Opinie o QSG S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie QSG S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w QSG S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QSG S.A. w Poznań

<były-pracownik>

Walnąłem papiery kiedy tylko zacząłem widzieć dziwne zjawiska, i nie było już perspektyw (w moim mniemaniu). Spóźnianie się z wypłatami było w zasadzie regularną codziennością, kłamstwa prezesa i jego podejście jakby był Bogiem i mógł z ludźmi robić co chce, włącznie z "jeb..a..em". Miał sporą wiedzę (na różne tematy, ogólnie o świecie) i w ten sposób budował wokół siebie aurę wszechwiedzącego, negując wszystko i wszystkich którzy myśleli inaczej niż on. Wp..r..lał się tam gdzie nie miał doświadczenia, ale przeczucie, narzucając swoje koncepcje (żeby nie było - nie biznesowe tylko technologiczne). Oczywiście oficjalnie jest autonomia i dowolność podejmowania decyzji - generalnie KŁAMCA i ŚCIEMNIACZ, WODOLEJCA.

a ostrzegalem :-)
@<były-pracownik>

Szkoda ze ludzie dopiero zaczynaja to rozumiec jak zostali wydymani i obudzili sie z reka w nocniku :(

Admin
@a ostrzegalem :-)

A ludzie zostali wydymani?

a ostrzegalem :-)
@Admin

jak ktos mi nie placi kasy przez 3mc to znaczy ze mnie probuje wydymac ;)

Obserwator
@a ostrzegalem :-)

Kolego od ostrzegania - czy ktoś Ci nie płacił pensji przez 3 miesiące?

a ostrzegalem
@Obserwator

mi osobiscie przez 2mc w QSG a teraz wiem ze nie placa od pensji za kwiecien :) wiec 3 mc jak nic :)

I co, będzie ta kasa?

@<były-pracownik>

Taka ciekawostka. Najpewniej przez zupełny przypadek firma KM Consulting Ka....na Kam....ska z Gdańska zawiesiła wykonywanie działalności gospodarczej 30 kwietnia 2019r. :-)

@Misiu

Szykowała sie do ewakuacji ...

torvald

Jutro 10, to co, będzie pensja? A nawet 3 zaległe Panie Prezesie? Czy dalej robisz ludzi w bambuko?

@torvald

Lipiec, brak kolejnej pensji. Świetnie.

Zatroskany
@torvald

Ważne że prezes opłacił swoje Volvo

@Zatroskany

Zatroskany ... nie chwaliłeś się wcześniej, że robisz w księgowości VOLVO :-)

@Zatroskany

O! Komornik będzie miał co zarekwirować... chyba :D

K jak szkoda gadać

Dlaczego mnie nie lubicie?

@K jak szkoda gadać

Dostałeś pensje?

Z kasa
@dev

Tak ale w nowym miejscu pracy. Tutaj płacą nawet przed czasem

wut

Prezes i jego skryba to powinni truskawki na Saksach zbierać, a nie zajmować takie stanowiska w firmie.

Obserwator

Taaa. A słyszałem też, że inny dyrektor pracuje jako osobisty kuśnierz Prezesa. Praktykuje na S olochujach :-) :-) :-)

juz nie pracuje w QSG
@Obserwator

jpd :D czytam i nie wierze ... jak mozna czyjesc nieszczescie wykorzystywac do walki o dyskredytowanie innych ? M. Soloch, P. Kondratowicz ? Czy wy macie sumienie ? Pierwszy stara sie dyskredytowac firme i prezesa za przekrety - uwazam ze ma racje - ale nie tedy droga zeby odzyskac firme Drugi popychadlo prezesa za co ma placone zeby dyskredytowac bylego wlasciciela jako oszusta ... tyle ze sam jest oszustem bo w oszustwach uczestniczyl, tak samo z nich korzystal bo od X lat i Soloch i Kondratowicz razem ze soba wspolpracowaliscie i robiliscie biznes :D wiec wyluzujcie i nie dolewajcie oliwy do ognia bo jedynymi poszkodowanymi sa pracownicy a wy dobrze ustawieni zbijacie mamone na innych juz biznesach

Jeszcze pracownik
@juz nie pracuje w QSG

Racja. Szemrane towarzystwo. A pieniędzy jak nie było tak nie ma ...

fredek

Skrybaniem głównie.

Brałeś udział w rekrutacji do QSG S.A.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Szkoda gadać

Gdzie są do (usunięte przez administratora) nędzy pensje???

zdziwiony
@Szkoda gadać

Nie ma się co martwić kolega K. niedługo pewnie zrobi spotkanie i tam poda termin wypłaty. Albo wyśle maila ... :)

Szkoda gadać
@zdziwiony

W (usunięte przez administratora) mam maile, chce wynagrodzenie.

Jeszcze pracownik
@Szkoda gadać

Miały być w tym tygodniu.

Yyy

Prezesie (usunięte przez administratora) do biedronki na kasę tam twoje miejsce (usunięte przez administratora) wiesniaku

zdziwiony
@Yyy

Oj, skąd ten wnerw na(usunięte przez administratora)

lotto

Właśnie wygrałem w dużego lotka. Wam również życzę miłego dnia ! :)

anonimowo

Czy ktoś już zgłaszał sprawę braku wynagrodzenia do odpowiednich urzędów/prawników? Brak komunikacji ze strony pracodawcy co będzie się dalej działo chyba nie pozostawia żadnych wątpliwości, że trzeba skierować temat dalej.

Czeka na hajs
@anonimowo

Wiadomo co się będzie działo dalej ... NIC :/

@Czeka na hajs

Jak się jest na poziomie gimbazy i czeka na przelew nic nie robiąc to tak. Obecna sytuacja jest surowo karalna ;)

@VeryDisappointed

karalna? prezes co najwyzej moze dostac jakas smieszna kare finansową.

@heh

Jest nietykalny ?

mam mamone
@anonimowo

Ja i kilka osob kase dostalismy ... nie wiem czy wszyscy ale jest ... sprawa za tem pewnie zostanie zamieciona pod dywan do czasu kolejnej obsuwy ;)

ChceHajsu

Jeśli o 14 w pon nie będzie kasy lub żadnej informacji dlaczego jej niema, to po tym wyznaczony terminie wysyłane info do mediów że są gwałcone prawa pracownicze i usłyszy o tym cała Polska. I wszystkie Twoje starania jeśli takowe są pójdą na marne. Apeluje tylko o jawna politykę wobec pracowników nawet jeśli będzie hard corowo brutalna.

kukułka
@ChceHajsu

Soloch, daj se na wstrzymanie. Gadanie sam do siebie, to objaw pewnej choroby.

@kukułka

To nie S. ale zwykły pracownik. Dlaczego ja tylko mam dostać po (usunięte przez administratora) A tak media prześwietla wszystkich z zamieszanych i na pewno coś znajdą. Także (usunięte przez administratora)Daj na wstrzymanie a(usunięte przez administratora)Zagęszcza ruchy

@ChceHajsu

Zmartwie Cie ale media sie raczej nie zainteresuja tematem. Mysle ze prawa pracownicze sa lamane aktualnie w setkach firm w wielkopolsce i nikt o tym nie mowi ...Spolka jak nie ma kasy to nie ma. Ani inspekcja pracy ani tvn tej kasy nie wyczaruja...

Worker
@Pracownik bez pensji

W wtorek zrobie sprawdzam i zobaczymy. Epoznan pisało o allegro, amazonie. A tutaj mamy jeszcze jakieś zadymy w zarządzie. Wystarczy Goworka i FB podeslac, wywiady. Myślisz że TVN uwagę nie będzie chciało zapchać ramówki?

@Worker

Wiesz... sprawa jakies nieznanej i malutkiej firemki jest dla tvn uwaga tak istotna jak to ze na debcu w ostatni weekend pobilo sie dwoch kloszardow o flaszke wodki :-)

Worker
@Pracownik bez pensji

Wejdź sobie na uwaga.tvn.pl . Piszą o psach pokrzywdzonych... (usunięte przez administratora)plus zamieszanie przy zwolnieniach, plus mieszanie osób trzecich w biznesie firmy, historie z Fb? Chyba to jest troszkę wazniejsze niż pijusy na Dębcu... A na pewno znajdzie się parę osób które z chęcią ponarzekaja...

@ChceHajsu

Odliczanie czas zacząć :-)

hasta la vista baby

Czas minął...

@hasta la vista baby

Mam tvn caly czas wlaczony. Nic nie mòwia :-) :-) :-)

@Misiu

Kurde, mecz oglądałem na TVP1. Coś przegapiłem na TVN? :)

fan muzyki

strachy na lachy :D

Czeka na hajs
@fan muzyki

Chyba hajsu nie będzie. Ogòlnie to raczej już nic raczej nie będzie ... :-/

Strona znowu działa :)(usunięte przez administratora)

ale adresu nie zmieniono ... powinno byc bezdomna :D albo zdalna :D

??

a co powiesz o (usunięte przez administratora)?

whut
@??

Ja nie mam wypłaty od firmy, którą kieruje właśnie ten pan prezes, a nie Soloch... Więc Pawle, Twój wpis jest inwalidą.

Nie Soloch

Tylko kazdy wie ze to też dzieki Tobie Pawle sa takie klopoty ... Ty jako jeden z pierwszych zmyleś sie z okretu ... przypomnijmy ze byles jednym z wlascicieli QSG :) a 'Twoje' akcje przejal Marek jako nagrode za wtedy 'dobra robote' jak sie pozniej okazalo w celu przejecia QSG ;) Wiec nie p..rdol ze to wina Solochow ... kazdy z Was wlascicieli ponosi taka sama odpowiedzialnosc za kierunek i rozwoj firmy...

Nie Soloch

a zmyles sie niby pod pozorem szkolen i doskonalenia aby jeszcze lepiej dzialac marketingowo z firma ;)

Też nie soloch
@Nie Soloch

Z tego co kojarzę, to (usunięte przez administratora)zmyto a nie się zmył. A potem: wróg mojego wroga jest moim przyjacielem.

Tez Tez nie soloch
@Też nie soloch

jezeli pawla zmyto to zrobil to kaminski z solochem ale bylem na pozegnaniu pawla i on sam mowil ze musi sie doszkolic ... fakt mogla to byc zaslona dymna .... ale tez jego udzialy musialy byc splacone przez pozostalych wspolnikow ... moze tez teraz uznal ze dostal za malo i kamyk cos mu obiecal i teraz tak jedzie na solochow? ciekawe zreszta co ma na samego kaminskiego skoro juz trupy z szafy wyciaga ... i pewnie cos za to dostaje ;)

robin hood

Królewicz Prezes kiedy raczy poinformować kiedy pojawi się przelew na koncie pracowników ? Cesarzu kciuk do góry czy na dół z QSG? A może powinniśmy poinformować media lokalne, tvn ?

Wizjoner
@robin hood

To nie królewicz tylko czarodziej :)

Pracownik z pensją

Słońcu pojawiły się pieniądze i zaległe i za bieżący miesiąc :)

Pitu-pitu
@Pracownik z pensją

Może słońcu się pojawiły, ale nie u mnie. Nie pitol kolego...

heheszek
@Pracownik z pensją

No i po co mieszasz panie MS? Każdy wypatrzy twoje nagminne braki interpunkcji.

Jest kaska? No ja nie mam :/

Pitu-pitu
@heheszek

No jasne, że to Soloch, nie wpadłem na to. Jemu ciągle słownik z iphone'a podmienia wyrazy, a że gościu więcej pisze niż czyta to później takie są efekty.

troll trollik pracownik
@heheszek

wg mnie takie fałszywe informacje ze pieniadze doszly aby uwiarygodnic QSG ze niby wszystko ok wprowadzaja osoby zwiazane z prezesem ... czyli HR z QSG i PK aka kondziufx ktory juz sie tu podszywal pod np. dziewczyne programisty :D

Człowiek bez pensji

3 czerwca i dalej brak pensji. Chyba Pip będzie szybszy niż przelewy.

Zniesmaczony
@Człowiek bez pensji

Swoich pieniędzy szukajcie w SCM4I S.A. we Wrocławiu

@Zniesmaczony

Wszystkich trollujących, którzy nieodpowiedzialnie wypisują głupoty aby ugrać coś dla siebie proszę o trochę szacunku dla tych którzy najbardziej są poszkodowani, proszę o szacunek dla pracowników. Żaden z pracowników nie ponosi odpowiedzialności za kłopoty Firmy, jedynie ci którzy włócząc się po sądach torpedują biznes i wnioskują o upadłość Spółki w sytuacji gdy ta ma i produkt i klientów. Firma ma bardzo dobrych pracowników i świetny produkt, co zostało okupione ciężką pracą. Szkoda, że to wszystko może być zaprzepaszczone bo ktoś inny ma mentalność psa ogrodnika. Pozdrawiam.

@Robert Sternal

(usunięte przez administratora)... jaki produkt ? pelen bugow ... taki ktory przy generowaniu tygodniowego planu produkcji sie sypie i trzeba wprowadzac ten plan z palca albo wgrywac do systemu edytowany z exela ? ... taki ktory wymaga w wielu miejscach przepisania (polowa kodu jak nie wiecej) zeby nadawal sie aby wdrozyc go w innej fabryce bo system nie jest ani modulowy ani reaktywny - cos powinienes o tym wiedziec w koncu prowadzisz R&D ?? do konca 2018 wg prezesa mialo byc 6 fabryk ... a ile jest ? jedna jedyna i nic wiecej ... prezes ma pieniadze zeby wystawiac sie na targach i ma pieniadze zeby robic szkolenia z angulara ... a nie ma oplaty za ekipe sprzatajaca, wynajem biura i wyposazenia ... ma na samochod swoj i swojej zony oraz niektorych dyrektorow a nie ma na pensje dla pracownikow ... woli zlikwidowac biuro zeby PIP mu sie do (usunięte przez administratora) nie dobral niz pokazac ze firma ma sie faktycznie dobrze ... Robert sory ale bajeczki 'prezesa' Kaminskiego slysze od konca 2017 roku i ciagle jest to samo ... fakt ludzie sa ambitni i zalezy im na firmie ale ile mozna robic za garsc klamstw ze bedzie dobrze ?

@Robert Sternal

Szanowny Panie (usunięte przez administratora), a czy ktoś wyrażając swoją opinię, na temat braku pensji, niszczy „szacunek pracowników”? Raczej przestrzega przyszłych potencjalnych przed przyjściem tutaj. Firma ma produkt i klientów? To gdzie są pieniądze dla nas, pracowników? Ja czekam 20 sty któryś dzień i na moim koncie jest ZERO. ZERO z którego nie mogę zrobić opłat, ZERO z którego nie mogę nic zjeść, ZERO z którego nie mogę żyć. To jest KPINA!!!

@VeryDisappointed

Pracujesz w firmie i z Robertem sobie "panowaliscie"??? Gratsy :-) :-) :-)

@Zniesmaczony

W Krajowym Rejestrze Sadowym robisz czy jak? :-) :-) :-)

@dev

Pięć gwiazdek dajesz? Pensję dostałeś? Gratsy :) :) :)

@pracownik

Bardzo mi niezręcznie jest pisać w takim wątku, bo jak wiecie, nie dzielę z Wami tej trudnej sytuacji, a więc mój punkt widzenia nie jest adekwatny do Waszej percepcji. Jednak to co mnie zabolało, to używanie sformułowań, które nawet jeśli zawierały jakąś prawdę, sformułowane zostały w taki sposób, aby odwołać się do antagonizujących uczuć, nie po to aby pomóc komukolwiek, lecz aby pogłębić kryzys. Swoją drogą, zawarta teza do której się odniosłem, jest nieweryfikowalna - przynajmniej dla mnie. Poza tym, w niczym też nie pomoże dezawuowanie własnej pracy i osiągnięć, a produkt nad którym pracowaliśmy jest naszym osiągnięciem. Każdy z nas, popełniał błędy - pozwolę sobie jednak w tym miejscu postawić kropkę. W zasadzie, każdy wpis w obecnej sytuacji będzie dla kogoś kontrowersyjny, z tego też powodu podjąłem decyzję, aby nie ukrywać się po jakimś nickiem, lecz otwarcie podpisać się imieniem i nazwiskiem - oczywiście, wiem, w moim przypadku to żaden heroizm. Pozdrawiam

@VeryDisappointed

Szanowny Panie, choć nie wiem z Kim mam przyjemność bo w Firmie z Każdym byłem na Ty, chciałbym zwrócić uwagę, że po mimo wielokrotnej lektury Pana wpisu trudno mi dostrzec, gdzie w Pańskiej insynuacji znajdowało się ostrzeżenie dla przyszłych pracowników lub klientów. W tym miescu pozwolę sobie nie kontynuować ironicznego stylu, ponieważ byłoby to niesmaczne w obecnej sytuacji tym bardziej, że ja akurat nie odczuwam jej skutków. W moim subiektywnym przekonaniu, w Pańskiej insynuacji nie chodziło ani o obecnych ani o przyszłych pracowników czy też klientów. Chodziło o wykorzystanie sytuacji do jątrzenia i pogłębienia kryzysu. Ale kto na tym mógłby skorzystać ? I odpowiedź jest druzgocąco dramatyczna - NIKT, ABSOLUTNIE NIKT. Nawet zantagonizowani Członkowie Zarządu, ani obecni pracownicy, ani przyszli, ani dawni ani także klienci. Po prostu nikt. To po co takie wpisy ? Nie umiem lub nie chcę na to pytanie odpowiadać. Pozdrawiam

@Robert Sternal

Czy opóźnienia lub BRAK PENSJI, nie jest wystarczającym ostrzeżeniem? Chyba mało kto pracuje dla samych idei czy produktów. Nie jestem jedynym pokrzywdzonym pracownikiem w tejże firmie. Z tego co mi wiadomo Pan już tam nie pracuje, więc Pańskie pseudo wybielające komentarze są bez znaczenia, jak zeszłoroczny śnieg. Dobrej nocy. Pozdrawiam.

admin
@pracownik

Koleś, jak zmuszano Cie do pracy przy produkcie pełnym bugów i w związku z tym miewałeś regularne nocne sraczki ... to co Ty tu jeszcze robisz? Lubisz masochizm?

@admin

hmm nie wnikam co tobie dolega w nocy :D wyrazam swoja opinie na temat produktu o ktorym mowi Robert :) ale moze dlatego juz tez z tego powodu nie pracuje :D

hmm
@pracownik

coz, jesli odchodzi architekt no to mówi to samo za siebie o produkcie

programmer
@hmm

przestań (usunięte przez administratora) Ludzie w IT zmieniają pracę średnio co 2 lata.

@programmer

skad te statystyki? bo chyba z (usunięte przez administratora) zmiana pracy wynika albo z wypalenia albo z kiepskimi warunkami

runą a mury

a mury runą, runą runą!

zawiedziony

(usunięte przez administratora) mnie tylko jedno że prezes ma wszystkich w (usunięte przez administratora) Ile razy pisal, informował że kasa będzie na koncie? Skąd w ogóle pewność że będzie teraz 10? Nikt nie wyrzuca najemców z dnia na dzien. Tak biznes nie działa. Musiał wiedzieć od jakiegoś czasu że qsg będzie musiało się zawinąć z kolorowej. Proszę pamiętaj że świat jest mniejszy niż ci się wydaje. A fama że kiepsko się dzieje w qsg będzie się ciągnęła przez parę lat i specjalistów na rynku poznańskim nie pozyskacie tak szybko. A moze powinniśmy też tak oddawać soft? Będziemy mówić że będzie w środę a faktycznie będzie za 2 miechy? Według mnie straciłeś zaufanie wśród ludzi i mogę się założyć że conajemnij połowa powysylala cvki a część już wniosła skargi do pipu.

@zawiedziony

10 będą dwie

@VeryDisappointed

Proszę się pode mnie nie podszywać ;)

VeryDisappointed

Żałuję podjęcia pracy tutaj. Umowa o pracę i zwłoka z wypłatą ponad 20 dni. Kończące się licencje na programy, benefity, brak miejsca do pracy. Słabo.

ciekawski
@VeryDisappointed

Tak z ciekawości, nadal nie ma wypłaty?

Zdruzgotany
@VeryDisappointed

Ostatnie będzie odebrane Volvo Kamienia :)

@ciekawski

Nie ma, co rusz to nowe terminy.

mija

Pamiętam jak pracowaliśmy na Górczynie. Super atmosfera, taka domowa. Byliśmy jak jedna dróżyna, (usunięte przez administratora) Czuliśmy że robimy coś fajnego. Naprawdę było spoko. Nawet jak były babole w kiblu, ale było spoko. A potem co się stało? Przykro mi po prostu, ale (usunięte przez administratora)od początku nie lubiłem, (usunięte przez administratora)było żal jak odchodził na szkolenie, z którego nigdy nie wrócił. (usunięte przez administratora)też odszedł no i na końcu państwo (usunięte przez administratora). Został kamień i tak się jakoś potoczyło.

Żal
@mija

Ja już wiem ze Państwo (usunięte przez administratora)wrócą, ale trzeba uratować projekt bo (usunięte przez administratora)ma rewelacyjne kontakty i za...tą smykałkę do negocjacji. A (usunięte przez administratora)nie mają smykałki do biznesu. Jeśli by się to udało to moglibyśmy ten Wielkopolski projekt wprowadzić na wysoki poziom.

nie dostalem wyplaty
@Żal

zgadzam sie na metalowej mimo ze bylo mniej miejsca atmosfera byla o niebo lepsza, a Kamyk zaczal mi smierdziec po tym jak kazal wstrzymac wyplaty do czasu uruchomienia kredytu rewolwingowego mimo ze byla kasa na koncie firmowym :| ale przeciez kazda firma uzywa kredytu ;)

Wielki siur
@mija

Staniesz na wylocie ekspresowki, obciagniesz pare siurow lokalnym gazerom i tez bedziesz mial druzyne ... parowko :-)

szpieg z krainy deszczowców

Widzę że mimo, że strona i firmy leży to oficjalny profil pokazuje jak prężnie firma działa :) Brawo Kamyk! (usunięte przez administratora)

Tnt

Jak wam płacono było dobrze a jak nie płaca jest źle? Ja wypłatę dostałem

@Tnt

haha a dobrze sie pracuje bez wyplaty? jak masz na koncie 200 zl by przezyc? albo jestes trollem albo debilem

elf
@Tnt

Ja tak samo mam. Było spóźnienie ale 13 kasa już była na koncie. Jak w starupie.

zdegustowany
@elf

Chyba chciałeś napisać, że 29 i nadal hajsu niema i nie wiadomo kiedy będzie ;) Widzę, że prezes na wypłaty pieniędzy niema, ale żeby opłacić trolle już tak ...

Cukiernik
@zdegustowany

Zapraszam na pączki w kuchni ... :-)

heh

zabawne ze niektorzy mowia, ze wyplaty jeszcze nie ma, a inni, ze jest

nie dostalem wyplaty
@heh

pewnie osoby z listy ktora zostaje czyli prezes i dyrektorzy oraz niektorzy leaderzy oraz zwykli pracownicy kase dostaly :D osoby z listy do wywalenia nie bo po co sie spieszyc :D

Zostaw merytoryczną opinię o QSG S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w QSG S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy QSG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QSG S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

QSG S.A.
1.9/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Kolorowa 10
    60-198 Poznań