Sweet Sit

Gniewkowo

Opinie o Sweet Sit

AK

:D no tak odezwał się ten,kto najmniej robi.... Jeśli moja szanowna krojownio Wam nie pasuje mówcie wprost. Premie są dla tych którzy się wykazują i nie lecą w kulki. Obiektywnie może wypowiedzieć się cała krojownia a nie jedna osoba ukrywająca się pod Nickiem:) Udzielałem się udzielam i będę udzielał gdzie chcę a na facebooku to wy sobie możecie siedzieć. Na magazynach są poblokowane łącza z internetem więc ciekwe co napisałeś z tym fb :) Widzisz mój drogi ja nie muszę się ukrywać przed nikim pisząc odpowiedz do Twojego dziwnego komentarza. Zabierzcie się za swoją robotę a nie patrzycie na wszystkich dookoła i piszecie bzdury na tym forum.

beka

A ja chciałam zapytać jakie są zarobki w tej firmie? Czy praca tutaj jest na dwie czy trzy zmiany?

Jarek
@beka 17.08.2017, 11:58

Zarobki najniższa.Chyba że jesteś brygadzista i kj to luzik.

abc

Kolejki na klejeniu większe jak za komuny,fajna praca na akord!

abc

Kolejki na klejeniu większe jak za komuny,fajna praca na akord!

godzinki

Schemat wygląda zawsze tak samona poczatek wydaje syf i na koniec dnia kilka salerno,tivioli . Baristek daje 15,salerno 3 na krzyż . Skoro robimy za mało i chodzimy w soboty i nadgodziny to dlaczego brygadzista odklada mebel o 12 na jutro bo za dużo godzin? Brygadzista powinien mieć wypłatę związaną z tapicerami czyli jakąś średnią wszystkich tapicerów plus premia. Brak kleikow a Łukasza się daje do transportu i gdzie tam potrzeba . O wydawaniu kartek i pudelku kolo magazynu pokrowców ciężko nie wspomnieć ,era Internetu a jeden drugiemu przekazuje kartki żeby kolejny zaniosl do pudełka po zszywkach a kolejny nabil na gwóźdź . Gdy bylo zebranie z panem Irkiem mówiliśmy ze czasy na komplety sa za male powiedział ze "musimy dać rade" ale nie wszystko sie da mimo chęci.

tapi
@godzinki 15.08.2017, 14:08

lukasz jest spoko on zawsze podpowie co idzie a nie tajemnica tego z transportu on ma godzinowke i z kartkami się nie spieszy kozie ogarnij się a nie ciagle thc

E

Akord powinni mieć brygadzisci i kj może wtedy by meble zchodzily .A nie jak jeden ma Focha to wszyscy stoją.Wiemy o kogo chodzi...

accord dla kazdego

wszystkich na akord bez wyjatku ,moze sie cos ruszy w koncu

klejak

namiary na magazyniera , potrzeba towaru , to co zwykle tam gdzie zwykle,

kleik
@klejak 07.07.2017, 13:40
namiary na magazyniera , potrzeba towaru , to co zwykle tam gdzie zwykle,

Magazynier ma pesje za chodzenie a nie za wykonana prace czy sie siedzi czy sie lezy pesja sie nalezy i to niezla. Chlopak dobrze sie miga bo pracy w magazynie pokrowcow nie ma na 8h.....czy kierownictwo tego nie widzi ...

użytkownik zarejestrowany

@Roman chyba nie do końca rozumiem Twoje pytanie. Jednak chciałabym zauważyć, że nie jestem związana z Sweet Sit. Jestem pracownikiem serwisu gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w Waszej firmie. Tak, by osoby, które szukają tu informacji na temat firmy jako pracodawcy mogły znaleźć odpowiedź na swoje pytania.

bezradny
@Maja 14.06.2017, 12:44

po prostu jak nie przyjdziesz w sobote za która nie placa nadgodzin to ci tygrys kierownik zabiera 50 zl

Rafal

Ale trzeba pomóc firmie.A po za tym za scieme na godzinowce dobrze płacą ha ha.

Ukrainka

Podoba mi się Radek z pakowania i ten drugi pan

użytkownik zarejestrowany

@tylko akord dobrze rozumiem, że nie uzyskałeś/uzyskałaś wynagrodzenia za pracę w sobotę? Z czego to wynika? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? @poraszka czy Ty również jesteś pracownikiem firmy? Jak często zdarzają się takie sytuacje?

Roman
@Maja 08.05.2017, 13:11

Co mam zrobić żeby dostać od lysego lepszy komplet

tylko akord

niema jak sobota za . darmo

poraszka
@tylko akord 30.04.2017, 23:08
niema jak sobota za . darmo

maja tym się nie zainteresujesz ze za darmo sobota

użytkownik zarejestrowany

@XYZskontaktowałeś się w tej sprawie z firmą? Udało Ci się wyjaśnić tą sytuację? Kontakt znajdziesz na stronie http://www.galameble.com/kontakt/

nalezy mi sie premia za mobilizacie ania,grabow,bo

tygrys co ty k................ klamliwa dobij........go nie,,,,,,, leci sajonara nie potrafi nawet się przywitać pajac jeden tylko godziny bo mam kase za to to samo kuroslaw heehhhhe arbajt baristki az się slinie ale ludzie na to pozwolili caban dawaj bo 300 h nie wyrobisz ale jak ci kuroslaw pomoze to może może hehehehehehehhe patologia zakla, i tyle popoa nie weźmiesz może vito

XYZ

Złodzieje, pracowałem tam i do dziś mi kasy nie wypłacili .

qwa

Arek może byś tak wszystkich obdzwonił jak bedą jakieś dobre kpl,a nie tylko dzwonisz do kumpla co ci tyłek wozi!

użytkownik zarejestrowany

Jakie mają Państwo wymagania w stosunku do kandydatów do pracy? Czy organizują Państwo praktyki zawodowe dla studentów lub absolwentów? Jak w Fabryce Mebli Gala Collezione wygląda proces rekrutacji? Na te i więcej pytań odpowiedź znajdziecie w wywiadzie, którego specjalnie dla nas udzielił współzałożyciel i wiceprezes zarządu Fabryki Mebli Gala Collezione sp. z o.o.

Yllleeeee

Ja bym proponowal zmiane kierownika bo ten pajac TYGRYS nie nadaje sie nawet do mycia kibli.Ludzie powiedzcie mu wkoncu niech zmieni spodnie a nie caly tydzien w tych samych chodzi

praca

Uklady ukladziki tak bylo jest i bedzie .Najwiekszy bol to ludzie na godzinowkach ktorzy maja wyje na tych na akordzie . Dam prosty przyklad : wydawane jest 10 salerno wiec do podlokietnikow jest skrecone 10 desek z automatami i na tym koniec !!!!!!!!!!!!Nikt nie montuje wiecej bo po co stoi jeden z drugim i trzecim bo godzinowke maja i tak im zaplaca a gdy komus na akordzie zabraknie lub podbierze ktos wtedy powstaje problem nie do rozwiazania bo przeciez bylo 10 skreconych .Prosty przyklad a mozna wymieniac wiecej . Nie mowie ze wszyscy bo na pewno sa tacy ktorzy ogarniaja i z ktorymi nie ma poblemu . Moze ktos wpadnie na genialny pomysl zeby byla odpowiedzialna osoba za tych na godzinowkach (nie mowie o brygadzistach) ktora bedzie dawac premie za dobrze wykonywana prace badz nie przyznawac za olewanie .

master

Gdyby nie było ludzi jeszcze pamietajacych czasy upadłej tapicernii Gniewkowo, takie nowotwory coś jak przerzuty nie dają wyjsc tej firmie na prosta bo myslac logicznie jak wtedy tego nie zrobili nie wiem kto mądry mysli ,ze teraz im sie to uda jak nie udaje od poczatku przejscia do Gniewkowa z latkowa, zmiany brygadzistow na tapicerni i szwalnii , skoncza sie uklady , kolezenskie premie i pozwalanie na picie w godzinach pracy, bylo paru zdolnych mlodych ludzi w tym zakladzie , ale niestety pozbywa sie takich ludzi z układu..... szkoda ,ze Irek nie widzi tej patologii , ale kazdy mu tylko mydli oczy hmm moze mu wysdtarczy by mieć psy ,a a nie ludzi z wiedza i umiejetnosciami..?

No to co Wert? Taki jesteś mądry to może byś był tak uprzejmy i się przedstawił nam wszystkim?

ja

Ludzie ogarnijcie sie wkońcu co wy chcecie od łysego?Jakie było picie wódki w piątek popoludniu co dziwne pracuje u niego na zmianie i jakoś tego nie zaopserwowałem i do jakiej kochanki jechał w sobote co?dziwne troche bo cały czas był na hali NIGDZIE nie wyjeżdzał zajmijcie sie swoim życiem palanty i zostawcie łysego i jego rodzinę w spokoju myślicie że jego żonie jest łatwo to wszystko czytac co wy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za bzdury na jego temat?Jestescie tacy odwazni to powiedzcie to prosto w oczy mu a nie obrazacie go.Monika nie słuchaj co kto pisze o twoim mezu to dobry facet.Łysy trzym sie

Ty
@ja 14.02.2017, 17:18

A ty wielozmianowy i obiady z nim jesz ? niikt nie napisal ze pil wódkę w pracy!

gjkk

Jola
@gjkk 11.01.2017, 17:58
Proszę zainteresowac sie krojownią,a dokładnie tą ściemą która tam jest wykonywana i to za duże $$$$. Jak wam nie wstyd!...

No fakt sami tam aferzyści którym wiecznie mało!

Popieram

Prosimy o zamiane brygadzistów kierowniku!

Przecież specjalnie wydaje baristy i inne śmieci w tygodniu żeby sobie nadgodzin nalapac. Ostatnio wydawał baristy a kierownik się pyta czemu salerno nie wydaje odpowiedź nasuwa się sama. Skoro za dużo ma godzin to po co trzyma ludzi do 23? Poza tym wymagacie nadgodzin za które nie płacicie i straszycie zabraniem frekwencji!

Brak pracowników w sobotę jest wynikiem wołania o pomoc Pana kierownika ażeby postwił do pionu brygadzistę który robi co chce, jak brak mu godzin akordowych to niech da do montażu komplety otapicerowane schowane po kontach . Przykład: praca do 23 a o 20 otapicerowany komplet jest odstawiany na bok bo za dużo godzin

haa ha brawo obserwator widac ze zabolało!

Iks

Baristki żeby ludzie nie zarobili kogoś bolą wypłaty przydała by się jakaś ankieta na temat pracy brygadzisty!!!!!

ghhjhh

Co to za brygadzista który robi na swojej zmianie prawie każdemu pracownikowi pod górkę i nie da zarobić!Baristki i Baristki!Wydaje mi się ze to idzie również na szkode firmy,niech idzie na szkolenie do łysego i zobaczy jak wygląda współpraca z pracownikami! b

Obserwator
@# 28.11.2016, 23:28
To się zwolnij jak ci się coś nie podoba..marudzić każdy głupi potrafi

O widzę że biuro lub brygadzista się udzielił - zabolało co ?

x
@Obserwator 29.11.2016, 19:26
O widzę że biuro lub brygadzista się udzielił - zabolało co ?

Wydaje ci się,że jesteś inteligentny i lepszy od innych?? Fakt,wydaje ci się.

Obiektywny

:D nie trzeba mieć wykształcenia by pisać do ładu i składu. Rozumiem większość ludzi rozpisanych na tym forum, ale nic nie zmienicie jeśli będziecie ograniczać się tylko do pisania. Trzeba działać. Mogę mówić tylko za siebie ,ale wszystko jest możliwe. Niech każdy patrzy na siebie(co robi i mówi) nie patrzy jak pracują inni ,bo na ich miejscach nie są i stara się walczyć o swoje.

tajler2

a pisanie o tym skad kto pochodzi , kto jakie ma wykrzstałcenie.. hmm, dla kogoś kto ma wykrztałcenie jest żenujące-ripostujac

tajler

jezeli dla Gali pochodzenie (wieś,miasto) i interpunkcja (ęą) ma wartośc największą to po co tu sie rozpisywać kto co gdzie i jak , gdzie co i jak za ile :)) wszystko wychodzi z góry od momentu kiedy zwolnili wam mistrzyka :D

mzhdnj

wydawanie kpl sprawiedliwie i wszystko bedzie ok!!!!!!!!!!!!!!!!1

oker
użytkownik zarejestrowany

@a kind to jest tak subiektywna opinia, że ciężko na ten temat dyskutować....

Obiektywny

Drogi fachowcu tapicerki wymiękłbyś przy mojej pracy....ale przecież nie o to chodzi. Ja nie potrafię tego co Ty ,a Ty tego co ja.Jak zaznaczyłem wcześniej nie mam nic do ludzi ze wsi a tylko poziom tego forum pokazuje jak wysoki jest poziom ludzi rozpisujących się na nim. Każdy ma swoje obowiązki w tej firmie i każdy ich powinien pilnować. Jeśli ktokolwiek ma pomysł na to by coś zmienić to chyba jeszcze wisi na portierni skrzynka na pomysły. Iść wrzucić i czekać na zmiany........

Uczciwy

Zwróćcie uwagę na laski z dodatków bo jedna pracuje uczciwie a druga albo wiecznie siedzi na telefonie albo urządza pogaduchy z koleżankami i ma za to niezłe pieniądze bo na bezczelnego tego nie ukrywa.Gdzie sprawiedliwość w tym zakładzie??

Zwykły tapicer

Obiektywny fachowcu zapraszam na stół wymiękniesz przy taborecie mtd. Jeśli uważasz że do tapicerowania wystarczy obsługa pistoletu to twoja urojona inteligencja pozostawia wiele do życzenia. Sam jestem ze wsi a potrafię o dziwo się wypowiedzieć więc nie wiem co ma piernik do wiatraka :-). A i jeszcze jedno nie jestem obibokiem a praca jest bardzo dobra, brakuje szacunku dla nas tapicerów i pracy. Chcemy pracować i pracujemy więc zacznijcie nas i naszą ciężka pracę szanować.

Obiektywny

Proces rekrutacji jest raczej wirtualny:) Żart. Trzeba po prostu złożyć papiery i tyle. Jak będzie potrzeba to zatrudnią od razu , a jak nie to dzwonią w miarę potrzeb-chyba,że ma się tam znajomych którzy mogą wkręcić:) Co się dzieje w firmie wiem doskonale.Można na pewno wiedzieć więcej ,ale mnie pierdoły nie interesują. Więdze swoją opieram na tym co potrzebuje choć wiele rzeczy dowiaduje się "niechcący". Latacie po firmie i gadacie ile ślina na język przyniesie. Co do koszulek z napisem "mistrz" to lekka śmiechawa,ale raczej nie brałbym tego wyrażenia dosłownie.To chyba raczej ma być ktoś kto zarządza odpowiednim działem niekoniecznie w tej firmie znając się na tym co robią jego podopieczni hihihi Koniec końców mam nadzieje,że swoimi wypowiedziami nikogo nie uraziłem...a moja rada dla wszystkich-niech każdy zajmuje się swoimi obowiązkami,a na pewno w tej firmie lepiej się będzie pracowało.

Obiektywny

Kolejna sprawa. Brygadziści i kierownicy mają swoje obowiązki za ,które odpowiadają. Jestem pewien że większość tych którzy narzekają nie podołaliby ,ale naturalnie musza się wypowiadać.Ciekawe dlaczego cały czas pracują na nitce??? Każdy niech pilnuje swoich obowiązków i nie wprowadza zamętu,a wszystkim będzie się pracowało lepiej. Jeżeli ktokolwiek ma pomysł na usprawnienie pracy(typu odwołanie brygadzisty itp) jest taka zaczarowana skrzynka na portierni. Tam można wrzucić kartkę z pomysłem i może wtedy coś zmienicie. Wypisywanie tych bzdur na tym forum uważam za bezsensowne. Patrzcie na swoje sprawy i nie wprowadzajcie zamętu.

R.K
@Obiektywny 08.10.2016, 07:36

Obiektywny , na pewno nie jesteś w tej firmie fizycznym bo nie masz zielonego pojęcia co się w firmie dzieje a o brygadzistach i ich obowiązkach to szkoda gadać niekompetencja i tyle i jeszcze jedno, niezła fantazja z napisem na ich koszulkach MISTRZ .. obrażacie w ten sposób prawdziwych wyuczonych mistrzów w tym fachu a nie jakichś przybłędów WSTYD !!!

Obiektywny

Widzę ,że mamy na tym forum inteligencje :) Ludzie zanim coś napiszecie zastanówcie się.Poziom klasy podstawowej to przy Was kosmos. Brak składni i bezsens wypowiedzi to nagminne no ,ale czego można się spodziewać po ludziach ze wsi(nie obrażając ludzi ze wsi). Po pierwsze praca nie jest najgorsza,bo piszący jakoś na silę się jej trzymają,mając alternatywę w Gniewkowie. Można iść do Interli.....,Bonduel..... lub Cyko....w Wierzchosławicach.jednak siedzą w Sweet... Wiadomo jest jedno.Nigdy nie będzie doskonale.Takiej pracy nie ma,ale może być znośnie.Jeśli ktoś chce pracować to będzie to robił,a obiboki i lewusy nadal będą wypisywać jakie ich życie w tej firmie jest złe :) Co do opinii o krojowni....jeśli ktoś jest taki mądry niech stanie za maszyna i próbuje pracować.może zobaczymy fachowca,choć sądzę że większość co najwyżej opanowała obsługę pistoletu i na tym niestety ich edukacja się skończyła.

Work

Brak organizacji w tym zakładzie!!!Praca na akord, a oczekiwanie za pracą przerasta ludzkie pojęcie.Brak postojowego, brak nadgodzin można???

Work
@Work 07.09.2016, 16:16

Brak organizacji w tym zakładzie!!!Praca na akord, a oczekiwanie za pracą przerasta ludzkie pojęcie.Brak postojowego, brak płacenia za nadgodziny można???

Zaniepokojony

Meble dobrej jakości ? Stabilne warunki pracy? Kto to pisze ? Dyrektor, kierownik ? Proszę was nie ośmieszajcie się

klient

Widzę, że ten portal daleko odbiega od opinii Sweet Sit.Tylko od niedojrzałych wypowiedzi i oczernianiu innych pracowników.Jak ktoś ma coś do powiedzenia i tyle odwagi niech powie to w cztery oczy a nie żali się w miejscu nie przeznaczonym do tego.pozdrawiam

Zaniepokojony

WYLK jak widzi Tivoli to aż drgawek dostaje

@Bez nazwisk 23.08.2016, 20:25
jeden drugiemu wytyka a sam pewnie nie lepszy , lepsze komplety powinny być wydawane po kolei np nitkami tak jak te gorsze któ...

No prawda prawda!Ale jak na razie to co niektórzy sami chodzą z kartkami na magazyn i wybierają sobie kpl ,gdy reszta robi szajs!Dziwie sie że brygadzista na to pozwala.A przecież kazdy pracownik powinien byc traktowany tak samo!

@Bez nazwisk 23.08.2016, 20:25

knjnjkbdbvcxn

Przyjacielskich ha ha ha!!!

Asia

I tak największe nygusy robią na krojowni, a wypłaty mają bardzo duże!!!I to ma być OK!?

wass

eleganckie to jest slizganie sie Dr. ykatatora nie ma ludzi? ludzie sa. Ale trzeba ich traktować jak ludzi

bylyjuz

prawda jest taka ze u lysego mlodzi nie maja dobrze bo zawsze "sa za młodzi na dobre meble"!!? malostkowe podejscie bo wlasnie mlodzi powinni robic najlepsze komlety bo nie maja jeszcze takiego fachu zeby na gownie zarobić !! tyle

Wkurzony
@bylyjuz 10.07.2016, 11:43

Na górne? Prawda jest taka ze gdyby młody uczył się vito to żaden by nie zdał tych śmiesznych egzaminów. Wielcy tapicerzy tylko salerno i bariste pffffff i fochy że tivoli nie robi.

Zostaw opinię o Sweet Sit - Gniewkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sweet Sit