Jarstol Zakład Stolarski Jarosław Linka

Perzów

Opinie o Jarstol Zakład Stolarski Jarosław Linka

m

Jak wyglada praca tam, jak dla kobiety ? i czy jest bardzo ciężko? Moze podać ktos jakies konkrety? Jaka macie stawke, na ile zmian jest praca, po ile godzin?

Gość

Ciekawa praca, wypłaty na czas , stawki bardzo dobre. Umowa pierwsza na 3 lata, mniej niż 2.200 jeszcze w tym zakładzie nie miałam. Polecam

wicu

Umowa o pracę i normalne warunki pracy.

zibi

jak dla mnie to zalecam trzymac sie jak najdalej od tego zakladu

ja

po cholere istnieje taka strona skoro na na rzadanie prywaciarza usuwane sa wszystki wpisy ? moze to strona samego jarstola hahaha , zenada

robol

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wszystko na temat

xx

anonim - 2011-03-03 15:11:16 zgadzam sie ze praca bardzo ciekawa i interesujaca, ale atmosfera bylaby w firmie sto razy lepsza gdyby zwolniono jednego pracownika A CH ktory jest dwulicowy, hamski, podjudza pozostalych pracownikow przeciwko szefowi, lepiej dla firmy to pozbyc sie go i bedziej sie o wiele lepiej pracowało w jarstolu Gonzo ktoś Cię nie lubi

Zostaw opinię o Jarstol Zakład Stolarski Jarosław Linka - Perzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jarstol Zakład Stolarski Jarosław Linka