Przedsiębiorstwo Informatyczne KAMSOFT

Katowice

Opinie o Przedsiębiorstwo Informatyczne KAMSOFT

użytkownik zarejestrowany

@Łuksz G. Możesz w takim razie napisać coś więcej - jak wyglądała rekrutacja i jakie zadawano Ci pytania w Przedsiębiorstwo Informatyczne KAMSOFT? Dlaczego finalnie nie przyjąłeś tej pracy? Czy oferta nie była dla Ciebie zadowalająca?

Łukasz G

Polecam, choć ostatecznie nie przyjąłem oferty. Rekrutowałem się jako programista Delphi do działu oprogramowania dla aptek. Spotkanie z kierownikiem Panem Tomaszem W. bardzo na plus, sprawiał wrażenie kompetentnego, pasjonata. O ile jestem uprzedzony do działów HR, to tutaj nie miałem zastrzeżeń, szybko, kompetentnie (Ania F.)

Martyna
użytkownik zarejestrowany

Mogę zgodzić się z faktem, że komuś nie odpowiada praca w firmie Kamsoft tak bywa. Ale nie zgadzam się z opinią, że to jest zła firma. Dlatego, że chce wypromować się na rynku i trzyma wysokie standardy? Wymaga od pracowników rzetelnej pracy? To tylko plusy

użytkownik zarejestrowany

@Grigorij a jak w takim razie ty oceniasz pracę w Przedsiębiorstwo Informatyczne KAMSOFT? Po twojej reakcji na pozytywny komentarz wnioskuję, że masz odmienne zdanie na ten temat. Dlaczego?

użytkownik zarejestrowany

Jak dawno temu pracowałeś @Odradzam!!! w KAMSOFCIE? Z aktualnych ofert pracy, wynika, że firma oferuje dość dobre warunki jeśli chodzi o rozwój i szkolenia, o których Ty nie wyrażałeś się za pochlebnie. Więc może coś uległo zmianie i teraz pracownicy mogą liczyć na więcej?

Kamil
użytkownik zarejestrowany

Pracownicy firmy KAMSOFT stale podnoszą swoją wiedzę i umiejętności co pozwoliło osiągnąć silną pozycję na rynku.. Po 30 latach istnienia na rynku firma może poszczycić dużą liczbą udanych wdrożeń. Może warto o tym mówić?

Grigorij
@Kamil 20.08.2017, 11:32

Hi hi hi jaka propaganda. Mimo wszystko pozdro trolle.

Odradzam!!!

Kamsoft to peereleowska tragedia, już nawet pomijam żenujące środowisko technologiczne, ale sama mentalność tej firmy jest tragiczna. Oto na ile wycenia się pracownika: 0 zł. Brak szkoleń, brak poczucia wpływu, brak JAKICHKOLWIEK szans na rozwój, a jak się nie podoba, to na Twoje miejsce znajdzie się ktoś z pośredniaka. Podbij kartę, zrób swoje, odbij kartę. Wiedza i doświadczenie są kompletnie bez znaczenia, mamią tylko, że z czasem będą awanse i rozwój, a tak naprawdę liczą na pracę za półdarmo i wyżymanie pracownika dopóty, dopóki sam się nie zniechęci i nie odejdzie. Przez takie podejście mają kadrę jaką mają, czyli w większości zbieranina amatorów z łapanki. Przyszedłem jako manager z wieloma laty doświadczenia na karku ucieszony, że coś wniosę do firmy, odszedłem rozgoryczony i zażenowany tym, że tak duża firma potyka się o własne nogi. Stracony rok życia, odradzam KS jako miejsce pracy.

użytkownik zarejestrowany

@Niusia a jak Ty oceniasz warunki zatrudnienia i sam komfort pracy w Przedsiębiorstwo Informatyczne KAMSOFT? Czy firma dba o pracownika - jego zadowolonie z pracy i motywowanie? To cechy dobrego zatrudnienia dla wielu osób, które aktualnie szukają zatrudnienia na polskim rynku pracy.

Niusia
użytkownik zarejestrowany

Jak się ktoś nie nadaje do takiej pracy to może niech odpuści i szuka pracy w innej firmie? Czasami nie chcemy się przyznać , że praca nas przerasta !

użytkownik zarejestrowany

@dev każdy z pracowników przychodzi do firmy z innym nastawieniem i celem. Przed podjęciem pracy ważne jest jednak żeby poznać jakie warunki proponuje pracodawca, atmosfera to rzecz, którą zapewne każdy postrzega inaczej, więc w pierwszej kolejności należy poznać te rzeczy.

Arc
@Neronka 22.06.2017, 20:44
Czy jesteście pewni, że firma zasługuje na tak niską ocenę? Teraz są takie szalone czasy i to jest efekt ....

Tak, ja też myślałem że to jest nie możliwe żeby było tak źle a jednak. Po 3 miesiącach nie przedłużyłem umowy.

dev

@Mrr sie przekonasz za parę miesięcy jak jest ok :D Odradzam kod na żenującym poziomie, wyscig szczurów ludzie zarabiąja marne pieniądze i w dodatku pełno cwaniaczków co chcą dorobić się na twoim garbie. Pełno lizusów i chore urojenia i pomysły prezesa. Polecam wyszukać na youtubie osozjan. Kwintesencja tej firmy. Dodam że osozjanami są pracownicy firmy .

użytkownik zarejestrowany

Niestety nie można się wesprzeć w podjęciu decyzji o aplikowaniu opiniami z forum bo są często nieprawdziwe.

cypis

Polecam jedynie na start, ludzie nie walą tam drzwiami i oknami... wewnętrznie ciężka atmosfera, kolesiostwo i kumotestwo. Oddział w Katowicach nazywany moskwą, podejście jeszcze na poziomie PRL - potrzeba wyjścia wcześniejszego z pracy implikuje zebrania podpisu kierownika, dyrektora, niestety zabrakło miejsca na podpis proboszcza... nastawienie takie, że każdy pracownik to krętacz i nierób, tylko myśli jak wielmożnego prezesa oskubać z cebulionów, a nie - lepiej oskubać z ks-dolarów (o wartości jednego procenta względem pln) :). Pewnie dlatego cały ruch sieciowy jest monitorowy, a raport co miesiąc trafia na biurko prezesa - może sobie tymi statystykami kolejną wille wytapetuje? Dziwne, że skoro każdy ambitniejszy pracownik odchodzi, a zostaje tylko najlojalniejsza 'stara gwardia', która kieruje się zasadą, że przepracuje tam do emerytury, to czemu prezes nie ma do takich ludzi zaufania. Firma to ludzie, a nie budynki czy zarząd!

użytkownik zarejestrowany

@Mrrr... to świetnie, gratuluję! Jak przebiegł cały proces? Masz jakieś rady dla przyszłych kandydatów?

Mrrr...

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej i wynegocjowałam stawę i powiem tyle, że negatywne opinie nie wiele maja wspólnego z prawdą, proces rekrutacji był ok.

użytkownik zarejestrowany

Widzieliście ile firma opublikowała ofert pracy? Zamieszczone są na głównej stronie internetowej firmy - http://www.kamsoft.pl/kariera.php Aplikujecie? :)

Regina
użytkownik zarejestrowany

Przed podjęciem pracy robiłam rozeznanie o firmach i Kamsoft wypadł dobrze. Nie rozumiem czemu taki hejt wylewa się.

Bajkarz

KSDollar
@Bajkarz 18.01.2017, 15:03
Nigdzie nie widzę ich ofert pracy a chciałbym się zatrudnić na programistę JAVA. Jak macie informację to proszę się podzielić....

Jeśli nie potrafisz znaleźć ofert pracy tej firmy to dziwie się że chcesz być programistą Java... Aczkolwiek najpewniej to trolling i tylko czekasz aż ktoś wklei linka :] Nic z tego.

4348554a20494d20572044555045
@KSDollar 18.01.2017, 22:01

Ja myślę, że to dział HR próbuje wrażenie robić że tyle chętnych jest do pracy w KS ;)

użytkownik zarejestrowany

Chciałabym tu pracować ale nie wiem czy prowadzą rekrutacje może ktoś wie?

odp.
@Neronka 14.01.2017, 16:01
Chciałabym tu pracować ale nie wiem czy prowadzą rekrutacje może ktoś wie?

jak nie wiesz, to sie dowiedz :/

arwena

Witam, czytam wszystkie komentarze i jestem trochę przerazona. Tym bardziej, że własnie miałam wysłać CV do KAMSOFTU na stanowisko Konsultatnt Obsługi Klienta. Teraz się zastanawiam czy warto...Chociaz moja obecna praca to tez nie jest bajka. Mam dylamet, więc jesli ktokoliek mógłby mi odpowiedziec na pytania: 1. Jakie sa warunki zatrudnienia 2. Na jakie wynagrodzenie mogę liczyć 3. Czy jako osoba, która ma doświadczenie jako Konsultant Obsługi Klienta ma szanse na poszerzenie swojej wiedzy, tzn szkolenia itp? Chciałabym się przebranżowić, trochę progremuję. Z tego co widziałam prowadzą np kursy java.

@arwena 09.11.2016, 21:21

1. Jakie sa warunki zatrudnienia Tragedia z minimalnym wynagrodzeniem - żerują na studentach tylko na nich ich stać 2. Na jakie wynagrodzenie mogę liczyć czyt.wyż. 3. Czy jako osoba, która ma doświadczenie jako Konsultant Obsługi Klienta ma szanse na poszerzenie swojej wiedzy, tzn szkolenia itp? Chciałabym się przebranżowić, trochę progremuję. Z tego co widziałam prowadzą np kursy java. 0 szans na szkolenia! 0 szans na awans, chyba że traktujesz awans jako podwyżkę o stówkę raz na 2-3 lata. Przy minimalnej płacy może to i nie tak mało buehehe... Plus kierownicy przypisują sobie całe zasługi bo firma to jeden wielki zbitek kolesiów z dawnych lat. Dla mnie osobiście ŻENUJĄCA FIRMA, a to co w niej przeżyłem to najgorsze lata mojego życia zawodowego.

KSZero
@Były pracownik 21.02.2017, 13:47

Cała prawda o KS :) Niech moc będzie z Tobą! :)

Veni, vidi, vici

Veni, vidi, vici.... strata czasu i duże ryzyko nabycia złych nawyków. Ogólna niemoc, zniechęcająca do jakiejkolwiek inicjatywy na każdym polu i obszarze. Nic nie można, każdy pomysł i inicjatywa skazana na porażkę. Później twój przełożony sam to wprowadzi i ogłosi sukces. Na początku jest to może zabawne, ale potem doprowadza do zniechęcenia każdego pracownika. W firmie decydują 2-3 osoby, reszta ucieka przed jakąkolwiek odpowiedzialnością i wszystkiego się boi. Do tego prymitywne metody zarządzania, kolesiostwo, tabuny managerów bez kompetencji i decyzyjności. Robota dobra na pierwszą pracę dla mało ambitnych...

KSSmerf
@Veni, vidi, vici 23.10.2016, 10:50

Oj święte słowa! Podkradanie pomysłów i ogłaszanie ich jako swój wielki sukces o tak... jak ja to dobrze znam.

TK

Na portalu jednej z firm rekrutacyjnych jest ogłoszenie pracy dla Programisty Delphi identyczne w treści jak obecnie widniejące na stronie KS ;) Różnica jest taka że na portalu firmy rekrutacyjnej pisze dodatkowo : Wynagrodzenie 10.000-12.000 zł netto+VAT i dodatkowo w opisie: Widełki finansowe w kwocie 500-600 zł netto+VAT dzień. Wynika z tego, że to umowa na B2B ale pomimo to te stawki są dziwnie podejrzane patrząc na wcześniejsze Wasze wpisy mówiące o zarobkach dla programistów w KS ;)

KSHejter
@TK 13.10.2016, 00:03

Widać od razu że sie Pani z HR zera pomyliły :) 1000-2000 :)

EdmundDantes

Witam, na jakie zarobki mógłbym liczyć jako junior android developer na 3 roku studiów informatycznych?

byłyKSowiec

Powyżej masz prawdę, czytaj opinie byłych pracujących.

byłyKSowiec

Pracowałem tam przez kilka lat, znam kilka osób które do tej pory tam pracują i takich którzy uciekli bo comiesięczny "zasiłek" był na tym samym poziomie. Maksymalna kwota którą zarabiali najlepsi programiści opiewała na 3,5k netto I to już było po chyba 2 projektach pracowniczych, użerania się i walki o podwyżkę... Ale to byli najlepsi. Byli też tacy którzy jako programiści zarabiali 2K netto (nieskończone studia, krótki staż) Ja odszedłem, po 2 latach pracy w innej firmie mam dokładnie 2x tyle netto co dostawałem w KS + dalsze perspektywy rozwoju. Dodam tylko że są tam też programiści którzy pracują kilkanaście lat i nie zarabiają powyżej 4k na rękę - masakra!

SolarBoy

Zgadzam się z przedmówcą :) Bardzo dobrze powiedziane. 4k brutto zarabiają nieliczni programiści w KS.

użytkownik zarejestrowany

Szanowny dziale hr zamiast siedziec na gowork-u i kity wciskac (4k to w ks zarabiaja programisci i to po kilku latach, brutto oczywiscie) zajmijcie sie rozpatrywaniem tych glupich wnioskow o ocene po ktorych pracownik, o ile zda, bedzie zarabial kwoty o jakich piszecie

srebrzysty

A proacownik ds. obsługi biura z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym, na jaką pensję może liczyć?

mark

Witam, Pracuję jako analityk, dostałem ostatnio telefon żeby porozmawiać o możliwości zatrudnienia - najprawdopodobniej programista java/ew. wdrożeniowiec erp. Doświadczenie jako analityk w wytwarzaniu oprogramowania w javie oraz utrzymania systemów ponad roczne. Czy jest sens iść na rozmowę do tej firmy - czyli czy zaproponują przynajmniej 5000 brutto? Jestem jeszcze studentem ale szczególnej wagi nie przywiązuje do uczelni, a bardziej do jakichś małych prywatnych projektów i szkoleń.

tester
@torbe 18.05.2016, 13:15
5000 brutto a jestes jeszcze studentem? W takim razie Kamsoft nie stoi przed Toba otworem. Znam człowieka który po 8 latach...

Hahaha, to jest nas wiecej bo ja też takiego znam.

@tester 18.05.2016, 16:29
Hahaha, to jest nas wiecej bo ja też takiego znam.

Hehe ja znam takiego co tam siedzi od 14lat i też tyle zarabia :)

programmer

2-2,5k brutto :)

student

Witam! Jestem studentem kończącym 1 rok informatyki. Chciałbym wysłać aplikację o pracę do KS. Na jakie zarobki mógłbym liczyć o ile w ogóle chcieliby mnie przyjąć? Pozdrawiam.

okokok

Parę osób tutaj krytykuje rozwiązanie dla medycyny Kamsoftu, czy mieliście do czynienia z ich rozwiązania w większej placówce gdy system jest wdrożony w pełnej jego funkcjonalności? Bo mogę odpowiedzieć w ciemno że NIE! Na polskim rynku jak chodzi o medycynę jest tylko Kamsoft i Assecco, potem długo długo nic!

@okokok 06.04.2016, 17:25

@okokok A widziałeś kod oprogramowania Kamsoftowych produktów ? Z tego co widzę - NIE Ja po tym co widziałem boję się trafić do placówki którą "wpiera" kamsoftowe oprogramowanie.

@okokok 06.04.2016, 17:25

łojeju

HR się dwoi, troi i czaruje rzeczywistość, że stawki wysokie, że zielona wyspa, że szukają (i znaleźć nie mogą). A ludzie jak uciekali tak uciekają. Na końcu zostanie tylko HR i będzie klepał kod. Oczywiście za wspomniane wysokie stawki :p

hans

to lepiej jechać zbierać szparagi do niemiec : ]

,mirek
@hans 14.03.2016, 14:10
to lepiej jechać zbierać szparagi do niemiec : ]

po co szparagi...masz fach znasz jezyk kazdy cie przyjmie...HOLANDIA,AUSTRALIA...NIEMCY-start od 3 tys w walucie,miernota siedzi w kolchozach i narzeka.

użytkownik zarejestrowany

Jasne, że są podwyżki, a ile wg Ciebie zarabiają programiści w innych firmach?

Metys

3k brutto to strasznie mizerna pensja jak dla pracownika na tym stanowisku... W takim razie wcale się nie dziwię, że ciągle ludzi szukają...

geek
@Metys 20.02.2016, 21:50

To miała być odpowiedź Cezi, a więc to średnie zarobki programisty, wdrożeniowiec pewnie mnie :)

@Metys 20.02.2016, 21:50

3 tys. owszem ale dla programisty zaraz po studiach bez doświadczenia.

geek

aha, z pewnością bardzo dobre... 3k brutto...

Metys

Witam Jakich warunków płacowych można się spodziewać na stanowisku Konsultant ds. Wdrożeń ? Z góry dziękuje za pomoc

poszukiwacz

Witam, proszę o informację jak wygląda tam praca jako konsultant Helpdesk, jakie zarobki, jakie godziny pracy. Praca w oddziale w Gliwicach

httprequest

Jak juz HR sie tak udziela, napiszcie ze firma bazuje na studentach, ludzie z kwalifikacjami uciekaja, podwyzki to wyrownania, a zeby dostac prawdziwa podwyzke trzeba pisac IPP (taka praca dyplomowa) a to zajmuje mniej wiecej rok i nie daje gwarancji jej dostania (ocenia komisja). Do tego kawy brak. Ci co tam jeszcze sa sie zwyczajnie zasiedzieli albo nie maja mozliwosci zmiany.

pozdro dla HR

Goebbels mógłby się od HRu propagandy uczyć :)

Klient KS

Produkty szpitalne mają dramatyczne. Nie da się na tym pracować. Patrząc na produkt nie mam wątpliwości że firmę Kamsoft wcześniej czy później zmiecie każda konkurencja, która wejdzie na polski rynek.

byly

Ale zanim przylozysz do rany do zapisnij zeby i zepnij posladki. Nie wiem kto Ci takich bredni naopowiadal ale widac ze to kolejna podpucha ze strony HR.

Były pracownik (programista)

Powiem tak. Pracowałem 2 lata i miło wspominam ten czas w KS. Sporo się nauczyłem i sporo fajnych ludzi poznałem a wypłata zawsze była na czas. Tyle z plusów. Najwiekszymi minusami są brak możliwosći awansu, absurdalne przepisy wewnętrzne np podanie o dostęp do internetu, brak rozwoju zawodowego, brak ciszy w pracy, praca w kółko nad tym samym, niewygodne stanowiska pracy oraz kadra na wysokich szczeblach, która często zaskakuje niekompetencją. Co do fajek o których ktoś wcześniej pisał - TAK pracownicy KS (40 lat +) chowają się przed prezesem po krzakach niczym dzieci w podstawówce. Nie rozumiem tego fenomenu. Też palę i tak nie robiłem, może dlatego że nie przesiąkłem tymi zwyczajami i na pracy za bardzo mi nie zależało bo dostając wypłatę czułem się niedoceniany. Jeśli interesują Cię zarobki, które wynegociowałeś na rozmowie kwalifikacyjnej + parę setek za przedłużenie umowy po czasie próbnym to robota jest dla Ciebie. Jeśli nie jesteś ambitny i szukasz miejsca gdzie będziesz odbębniać 8h a po tych 8 godzinkach chcesz zapomnieć o pracy i zajac się sobą to pracę polecam. Jeśli jesteś osobą ambitną, chcesz sie rozwijać, pracować nad różnymi projektami w różnych technologiach, również międzynarodowymi, myśleć o pracy 24/7 (nie z przymusu tylko z pasji pracując nad czymś ciekawym), pracować wiecej niż 8h dlatego że lubisz to robić, zarabiać realne 15k na rękę, coś potrafisz i jesteś w tym dobry to nie składaj podania do KS. Stracisz tam swój cenny czas.

bylyksprogramista
@Były pracownik (programista) 16.11.2015, 11:13

Cudowna masakra :) Pozdrawiam

kliczak

Cześć, a jak wygląda tam sprawa praktyk lub stażu? Bo jestem studentem 2 roku informatyki na Politechnice i zastanawiam się nad aplikowaniem do tej firmy.

Sialka

Pomimo obaw - zaczęłam pracę w tej firmie... Powiem szczerze, że jestem mile zaskoczona. Brak kawy/herbaty? Hm... ja musiałam przynieść tylko kubek, bo zarówno kawa jak i herbata są (i to w wielu smakach). Komputer? Jaki chciałam. Programy? O nic nie musiałam się martwić, wszystko było już kupione (a nawet i więcej, co daje możliwość rozwoju). Atmosfera? Super. Praca? Mam mało pracy (w porównaniu z poprzednią firmą). Pieniądze? Na dzień dobry dostałam tyle, co w poprzedniej firmie po 2 awansach... Więc może tu nie chodzi o pracodawcę, a o jego wymagania? Jeżeli ktoś ma doświadczenie, reprezentuje coś sobą, szuka normalnej pracy 8h (wszyscy jak jeden mąż wychodzimy równo o 16.00), to polecam. Jest mnóstwo papierów, regulaminów do przejrzenia, ale da się przeżyć :). Co do testów - były proste... Bardzo podobne do tych, które człowiek robi z nudów na facebooku, więc błagam... Jeżeli to ma być zarzut, to marny.

BylyKsProgramista
@Sialka 15.10.2015, 15:49

Z Twojej wypowiedzi można podejrzewać że zatrudniłaś sie w HR, a więc po przeciwnej stronie mocy :) Tak, na początku wszędzie jest sielanka i tak, pracownicy równie ich (HR-u) nienawidzą jak zarządu :) I ta nienawiść wprowadza pozytywną atmosfere wspólnego wroga.

Sialka
@BylyKsProgramista 17.10.2015, 10:00

Haha sęk w tym, że daleko mi do HR. Z HR mam tylko kontakt przy załatwianiu pakietu Multisport. Co tym bardziej jest dla mnie ciekawe, bo nie muszę "bulić" milionów monet choćby na basen. Mija miesiąc odkąd tutaj pracuje. Dalej uważam zmianę na plus. Nie wiem? Może mam po prostu szczęście do ludzi? :) Nigdy z założenia nikogo nie skreślam. Wydaje mi się, że czasami szukamy drzazgi u kogoś, a nie widzimy kłody u siebie :)

Arc

Ja się dostałem jakiś czas temu i to jest smutna prawda. Firma nie jest w znakomitej kondycji, tylko jest tam tak dzika rotacja ze ciagle szukaja ludzi na te same stanowiska. Ja sam tam też długo nie usiedzę bo to szkodzi na nerwy.

Art

Kiedyś dałem się skusić na przyjazd na rozmowę kwalifikacyjną do tej firmy na stanowisko "informatyk". Jak się okazało przyjechałem na darmo bo potrzebowali wtedy kogoś kto będzie zajmował się wierceniem w ścianach. Pierwszy raz zdarzyło mi się abym trzasnął drzwiami tak że miałem obawy o futrynę.

byly_tester

Skończyłeś studia ? Nie masz doświadczenia ? Nie znasz żadnej technologii i języka programowania ? Twoje projekty, to tylko proste projekty zaliczeniowe pisane w ośmiu ?Robota dla Ciebie! Mało płacą, absurdalne (wymienione wcześniej) ruchy, brak dbałości o pracownika, w konsekwencji brak poszanowania klienta! Tworzą "poważny" soft niepoważnymi ludźmi. Przychodzi młody, uczy się i odchodzi zarabiać prawdziwe pieniądze. Nic tam ludzi nie trzyma a prezes myśli, że jego firma jest the best. Mimo tego, że nie żałuje czasu spędzonego tam (2 lata), nigdy bym nie wrócił. Ci doświadczeni, którzy tam zostali są już wypaleni. Przydalaby sie w branzy medycznej jakas rewolucja.. bo ile ta pseudo sielanka moze jeszcze trwac ?

on_programista

zgodze sie z ta opinia, żałosna firma robiąca toporne oprogramowanie dla rynku medycznego. troche szkoda tych ludzi tam. Podstawą istnienia kamsoft jest jeszcze podkreślam jeszcze za słaba konkurencja i przewaga przetargów w Ministerstwie Zdrowia. Do czasu. Absurdy w kamsoft: -nie można wychodzić z budynku podczas dnia -bezwzględny zakaz palenia (wielki brat patrzy), pracownicy ukrywają swój nałóg, palą w krzakach, albo po drugiej stronie ulicy, czaicie to!!! dorośli ludzie w krzakach z fajką :D:D to samo na imprezach integracyjnych, boja się Kim Dzon Una -nie możesz sie spóźnić, bo odbijasz dokladny co do sekundy czas wejscia/wyjscia do budynku -podajesz wszystkie swoje hasła kierownikowi :) -w trakcie pracy jest inwigilacja, patrzą ci w monitor, poza praca sprawdzają twojego kompa -bezwzgledny brak dostepu do neta (działają strony gov.pl) - programisto, po co ci internet? internet jest dla wybrancow i na niego musisz miec zgode wielkiego brata heheheh czasy sie na szczescie zmieniaja i w komorkach teraz ma kazdy :) -kawa, herbata, woda, cukier, mleko - nosicie sobie sami, ale za to woda jest w kamsoft za free! -czajniki bezprzewodowe - obowiązuję składka pracowników tak po 10 zl, do czasu az znowu sie spali -scierki do naczyn sa wielorazowe i śmierdzą ze strach dotknąć szkolenia - brak kursów - brak kinekt - takie coś nie istnieje ubezp. medyczne - płacisz polowe z wynagrodzenia ubezp. na zycie - płacisz calosc z wynagrodzenia imprezy integracyjne - podatek płacisz z wynagrodzenia ok.100 zl inne imprezy - placisz podatek zycze niesmiertelnosci w wytrwałości.

Ana
@szukamPracy 26.08.2015, 12:37
@Adam moj pracodawca jest cieńki jak barszcz ale podatku za imprezy firmowe nie płacimy. nikt nie odbija nigdzie kart pracodawc...

Nie trzeba już zgody zarządu żeby mieć ruchome godziny ;-)

Adam
@szukamPracy 26.08.2015, 12:37

Bardzo lubię jak ktoś pisze o rzeczach, o których nie ma pojęcia. Nie jest wymagana (już) zgoda zarządu na ruchomy czas pracy. Ale też jest faktem, że nie wszyscy mają ruchomy czas pracy, jednak u mnie w dziale większość ma.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Informatyczne KAMSOFT - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Informatyczne KAMSOFT