kasa i zle warunki. Jedynym plusem są przystojny faceci z utrzymania ruchu. Mili i życzliwi. Zawsze pomogą. Fajni jesteście Panowie, tak trzymać ????

Polecam!

Ktosik
@Nowy

Polecasz pod jakim względem ? Rozwiń temat? :)

Mateo86

Jak najbardziej polecam.

Broszurak

Raf38 mam pytanko.! W biurze też klima pracuje 25 minut czy dłużej.

Były

Leon zawodowiec w donaldsonie jest taka sytuacja że oni cały czas potrzebują dyspozycji pracownika

Big Boss

Jak nie dajesz rady to może warto pomyśleć o zmianie pracy. Nie wiesz człowieku co to są ciężkie stanowiska. Lepiej weź się do roboty a nie komentuj bez sensu.

Oki...

Są tam ciężkie stanowiska? Ogarnij się!!!

Robol
@Oki...

Widocznie są jak pisze, lizidooopo

Big Boss
@Robol

Robol weź się do roboty a nie na fajkę wiecznie sp......sz.

Zostaw merytoryczną opinię o Donaldson Polska Sp. z o.o. - Skarbimierz

• Jak się pracuje w Donaldson Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Donaldson Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Donaldson Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 6 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Donaldson Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Donaldson Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Donaldson Polska Sp. z o.o.