Bog-Fran S.C.

Raniżów

Opinie o Bog-Fran S.C.

Szukają od dłuższego czasu kogoś na zamowienia. Ciekawe który w końcu powiedział dość? Rysiek, czy Jasiek? Przez kilka lat jak tam pracowalem to zawsze podziwialem ich za wytrwałość- nawet jak nie mieli wplywu na terminowość dostaw to i tak dostawali największą ilość ch.... od kazdego. Jeśli masz dobre stanowisko to zapomnij o chorowaniu- jak wrocisz z L4 to nie masz szans na swoje stanowisko tylko musisz podpokutowac na tych najgorszych. Jeśli chcesz biede klepać, nie dostawać nic z socjalnego, ani podwyżki i mieć problem z urlopem to praca w sam raz dla Ciebie. Mizerna wypłata zawsze na czas- jedyny plus. Zmarnowalem prawie 2 lata w tej firmie. Ale oceniam celująco- a co mi tam, niech się cieszą.

fran-bog

Pracowałem na stanowisku tapicera. Zarobki zazwyczaj ledwie przekraczają najniższą krajową. Jedyny plus jest taki że wypłata jest zawsze w terminie i praca nie jest bardzo ciężka. Poza tym ciężko o urlop, podwyżkę czy awans.

Kiwi

Przepracowałem rok i....Słabo płacą, na podwyżkę nie ma co liczyć. Zakład zatrudnia ok 300 osób, a świadczeń socjalnych żadnych, jeśli dostaniesz firmowe ciuchy, pierzesz je za swoje. O urlop trzeba prosić tygodniami, a o oddaniu dnia wolnego za święto przypadające w weekend nie ma co marzyć, brak jakichkolwiek szkoleń. Nie polecam.

kawwer

Nie jest złe słabo płacą ale tragedii niema :)

Zostaw opinię o Bog-Fran S.C. - Raniżów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bog-Fran S.C.