Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.

Jak wygląda ścieżka awansu w Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.?

Robol

heheh normalnie jak przejdziesz na złą stronę mocy to awansujesz

Tola

Scieżka kręta a na końcu urwisko.

W ten deseń czyli jak? Można awansować wewnętrznie, czy nie? Bo jak dają szanse, to nawet jak jest trudno to i tak na plus. Znasz kogoś w firmie kto tak awansował?

Czarek
@Paweł

Z awansami krucho. Ciężko o jakiś rozwój

Agata

Zakład piękny, nowoczesny. Widziałam kilka ofert pracy na produkcję, do IT, ale to raczej oferty dla doświadczonych mężczyzn. A co z działem administracyjnym? Od dawna nie rekrutują do biura. Tak dobrze się tam pracuje? :)

Piwosh
@Agata

Oferty pracy są widoczne na różnych portalach z dwóch powodów: 1. Szukają roboli na produkcję, gdzie jak wiadomo jest największy przemiał i ciągle trzeba kogoś przyjmować 2. Szukają prawdziwych specjalistów (IT, engineering), o których trudno, więc oferty muszą wisieć Przecież nie będą ogłaszać na stronach oferty pracy dla typowej Grażynki do biura co parzy kawę xD Takie to można znaleźć po znajomości.

Luk

Witam jakie są realne zarobki na produkcji lub magazynie

@Luk

O wiele wyższe niż w innych fabrykach na Skarbimierzu. Warto złożyć podanie o przyjęcie. Pozdrawiam.

Luk
@Kanagata

Czyli ile operator zarabia miesięcznie ?

@Luk

Bardzo dużo. O wiele więcej niż w innych (usunięte przez administratora)na Skarbimierzu. Zachęcam do aplikacji do MHT.

Jaka atmosfera jest między działami w Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.?

Kanagata

Znakomita. Najlepsza w całym Skarbimierzu. Pozdrawiam i zachęcam do aplikowania do przedsiębiorstwa Mitsui High-Tech Europa S.A. Sp. z o.o. Gmbh Ltd. Inc.

Aa
@Kanagata

Jakie są zarobki w firmie na szeregowych stanowiskach ?

@Aa

Bardzo wysokie. Prawie takie same jak na stanowiskach specjalistycznych w innych pobliskich firmach w Skarbimierzu. Dlatego warto aplikować do firmy Mitsui. Praca tu to sama przyjemność. Wreszcie powstała firma, która człowieka traktuje jak człowieka, a nie wyciska jak cytrynę i ma za robaka. Pozdrawiam.

Bubu
@Kanagata

Serio? Kto pisze te opinie? Kierownik ????????????

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku SPECJALISTA KONTROLI JAKOŚCI?
Kocurek

Nie ma socjala

@Kocurek

Długo już pracujesz w Mitsui High-Tec? Czy są tu jakieś inne benefity pozapłacowe? Np. karta LuxMed albo jakieś bony? Napisz też co sądzisz o atmosferze w pracy. Jest w porządku? :)

Kocurek
@Witold

"Długo już pracujesz w Mitsui High-Tec?" - Tak "Czy są tu jakieś inne benefity pozapłacowe? Np. karta LuxMed albo jakieś bony?" - Są. "Napisz też co sądzisz o atmosferze w pracy. Jest w porządku?" - Tak.

Misfeed

Kocham tę robotę!

Dej protekcje
@Misfeed

Ja bardziej.

Jason Stator

Kilka faktów na temat firmy: 1. Od roku próbują zatrudnić inżyniera procesu, było już dwóch(usunięte przez administratora). 2. Planowanie produkcji i komunikacja z kierownictwem jest na tak niskim poziomie, że nie można mieć własnych planów. 3. Praca na stanowiskach szeregowych jest świetna. 4. Pracownicy HR dbają o wizerunek firmy, co bardzo im się chwali (konkurs ciasta był świetny!) 5. (usunięte przez administratora)Nie każdy nadaje się na menadżera.

Ciekawy

Jak wyglądają zarobki na stanowiskach inżynieryjnych?

wacik
@Ciekawy

8-9 tyś brutto wiec szalu nie ma niestety

@wacik

To w sumie nie taka zła pensja. A po jak długim czasie można tu liczyć na takie zarobki? I Ile dają na start, gdy nie ma się jakiegoś wielkiego doświadczenia? Fajnie jeśli napiszesz też coś o atmosferze panującej w Mitsui High-Tec. :)

Witold

Ooo, a może powiesz dlaczego masz tak pozytywne zdanie na temat pracy w Mitsui? :D Co sprawiło, że tak mocno polecasz tę firmę? Ile można zarobić, powiesz coś o tym też? :)

@Witold

ponieważ jest to najlepszy i najlepiej płatny zakład wsród fabryk znajdujących się na strefie ekenonmicznej w skarbimierzu ,panuje tu zupelnie inna kultura w przeciwieństwie do calej reszty zakładów gdzie tyrasz za liche pieniadze.tu jest o niebo lepiej i pod wzgledem pracy, zarobkow i atmosfery ,pozdrawiam warto aplikowac

Kiwajakotako

Witam wszystkich. Czytając wasze niektóre wpisy cieszę się że firma nie podpisala z wami umowy. Najwyraźniej byliście za słabi do naszego zespołu bo jakimś cudem przyszli inni na Wasze miejsce i pracują i nie narzekają mimo że nie ma kokosów. Ale to jest chyba logiczne że każdy startuje od najniższej jak ja i reszta załogi która się trzyma i pracuje ponad rok. A wy nawet nie przekroczyliście progu firmy a p i e r d o l i c i e smuty jak byście już z rok tu robili. A firma jest jaka jest nie jest najgorsza można zarobić

nj
@Kiwajakotako

Liczy się pierwsze wrażenie,a te mam nie najlepsze po rozmowie rekrutacyjnej.Nawet jestem rad ,że tu nie pracuje.

@nj

A opowiesz może jak przebiegała sama rozmowa? Czego wymaga się od kandydata w Mitsui High-Tec i jakie pytania padają podczas rozmowy kwalifikacyjnej? można się jakoś przygotować?

Może jednak znajdzie się jakiś pracownik, w firmie Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o. w mieście Warszawa, który ma jakieś nowe sprawozdania dla nas? Jak to wygląda obecnie? Dajcie znać, czekamy na informacje od Was.

TOYOTA MOTOR COMPANY

No przecież już są opinie. Nic tylko czytać.

MITSUI HIGH END EUROPA

Poza tym Mitsui nie znajduje się w żadnym "mieście Warszawa" tylko w megalopolis Skarbimierz.

Maria

Dlaczego nie ma tu wpisów? MH-T szuka teraz do Brzegu specjalisty ds. zakupów i logistyki. Liczyłam na informacje na temat zarobków, dodatków, auta służbowego itd. Ktoś mógłby mi odpowiedzieć? Z góry dziękuję.

hmm
@Maria

"Dlaczego nie ma tu wpisów?" Bo może nikt nie czuje potrzeby ich dodania?

ehe
@Maria

Co to za firma co potrzebuje specjalisty od zakupów... Idziesz do sklepu, bierzesz co potrzebujesz, płacisz i tyle. Żadnych specjalistów do tego nie trzeba.

Ciekawski dżordż

Jak jest z zarobkami? Można liczyć na jakieś premie, dodatki, socjal i czy dużo nadgodzin?

Julia
@Ciekawski dżordż

Cześć, zadałeś ciekawe pytania. Sama chętnie przeczytałabym coś na ten temat. Niestety ale do tej pory nikt nie odpowiedział na Twój wpis a minęły już prawie 2 miesiące. Może sam dowiedziałeś się już czegoś więcej na temat warunków pracy w Mitsui High-Tec Europe?

operator od 3,5 b. nadgodziny i premia jest stres jest

zdzichu
@Robol

Do pracy idzie się pracowac,nie stresowac,jeszcze za psie pieniądze

loboR
@Ciekawski dżordż

Tak, jest socjal i to całkiem spory. Mitsu i High Tech Europa oferuje 500 zł na każde dziecko, wyprawkę szkolną w wysokości 300 zł na rozpoczęcie roku szkolnego oraz bon turystyczny. Do tego dochodzą pieniądze z funduszu socjalnego z okazji świąt nie tylko Bożego Narodzenia i Wielkanocy ale wszystkich zaznaczonych na czerwono w kalendarzu. Poza tym firma oferuje owocowe czwartki.

Witam a na ile zmian pracują w tej firmie Bo nigdzie nie widzę konkretów Praca odbywa się na linii czy jak to wygląda Pozdrawiam

@Ania

2 zmiany

Wile E. Coyote
@Ania

Witamy, Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie. W odpowiedzi na Pani pytanie informujemy, co następuje: "na ile zmian pracują w tej firmie" Aktualnie obowiązuje przejściowy system 2-zmianowy, gdyż docelowo fabryka pracować będzie na 3 zmiany bądź 4 brygady w zależności od zapotrzebowania. "Praca odbywa się na linii" Praca odbywa się poza linią. "czy jak to wygląda" Tak to wygląda. Pozdrawiamy, Ekipa Space Jam

nie japonia

Do pana rekrutera,nie wiem jak się nazywa,nie przedstawił się (taki z loczkami na głowie i jeszcze mlekiem pod nosem):nie wszyscy ludzie żyją aby pracowac a pracują aby życ. Po drugie jeśli ktoś zmienia pracę kilka razy w roku to wcale nie oznacza że jest leniem i będzie złym pracownikiem. Takie drobne uwagi.

brak słów

Składałem papiery do fabryki w Skarbimierzu,zadnego odzewu.Szukają na produkcję chyba magistrów o aparycji Georga Clooneya,gratuluję...Podejrzewam,że za kilka miesiecy fabryka będzie pełna ukrainców z ich powiedzonkami,,ja nipanimaju,,

@brak słów

tamta babka z hr jeszcze coś ogarniała. nowa jest fajna ale nic nie umie

Kamila

Ta firma ma polskiego szefa?

Nikt
@Kamila

Prezesem jest Japończyk, ale rządzą Polacy niestety. Robi a co chcą, on ma mało do gadania. Omamili go.

Kpina

Żenujący poziom rekrutacji do fabryki na Skarbimierz, żeby nie napisać bardziej - żałosny. Dzwonili do mnie trzy razy z czego dwa razy pojawiłem się na rozmowie i żadnego odzewu, żadnej informacji zwrotnej czy jest na co czekać czy dać sobie spokój. Przecież to mój czas. Nie wiem jakich ludzi tam szukają do produkcji tych ich trybików...

Żenujący poziom rekrutacji do fabryki w Skarbimierzu. Brak informacji zwrotnej od pani z HR. Bardzo nieprofesjonalna firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o. - Skarbimierz Osiedle

• Jak się pracuje w Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.