Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.

Gienia

Co rusz widzę ogłoszenie że poszukiwani są pracownicy produkcji.Jakie trzeba mieć umiejętności,talenty,osiągnięcia żeby tam się dostać?

hyh
@Gienia

Umiejętności, talenty i osiągnięcia żeby być zwykłym robolem produkcyjny na linii? xD

@hyh

No tak.Patrzac na to jak wybrzydzają to się pytam jakież to talenty trzeba mieć.... (usunięte przez administratora)

@Gienia

chyba jedynym warunkiem przyjecia jest zgoda na prace w 4-brygadowce, ogolnie system polecany raczej masochistom, ale ponoc o gustach sie nie dyskutuje

Gienia

To nie ma znaczenia.Czy czterobrygadowka czy normalne 3 zmiany i tak kręcą nosem i szukają nie wiadomo kogo

@Gienia

Po miesiącu z kandydata na byłego pracownika? To jak ten okres próbny mógł wyglądać? I skoro była mowa o tym wybrzydzaniu to czego ostatecznie oczekują?

UR

Witam chciał bym się dowiedzieć jak wygląda w tym zakładzie praca na Utrzymaniu ruchu, jakie podejście jest kierownictwa i czy wszyscy patrzą na siebie jak by ktoś zabrał im miliony które zarobili ????czy jest już wprowadzony system 4brygadowy?

Tyrael
@UR

Na pewno lepiej niż w innych zakładach na strefie. Idealnie nie jest, produkcja woła do byle głupopy ale chociaż kierownik normalny

@Tyrael

O i długo tutaj już się trzyma? A z ciekawości czemu określasz go za normalnego? W jakich sytuacjach się taki okazał? Bywało czasami pod górkę? Jak wtedy sobie radzić?

Lidia

interesuje mnie wrzucone ogloszenie nna operatora produkcji, ktos z pracownikow napisze na ile ktos nowo przyjety dostaje umowe na okres probny, na miesiac czy trzy ? czy na tym okresie tez jest wyplacana ta premia 20% od wynagrodzenia czy dopiero po tym okresie?

Anonymus
@Lidia

Pierwsza umowa na pół roku , po 3 miesiącach premia 20% , druga umowa na stałe

@Anonymus

tak z ciekawości to ile średnio osób tej pierwszej umowy nie przechodzi? jest to częste zjawisko? i kto częściej rezygnuje ze współpracy, pracownik ze względu na warunki czy sama firma?

Obiecująca ha-erka
@Emilia

Mamy niską rotację na produkcji. Nastawiamy się na stałą współpracę.

@Obiecująca ha-erka

o to ok, a jakie obecnie warunki wynikają z tej oferowanej współpracy? dodano coś ciekawego po nowym roku dla podniesienia np motywacji? i na dzień dzisiejszy to ile tych osób tu na produkcji jest?

A którom

Masz na mysli bo jest kilka takich

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku SPECJALISTA KONTROLI JAKOŚCI?
Blabla

Są dojazdy?

@Blabla

Witam dobre pytanie zróbcie Panstwo transport pracowniczy tak jak jest w Mondelezie a chetni do pracy sami się znajdą zwłaszcza ze zaklad jest na uboczu w szczerym polu a nie wszydcy mają samochód Pozdrawiam Kadry

Orzeł
@Borsuk

Proste rozwiązanie z naborem pracowników transport pracowniczy przede wszystkim i dobra płaca.

mht
@Orzeł

Po co firma ma organizować przewoźnika i podwyższać pensje, skoro i bez tego chętni do pracy się znajdują? To jest zysk tanim kosztem, i to działa, więc nic w tej materii się nie zmieni. Taka jest rzeczywistość.

mht
@Borsuk

Z punktu widzenia firmy inwestycja w przewoźnika jest bez sensu. Po pierwsze - mimo braku dojazdów nie ma kłopotu ze znalezieniem chętnych do pracy. Po drugie - Mitsui to nie jest jakiś nie wiadomo jaki gigant, jeśli chodzi o liczbę zatrudnionych osób i byłoby to nieopłacalne. Wspomniany Mondelez to inna para kaloszy, tam ludzi jest multum i przewoźnik rzeczywiście ma rację bytu (z Brzegu i okolic).

@mht

Pożyjemy zobaczymy terax jest walka o pracownika bo wszędzie są braki kadrowe a takie wypowiedźi to nie zachęcają ludzi do pracy

Orzeł
@mht

Na początku jak powstał Donaldson to też nie chcieli zrobić transportu dla pracowników pózniej jak się zaczęli ludzie zwalniać i zrobił się problem z brakiem chętnych do pracy to teraz autobusy śmigają pod Donaldson jeden za drugim i tutaj będzie podobnie, bo jak mówią chytry dwa razy traci.

Bielik
@Orzeł

Nawet jakby brać pod uwagę Donaldsona przed rozbudową (starą halę), to i tak zatrudniał znacznie więcej osób niż Mitsui obecnie. Powtarzam - dopóki MHT nie będzie miało problemu ze znalezieniem pracowników, dopóty nie zainwestuje w przewoźnika. A raczej małe są szanse, że te problemy nadejdą, bo to jest co najwyżej średni zakład wśród fabryk w Skarbimierzu, biorąc pod uwagę liczbę zatrudnionych. Owszem fajnie by było, gdyby każda fabryka miała swój dowóz i to z wielu miejsc, ale popatrzcie logicznie z punktu widzenia pracodawcy. A tutaj jednak bardziej przedstawiacie swoje własne myślenie życzeniowe. Realia są z goła inne.

Stator

Nie ma dojazdów.

Rotor
@Stator

I nie będzie.

Szop pracz
@Borsuk

ty chyba jestes oderwany od rzeczywistości, jaka niby walka o pracownika? wolne zarty. nie ten, to przyjdzie następny za (usunięte przez administratora) pieniadze, a ty jeszcze myslisz ze autokar pod domek ci beda podstawiac xDD

@Szop pracz

Nie cwaniakuj kolego

Zdzichu
@Borsuk

Tu nie ma cwaniakowania. Ja łopatologicznie tłumaczę ci argumenty dlaczego MHT nie zrobi dojazdów, a ty cały czas obstajesz przy swoim myśleniu życzeniowym. Tkwij sobie w tym.

kermit
@Blabla

Tak. codziennie nas dojeżdżają. w niedziele i święta również.

Automatyk

Niedawno uczestniczyłem w rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko "Inżynier Utrzymania Ruchu" i podzielę się z Wami następującymi spostrzeżeniami i przemyśleniami: 1. Rozmowa była prowadzona w znacznej części przez Inżyniera Utrzymania Ruchu, potrzebował on widać osobę dopasowaną, nie do potrzeb firmy, ale do swoich potrzeb. Nie potrafił słuchać ze zrozumieniem, o czym mówię, bo zadawał pytania, na które już uprzednio mógł wyłowić informacje z odpowiedzi na wcześniejsze pytania. 2. Ogłoszenie o pracę, jak się okazało podczas rozmowy, zawierało opis wymagań, które były nieaktualne, a lekko mówiąc mijały się w rzeczywistości od oczekiwań potencjalnego bezpośredniego przełożonego. Po prostu ściema, pod pozorem pozyskania Inżyniera UR, szukali wg. mnie Technika UR. Nie padły prawie żadne pytania z TPM. 3. Pochwalę Panią z HR, która zainicjowała spotkanie i bez zbędnej zwłoki po kilku dniach zadzwoniła z informacją zwrotną o nie przejściu do dalszego etapu rekrutacji. Rzadko tak się dzieje, zazwyczaj pracownik HR nie informuje już kandydata o odrzuceniu.

kandydat x
@Automatyk

Niedawno byłem na rozmowie i podzielam twoje zdanie. Pewnie mierny ale wierny. Maja duże wymagania i oferują niewiele. Ale chyba nic nie straciłem, bo jak się dowiedziałem kierownicy są tam specyficzni, więc pewnie atmosfera też. Do tego skąpią na narzędzia i wyposażenie. Technicy ur ciągle muszą wyręczać operatorów i procesowcow, a nawet układają kostkę brukową, naprawiają sufity, silikonują prysznice i wieszają obrazki. Muszą się rozliczać z każdej godziny. Niedługo ma być 4 brygady,

Kanagata

Najlepsza firma w jakiej pracowałem.

Witold
@Kanagata

Widzę że bardzo dobrze wspominasz pracę w Mitsui High-Tec Europe. Może powiesz jednak co konkretnie sprawiło że masz tak dobre zdanie o tej firmie? Jakie są tu zarobki i jaka panuje atmosfera w zespole? Chętnie dowiem się więcej. :)

@Witold

Było kilka głównych czynników: - atrakcyjne wynagrodzenie (proporcjonalnie o wiele wyższe niż w innych zakładach na Skarbimierzu) - bardzo wysokie premie - interesująca i ambitna praca (nawet na produkcji, gdzie nie jest to stereotypowy przykład bezmózgiego klepania produktów) - realne możliwości rozwoju - tanie i pyszne obiady - współpraca z młodym, pomocnym i dynamicznym zespołem - fenomenalna rodzinna atmosfera (nie to co inne zakłady, gdzie każdy każdego obgaduje za plecami i kopie dołki) - bezpłatny parking - wypłata w PLN Przeszedłem w Mitsui wszystkie szczeble kariery: od pracownika produkcji, poprzez lidera, następnie kierownika aż po menadżera zakładu. Osiągnąłem wszystko, co się dało. Naprawdę wspaniale wspominam czas jaki spędziłem w Mitsui High Tech Europe-Skarbimierz Sp. z o.o. S.A.

nj
@Kanagata

Wypłata w PLN ,a co za (usunięte przez administratora) ludzie mają pracować!Do pracy nie idzie się dla atmosfery czy domowych obiadków,tylko dla pieniędzy!Bezplatny parking ,żadna łaska!Opinia po byku,gratuluję,ale ja tego nie łykami.

@nj

Polecam gorąco pracę w tej firmie, zdecydowanie najlepszej na Skarbimierzu. Warto aplikować. Pozdrawiam.

Bubu
@Kanagata

Co to wogole jest za wpis? Jakaż to osoba przeszła te wszystkie szczeble jak obsada ciągle ta sama bez żadnego wspinania się po szczeblach ????????

@Bubu

Jak stała obsada to widocznie pisał ktoś, kto już dłużej pracuje. Nie ma w firmie przyjęć nowych osób, bo myślałem o wysłaniu CV. Myślałem, że firma się rozwija i szukają nowych osób. Jak to jest naprawdę???

qwerty
@Paweł

To że firma jest nowa nie znaczy, że się rozwija :P

Czarek
@Paweł

Jak są ogłoszeia to pewnie szukają ale nie licz na wysokie wypłaty.

Szukająca pracy

A nie ma przyjęć już

mala22

dzień dobry mam pytanie czy są przyjęcia do pracy prosze okontakt wsprawie oferty pracy p Iwona 665245181

Kitui

Jak zarobki? Czy można zarobić 4000 na rękę?

Sylwia
@Kitui

A o jakie stanowisko pytasz?

Alicja
@Sylwia

Jaka stawka dla Operatora produkcji?

Shaved
@Alicja

3850 + 20%

Gabriela
@Shaved

Te 20% to jako premia? Za co można ją otrzymać? Możesz wymienić konkretne wytyczne, które należy spełnić?

Anonymus
@Gabriela

20% z 3850 to około 700

Krzysiek

Jakie zarobki są pracownika produkcji?

@Krzysiek

Też się zastanawiam. Bo widziałem sporo ofert pracy i w tym operatora produkcji, ale w ogłoszeniu nie ma nic o zarobkach tylko coś o premiach i benefitach? Będziesz aplikował. Jakbyś się czegoś dowiedział to dasz znać?

@Paweł

Podpinam się pod pytanie.

Witam, czy wiadomo jak obecnie wyglada praca w zakładzie ? Jak jest z przerwami ? Czy można bez problemu odejść od stanowiska np do toalety do automatu z napojami nie stresując z zegarkiem w ręku ? Jak wyglada strefa relaksu? Może ktoś byłby na tyle łaskawy i napisał pare zdań jak wyglada praca ? Czytam to forum i żadnych konkretów.

Sylwia

Czyżby jakieś nowe oferty pracy były że tak dopytujesz?

Diabeł

Do łazienki można pójść zawsze. Pracownikowi przysługuje jedna przerwa 20 min, oraz kolejne dwie po 5 min. Jak trzeba pracować, to pracujemy, ale znajdzie się też czas na kawusie i papieroska. Strefa relaksu to stoły, siedzenia i leżaki umieszczone blisko produkcji. Dostępny jest ekspres do kawy, mała lodówka.

Jarosław

Funkcjonuje jak najbardziej i szuka chętnych do pracy. Piszesz się na to, czy już tam robiłeś? Interesuje mnie praca na magazynie, ale mało szczegółów w ogłoszeniu. Z ważniejszych tyle tylko, że praca dwu, a w przyszłości trzy zmianowa. Na forum padają słowa, że wymagania pracodawcy względem pracowników nie znajdują odzwierciedlenia w wysokości zarobków? Potwierdzasz? Jak wiesz, jakie tam są warunki pracy, to daj znać.

władysław
@Jarosław

znajomy był na rozmowie rekrutującej i niestety bardzo niemiło go potraktowali, dodatkowo o malo nieprzejechał go wózkowy na parkingu,a japończyk na portierni wykłócał sie że nie otworzy bramki bo brak jakiegos zaswiadczenia. Bardzo dziwne miejsce....

Łucja
@władysław

Co znaczy niemiło? Co takiego się wydarzyło lub co powiedzieli? Podasz więcej konkretów, bo obecnie trudno cokolwiek wnioskować, a jak ktoś się wybiera na rozmowę to cenna wiedza. Jak na portierni firma go nie zgłosiła no to nie wina osoby z recepcji.

XYZ

Czy ktoś może wyrazić opinię na temat pracy na logistyce? Czy potrzebują magazynierów?

Kurde fafel
@XYZ

Nie polecam jeśli chodzi o wodza. Polecam jeśli chodzi o załogę.

Kobieta

Witam ile może dostać na rękę w tej firmie pracownik produkcji,obecnie pracuje, ale zastanawiam się czy wartuje aplikować,która agencja rekrutuje do tej firmy

Mężczyzna
@Kobieta

Rekrutuje agencja Figo-Fago, na rękę można dostać bardzo dużo. Warto aplikować, Mitsói Wysokie-Technologie to najlepszy zakład na Skarbimierzu.

Ktoś aplikuje do firmy Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o. w mieście Skarbimierz? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Yhm

Wrażenia były fantastyczne. Nigdy nic tak pięknego w swoim życiu nie doświadczyłem. Ślub czy urodziny dziecka się przy tym chowają. Polecam każdemu aplikować do tej firmy i przeżyć niezapomniane chwile.

szukający lepszej pracy

Z firmą Mitsui wiele osób wiązało spore nadzieje. Niestety po swoich i nie tylko swoich doświadczeniach z firmą Mitsui uważam to największe rozczarowanie ostatnich lat. Firma ta chce wysokiej klasy specjalistów, ale za marne pieniądze. Widać to gołym okiem po ciągle pojawiających się ogłoszeniach naboru pracowników produkcji i specjalistów obsługi produkcji oraz co ważne co jakiś czas szukają specjalistów z działu HR - czyli ludzi, którzy maja znaleźć (usunięte przez administratora) do roboty. No cóż - taka prawda. Byłem rozmawiałem , opinie innych też poznałem.

Sylwia1

Dzień dobry. w jaki sposób można do Państwa firmy dostarczyć pismo dotyczące współpracy szkoły ( kształcimy techników samochodowych ) z Państwa firmą ?

Sylwia2
@Sylwia1

Najlepiej gołębiem pocztowym.

Co powiecie o pracy w firmie Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.? Niedawno szukali kogoś na Operator.

Moderator

Nic nie powiemy. Nie obchodzi nas ten zakład.

Nice

Jak się można skontaktować z firmą? Telefon ktoś ma?

Nice

Witam, czy można zatrudnić się osobie z Ukrainy? Jestem w Polsce 5 lat

Zostaw merytoryczną opinię o Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o. - Skarbimierz Osiedle

• Jak się pracuje w Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.