Opinie o Atalian Holding Sp. z o.o. w Kraków Bularnia 5

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Atalian Holding Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Atalian Holding Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atalian Holding Sp. z o.o. w Kraków Bularnia 5

SonyListon

Zadzwoń do banku na infolinię i złóż ustnie reklamację czyli prośbę o zwrot kasy. Ewentualne dokumenty jak będą wołać to im doślesz

Ja zrobiłem obciążenie zwrotne w banku, mój bank stanął na wysokości zadania i moje pieniądze 250 USD z powrotem otrzymałem. Trzeba napisać wszystko w szczegółach wraz ze zgłoszeniem na policji

Maciek

Czy udało się komuś już zamknąć konto w Aspen Holding

@Maciek

nie

SonyListon

Przecież wizerunek Lewego został wykorzystany bez jego wiedzy. Z resztą nie tylko jego bo i Kubicy, Kubackiego też.

@SonyListon

Tego jest cały wysyp. Fałszywe wywiady, albo reklamy, że ojciec rodziny zarobił 4k w tydzień. Platformy społecznościowe słabo te reklamy weryfikują podobnie jak Goo....* bo też to już gdzieś widziałem w reklamach. Zgłaszanie reklam niewiele daje boi tak wracają.

Jeleń

Skąd masz informację, że LexaTrade to Aspen Holding? Bo z informacj na stronie wynikało, że to Next Trade Ltd Port Villa Vantau. Jak by na tamten adres wysłać pisma. Tylko, że to drugi koniec świata. Na maile nie reagują. Nawet jak pismo nie było do końca takie jak w tej formie, to powinni odpowiedzieć, "proszę wysłać pismo takie a takie".

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Atalian Holding Sp. z o.o..
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
SonyListon

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i mieć świadomość, że policja czy prokuratura tu nic nie wskora. Nie ma szans na odzyskanie kasy. Te platformy od wielu lat (usunięte przez administratora) ludzi. Były o tym informacje w tamtym i poprzednich latach. Jedyne co można robić to omijać je szerokim łukiem. Jeszcze dzisiaj rano znów widziałem ich pseudoreklame z Kubackim i Lewandowskim. Nic sobie z tego nie robią i dalej naciągaja ludzi. Jedyny plus zgłoszenia się na policję to taki że bank podczas reklamacji patrzy troszkę przychylnie i jest szansa na pozytywne rozpatrzenie reklamacji ale tylko w przypadku gdy nie daliśmy się wciągnąć w grę. Niestety prawda jest taka że składanie pozwów zbiorowych to tylko odbudowanie się psychiczne, że się walczy itd...Nic więcej.

@SonyListon

I nie mam tu na myśli tych 250 dolcow. Chodzi mi o większe kwoty osób wciągniętych w "grę". Dokonujących transakcji i handlujących na ich pseudoplatformie.

Asia

(usunięte przez administratora) Po 3 miesiącach mniej więcej zaskoczył nas zwrot kwoty na konto. Nie weryfikowaliśmy konta, złożyliśmy w banku PKO (telefonicznie) reklamację, opisaliśmy całą sytuację. Po pierwszym razie przyszła odmowa. Zadzwoniliśmy drugi raz informując o oszustwie i że sprawa jest zgłoszona na policję (chociaż nie byliśmy nigdzie), zgłoszenie zostało przyjęte i po ok. 2 miesiącach kasa wróciła na nasze konto. Jak odbieraliśmy telefony od Aspen to grzecznie tłumaczyliśmy, że wypowiedzieliśmy umowę zgodnie z prawem, że sprawa jest zgłoszona na policję, że proponujemy spotkanie itd. Może to też pomogło.

Witam tez dalem sie wylolowac wpłaciłem 250 euro ale nie weryfikowałem konta. pieniadze pobrali za nie aktywnosc

@Tomek

A składała reklamację do banku? Pisałeś do nich emaile o zwrot pieniędzy itd?

SonyListon

Nawet nie trzeba iść na policję. Wystarczy zgłosić w banku reklamację i przesłać emailem korespondencje z AS ( prośba o zwrot pieniędzy, prośba o zamknięcie konta itd..oraz te bzdury co oni odpisują). Bank jeżeli uzna reklamację a musi ( pod warunkiem że graliście na pseudoplatformie) i zwraca co do grosza. Jeżeli jeszcze dodatkowo nie weryfikowaliście konta to sprawa jest zamknięta i niech się bujają. Dla pewności zastrzec i wyrobić nową kartę ( koszt 20 pare złotych )

@SonyListon

Pod warunkiem że NIE graliście. Źle wcześniej napisałem :-)

@SonyListon

wiesz ile wniosków umozyli nawet nie masz pojęcia udało ci sie ok ale nie wprowadzam ludzi błąd

@Przemysław

Chyba że ty piszesz z AH ok powodzenia idźcie do banku i już będą pytać się o pismo z policji czy było zgłoszenie nie masz zgłoszenia traktują cię jak drugorzędnego dziękuję albo chcecie odzyskać albo lubicie się bawić dalej decyzja należy do was

@Przemysław

Jak skladalem reklamację w banku i powiedziałem Pani o tym że chcą ode mnie szereg danych poufnych wraz z ksero itd celem weryfikacji konta to od razu Pani z banku powiedziała że warto zgłosić to na policję jako próba wyłudzenia danych. Dużo banków pozytywnie realizuje reklamację tylko należy pamiętać żeby po wpłacie tych nieszczęsnych 250usd nie grać na tej platformie. Najlepiej w ogóle się tam nie logować i od razu spać pismo do AH o zwrot kasy bo w banku wołają i pytają się czy próbowałeś się kontaktować z AH

BB

ja na telefon z Banku nie potwierdziłam przelewów, a Aspen Holding na to czeka. Teraz bombarduje mnie telefonami - nie odbieram i wyciszyłam telefon Zablokowałam konto. Jutro idę na policję. Jeżeli potrzebujecie mojej osoby do pozwu zbiorowego to piszcie bogumilaur@gmail.com

benia49

Witam, napisz do mnie na meila (usunięte przez administratora)

Maciek

Nic nie zrobisz zmień dowód osobisty i zmień kartę w banku

leszek

Witam przede wszystkim idz na policje i zglos wymuszenie ja tak zrobilem i policja juz rozpoczela doczodzenie no i do banku zareklamowac tranzakcje

SonyListon

Opinie te , ktore sa tu zamieszczone nie dotyczą tytułowej firmy tylko jakiejs Aspen Holding z siedziba noewiadomo gdzie.....Ale skoro jest tu tyle komentarzy to tez napisze....Jeżeli już wplaciliscie 250 USD to pod żadnym pozorem nie weryfikujcie konta. Wysłanie tak poufnych danych o jakie proszą to totalna głupota. W dodatku wysłanie danych osobowych i zrobienie pełnej weryfikacji konta to wg ich regulaminu jest równoznaczne z podpisaniem umowy. A tu już się robi klops. Jeżeli już wplaciliscie te 250usd, nie zweryfikowaliscie konta, nie rozpoczęcie handlu na tej pseudoplatformie i nie minęło od momentu wpłaty 14 dni to jest to wszystko do odkrecenia. Po 1. Wysłać email do AS z info że rezygnujecie z ich platformy i prosicie o zwrot wpłaconej gotówki. Po 2. Dzwonić do banku na infolinię i zgłosić reklamację tzw chargeback. Po 3. Zastrzec i zmienić kartę kredytową. Ja tak zrobiłem i po 21 dniach miałem kasę na koncie wraz z różnica kursu czyli dokładnie tyle co zapłaciłem. Pod żadnym pozorem nie handlować na platformie. Nie robić przelewów i najważniejsze nie wysyłać im danych i nie zgodzić się na zainstalowanie na Waszym kompie aplikacji AH. Jak coś to służę pomocą Pozdrawiam

@SonyListon

Ja niestety popełniłem tą głupotę i zweryfikowałem konto. Kasę co prawda odzyskałem, ale wszelkie próby zamknięcia konta jak grochem o ścianę. Trzeba było słuchać wewnętrznego głosu i nie weryfikować konta, albo przynajmniej zakryć dane wrażliwe w. ID, nie tylko w karcie.

@Jeleń

a jak odzyskales kase i ile to trwalo ja zglosilem na policje ktora rozpoczela dochodzenie i w banku tez reklamowalem

leszek

witaj pani Benia juz ma napisany pozew do prokuratury warszawskiej i czym bedzie nas wielu to mamy szanse na odzyskanie pieniedzy

Przemysław

Bardzo dziękuję za pomoc musimy razem działać

Leon

Witam Może mi ktoś powiedzieć jak zlikwidować konto na AH ?

Przemek

To to samo

Hiro

szanowni poszkodowani Czy ktoś w ogóle otrzymał jakiekolwiek pieniądze z tzw. wygranej. Nie mówię o 250USD wpłaconych pierwszy raz.

@Hiro

ja nie jeszcze wplacilem 5000 dolarów ale to nic teraz próbuja mnie naciągonoć na inna platforme dzwoniła babka i pyta czemu nie wyplacam kasy teraz jej firma wypłaca kasę a czemu pan Niechce znów weryfikacja itd nie wieże w to już ma koncie 10000 dolarów ale jak tylko będę mógł zgłaszam to na policję zgłoszenie daje do banku i zobaczymy co się będzie dziać

Hiro
@Przemysław

nie daj się wciągnąć w żadne płatności, wyczyszczą Ci konto zanim się obejrzysz. Czytaj wiadomości na forum pozdr

Zakłopotany

Witam Jestem w podobnej sytuacji, wpłaciłem na początku miesiąca 250 USD, nie próbowałem jeszcze wypłacić, ale z tego co czytam będzie to nie możliwe, jak można zakończyć współpracę z nimi ?? I co zrobić żeby nie wykorzystali twoich danych, wiem mogę zmienić konto bankowe, skrzynka e-mail, nie podałem dowodu a prawojazdy czy to w jakiś sposób mnie przed czy uchroni ?

Ja w sierpniu popełniłam ten błąd ale nie weryfikowałem konta. Lampka mi się zapaliła. Wpłaciłam 250 dolarów. Oczywiscie schemat wiadomy. Zgłosiłam to na policję. W grudniu dostałam dokumenty, ze tą sprawą zajmuje się prokuratura w Rzeszowie. Pomimo zgłoszenia wielokrotnie pisałam maile o zwrot kasy. Dostałam odmowę, bo kazano mi zweryfikować konto. Oczywiscie w dalszym ciągu telefony dzwoniły z rosyjskim akcentem. Raz odebrałam k powiedziałam, ze sprawę zgłosiłam do prokuratury. W głębi serca pogodziłam się z utratą 1026 zł, to jeszcze nie tragedia. Tymczasem dwa dni temu dostałam maila, ze dostanę pieniądze na konto i wczoraj zwrócono mi 970 zł, bo inny kurs. W momencie kiedy pieniądze weszły na konto mail zniknął.

@Anna

Mail zniknął z Pani skrzynki pocztowej??? Czy instalowała Pani jakieś oprogramowanie podesłane przez AH?

@Michał

Nic nie instalowalam. Mail zniknàl w momencie kiedy pieniądze weszły na konto. W banku się dowiedziałam, ze można usunąć maila, którego się wcześniej wysłało.

leszek

i ja postapilem podobnie zmienilem paszport i nawet prawo jazdy ,karty i kod do konta

mak

Ja waśnie sprawdzałem odzyskałem po potrąceniu 15 usd

DANA

Nie POZWÓLMY, by ci ze wschodnim akcentem "PLULI NAM W TWARZ" i "NAS OKRADALI" nawet jeśli dotyczy to niewielkich kwot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystkich zainteresowanych pozwem zbiorowym prosimy o kontakt: e-maile: pozwy12@gmail.com lub kb_belchatow@wp.pl. Telefony: 574 453 871 lub 605 308 120. PROSZĘ WSZYSTKICH OSZUKANYCH nawet na niewielkie kwoty. Nie musicie nigdzie jeździć i traci czasu, bo możecie wyznaczyć osobę reprezentującą Was. Proszę o to chociażby w IMIENIU TYSIĘCY BIEDNYCH I JESZCZE OSZUKANYCH EMERYTÓW I RENCISTÓW. Ponadto pozwoli to ukazanie WIELKOŚCI SKALI PROBLEMU. Składanie doniesień do lokalnej policji i prokuratur to strata czasu. Nic nie zrobią, bo nie mają narzędzi i tym samym chęci. Kończy się to zawsze umorzeniem. Ci (usunięte przez administratora) korzystają z całą pewnością z programu TOR i ciemnego, szarego, podziemnego (różnie to nazywają) INTERNETU). DZIAŁANIA związane z pozwami JUŻ ROZPOCZĘLIŚMY.

Olać to
@DANA

Życzę powodzenia z pozwami. Nie wierzę w Polskie sądy nie raz się przejechałem na Polskich sądach. Według mnie są nie kompetentne i jest to tylko strata czasu. A tak w ogóle to żyjemy w kraju gdzie (usunięte przez administratora) mogą wszystko a uczciwy obywatel jest gnojony. Jestem rozczarowany naszym sądownictwem i dla mnie jest to strata czasu nerwów i wszystkiego to samo tyczy się policji jedna wielka porażka ! Ale trzymam kciuki mam nadzieję że nie będziecie rozczarowani ! Pozdrawiam

Baka
@DANA

Mój przypadek. Ku przestrodze - dotyczy Aspen Holding - handel kryptowalutami. Pewna firma handlująca kryptowalutą stworzyła fałszywy materiał. Wykorzystała w nim nieprawdziwe wypowiedzi Roberta Lewandowskiego , który miał niby namawiać na zakup bitcoinów. Podobnie wykorzystano wizerunek Roberta Kubicy. …RAPORT SPECJALNY: Eksperci są pełni podziwu dla Roberta Kubicy, a dokładniej dla jego ostatniej inwestycji, co wywołało przerażenie wśród dużych banków. Korzystając z tej „luki fortuny”, polscy obywatele zgarniają już miliony złotych bez wychodzenia z domu – ale czy to jest legalne? … Wpadłam w sidła Aspen Holding - jest to nieuregulowany broker offshore należący do Next Trade Ltd z siedzibą w Port Vila, Vanuatu, archipelag Nowe Hebrydy. Kuszenie, telefony i wpadłam, założyłam konto, wpłaciłam 250 USD , potwierdziłam swoje dane i zaczęło się. Menadżerka inaczej doradca „uczy” handlować na ich platformie. W przeciągu 3 dni ( działała skutecznie) zostało 95 USD. Na moją ostatnią próbę wycofania się , pada od „menadżerki” oferta włączenia automatu do handlowania, co pozwoli na odrobienie strat. Po trzech dniach na r-ku , w pozycji kapitał własny, pojawia się kwota > 4.000,00 USD. Nie do uwierzenia. To są Pani pieniądze - twierdzi doradca , może je Pani wypłacić. Do akcji wkracza Pan ( nie pamiętam nazwiska) i zaczyna się namawianie na zakup Bitcoina aby móc mi coś wypłacić. Skutecznie działa i ja wydaję na ten cel 12.000 zł., ( całe moje oszczędności ). Kawałek Bitcoin kupuję o godz.11:41 a Aspen wypłaca go o 12:47 - bo tak długo trwał proces weryfikacji w Internetowym Kantorze Kryptowalut. Na mój r-k w moim banku do dzisiaj nie wpłynęły żadne pieniądze. Kilka dni później zadzwonił facet z Wrocławia- pieniądze są zamrożone, aby je wypłacić trzeba zasilić konto kwotą ok. 7 tys zł. Przerwałam rozmowę. Za każde wejście na platformę handlową pobierają 5 USD, obojętnie czy jest strata czy zysk. Za późno przeczytałam w internecie o oszustwach tej platformy i jej podobnych. Jest to ewidentna kradzież. Oto telefony z których dzwoniono: Warszawa : 22 300 30 29, 22 300 30 28, 22 153 03 58, 22 153 05 72 Wrocław: 71 716 63 70 Birmingham: 44 121 790 0576, 44 121 790 1097 Londyn: 44 20 3966 7568, końcówki 7570, 7569, 7571 , 44 20 3936 4752, 4789 Oto adresy mailowe - na maile nikt nie odpowiada. gdpr@aspenholding.co – tutaj ślę maile o zamknięcie konta support@aspenholding.co beata.r@aspenholding.com robertru@aspenholding.com Sądzę, że użyte nazwiska są fałszywe : Beata Radomska, Robert Rumianowski, Aleksander Krawczyk, innych nie zapamiętałam. Z przysłowia: Polak przed szkodą i po szkodzie głupi – może jednak już nie. Na (usunięte przez administratora) są filmy o sposobie działania takich oszustów.

Baka
@Olać to

To znalazłam w internecie ...." Maxitrade to scam powiązany również z markami Agricole Trade, Aspen Holding, Olympus Markets. Ostrzegamy przed wpłacaniem jakichkolwiek środków do obu firm. Aktualnie toczy się przeciwko nim postępowanie w warszawskiej prokuraturze. Numer postępowania to PO II DS 243.2018...."

@Baka

Maxitrade jest na liście ostrzeżeń KNF a nadal (usunięte przez administratora). I gdzie tu jest sprawiedliwość

PaSy12
@DANA

Czy moge prosic o pomoc w zamknięciu konta? Bardzo proszę o kontak

PaSy12

Co w momencie gdy wysłałem im cała weryfikację. Jak mogę się z tego wycofać. Bardzo proszę o pomoc

Zostaw merytoryczną opinię o Atalian Holding Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Atalian Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atalian Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atalian Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Atalian Holding Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 27 ocen.

Atalian Holding Sp. z o.o.