Donaldson Polska Sp. z o.o.

Opinie o Donaldson Polska Sp. z o.o.

Mózg

Spędziłem tak najgorsze trzy miesiące mojego życia, z całego serca odradzam chyba, że sytuacja zmusi i musicie znaleźć coś na chwilę. Dzięki takiemu doświadczeniu będziecie szanować to co macie. Donaldson to (usunięte przez administratora) za małe pieniądze.

Płuco
@Mózg

Mózg: trzymaj się , jak to były najgorsze miesiące w Twoim życiu to strach pomyśleć co będzie jak trafisz na realne problemy.

Pracuś

@Stefan - naprawdę do ostatniej sekundy?? Skandal!! ;) Wiesz, że w niektórych firmach trzeba pracować nawet kilka sekund dłużej?? Tu przynajmniej za nadgodziny zawsze płacą, a nie jakieś odbiory w poniedziałki czy środy...

@Pracuś

Powiedz mi w których to firmach pracuje się "parę sekund dłużej "? Też pracowałem tu i ówdzie i z taką dziadownią jak tutaj się nie spotkałem,tak jak pisał Stefan praca do ostatniej sekundy a na koniec i tak powiedzą że mało :),w tej porąbanej firmie przydała by się rewolucja personalna od pseudoliderów zacząwszy ,no i nie pomijając kilku śliskich techników którzy dzień w dzień nie mogą się doczekać aż wejdą tak głęboko że słoneczko ich nie zobaczy ;-)

NoJaKtoToTo
@Pracuś

Nie wiem jak Ty ale Ja na umowie mam napisane 8h więc logicznym jest że pracuje np od 6 do 14 - a nie za 10 min 6 do 14:05, za te godziny urwą mać nikt nie płaci!!! Biorąc tylko 5 min przed i 5 min po, to wychodzi 10 min nadliczbowych dziennie x 5 dni tygodniowego czasu pracy otrzymujesz 50 min które jak pomnożysz przez 21 dni w miesiącu da ci wynik 510 min, czyli 8,5 h. Jeśli lubisz być dymany przez pracodawcę to przychodź szybciej i zostawaj na te kilka minut, tylko w imię czego idei? Sorry Ja pracuje dla pieniędzy nie dla idei, każda moja minuta jest cenna jak pracodawcą chcę zapłacić lub jakoś to zrekompensować to ok jak nie to niech wypi****ala w podskokach. Dodam że nie jestem pracownikiem Donaldson, pracuję gdzie indziej za godne $$ z wyrozumiałym pracodawcą, mój dział UR jest zobowiązany do przekazania zmiany 10 min przed rozpoczęciem pracy i około 5-10 min po skończeniu pracy, za to mamy wydłużoną przerwę do 45 min, jest uczciwie, każdy jest zadowolony. Pozdrawiam.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Donaldson Polska Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Stefan

Zapomniałem dodać. Peirwszy raz sięspotkałem, żę w zakłądzie pracuje się do ostatniej sekundy :) W dodatku każą się zbierać na zebrania po godzinach pracy na kilka minut :) No po prostu śmiech na sali, nei wiem czy to nei podpada pod jakiś kodeks pracy.

Marian

Praca beznadziejna i zarobki też.Sporo osób po prostu nie przychodzi następnego dnia do pracy bo widać, ze to patologia.

prac
@Stefan

zapewne w ogóle byłeś zaskoczony że trzeba pracować :) och Stefan - kariery to Ty chyba nigdzie nie zrobisz - ale powodzenia !

ZT

W większości sami odchodzą ,lecz bywają i to nie rzadko przypadki,że dostają przysłowiowego "buta" tylko dlatego,że nie podpasił ktoś teamleadr'owi ;),ale co się tyczy ukrainy to wszystko jest git :) ale wiecie,kamrat zz a wschodniej granicy zawsze w cenie... ;-)

Zenek
@ZT

Co to za stwierdzenie ze nie podpasowalu team liderowi. W pracy trzeba pracować a hak przychodza lenie śmierdzące to dostsja przyslowiowego buta. Nikt za n8ch pracować c nie będzie.

ZT
@Zenek

Wdać że jesteś blisko koryta że mówisz o "leniach śmierdzących" sam jesteś pewnie z tych co robią 200% normy jak Adam słodowy ;) więcej takich "pracusiów i wszystko będzie OK w tej najlepszej i najlepiej płacącej ;-) firmie na całej strefie Skarbimierz

Mózg
@prac

Może nie szukałeś nigdy alternatywy i jesteś do tego przyzwyczajony, ale uwierz tutaj ciężko coś nazwać "karierą"...

Miglanc26

A mają już wtryskarki?

Zenek
@Miglanc26

Tak mają. Szukają technika.

MisterFish
@Miglanc26

Mają, a dlaczego pan pyta ?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Commodity Manager w firmie Donaldson Polska Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Abc

Cześć, firma aktualnie prowadzi rekrutacje na stanowiska produkcyjne ?

ZENON
@Abc

tak prowadzi.

Abc
@ZENON

Dużo osób potrzebują ?? Rekrutacja przebiega szybko ?? Zależy mi an czasie i nie wiem czy wysyłać aplikację . Dzięki za odpowiedź z góry

ZENON
@ZENON

co znaczy czy rekrutacja przebiega szybko?. ile osob potrzebuja? potrzebujesz pracy aplikujesz i czekasz.idziesz na rozmowe odpowiadaja na drugi dzien.

J-25

Mało płcą 3.000zł brutto /premia raz na trzy msc 900 zł brutto pod warunkiem żadnych uż,chorobowego.Pełno ukraińców którzy ,,pracują,, po 10-12 godz. i dłużej.Szkoda czasu i zdrowia za takie pieniądze.

Nicpoń
@J-25

3000 tys brutto( 2200 na rękę) to nie płacą tylko jałmużna,

nick 2
@Nicpoń

nie 3000, tylko 3300 nie jałmużna, tylko płaca - wyższa o kilkaset złotych od najniższej krajowej, za najprostszą pracę w zakładzie produkcyjnym na najniższym stanowisku - nie wymagającą zbyt wielkich umiejętności, ... jak potrafisz coś więcej to startuj na coś wyżej, ofert sporo - ale Ty chyba Nicpoń jesteś, więc raczej wolisz narzekać...

ktoś
@J-25

Wyjedz do Niemiec tam pełno Polaków i będziesz wśród swoich . Lepiej płacą i nie będziesz narzekał .

Operator
@nick 2

3300??? Śmieszne po 18 miesiącach mam 3060 co na wszystkich stanowiskach jestem... A nowi mają z 3000 jaka to sprawiedliwość?

@nick 2

3300 w Donaldson ie??? Od kiedy??? Ja pracuje 3,5 roku i mam 3200 brutto po styczniowych podwyżkach.. A nowy pracownik ma z 3200

Jarek

Witam, chciałbym zapytać czy firma aktualnie prowadzi rekrutację ?? Nie mogę znaleźć ofert w internecie ?? Ponoć dochodzi do dyskryminacji, Ukrainiec zamiast Polaka , czy to prawda ?

Andrzej B

Siema, mam kilka pytań, byłbym wdzięczny za odpowiedż. Jak dokładniej wygląda praca w tej firmie , spocę się z wysiłku ? Aktualnei jakei są zarobkio an start bo różne opinie w internecie się czyta i już sam nie wiem jak tam jest. Mógłby ktoś napisaćnfo ??

Andrzej B
@Andrzej B

A czy nie lepiej wysłać CV, przyjść na rozmowę kwalifikacyjną i się dowiedzieć u źródła? ????

Pracownik 2
@Andrzej B

Siema Andrzej, nie nie spocisz się będziesz leżał cały dzień, dostaniesz 5 tyś na rękę i w ogóle super. ale pytanie ..

Mmmmm

Pracuje w donaldsonie już któryś miesiąc, prawdą jest to, że jako operator nie da się zarobić jakiejś większej sumy nawet z nadgodzinami jednak możliwość szybkiego awansu jest, szczególnie teraz gdy będzie nowa linia. Atmosfera jest super, zależy to wszystko od podejścia do pracy, są osoby które działają na nerwach, ale to chyba jak wszędzie. Tak czy siak polecam ????

@Mmmmm

Ile jeszcze mc-y będziesz myślał że dostaniesz jakiś awans?lepiej zacznij myśleć nad zmianą pracy,bo tu niczego się nie dorobisz najwyżej garba

Zryty technik

Donaldson to firma w której pracujesz najwięcej godzin w miesiącu, zarabiając najmniej pieniędzy na całej strefie Skarbimierz Pozdro :)

nieważne

Dziwna firma,UR nie potrafi wykonać najprostszej modyfikacji w programie LAD sterownika PLC tylko dzwonia do czechów xDDDD, liderzy karzą ręcznie za Demmulder robić jak sie zawiesi. byle sie wynik na wyświetlaczu zgadzał... a za wynik dostaniesz pączki.. Pracowałem tam chwile i nikomu nie polecam zerowe perspektywy dla ludzi po technicznych studiach za to dla kretynów dobrych w zalizywaniu (usunięte przez administratora) to eldorado :D

Medzua
@nieważne

Widać byłeś taki(usunięte przez administratora) technicznie że nadawałeś się najwyżej na linkę xD

!!!

Witam. Mam pytanie,czy w Donaldsonie sa miejsca pracy dla osób z umiarkowaną niepełnosprawnością?

@!!!

Dzień dobry. Osoby zainteresowane pracą w Donaldson zachęcamy do kontaktu mailowego: job.poland@donaldson.com

Teqila

Lepiej nie iść do pracy do donaldsona, szkoda czasu

Raf 38

Dodam tez cos od siebie. Ola zapomniala napisac pewnych informacji. Prawie polowa pracownikow na hali to technicy - a tu juz stawka jest zupelnie inna - okolo 3800 w gore. Nadgodziny czasem sa, czasem nie ma - w maju i czerwcu bylo prawie zero na liq. A to ze sa po 2 zmianie to chyba lepiej bo i 100 sa i wlasnie chlodniej. W trakcie zmiany przerwa, 25 minut - w klimatyzowanej stolowce. Ola - polecam Kaipera lub Mondelez, tam na pewno lepiej sobie poradzisz w 4 brygadach i na krotkiej przerwie odpoczniesz.

LeonZawodowiec
@Raf 38

Całym sobą podpisuję się pod Raf 38!! Szanują pracownika i aż nie chce się słuchać ignorantów którzy chcieli by nic nie robić a zarobić. Tak się nie da! :/ jak w każdej firmie są okresy gdzie jest luźniej,ale jest też tak gdzie firma potrzebuje dyspozycyjności swojego pracownika. Sprawa jest prosta. Jeśli ktoś chce pracować to będzie pracował. A selekcja naturalna zrobi swoje! :D ludzie nie bądźcie jak te cielaki co idą za stadem..

Pracownik donaldsona
@Raf 38

Raf38 to największy leser i podpierdalacz(donosiciel) :-)

Zinx
@LeonZawodowiec

Akurat w Mondelez jest długo przerwa od 35 do nawet 50 min w zależności jak leciała produkcja , myślę że to wystarczający czas na odpoczynek .

Byly
@Raf 38

3800? To w adient z dodatkami zwykły operator ma więcej. Osobiscie jestem na magazynie i wyplata co miesiąca nie schodzi ponizej 4k na rękę

Taa
@Byly

Jak tak świetnie w tym adient to dlaczego ciagle ludzi nie mogą znaleźć??? Cos bajki opowiadasz kolego.

Byly
@Taa

Masz wielkI baner przy zakładzie.stawki są jawne. I kto powiedział że są problemy z ludźmi. Rotacja jak wszędzie. Ale ludzi nie brakuje

Lysy
@Raf 38

W Mendelez przerwa 35 minut (usunięte przez administratora)

Obserwator
@Raf 38

Na Gumach to przerwa wcale nie taka krótka..Nocne zmiany to często siedzą po kilka razy na przerwie, nawet godzinę, łącznie nawet wiecej , oczywiście nie z przyczyn technicznych. .

moonter
@Taa

To prawda ze na magazynie maja 4k wylaty, ja jako zwykły pracownik mam na rękę 3800.

Witam. Czy w Donaldsonie są szkodliwe warunki? Proszę napiszcie. Pozdrawiam

nick 2
@Kokoszka

Nie ! z reguły praca przy składaniu filtrów.

Kokoszka

Proszę napiszcie jak wygląda praca w Donaldsonie. Jakie warunki itp.

Kokoszka

Witam. Napiszcie proszę jak wygląda praca w Donaldson. Jakie warunki itp. Pozdrawiam

!!!

Witam,czy mógłby ktoś napisać jakie są zarobki operatora produkcji w Donaldsonie?

Czy w Donaldson Polska Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

nick

cóż za pytanie - jasne że są, ale to zależy od wielu czynników...

Zainteresowana

Witam Drogie Kierownictwo mam pytanie czy w przyszłości będzie możliwy dojazd z miejscowości Oława lub Godzikowice. Czy rekrutacja nadal jest wstrzymana. Proszę o informację. Pozdrawiam

@Zainteresowana

Dzień dobry, Transport jest zapewniany na trasach z Popielowa i Grodkowa. Obecnie nie jest planowane uruchomienie dodatkowej trasy jednak nie wykluczamy takiej możliwości w przyszłości. Rekrutacja nie jest wstrzymana - poszukujemy Operatorów i Techników Produkcji jak również Techników Utrzymania Ruchu. Aplikacje można przesyłać na adres: job.poland@donaldson.com

Rumpel
@Donaldson Polska Sp. z o.o.

Czemu nie ma dojazdu z Godzikowic i Olawy tam jest duzo dobrych pracownikow co nie maja czym dojechac..Mondelez ma transport z Olawy

Borsuk
@Donaldson Polska Sp. z o.o.

Kogo firma szuka sami nie wiecie zakładałem cv byłem na rozmowie doświadczenie na produkcji obsługa maszyn praca lini i po 3 tygodniach odpowiedź negatywna jaki powód nikt nie powiedział a ja 3 tygodnie zmarnowane obiecanki Cacanki

Zostaw merytoryczną opinię o Donaldson Polska Sp. z o.o. - Skarbimierz

• Jak się pracuje w Donaldson Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Donaldson Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Donaldson Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 6 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Donaldson Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Donaldson Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Donaldson Polska Sp. z o.o.