Opinie o Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Senior

Witam, TTI miało kiedyś dobrą opinię, którą ostatnio mocno nadszarpnęło. Wewnątrz firmy masowe zwolnienia przez brak logiki w prowadzeniu projektów. Każdy z ludzi w terenie jest "cyfrą" i musi dowieźć wynik. Jest tylko paru kolesi, którzy się klepią po ramieniu i oni przetrwają. Reszta ludzi to roszada. To się dzieje teraz. Typowe corpo więc nie polecam - były pracownik. Pzdr

Alan
@Senior

Narzędzia marki Techtronic są zawsze zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa.

Inga Nowy wpis

Iluletnie może być minimalne doświadczenie wymagane dla kandydata na Menadżera ds. zarzadzania kategoriami w kanale marki? Wypisanych jest kilka podpunktów odnośnie doświadczenia wymaganego oraz mile widzianego ale nie mogę się odszukać szczegółów. zastanawiam się czy rok byłby wystarczający czy to jednak za mało?

Coś się poprawiło, że nikt już więcej nie pisał o braku umiejętności ogarnięcia jakiejś prostej usterki? Widzę po ofertach, że teraz asystent ds. księgowości jest potrzebny. zastanawiam się przy tym czy można uznać pracę w firmie za rozwojową? Piszą o przyjmowaniu studentów trzeciego roku, tego wymogu nie da się już obejść?

Pracownik Nowy wpis

Rozwojowa myślę, że jaknajbardziej. Fajna renoma na rynku. Duża korporacja. Do rozpoczęcia kariery zawodowej na pewno duży boost

Podbijanie opinii? skoro tak to czy jest tu może ktoś na bieżąco w warunkach pracy mechanika? Dosłownie wczoraj zostało dodane ogłoszenie do serwisu. Widzę po opisie, że nie wymaga się kierunkowego wyksztalcenia, w zasadzie widnieje dopisek o tym, że Pracodawca nie wymaga nawet CV. to jak umiejętności zostaną zweryfikowane? Na okresie próbnym?

Jaki jest wkład kierownictwa Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. na stanowisko Doradca techniczno-serwisowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Albert

Ocena firmy z perspektywy pracownika została bardzo mocno podbita przez setki wpisów których tu nie powinno być na temat jakości narzędzi, ktoś to powinien pousuwać.

Pawel

W firmie pracują ludzie bez pojęcia, obsługa klienta na fatalnym poziomie, nie potrafią usunąć prostej usterki, nie polecam żadnych serwisów w tej firmie ani pracy

Lucy

Faktycznie, na portalu pracowniczym zachwalać narzędzia, ech... Ja mam pytanie o nabór na asystentkę ds. finansowych. Niestety, lecz firma szukając osoby z przynajmniej dwoma językami obcymi i odpowiednim kierunkiem studiów, nie popisuje się warunkami. Zebraniem doświadczenia nie płacimy za wynajem mieszkania w Warszawie... Ktoś uratuje sytuację i poda, co NAPRAWDĘ firma oferuje?

Byłyiszczesliwy

Pracowałem w firmie kilka dobrych lat i w tej chwili widać że liczy się tylko cyferka. Niestety moje pożegnanie z tą firmą to była żenada, takiego braku profesjonalizmu i kolesiostwa dawno nie widziałem. Niby korpo, przechodzisz szkolenia o zachowaniu w firmie, a jeżeli zgłosisz nieprawidłowości i nie masz pleców to nie masz czego tam szukać, niestety zmierzają w przepaść podobną to Boscha i SBD.

Czy ktoymize coś napisać o warunkach pracy, jakie jest kierownictwo, czy są nadgodziny, czy wynagrodzenie jest adekwatne do średniej rynkowej? Odnoszę wrażenie że większość opinie to autoreklama produktów, a to raczej nie ta strona bo zastanawiam się nad aplikacją a nie zakupem narzędzi. Z góry dziękuję

@Kandydat

Zaaplikowałeś, czy może narzędzia Tobie sprzedali na rozmowie? ????

Kiedyś kandydat

Firma która w opiniach ma jakieś dziwaczne komentarze, które brzmią jakby to bot je napisał. Nie widzę odpowiedzi na pytania o widełki płacowe. W branży narzędziowej najwięksi nie płacą najlepiej, takie są realia i te widełki proponowane przez TTI doświadczonym sprzedawcom nie są atrakcyjne. Znam kilka osób które tu teraz pracują, sam nigdy nie pracowałem w TTI ale szczerze nie chciałbym znów z tymi osobami pracować. Tym bardziej za prawie te same pieniądze. Dodatkowo te oskarżenia o produkcję rękawiczek przez więźniów politycznych w Chinach. Niezłe jaja

Izor

Jakość narzędzi Techtronic przekracza moje oczekiwania. Drobne detale, takie jak wygodne uchwyty czy precyzyjne regulacje, dodają im wartości i ułatwiają pracę.

Brajan

Elektronarzędzia marki Techtronic są wykonane z najwyższą precyzją i starannością. Każdy szczegół i detale są doskonale dopracowane.

Kazimierz

Dostępność części zamiennych i akcesoriów do elektronarzędzi marki Techtronic jest szeroka, co ułatwia naprawy i rozbudowę narzędzi.

krik

Profesjonalizm tej firmy jest godny podziwu. Ich zdolność do rozwiązania problemów i znalezienia najlepszych rozwiązań jest imponująca.

Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko technik serwisu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Napisz, co sądzisz o tym spotkaniu. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Kapi

Całkowicie polecam elektronarzędzia marki Techtronic. Ich oferta jest bogata, a jakość i niezawodność narzędzi spełniają najwyższe standardy. To naprawdę wartościowa inwestycja dla każdego majsterkowicza czy profesjonalisty.

tytek

Elektronarzędzia marki Techtronic są absolutnie rewelacyjne! Wykorzystuję je już od kilku lat i nigdy mnie nie zawiodły.

Tarek

Ceny elektronarzędzi Techtronic są konkurencyjne, co sprawia, że są one dostępne dla szerokiego spektrum użytkowników.

Sonor

Jakość wykonania elektronarzędzi Techtronic jest imponująca, zwłaszcza w porównaniu do ich konkurentów w podobnym przedziale cenowym.

senty

Firma posiada doskonałą reputację i mnóstwo pozytywnych opinii od zadowolonych klientów. To dowód na ich niezawodność i zaufanie, jakim cieszą się wśród społeczności.

Zostaw merytoryczną opinię o Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 92, z czego 84 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 29 ocen.
  • 17 Stycznia 45A
    02-146 Warszawa

Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.