Opinie o Sweet Sit w Gniewkowo Przasnyska 11 A lok. 215

Fabryka Mebli Gala Collezione to doświadczony polski producent nowoczesnych mebli tapicerowanych, działający na rynku od 2001 roku. Fabrykę tworzą cztery zakłady produkcyjne: Sweet Sit w Gniewkowie, SLA.WIA w Tucholi oraz Gala Collezione w Lisim Ogonie i Chełmnie. Łącznie we wszystkich czterech zakładach zatrudnionych jest 700 pracowników.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sweet Sit w Gniewkowo Przasnyska 11 A lok. 215

Rocky

Dokładnie.My się z tym bucem musimy męczyć i niestety cały czas szefostwo nic z tym nie robi.Czyli mają nas gdzieś.W takim przypadku chyba lepiej zmienić pracę.Szczęśliwi ci co udało im się pracę zmienić.

Franek

Dzisiaj znowu zastraszał pracowników ustawą torową. Będzie mówił nam gdzie parkować własne auta ! Każdy jest na swoim poziomie I będzie robił to co chce gdzie i kiedy. ! Jeszcze raz, prośba do zarządu o odesłania gościa do domu. My już mamy dosyć toksyny i w jaki sposób przekazuje informacje.

Mietek

Ile można walczyć. Uszanujcie nas pracowników! My nie chcemy z nim współpracować !!!!!!!!!!!!!

Ciekawy

Ciekawe co dalej zamierza prezes. Najpierw zaślepiony tabelkami dyrektorka poróżnił się że wspólnikiem z którym wszystko budowali. Zniszczyli całą strukturę organizacyjną. Pozbyli się większości osób,które ciągnęły tę robotę. Cześć kadry poodchodziła sama widząc co się dzieje a teraz w eter poszła informacja o problemach z utrzymaniem się firmy. U konkurencji coraz więcej na ten temat się mówi a ktoś na.forum się pyta skąd tąkie wnioski. Firma tonie i niestety mądre głowy nie udowodniły że jak pozbędzie się części pracowników to firma wzleci. Padacie państwo jak BFMy w naszym mieście jak była TG i trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Wpusciliscie do kurnika lisy i już teraz nawet płakać nie.powinniscie.

Tapicer

800zł przez 3 miesiace oferta po 10h soboty na popoludniu

czy bede podpierdalaczem

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Marynarz

Widać że gościu ma kilka twarzy,wie jak się dobrze sprzedać,Mamy nadzieję że ten usmieszek mu nie długo zniknie.

Jest dużo młodszy od większości pracowników ale jak się do nich odnosi to jest masakra i nie do przyjęcia. Nie pozwolimy sobie na to !!! ( oddychaj ,piesek kierownika ,długo by wymieniał te jego odzywki)

Juziu

Szanowne szefostwo !!! Gniewkowo nie potrzebuję żadnego kierownika ! A tym bardziej tak toksycznego jak młodzieżowiec z Nidzicy !!! Jesteśmy solidnymi pracownikami i każdy wie co ma robić ! Proszę o przemyślenie o odsunięciu chlopa z naszej ekipy a każdy odetchnie I będzie mu się lepiej pracowało. A my damy od siebie jeszcze więcej.

Rocky

Czego to on nie robił.Najlepiej mu wychodzi zastraszanie pracowników a do tego jak ktoś ma własne zdanie to zaczyna przerzuć ze stanowiska na stanowisko i tym samym zniechęca do pracy i ludzie,albo się zwalniają albo idą na chorobowe.Prezes nie raz mówił że jak ktoś ma problem to może do Prezesa przyjść, pytanie tylko z kim pan Prezes rozmawiał z pracowników, którzy pracowali po dziesięć lat jak nie więcej i się zwolnili lub zostali zwolnieni przez obecnego kierowniczka.Zniszczył wielu ludzi swoim zachowaniem i postępowaniem przeciwko nim.Mam nadzieję że karma do niego wróciła i zostanie tak samo potraktowany jak on traktował ludzi.Beszczelny i arogancki bufon.

Jk

Tu trzeba się zastanowić nie nad problemem niechęci pracy w tym zakładzie ale nad tym dlaczego odeszło tylu bardzo dobrych pracowników za rządów tego gościa.

Ukrainiec
@Jk

Nie tylko dobrzy odchodzą ostatnio wszyscy nowi popracują z dzień dwa i nara przyszło paru Ukraińców i w trzy dni zwinęli żagle mało tego obcokrajowiec zarabia 1000zl więcej tak że daje do myślenia

Ja jestem zewnątrz, o co chodzi z osobą z produkcji? I ciekawa jestem, czy pracownicy nie mają gdzie zgłaszać uwag w firmie i muszą to robić an forum w internecie? Np. dział HR nie ma specjalnej drogi, maila, skrzynki właśnie dla pracowników, aby mogli takie uwagi przekazać anonimowo?

Miś

No i tych, którzy mu donoszą.Jeden z kompletacji jest jego numerem jeden.

Dobrze napisane, takich pijaczków przywracają raz za razem,a dziewczyna raz na chorobowym i dziękujemy.

@Gość

Teraz nie wiem czy poprzez ten komentarz próbujesz zasugerować, że ze względu na płeć może być komuś w praktyce gorzej? Jak z tym jest? często z kobietami na chorobowym się tak zdarzało czy po prostu to nieliczne przypadki?

Szwalnia

Szwaczki tez żądają 25zł na reke ewentualnie 1zł mniej!Również bardzo ciężko pracujemy, a niestety nie jesteśmy tu doceniane!Czyżby nasz Wspaniały Kierownik nie lubił kobiet?A my takie super babki!

Szwalnia
@Szwalnia

Mądrego to aż dobrze posłuchać :) To jest śmieszne za jakie stawki my pracujemy ! Nie wspominając już o czasach na komplety które są ciagle zabierane, a komplety się jakos skurczyć nie chcą ????

@Szwalnia

Hmmm, a ile obecnie dostaje taka szwaczka za godzinę? Mniej niż te 25 zł netto za godzine, tak? Albo jaka jest pensja miesięczna przy pełnym etacie? Czy to oznacza, że inne posady dostały podwyżki, a szwaczki nie, dobrze rozumiem?

Bulbozaur

Na stolarni jest 15 zł/h +premia 4 stowy to sobie policz

Co tu się dzieje

Pięknie potraktowałeś kierowniku Magdę, po raz kolejny udowodniłeś, że nie szanujesz nikogo. Skopałeś leżącego. Gratuluję. Jak można zrezygnować z dobrego pracownika, pracowała, przychodziła do pracy, nie chorowała. Ty najlepiej traktujesz ludzi z uzależnieniami, wszyscy to wiedzą. A tu dziewczyna po poważnej operacji. Mam nadzieję że karma do ciebie wróci i odda z nawiązką. Magda a tobie życzę dużo zdrowia.

Tapicernia

@Pracodawca Nie znam większego tchórza niż nasz śmieszny "kierowniczek" nie ma odwagi przyjść i zrobić zebrania, chyba się mu podłoga pod nogami pali bo mocno zdesperowany jest cwaniaczek możliwe że kończy się jego czas, oby.

Hohoho
@Tapicernia

Jeszcze nie tak dawno kilka osób piało w niebo głosy jakiż to wspaniały człowiek a teraz na nim koty wieszają. Prezentuje sobą poziom zbliżony do zera ale tak było od początku. Ludzie myśleli że będzie Ameryka a on zrobił bantustany. Większość czuje się jak obywatele trzeciego świata i teraz się dziwują. Chcieliście wspaniałej pracy to macie. Ja się wkrótce zwijam i pożegnam ozięble cały chory zakład. Kto mądrzejszy to zwinął się już dawno.

Sweet sit

Dzisiaj był piękny dzień w pracy wystarczy że jednej Toksycznej osoby nie było i wszyscy byli uśmiechnięci i robota zrobiona.Do przemyślenia do GORY...

Młody

Tak przyjdź do pracy był u nas teraz podobno pracownik z Janikowa porobił u nas 3 dni i znikł jak się dowidział jakie normy są i ile trzeba zrobić żeby zarobić a jak przyspieszysz to normy biorą z kamer taki super zakład i podwyżki po 50 gr nie wspomnę że co niektórzy maja stawkę 17 zł brutto

Szwaczka

Dziękujemy za tak hojną podwyżkę całe 50gr brutto,to się nadaje do programu "Uwaga".

Kama

Cześć, czy na produkcji pracuję tu u was kobiety? Znalazłam ofertę pracy właśnie na produkcje, chciałabym celować na stanowisko krojacza tkanin/waty. Firma pisze o atrakcyjnych benefitach, rozwinie ktoś z was co mają na myśli? Dobrze zrozumiałam, że oferują najniższa krajową? Zmiana ponoć jest jedna, w jakich godzinach się pracuje? Zdarzają się nadgodziny czy soboty pracujące?

Hohoho
@Kama

No no tylko dobrze dopytaj o te benefity... Żebyś potem nie była zaskoczona. Jeśli piszą o atrakcyjnym wynagrodzeniu to oznacza najniższą krajowa w którą jeśli się nie wyrabiasz to też jest wliczona premia. Jak premie odliczysz to do najniższej krajowej trochę brakuje.

Bolo
@Hohoho

No chyba przesadzasz , są stanowiska gdzie płaca niczego sobie.

Czy jest możliwość pracy w Sweet Sit na część etatu?

Juziu

Przepraszam czy firma jeszcze rozdaje bilety do opery. Do jakiego działu musiałbym się zgłosić

Zostaw merytoryczną opinię o Sweet Sit - Gniewkowo

• Jak się pracuje w Sweet Sit?

Zobacz opinie na temat firmy Sweet Sit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sweet Sit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 270, z czego 107 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 115 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sweet Sit?

Kandydaci do pracy w Sweet Sit napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sweet Sit