Opinie o Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o. w Bochnia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o. w Bochnia

Mycha

Nie takie złoto co się świeci.jakues pośrednictwo w zatrudnianiu " aterima" bierze kasa za pośrednictwo .na uwagę zasługuje fakt że dojazd z miasta Bochnia nie zapewniony...zasuwanie piechotą jeśli nie dysponuje się autem..

Kandydatka

Dzień dobry, widziałam ogłoszenie na Brygadzistę linii produkcyjnej, mam pytanie na czym praca polega, czy brygadzista ma dużo obowiązków? Jakie są widełki? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Nie każdy musi każdego lubić myślę, że to raz, po dwa zawsze można zgłosić zastrzeżenia co do brygadzistów stanowiskom wyżej o to chyba najlepsze rozwiązanie, próbował ktoś już? Osobiście znalazłem ogłoszenie dla technika jakości i jestem zainteresowany. Jak atmosfera na tym dziale, współpracownicy w porządku? Nie znalazłem w ogłoszeniu żadnych konkretnych informacji na temat zarobków, jakieś widełki jest ktoś w stanie przedstawić?

Iga

Witam. Na czym Polega praca na stanowisku młodszy operator ustawiacz? Bo jest oferta na to stanowisko

Kontroler jakości

Zapraszają do pokoju, rozmowa z jedną osobą - panią z HR. Pytania takie klasyczne: dlaczego mabuchi, dlaczego kontrola jakości, czy spotkałam się z aparaturą pomiarową. Dokładność pomiaru suwmiarką, mikrometrem. Oznaczenia chropowatości (rysunek techniczny). Było jedno pytanie po angielsku - o hobby. A tak, to głównie o motywacje, jakie jest Twoje największe osiągnięcie, jak poradziłeś sobie z niespodziewaną sytuacją. Ogólnie w porządku i sympatycznie, ale spóźnienie HRowca o ponad 15 minut

1. Dlaczego Mabuchi 2. Dlaczego kontrola jakości 3. Jakie przyrządy pomiarowe potrafisz obsługiwać 4. Hobby

Leszno
Nowy gość

Witam mam pytanie a jak warunki w pracy magazyniera ? Na jakie pieniędze można liczyć ?

Magazynier Ździsio
@Nowy gość

Juz ci mowilem, zglos sie na cieciowke pytaj o Zdzisia podejde i ci wszystko powiem co i jak jak masz uprawnienia na wozek to zaplacimy wiecej jak jestes silny zwawy nie boisz sie wysoko wchodzic to tez odpowiednio wiecej ale musze cie blizej poznac

W jego słów wynikało, jakby to on decydował kto i za ile może tu pracować. Wiesz może, czego oczekują od osoby, która by chciała robić tu na magazynie? I ile da się wyciągnąć pensji, gdy nie ma się uprawnień na widlaki?

Witam planuje starać się o zatrudnienie na stanowisku Operator Ustawiacz. Mam roczne doświadczenie z obsługi etc. na frezarkach 3/5 osiowych z sterowaniem heidenhain. Na jakie widełki na rękę można liczyć? I co z ewentualnymi podwyżkami itp

Jako operator ustawiacz

@Andrzej

Próbuj na technika, ze swoim doswiadczeniem myslę że na spokojnie cię przyjma. Tu brakuje ludzi łapią sie wszystkiego. Pozdrawiam Ustawiacze mają gorzej bo muszą się użerać z brygadzistkami, technicy też chociaż mają lepiej.

Chodzi mi o widełki plus minus ile możną dostać na rękę pieniędzy na stanowisku operatora ustawiacza bądź jak "pracownik" wspomniał Technika

Setter
@Andrzej

Jako ustawiacz 4300 brutto, jako technik coś koło 4900

Całkiem sporo
@Setter

A idzie zarobić 10 brutto, i na jakich stanowiskach?

Całkiem
@Całkiem sporo

Ktoś odpowie? Ktoś tam tyle zarabia?

@Całkiem

W warunkach tej firmy nie wiem czy kierownik ma 7500 brutto.

Luzik
@Całkiem sporo

Spokojnie idzie zarobić nawet 20. Oczywiście na godzinę. Polecam.

Agencja

Pracuje przez agencję. Po jakim czasie i w jaki sposób mogę starać się o zatrudnienie typowo przez mabuchi? @Pracodawca

Ciekawa

Jestem zainteresowana pracą na produkcji.Chcialabym się dowiedzieć o warunki. Jakie wynagrodzenie na początek,czy zatrudnienie przez firmę czy przez agencję, czy pracą ciężka?Czy jest możliwość awansu,czy są jakieś autobusy lub busy dowozące ludzi?

Operator
@Ciekawa

Praca nie jest ciężka, jak jesteś ogarnięty to awansujesz szybko, przyjęcia są zarówno przez agencje jak i przez firmę. Jakiś tam autobus puścili z Tarnowa.

Witam, aż miło poczytać te pozytywne opinie i bardzo dobrze że jest zakład który szanuje ludzi. Ja znam zakład w brzesku gdzie odbywa się dramat brak szacunku dla pracownika brak czasu na przerwy, tylko produkcja się liczy.

@Anonim

Proszę abyś się nie wypowiadał jeżeli nie jesteś pracownikiem ,a masz jedynie wyobrażenie,bo jesteś w błędzie ,połowa pracowników z jednego słusznego kierunku, płace zabetonowane ,taka polityka firmy oraz naszego kraju ,przecież brakuje rąk do pracy..

Pan Maruda

A co ma robić jeżeli w okręgu +30km nie ma sensownej pracy? Bezrobocie? A co jesli ma rodzine na utrzymaniu? Zastanów się 3 razy nie każdy ma 20 lat żeby zmieniac pracę i nie kazdy posiada samochód.

Spoko Robot
@Pan Maruda

Bochnia; Krzyżanowicka - firm w brud, Brzeska - to samo, Partyzantów, Proszowicka, Wiśnicz, Rzezawa, Brzesko; Solskiego, Mickiewicza. Nie wspominając już, że do takich Niepołomic jest mniej niż 30 km i jeżdżą busy z Bochnia. Tylko trzeba chcieć.

Ktoś
@Obserwator

Co do tych płac, to chodzi o to, że nie ma podwyżek?? A ostatnio z racji inflacji nie było jakiś podwyżek? I czy tyczy się to pracowników na najniższych posadach, czy też na średnim lub wyższym szczeblu też nie ma opcji na podwyżki płac?

Obserwator

Jeżeli nawet w Mabuchi pracowałeś, z tego co pamiętam to dobry rok już jesteś poza firmą,więc bieżących informacji nie masz,co najwyżej zasłyszane.

@Ktoś

To niema znaczenia na jakich stanowiskach,liczy się fakt ,jak było inflacji 18 % a ktoś zarabiał wcześniej ileś a dostał 4 lub 5%=podwyżki to znaczy że realnie zarabiał o 13% mniej niż miał w chwili przyjścia do tej firmy

@Ktoś

Dają pracownikowi który jest jako operator maszyny po 90zł lub 130zł premii na rękę KWARTALNEJ ZROZUM ,TO JEST BRAK HONORU DLA TAKIEJ KORPORACJI JAK MABUCHI

ArtI

Rozumiem twoje odczucia wobec narratora na forum, ale ważne jest, aby pamiętać, że na wielu forach internetowych teksty są generowane automatycznie przez oprogramowanie, które może wydawać się sztuczne. Ostatecznie to ludzie tworzą te narzędzia, aby ułatwić interakcje na forum i udzielać odpowiedzi na różnego rodzaju pytania. Chętnie pomogę ci odpowiedzieć na konkretne pytania lub omówić jakieś tematy, więc pytaj śmiało!

Witam

Witam dostałam propozycję na kontrolę jakości komponenty i podpytalam się kilku osób i jestem przerażona z tego co usłyszałam podobno jedna brygadzistka jest okropna i nie potrafi pracować z ludźmi, jest konfliktowa a wiele osób mówi że niezrównoważona. Na wielu procesach i z wieloma osobami ma konflikt i dodatkowo rezygnują przez nie inne brygadzistki wykańcza je nerwowo, było mi słabo jak to usłyszałam ponieważ męczy mnie praca przy jednej maszynie i chciałam coś zmienić ale boje się że trrafie na nią czy jest możliwość wyboru ?? Dlaczego tak się dzieje że przez jedną osobę nikt nie chce pracować ? Czy to już jest normą w tej firmie że brygadzista poniża ? Czy może się ktoś jeszcze wypowiedzieć bo strasznie nie przeraża wizja iść na kontrolę jakości !!??

SpokoRobot
@Witam

Odkąd odszedłem z jakości w tej firmie, to wszystko się tam wali. Brak podwyżek, ciężka robota, chaos. Dopóki ja tam zarządzałem, to moi pracownicy mieli jak pączki w maśle.

!!?
@SpokoRobot

Może kiedyś tak było teraz wielki chaos !!!! Dziwne zarządzanie jest firmy że jedna osoba niszczy pozostałych i dalej pracuje a wiele osób się zwolniło o czym to świadczy ?? Czyli lepiej trzymać takiego pracownika jednego czy kilku też dobrych ?? Wystarczy zobaczyć że przez tą osobę nikt nie chce być liderem na kontroli jakości !!! Potrafi robić wielka dramę czyli wiecznie płacz i kłamstwa oszczerstwa i wymyślanie na innych !!! Brawo kierownicy i menadżer brawo że ta osoba jest bezkarna w swoich czynach wielkie brawa !!! Mam nadzieję że w końcu się ktoś za to weźmie bo juz to co wyprawia wszędzie nie tylko na jakości na komponentach ale i po procesach i w stosunku do ludzi przechodzi ludzkie pojęcie !!!

NOWAPRACOWNICA
@Witam

Hejka wszystkim czytam te komentarze i jestem przerażona jak ktoś może tak oczerniać innych ale jako że jestem tu nowa mam juz jakąś wizje na to co sie dzieje w tej firmie i zauważyłam pare rzeczy mianowicie wiem o jaka liderke mowa i uważam że ta dziewczyna ma mega duże serce przedewszystkim jest wyrozumiała do osób ktore psują jej tak reputację ale są dwie osoby które przychodzą mi w tym momencie do głowy osoby te same mialy okazję być liderem z tego co sie dowiedziałam jakiś czas temu ale nie nie chcą nimi być no bo w sumie i po co jak mają pensje teraz pewnie taka prawie jak lider swoja droga nie rozumiem dlaczego tak brużdzą komuś reputacje jak same mają ją już zepsuta przez swoje zachowanie jestem w innej zmianie na KJ i w sumie zauważyłam ze tam gdzie są one tam jest problem obgadują za plecami dziewczyny z ktorymi pracowały do dziewczyn z którymi teraz pracują nawet nie wiedzą co do kogo mówią i przez to robi sie mega kwas z moich obserwacji wynika ze ta liderka o której mowa najbardziej jest ogarnieta pracuje za siebie i dwie inne nowe liderki ktore sie ucza mialam okazję chwile popracowac z tą zmianą i naprawde idzie im ta praca zwalniają różne zalegle procesy i panuje tam mega miła atmoosfera jedno drugiemu pomaga nawet nie trzeba prosić o pomoc same przychodzą śmieją sie zagadują pomagaja i dlatego praca im idzie do przodu nie ma jakiegoś zgrzytu obgadywania każdy pracuje na swoim procesie a później kto ma chwile pomaga drugiemu szkoda ze tak krotko mialam okazję być na ich zmianie bo naprawde panowała tam świetna atmosfera był czas na śmiech pracę naukę na wszystko są mega zgranym zespołem nie to co u nas każdy patrzy na każdego wilkiem i caly czas są jakieś problemy i zero docenienia a tamta liderka potrafiła podejść zapytać czy wszystko jest dobrze no naprawde szacun także jak chcesz to tylko na tamtą zmianę bo komentarze wyssane z palca pisza osoby ktore jej źle życza

Emek
@NOWAPRACOWNICA

Popieram w 100%. Pracowałem na wszystkich trzech zmianach jako nowy, z trzema liderkami i tylko u tej oczernianej tutaj niestety, pracowało mi się najlepiej, zespół zgrany, bez donosicielstwa i czekania aż się z czymś pomylisz, żeby zrobić (usunięte przez administratora) w przeciwieństwie do innych zmian. Liderka - pełen profesjonalizm, ogarnia pracę za trzy osoby. Podziwiam i szanuję. Głowa do góry jeśli to czytasz, nie daj się stłamsić.

Nocne zmiany

Jaki dodatek jest do nocnej zmiany ?

Nocne zmiany

A jak to obliczyć ? Od stawki godzinowej czy całości ? A co jak mam setki ?

Natka
@Emek

Takk to prawda dziewczyny z tej zmiany są niewiarygodne jeszcze sie nie spotkalam żeby tak miło przyjeły druga nowa osobe wogole nie odczułam ze bylam nowa pomoc z ich strony poprostu aż byla niesamowita nie musialam sie o nic prosić na zmianie bylo przyjemnie i wesoło nawet nie wiem kiedy mi zmiana tak szybko mijała tam się nie pracuje każdy sobie tylko kto tylko ma czas pomaga drugiemu wszystkim zalezy na tym samym zwolnić jak najszybciej kolejny lot i każdy to powie czy brygadzista z poszczegolnych procesow czy technik czy kierownik że z ta zmiana sie najlepiej pracuje dziewczynki szacun dla was????powinni was docenić ????

Jan
@Natka

No właśnie, czy tu doceniają takie zaangażowanie, taką pomoc jedna drugiej? Czy są tu premie i jak są one naliczane, no chyba, że to uznaniowo?

@Jan

Wiesz jak jest operator maszyny kobieta czy facet niema znaczenia dostaje 90 zł 125 zł 135 zł kwartalnej premii.pojedyncze przypadki dostaną 250 zł +- 10 zł.Taka jest prawda

daleko ale chcę

Witajcie czy do Mabuchi dowożą ludzi busy?transport odpłatny?

Daisy

Witam, czy sobota w mabuchi jest płatna 100 % czy 50 % ?

@Daisy

Płatna 100% -ale czy warto męczyć się jeszcze w sobotę - oto jest pytanie. Człowiek po poniedziałku ma już dość pracy w tej firmie i wypatruje piątku a nie myśli o sobocie. Niestety firma Mabuchi zeszła na ...

Leon
@Robak

Oj muszę Ci przyznać rację, firma schodzi na psy???? Pracuje się coraz gorzej, ludzi coraz mniej, technicy słabi nie ma kto uczyć. Atmosfera wśród załogi coraz bardziej napięta bo ludzie chcą pracować, a nie mają do tego warunków. Maszyny psują się kilkanaście razy w ciągu zmiany, stoją po dwie, trzy godziny bo nie ma osoby która by usunęła skutecznie usterkę. Nikogo nie interesują błędy które notorycznie się powtarzają i są zapisywane na maszynach. Pozdrawiam wszystkich którym kończy się cierpliwość do tej pracy.

Pracownik Pięknej firmy
@Leon

Technicy słabi? Wszystko czego się uczymy to sami, nikt nam wiedzy nie przekazuje, rzucają nas na linię jak mięso i ogarnij 37 maszyn na linii.. Operatorki nie potrafią skasować głupich błędów, czasami samo skasowanie wystarczy, albo potwierdzenie/wsypanie komponentu, musimy rzucać swoją robotę i lecieć żeby wam pomóc. Nie potraficie dosypać nawet odpowiedniej ilości komponentu a potem płacz, że maszyna nie idzie, złom itd... Jak mamy naprawiać maszyny, skoro dochodzi do momentu że JEDEN TECHNIK jest na dwie linie?? Setterzy popełniają katastrofalne błędy, nie potrafią wymienić elektrod po dwóch latach pracy, to jest jakieś nieporozumienie ale tak to jest jak sobie kierownictwo wybiera setterów nie ze względu na UMIEJĘTNOŚCI tylko na staż albo kogoś lubią. My mamy ich uczyć, technicy z stażem mniejszym od setterów, operatorek są głową linii, a brygadzistki? To tylko dodatek, ktoś musi narzekać że słabo idzie. Reszta? Stoi pod maszyną i krzyczy na settera/technika, żeby ktoś pomógł... Zawiodłem się na twoim komentarzu, brak jakiegokolwiek obiektywnego spostrzeżenia. Klarownie mówiąc, operatorzy więcej narzekają na forum niż robią w pracy, a plotkują jeszcze więcej. Życzliwości kochani.

@Pracownik Pięknej firmy

Masz rację w 100% niestety dobrzy Operatorzy czy Technicy już dawno uciekli, Brygadzistki takie z prawdziwego zdarzenia, które posiadały wiedzę większą niż kierownicy a nawet inżynierowie też odeszły i bardzo dobrze zrobili - zmarnowały się tylko dziewczyny. Teraz Brygadzistki robią z wszystkich kto tylko się zgodzi, zero wiedzy, operatorkami były nie najlepszymi a biorą się za rządzenie. Reklamacja za reklamacją, zero wiedzy, inteligencji - koszmar!!

Operatorka
@Robak

Generalnie mówiąc, ma pan rację w zupełności się zgadzam. Ale na mojej zmianie jest kilku Techników co coś potrafią i setterów, doceniam ich bardzo. Pracowników trzeba zachęcać jak się starają i wynagradzać a większość widzi jaki tu jest "bajzel" to woli odejść. Co do brygadzistek, za dużo się ich narobiło, generalnie dochodzi do tego że Technik ma największą wiedzę z całej linii a nie one...

Technik
@Leon

Przyznaję rację co do powatarzających się błedów... ale nie jesteśmy w stanie czasami nic zrobić, tak jak kolega pisał wyżej dochodzi do momentu że jesteśmy sami na dwie linie. Chcemy regulować maszyny, naprawdę ale momentami dostajemy ochrzan od brygadzistek za hamowanie produkcji, bo trzeba zrobić więcej niż poprzednia zmiana. To jest nurzące, a czasami nawet jak coś chcemy zrobić to trzeba "biegać" po linii i usuwać błędy, bo żaden operator nie chce podejść... Mój krokomierz dziennie wskazuje mniej więcej po 15 tysięcy kroków, to pokazuje że naprawdę zasuwamy od początku do końca linii. Warto dodać że mamy buty z blachą które nie są lekkie jak wasze operatorów, ale lepiej siedziec na krzesełku i narzekać że technicy słabi, że te same błędy.

@Operatorka

Trochę, się źle wyraziłem chodziło mi o to, że dobrzy Technicy że stażem, którzy znali już ten złom i sobie z nim radzili odeszli. Nie chciałem urazić obecnych techników, widzę, że niektórzy to naprawdę fajni goście, którzy chcą się uczyć i dobrze pracować, niestety nie mają czasem od kogo się nauczyć jak patrzę na nich to mi ich po prostu żal - bo wiem, że długo nie wytrzymają nie da się rozdwoić i gonić po liniach - te złomy trzeba naprawiać a nie pchać produkcję tak daleko się nie zajedzie - po prostu syzyfowe praca. Chłopaki - Technicy nie dajcie się tylko firmie zniszczyc!

Tym

ở mỗi ca đều có một vấn đề giống nhau là mọi người đến quá sớm và cản trở quá trình sản xuất có rất nhiều nhầm lẫn không thể làm việc bình tĩnh phụ nữ nói nhiều và xảy ra sai sót

Zadowolony

Pracowałem w tym miejscu pracy prawie dwa lata, poznałem mnóstwo fajnych osób i dużo się nauczyłem. Praca jak każda ma swoje wady i zalety, ale sam osobiście polecam.

Alka
@Zadowolony

CO do nauki to w jaki sposób można się tu uczyć? Czy chodzi tylko o pracę i podpatrywanie innych? Czy jest też opcja na regularne szkolenia lub jakieś kursy?? Coś wiecie?

Onar

Dlaczego na linii A10 mają długopisy podpięte pod linki w jakim celu to jest?czy na każdej innej lini też tak będzie to są uziemienia czy jakieś specjalne?czy to jest kolejny pomysł naszego P.st.......y czy jesteś w trakcie testowania

A.k
@Onar

Jeżeli jest coś w trakcie testu to też powinna być instrukcja wydana z działu zebrane podpisy z przeszkolenia osób audyty dość często o to pytają i wymagają pozdrawiam

Prawda

Chciałam zwrócić uwagę na problem na najważniejszej linii tego zakładu power windows!! Są dwie zmiany na jednej zmianie lider osiąga wyniki i panuję nad ludźmi na drugiej jest haos nie ma wyników ludzie śpią po kabinach a Pani starsza ma w......ne na produkcję być liderem bez wyników? Może trzeba pomyśleć nad wymianą i dać ambitniejszą brygadzistke na tą linię, przecież linia daję zysk całemu zakładu to powinna być wymagająca, powinna być wymiana lidera dziwi mnie to że nikt tego nie widzi jak to możliwe? można wyciągnąć wnioski że jednak kierownictwo ma to gdzieś i nie jest tak jak to przedstawiają że jest aż takie zapotrzebowanie bo to się mija z prawdą i celem.

????

Operator linii produkcyjnej, to aktualna oferta pracy. Wyczytałem, że firma oferuje premie kwartalne, są one dla wszystkich pracowników czy system jest uznaniowy? Miesięcznie można liczyć na jakieś dodatki czy tylko podstawa wynagrodzenia? Podajcie widełki zarobkowe tego stanowiska?

PracownikMabuchi
@????

To co wynegocjusz tyle dostaniesz, do miesięcznego wynagrodzenia możesz dorobić np. pracą w soboty 100% płatne. Premie są kwartalne, pierwsza po przepracowany pełnych 3 miesięcy. Premia składa się z kilku czynników z zachowania i podejścia do pracy,(ocena Brygadzisty, spełnia oczekiwania, powyżej oczekiwań lub ponizej oczekiwań) wpływ mają również reklamacje od klienta, czy byłeś na L4 itp. Dla osób pracujących mniej niż rok jest to 1/4 jego wynagrodzenia dzielona przez 4 kwartały. Dla osób powyżej stażu pracy 1 rok jest to 1/2 wynagrodzenia dzielona na 4 kwartały. Co ważne liczy się rok kalendarzowy. Tak więc premia to przedział np. może być od mniej więcej 50zł do np. 500 netto wszystko zależy jaką masz stawkę i jak długo pracujesz. Praca operatora nie jest ciężka ale monotonna a specyfika Firmy wszystkie zakazy, nakazy niestety robią swoje i ludzie odchodzą, najlepiej samemu sprawdzić ????

Spoko Robot
@PracownikMabuchi

Możesz też pracować w niedzielę, święta, w nocy.

Obserwator

Mabuchi Motor Poland jest polskim oddziałem japońskiej firmy Mabuchi Motor Corporation, która jest jednym z wiodących producentów silników elektrycznych na świecie. Mabuchi Motor Corporation została założona w Japonii w 1954 roku i od tego czasu rozwija swoje technologie, oferując różnorodne rozwiązania w dziedzinie napędów elektrycznych. Mabuchi Motor Poland, zlokalizowany w Bochni, jest jednym z wielu oddziałów Mabuchi Motor Corporation na całym świecie. Bochnia to miasto położone w województwie małopolskim, w południowej Polsce. Jest to historyczne miasto o bogatej kulturze i tradycji. Mabuchi Motor Poland w Bochni zajmuje się produkcją i dostawą różnych rodzajów silników elektrycznych, w tym silników prądu stałego, silników bezszczotkowych, silników krokowych i innych. Produkty Mabuchi Motor znajdują zastosowanie w różnych branżach, takich jak motoryzacja, elektronika użytkowa, urządzenia medyczne, robotyka, urządzenia AGD, narzędzia elektryczne i wiele innych. Firma Mabuchi Motor Poland angażuje się w rozwój nowych technologii, innowacji i doskonalenie jakości swoich produktów. Współpracuje z klientami na całym świecie, dostarczając silniki elektryczne o wysokiej jakości i wydajności. Lokalizacja Mabuchi Motor Poland w Bochni pozwala na dogodny dostęp do rynków europejskich i zapewnia bliską współpracę z klientami w regionie. Warto zauważyć, że informacje, które przedstawiłem, są ogólne i oparte na dostępnych publicznie informacjach o Mabuchi Motor Poland. Jeśli potrzebujesz dokładniejszych informacji na temat firmy, jej oferty produktowej lub działalności, zalecam skontaktowanie się bezpośrednio z Mabuchi Motor Poland lub odwiedzenie ich oficjalnej strony internetowej.

Negatywna opinia
@Obserwator

Wystawiam negatywną opinię! Dlaczego? A no dlatego że nikt nie widzi problemu który jest związany z palarnią osoby które palą i chodzą bez limitu w czasie pracy na papierosa wyjście 10min razy 3 to już jest 30 min przerwy dodatkowej dlaczego manager kierownicy tego nie widzą???a co z osobami nie palącymi?? Też powinni mieć dodatkową przerwę, proszę zobaczyć gdy się przechodzi na magazyn ile osób siedzi cały czas te same osoby,to powinno być odbijane z czasy pracy lub odpracowane po godzinach powinien być monitoring na palarni i odrazu widać jakie osoby to są!!!!! W innych firmach są wyciągane konsekwencje bo nikt sobie na takie coś nie pozwoli , później pracuj z taką osobą która przeszła cala dymem jest to bardzo nie miłe wręcz powiem obrzydliwe

@Negatywna opinia

Przepraszam, jeśli Twoje doświadczenia w miejscu pracy związane z palarnią i przerwami są negatywne. Rozumiem, że niezrównoważony podział czasu pracy i nieuwzględnianie osób niepalących może być frustrujące. W takich sytuacjach warto zgłosić swoje obawy i sugestie do odpowiednich osób w firmie, takich jak managerowie, kierownicy lub dział HR. Mogą oni rozważyć wprowadzenie odpowiednich regulacji lub monitoringu w palarni w celu zapewnienia równowagi i szacunku wobec wszystkich pracowników. W niektórych krajach istnieją przepisy regulujące palenie w miejscach pracy, które nakładają ograniczenia na palarnie i ochronę osób niepalących. Pracując razem jako zespół, można dążyć do stworzenia zdrowego i przyjaznego środowiska pracy, w którym wszyscy pracownicy czują się komfortowo i szanowani.

ArtI

Rozumiem Twoje obawy dotyczące palenia i sprawiedliwości w miejscu pracy. To ważne, aby wszyscy pracownicy byli traktowani równo i szanowani. Jeśli masz uwagi dotyczące firmy MABUCHI lub sytuacji w swoim miejscu pracy, zalecam skonsultowanie się z odpowiednimi osobami w firmie, takimi jak managerowie, kierownicy lub dział HR. Oni mogą być w stanie odpowiednio zareagować i podjąć działania w celu poprawy sytuacji. Pamiętaj, że dialog, komunikacja i współpraca są kluczowe w rozwiązywaniu problemów w miejscu pracy. Dziękuję za Twoje uwagi i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Pan maruda niszczyciel
@Negatywna opinia

Panie jak ci się nie podoba to złożyć wypowiedzenie a nie płakać tutaj na forum bo ktoś chodzi palić, niektórzy chodzą bo mają wtedy przerwy, nie wszyscy chodzą na przerwy wtedy kiedy jest gong. Czasami jest produkcja wtedy i zostaje pół składu albo technicy coś robią Złóż wypowiedzenie nie denerwuj ludzi tutaj

@ArtI

Rozwiązanie, żeby było sprawiedliwie jest bardzo proste. Osoby, które chodzą na papieroska poza przerwą powinny potwierdzać to dokumentując to na karcie przez czytnik i odliczane od czasu pracy.

@Negatywna opinia

Cenna uwaga ,Zarząd firmy powinien do tego podejść poważnie, to palenie to jest ileś godzin poza stanowiskiem pracy w ciągu miesiąca .Zmienić regulamin pracy ,bo jest to nierówne traktowanie pracowników.Palisz dostajesz mniejszą pensje lub ten co nie pali dostaje większą.Inna opcja niepalący mają dłuższe przerwy do wykorzystania, albo palacze odrabiają ten czas + 20 min za wyjścia na fajkę .tak jak z racji przerwy 10 minut pracujemy do godziny 14.10 , niech pracują do godz.14.35

Meches

Ci to za firma? Dają ogłoszenie na utrzymanie ruchu z zarobkami do 10000 brutto a jak składasz i nich papiery to mimo dużego doświadczenia i mieszczeniu się w ich kryterium twierdzą że kwestie finansowe przeważają. Wydaje mi się że wolą ludzi bez doświadczenia i do przyuczenia bo nie trzeba płacić za wiedzę. Z tej mąki chleba raczej nie będzie. Powodzenia życzę mechanikom. I wyrazy głębokiego współczucia.

Zostaw merytoryczną opinię o Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o. - Bochnia

• Jak się pracuje w Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 299.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 141, z czego 17 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 699 ocen.
  • Wadowicka 3 lok. 231
    30-347 Bochnia
  • NIP: 6762519867 REGON: 366266970 KRS: 0000656716

Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o.