Opinie o A-Form Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy A-Form Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie A-Form Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A-Form Sp. z o.o. w Poznań

Tapicer

Praca bardzo dobra. Wynagrodzenie najwyższe z firm w rejonie Szamotuł. Pracownicy traktowani bardzo opiekuńczo,dodatkowe płatne przerwy w pracy. Polecam tą firmę.

Krawcowa
@Tapicer

Człowieku chyba po narkotykach takie bzdury pisales...firma dno wiem bo tam pracowałam..chyba wam płac za pozytywne komentarze...

Bogumiła
@Krawcowa

Proszę dobrze przemyśleć za nim kogoś oplujesz .

Ven

Jakiego rodzaju meble wykonuje firma? Kuchenne, zabudowa czy inne? Płyta czy inne materiały? Ciężko znaleźć w sieci informacje.

Jak dla mnie jest ok. O 15.00 koniec pracy, 15.20 w chacie, czasem pytają czy zostaniemy dłużej, nadgodziny płaca. W Szamotulach chyba lepiej nie zarobię

brachu

tyle gadania i plucia na firmę a nikt nie ma odwagi napisać ile dostaje na rękę. bohaterowie

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie A-Form Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Mario

Pracowałem w tej firmie prawie dwa lata. Plus za przestrzeganie godzin pracy i rozliczanie nadgodzin. Przerwy jak nigdzie indziej przestrzegane według zegara. Miejsce dla osób które pracują, a nie ściemniają

Szwaczka

Cześć. Jaka jest płaca na start i ile wyciągają przeciętnie szwaczki ? Praca na akord czy godzinowa? Dzięki za info :)

Oli

Pracowałam tam dosyć krótko mogę powiedzieć że nie polecam firmy. Brak odpowiednich warunków ludzie byli w porzadku ale zarządzanie i traktowanie pracowników duży minus. W tych czasach o dobrych pracowników należy dbać

Lila
@Oli

Traktowanie pracowników powiedziałbym że nawet bardzo duży minus, szacunku brak. Najlepiej wychodzą w tej firmie Ci co nic nie robią i nie pokazują zbyt wiele chęci do pracy..

Iwo

Ni przesadzajcie z oskarżeniami. Nikt na siłę nie trzyma ale trzeba uczciwie stwierdzić, że firma dobra i warto się tu znaleźć.

Ola

Firma masakra, bałagan, wyzysk, nieład i jedno wielkie (usunięte przez administratora) Nie polecam

ka ndydatka
@Ola

Ola masz na myśli prace w biurze czy na produkcji?

ola
@ka ndydatka

głównie na produkcji, ale przy takim bałaganie to niestety i tym w biurze się udziela

Firma A-Form , Producent mebli tapicerowanych . W skrócie opisze sposób działania tej firmy , otóż firma zarządza człowiek który jako pracodawca ma bardzo złą opinie , w prowadzeniu firmy pomaga mu syn który jest kompletnie oderwany od , rzeczywistości , jest tez drugi syn który jest właścicielem budynków i nie bierze udziału w procesie produkcji , z grubsza firma rodzinna która jest nastawiona na wyciąganie kasy od udziałowców ( Holendrów ) . Wracając do tematu Prezesa to jak go posłuchać to całkiem mądry facet gada całkiem mądrze ale jeśli chodzi o działanie to jak by miał dwie osobowości , poziom Cwaniactwa jest na bardzo wysokim poziomie dotyczy to wszystkich kwestji działalności firmy , ogólnie praca jest ok podejście do ludzi kiepskie , liczy się to żeby przez 7:45 pracować , dodatkowo dochodzą załadunki transportów o których nikt nic nie mówi przed rozpoczęciem pracy , za co nie ma dodatkowej kasy , w firmie dla wszystkich obowiązuje stawka godzinowa mocno zmodyfikowana przez Prezesa jako narzędzie do manipulacji wynagrodzeń . Ogólnie firmy NIE POLECAM . Prezesa serdecznie Pozdrawiam .

Zostaw merytoryczną opinię o A-Form Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w A-Form Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy A-Form Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A-Form Sp. z o.o.?

A-Form Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Sofoklesa 47
    60-461 Poznań