Opinie o QSG S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie QSG S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w QSG S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QSG S.A. w Poznań

Tnt

Jak wam płacono było dobrze a jak nie płaca jest źle? Ja wypłatę dostałem

@Tnt

haha a dobrze sie pracuje bez wyplaty? jak masz na koncie 200 zl by przezyc? albo jestes trollem albo debilem

elf
@Tnt

Ja tak samo mam. Było spóźnienie ale 13 kasa już była na koncie. Jak w starupie.

zdegustowany
@elf

Chyba chciałeś napisać, że 29 i nadal hajsu niema i nie wiadomo kiedy będzie ;) Widzę, że prezes na wypłaty pieniędzy niema, ale żeby opłacić trolle już tak ...

Cukiernik
@zdegustowany

Zapraszam na pączki w kuchni ... :-)

heh

zabawne ze niektorzy mowia, ze wyplaty jeszcze nie ma, a inni, ze jest

nie dostalem wyplaty
@heh

pewnie osoby z listy ktora zostaje czyli prezes i dyrektorzy oraz niektorzy leaderzy oraz zwykli pracownicy kase dostaly :D osoby z listy do wywalenia nie bo po co sie spieszyc :D

pracownik z wypowiedzeniem

30.05.2019 kasy na koncie brak ... ponoc ktos dostal ale... osoby ktore upominaja sie o odprawe w zwiazku wypowiedzeniem dostaja wypowiedzenie z winy pracownika :| sick :|

@pracownik z wypowiedzeniem

nie musisz tego podpisywac, mozesz isc do pip i to zglosic, na pewno sie tym zainteresuja

Zaniepokojony

Pomocy!!! Czy ktoś widział firmę QSG S.A. ? Strona www.e-qsg.com nie odpowiada - a taka ładna była.

zdegustowany

Jeśli lubisz pracować dla idei i opuszczać spodnie do kostek przed prezesem, to ta firma jest dla Ciebie! Prezes to największy janusz polskiego biznesu. Najpierw robi zwolnienie grupowe, po czym w momencie kiedy ludzie upominają się o odprawy wysyła drugie wypowiedzenia tym razem z winy pracowników! W jakiej innej pracy masz takie benefity?

Brałeś udział w rekrutacji do QSG S.A.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Programista

Jest już 18 dni po terminie, a o wypłacie nikt nic nie słyszał. Od 10 maja były już 3 terminy w których NA 100% będzie wypłata. Do tego zwolnienia grupowe i dziwna atmosfera. W tym momencie firma nie ma nawet biura, pracujemy w domach i nikt nie wie do kiedy taki stan rzeczy będzie trwał. Polecam jeżeli nie zależy wam na wypłacie i pracujecie dla idei.

Konrad Wallenrod
@Programista

Dopiero 18 dni po terminie i już panika. Zdarzały się dłuższe poślizgi...

M.
@Konrad Wallenrod

"Już panika"? Są ludzie, którzy muszą wyżywić dzieci, spłacać kredyt, zrobić opłaty albo po prostu utrzymać się w Poznaniu. Rozumiem 2 dni max, a nie 18. To jest jakaś porażka i daje trochę do myślenia, że coś jest nie tak.

kurłica
@Konrad Wallenrod

Bez jaj. Masz w umowie napisane, że do 10. Prezes sobie w kulki leci. Jeszcze rozumiem, że to się mogło zdarzyć w zeszłym roku, raz, dwa razy. Ale zdarzyło się kilka razy w tamtym roku i w tym chyba co drugi miesiąc, bo zawsze coś (prezes ma chyba jakiś generator wymówek, którymi karmi dyrektorów, a to oni później zbierają (usunięte przez administratora) na łeb). Może ty (usunięte przez administratora)dobrze posmarowałeś, że Ciebie to nie rusza, ale normalnego pracownika tak. Zakładam, że jesteś albo HR managerem, albo trollujesz.

@kurłica

jezeli takie akcje pojawialy sie wczesniej, czy ktos to w ogole zglaszal do pupu?

Konrad Wallenrod
@kurłica

Muszę wyraźniej oznaczać sarkazm...

kurłica
@heh

Nic mi o tym nie wiadomo. Przypuszczam, że po tej akcji wejdzie kilka skarg do pip.

@kurłica

dobrze by bylo, firma chce dzialac na zasadzie korpo, ale dziala jak jakis nieudany startup, ze sztabem dobrych ludzi, jednak bez pieniedzy nie ma dobrej pracy, "idee i rozwoj" mozna sobie wsadzic gleboko

jestem z siebie dumny bo w ostatni dzień pracy w QSG, na Kolorowej, udało mi się zrobić kupsko na królewskim tronie. Odszedłem z honorem. Powiem wam że to było malencholijne (usunięte przez administratora). Takie z zadumą.

Władca sedesów
@213321123

Śmierdziało aż w Santanderze :-)

@Władca sedesów

staralem sie zostawic po sobie slad na dlugo :)

Zwolnienia grupowe, dziękuję do widzenia. Oczywiście prezes prezesowa i dyrektorzy dalej na stanowiskach, kto ma kasie zarabiać to zarabia :) a śmiecie won

wtf

nie ma to jak zrobić spotkanie na którym się poinformuje pracowników o zwolnieniach grupowych i jeszcze rzucać na nim żarcikami :)

praca?
@wtf

Dopiero widziałem ogłoszenie o pracę. Czyli już nieaktualne?

Misiu
@wtf

Dobry żarcik nie jest zły :-)

Lisbeth

Pracował tam mój chłopak. Firmie i obecnemu prezesowi kłody pod nogi rzuca były akcjonariusz, który chce zniszczyć spółkę. Na dziwnym, chyba fejkowym profilu QSG (ten sam adres firmy) na Facebook reklamuje się jakiś (usunięte przez administratora) uprawiający niezły hejt, więc to pewnie on szkodzi. W dość ciekawej narracji interesujących rzeczy o nim można przeczytać na Facebook na profilu kondziufx. W QSG chłopaki mieli niezły ubaw, czytając na kondziufx o byłym akcjonariuszu QSG i jego żonie. Wygląda na to, że to profil kogoś, kto ich zna. Podobno to były wspólnik (usunięte przez administratora), którego - jak wynika z treści postów - (usunięte przez administratora)Więc może jest coś na rzeczy. Tym bardziej, że w firmie wiadomo, że to, co na kondziufx jest opisywane, ma pokrycie w faktach. Szkoda, że chcą zniszczyć spółkę, która robi fajne rozwiązania IT dla dużych graczy. Widocznie to mali i mściwi ludzie.

Szczery developer
@Lisbeth

Szkoda tylko, ze od kiedy obecny prezes wykolegowal (usunięte przez administratora)praktycznie nie ma regularnych pensji tylko ciagle obietnice ze beda ale nie wiadomo kiedy ... gdyby wszystko bylo ok ludzie nie skladaliby wypowiedzen

@Szczery developer

Czyli potwierdza się to co napisałam.

Hmm
@Lisbeth

Solocha nie ma po co obwiniać bo nie ma on żadnego wpływu na pensje. Już dawno temu prezes mówił że wszystkie dokumenty w bankach itp zostały przepisane i soloch nie ma na nic wpływu. On nawet do firmy wejść nie może więc co on niby może zrobić? Jedynie co może to jakiegoś paszkwila napisać. Fakty są takie że (usunięte przez administratora)kury szczać prowadzić a nie spółką zarządzać. W życiu nie widziałem takiej arogancji jaką ten człowiek prezentuje. Czy soloch jest winny że (usunięte przez administratora)nawet nas nie informuje co z wypłatami? Pewnie zadzwonił do niego i kazal mu siedzieć cicho... Może (usunięte przez administratora)umysłowo zatrzymał się na erze budek telefonicznych i nie umie w telefonie ustawić sobie przypomnienia na pierwszy tydzień miesiąc żeby się upewnić że będą wypłaty. Ma koleś szczęście że pracujemy w IT a nie na np budowie bo by już bez zębów chodził. Smuci mnie również postawa dyrektorów, od osób na takim stanowisku oczekiwałbym konkretnych działań. Jesteście dyrektorami dzięki swoim stanowiskom ale mentalnie jesteście chłopcami do bicia. Szkoda że nie ma związku zawodowego w firmie. Niby jest jakiś przedstawiciel pracowników ale on tylko potrafi zwracać uwagę żeby nie jeść poza kuchnią. Taki przedstawiciel to skarb. (usunięte przez administratora)był jaki był ale (usunięte przez administratora) bije na głowę wszystko. Januszex pełną gębą.

wolontariusz
@Szczery developer

Pensji zaczynało brakować jeszcze za prezesowania(usunięte przez administratora)

Developer
@wolontariusz

Tylko mało ktory pracownik wie że(usunięte przez administratora) nie pozwalał robić przelewow wyplat z konta firmowego na ktorym byla kasa tylko kazał czekać na udostepnienie kredytu rewolvingowego a pozniej go nie splacal przez co bank rozwiazal umowe z winy przedsiebiorstwa

Developer
@Lisbeth

zastanawia mnie czemu wypowiada sie dziewczyna chlopaka ktory pracowal w QSG a nie programista :D

M.
@Lisbeth

Nie pracowałaś tam to po jakiego wała zabierasz głos.

Zatroskany :)
@Developer

Bo to nie żadna dziewczyna tylko sprzedajny (usunięte przez administratora). który za pare srebrników sprzedałby swoją Rodzine, bo skąd jakaś tam dziewczyna chłopaka który pracował w QSG mogła by stwierdzić ze informacje na jakimś hejterskim profilu, bluzgi są zgodne z faktami .

@Zatroskany :)

Interesuje się rozwojem sytuacji gdyż jestem ciekawa finału. Nie lubie takich gości jak opisywani Solochowie na kondzifx.Jesli to prawda co pisze kondziufx to tylko czekac na sądowy finał, na który kondziufx będzie wysyłał wszystkim którzy znaja Solochow zaproszenia na rozprawy. Tam z przyjemnoscia pokaze się zatroskanemu (to chyba Soloch się ukrywa za tym nikiem), ze jestem z krwi i kosci. Z ogromna radoscia zobaczę głupia minę Solochów na mój widok!

Zadowolony dyrektor

(usunięte przez administratora)jako prezes to dla mnie fighter, dobry człowiek. Walczy o swoje, jest jak Warren Buffet, jak Elon Musk, Jak Juliusz Cezar, jak Sun Tzu! On po prostu zamydla oczy wrogom a potem i tak wygra! Go go go (usunięte przez administratora)!

Szczery developer

Nie pracuje tam juz od roku ... ale rozmawiając z osobami ktore tam pozostaly ... Prezes nadal nie tlumaczy czemu (usunięte przez administratora), czemu nie ma wdrozen, czemu jest jak jest ... Ciagle obiecuje nowych inwestorow, a jak ich sprawdzasz to okazuje sie ze firma to krzak zalozony tydzien, miesiac przed tym jak prezes o nim wspomnial ... tak bylo z funduszem inwestycyjnym ktory mial wejsc ... jak zaczynasz dopytywac lub poruszac te intrygujace tematy jestes do odstrzalu bo zaburzasz pracę badz podjudzasz pracownikow badz dzialasz jako kret na prośbę wlasciciela (bylego/obecnego - sprawa w sadzie) ktorego prezez chcial oszukac. podsumowujac ... jezeli nie lubisz zadawać pytań, masz gdzies czy twoja praca ujrzy kiedys rzeczywiste wdrozenie, lubisz dostawac pensje z miesiecznym lub nawet dwu poslizgiem albo slaniac sie na kolanach przed prezesem zeby pozyczyl ci kase na kredyt to ta praca jest dla ciebie btw ... PR-owe dyskusje sa bez sensu :)

Szkolny Rockefeller

Czy ktoś widział pensje ? W sumie dopiero 20.05. 10 dni po terminie to jeszcze nie spóźnienie a jeśli, to biorąc dotychczasową historię wypłat, zaledwie mały poślizg. Prezesie, dziękuję za lekcję oszczędzania i planowania kryzysowego. Mam jeszcze oszczędności z SKO, jakoś sobie poradzę :)

Zadowolony
@Szkolny Rockefeller

Każda Firma ma wzloty i upadki, powodzi jej się raz lepiej raz gorzej. Czasami ma to wpływ na terminowość wypłat. Ja, oprócz problemów z terminowością wypłat pamiętam te sytuacje, kiedy pensje przychodziły ze znacznym wyprzedzeniem. A dodatkowo, ten sam Prezes, w trudnych sytuacjach potrafił wspomóc pracownika proporcjonalnie do potrzeby i możliwości.

Zatroskany :(
@Szkolny Rockefeller

A czy ktoś widział kontrakty?? Jeśli firma jest tylko PR-em do wyłudzania kasy od inwestorów to nie ma się co dziwić że po tylu miesiącach to i Oni zakręcili kurek z gotówką. A pseudo prezes pewnie zaraz ucieknie bez słowa pożegnania!!!!

@Zadowolony

uścisk reki prezesa (ale najpierw lojalka) zawsze spoko

@Szkolny Rockefeller

21.05 i cisza. Chociaz podobno szczury się zalęgły w budynku więc jak ktoś jest zdesperowany to będzie miał co do garnka włożyć.

programista
@Zadowolony

Pensja za marzec była chyba 3 kwietnia ....to są problemy z wypłatami?

Żenada...
@programista

Skończ z tą farsą - te zabiegi, nie wiem jak byś próbował wybielić imię firmy, nie przyniosą blasku i chwały - za dobre słowo nie opłacę rachunków, nie zapłacę czynszu, nie pośle dziecka do przedszkola. Fakt jest taki, że po raz kolejny jest problem z „płynnością finansową”. Mamy dzisiaj 21 maja - czyli 11 dni po wymaganej prawem pracy i podpisanymi umowami terminie zapłaty pracownikom. Na kontach brak przelewu. Przypominam, że ludzie są istotami rozumnymi i nie będą ciągle chłopcami do bicia... w końcu powiedzą dość.

15 maj i wypłaty brak. Prezes jak zwykle nie wie kiedy będzie. Super firma :)

Dev

Duża autonomia oraz realny wpływ na wybory technologiczne to niewątpliwe atuty pracy w QSG S.A. Polecam.

zadowolony ludzik

Z całą pewnością to jest bardzo dobra firma. Nikt na siłę nie trzyma w firmie.

zażenowany pracownik

bardzo dobra firma. drugi miesiąc roku 2019 i drugie spóźnienie pensji. prezes jest już na takim poziomie ze nawet nie mówi dlaczego sie spóźniła - nie ma i ch****. ta firma zapiski z umowy o pracę traktuje chyba jako niezobowiązujące wytyczne do których warto się stosować ale w sumie to nie trzeba. jak się nie podoba to nara. jakbym spojrzał na daty przelewów za ostatnie 12 miesięcy to pewnie śmiało mógłbym powiedzieć że raz na kwartał pensja się spóźni.

Czarek

QSG to firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy i nic dziwnego, że tyle dobrych wpisów!!

Pracowałem tam przez ponad rok. Uważam, że dużo się nauczyłem podczas pracy w ciekawych projektach. Firma wytwarza oprogramowanie dla renomowanych koncernów, więc tak naprawdę opinia klienta jest najważniejsza. Prezes to profesjonalista, można powiedzieć, że to nasz Polski Steve Jobs. Doceniam

Mars

Ciekawe projekty, możliwość rozwoju. Niektórzy mają chyba żal, że ich zwolniono i zotawiają głupie opinie na gowork.

Zostaw merytoryczną opinię o QSG S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w QSG S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy QSG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QSG S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

QSG S.A.
1.9/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Kolorowa 10
    60-198 Poznań