Opinie o VP Flex Sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy VP Flex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie VP Flex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VP Flex Sp. z o.o. w Elbląg

Vp flex

Nie polecam przyjmują ludzi w garażu siedzisz w domu dwa tygodnie bez pracy a puzniej cię wyszucaja bo niby nie mają dla ciebie oferty

Renia
@Ewelina

Ale chyba jakąś umowę przed wyjazdem podpisaliście? Może da się coś z tym zrobić? Firma wytłumaczyła, czemu was nie przerzuciła na inną lokalizację do pracy? Aa, no i czy pokryła np. koszta wyjazdu? Czy to po stronie waszej było?

Gośka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 godziny.

Dramat!!!!!!! Nie polecam tej firmy ani osoby która wszystko załatwia! Syt miała miejsce już nie pierwszy raz ,ale ten wyjazd sprzed jakoś 8 miesięcy to porażka,źle przekazywane inf , zwolnić tą kobietę bez kompetencji,bez doświadczenia , ordynarna i nie miła... Skąd wy bierzecie tych ludzi z ulicy??? Bez doświadczenia,bez mózgu? Niestety miałam przyjemność rozmawiać z tą osobą 2 razy i nie potrafiła sklecić zdania nawet,nie potrafiła nic powiedzieć o danym stanowisku nic nie wiedziała... Na miejscu się zawiodłam i straciłam nerwy,nie pisałabym tego gdyby nie podobna sytuacja u mojego kolegi jeśli chodzi o wyjazd... Szefowa tej całej agencji najlepiej jakby zamknęła ten burdel albo wzięła na przeszkolenie pracownice. Tej pani mail to p...@ Oszusci !!!!!

Gośka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 godziny.

Jak można tak kogoś oszukać?? Jak można być takim niekompetentnym pracownikiem i jak można nie potrafić przekazać informacji...to już drugi przypadek! Mój wyjazd do Holandii jakoś 8-9 miesięcy temu,wszystko pięknie ładnie a totalna klapa nie będę pisać dlaczego ale czemu pracuje w tym biurze pani która nie powinna. Ordynarna i niedouczona i olewająca. O haczykach pracy w Holandii mnie nie poinformowała.. miałam nie dawać opinii no ale podobna sytuacja miała miejsce z moją koleżanką... Kobieto pierw idź na szkolenie z przekazywania informacji za co Tobie płacą? I zacznij się bardziej dokształcać bo jak narazie to widzę że albo jesteś złapana z ulicy bez doświadczenia albo poprostu zmień inna branże.. nie mam pojęcia ile osób w firmie pracuje ale totalna klapa jeśli trafi się na panią z maila p.....@ itd

Vp flex

@Vp flex

ech...to pierwsze dwa tygodnie jest praca, a potem jej nie ma? to nie ma szans, by coś odłożyć kasy? a jak z domkami, przy tak małej ilości pracy to odciągają pracownikom z wypłaty, czy może zakwaterowanie jest darmowe? dziwi mnie to co piszesz, bo na ich stronie jest sporo ofert na różne stanowiska, wiesz może czy one są aktualne?

Ewelina Nowy wpis
@Vp flex

Najgorsza agencja w jakiej kiedy kolwiek prqcowalam ! Mieszkania z Grzybem na ścianach (usunięte przez administratora). Prsyjechalismy i 2 tygodnie w domu siedzielismy . kazali sie wyprowadzić po czym nie poinformowali nas o. Tym tylko lokator co z nami miedzlal nam powiedział ze jego przeniosa na inna lokacje a ze my mamy sie wyprowadzić . poblokowwli nas na aplikqcjach jak (usunięte przez administratora) !

Renia Nowy wpis
@Ewelina

Czy w VP Flex Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie VP Flex Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Dni i dwa metry nułu

Wraz z partnerką zostaliśmy zrekrutowani przez tą agencje pośrednictwa pracy w Niderlandach(dla Intrixo,dawniej się inaczej nazywała, sprawdź w necie)Nie było by nic w tym złego gdyby nie to że prawie 2 tygodnie siedzieliśmy na tzw bezrobociu bo jeden dzień pracowaliśmy.Nie było by też w tym nic złego gdybym chciał pracować na pomidorach,ogurkach.Nie takie zapewnienia były telefoniczne z agencją której wystawiam opinie.Czekasz dzień w dzień czy na aplikacji 4Flex masz planowanie do pracy.Telefonów nie odbierają.Czy tak wygląda współpraca.Umowy są najmu mieszkania na miesiąc,nie umowa o pracę.Jeśki chcesz jechać przez tego pośrednika zabierz wszystko nawet szczotkę do muszli klozetowej bo nie ma nic prycz mops.Dzwoniłem do biura w PL to usłyszałem że mają zapotrzebowanie to wysyłając do intrixo i z nimi należy rozwiązywać sprawy.Jesteśmy 4 lata w NL,byłem kiedyś rekruterem,ale takiego olewania sprawy nie spotkałem.Gdyby nie to że wydałem (usunięte przez administratora) kasy na transport i zapożyczyłem się od znajomych to bym z głodu tu zdechł jak pies.Ale Panie z biura dostały swoją dole za rekrutowanie naiwnych Rodaków.Nie chcę być niegrzeczny ale chyba ktoś musi się wami zająć prawnie i chyba to będe ja +48537392254 tylko watsap.Pozdrawiam normalnych Polaków, zarobkujacych za chlebem

Martyna

Nie polecam! Mieliśmy załatwioną prace! Wysłaliśmy już swoje dane wszystko! Po czym dzwoni do nas pani ze musi przełożyć wyjazd o tydzień! Nie polecam

Mieczysław
@Martyna

No ale przełożył o tydzień i pojechałaś czy w ogóle zrezygnowałaś? Bo to chyba nie aż taka różnica w czasie? Szczególnie że widziałem komentarze że zaraz po zgłoszeniu szybko nie ma już miejsc.

Konstantin

Wyłudzanie danych, 5 minut po przesłaniu im skanu dowodu odzew o braku miejsc, mimo rozmowy w tym samym dniu i zapewnianiu o ich mnogości. Trzymać się z dala

Mieczysław
@Konstantin

Po co wysyłałeś skan dowodu? Przecież takich rzeczy się nie robi. Rozumiem jakby cię już przyjęli i po podpisaniu umowy ale tak w ciemno? Trochę strach co zrobią z twoimi danymi jednak.

mikej
@Mieczysław

nie udostępnia się danych wrażliwych jest rodo.

Agnieszka

Jedna z gorszych agencji , nawet najgorszemu wrogowi bym jej nie poleciła. (usunięte przez administratora) i naciągacze. Ludzie którzy tam pracują, tak zwani koordynatorzy to (usunięte przez administratora) bez skrupułów.

Izabela
@Agnieszka

Dlaczego jest tam aż tak źle? jakie miałaś problemy z tymi koordynatorami?

Byly pracownik

Wspaniale biuro,super pomocni koordynatorzy,wyjechałam niestety szybko musiałam wracac do Polski,bo mi za dobrze tam było.Zachorowałam kordynatorzy tak przejeci swoją pracą ze az chyba nie miałam ubezpieczenia,nogi bym tam wyciągnela,pracusie tak przejeci lojalni ze nikt nie miał czasu tel odebrac,Najlepsze nie miałam sily ale wpisali mnie na grafik do pracy w pole w deszcz,pomimo ze podkreslilam ze niechce takiej pracy wspaniali sa co nie dbaja zeby zarobic.Odmowiłam to zaprosili mnie do biura na kawke 6 godzin musialam pic zeby zaczekac na transport na lokacje,i rozmowe jak bardzo sie poswiecaja zeby zapewnic prace,Kierowcy spozniaja sie godz dwie najczesciej obcokrajowcy,dbaja o nas zebysmy sie nieprzepracowali zawsze 2 godz spoznienia do pracy super co nie dluzej odpoczniesz.Kierowcy usmiechnieci zawsze uchachani na fazie trzeba rozumiec ten klimat,Jak ktos kocha adrenaline,mocne wrazenia warto jechac agencji takiej drugiej nie ma w calej Hola fuul wypas polecam a kasa za ponad 50 h dostalam ponad 300 czleku baja

franek
@Byly pracownik

>kordynatorzy tak przejeci swoją pracą ze az chyba nie miałam ubezpieczenia ikd dee

@franek

A zgłaszałeś to? Jaka była reakcja?

Jak wygląda wypłata na czysto?

Kinga

Czy ktoś jest na jakiś kwiatkach?

Mariusz worker

widzę że ten koń dalej ciągnie chociaż tyle czasu mineło

nick1

to ten dziwny twór jeszcze funkcjonuje? XD

Justyna
@nick1

Tak, w KRS jest aktywny. Napisałeś w taki sposób, jakbyś korzystał z rekrutacji w VP Flex. Wyjeżdżałeś gdzieś z nimi? Może podzielisz się doświadczeniem? Będę zobowiązana.

nick1
@Justyna

napiszę tylko że to zadziwiające w jaki sposób można przez tak długi czas trzepać hajs na naiwnych. rozumiem rok dwa. ale tylko pogratulować właścicielom pomysłu chociaż nie wiem czy nie dręczą ich wyrzuty sumienia. pewnie nie bo w dzisiejszym świecie liczy się nie człowiek a pieniądz. pozdro 600

Mateusz

Witam. Odradzam tą firme. Pojechaliśmy w czwórke do pracy przez tą agencje. Najpierw podpisanie umowy w biurze, potem czekanie godzine z opłaconym kierowcą po to by sie dowiedziec ze mimo podpisaniej umowy godzine temu oni nas nie chcą. Zostajemy bez pracy i na ulicy. Żadna agencja nas tak nie potraktowała, a już troche w Holandi jesteśmy i gdyby nie potrzeba na szybko nowej pracy to byśmy tej agencji nie wybrali, a oni wykorzystując nasz brak czasu na znalezienie nowej pracy nas perfidnie oszukali. Za pieniądze na jedzenie musieliśmy opłacić hotel i teraz przez nich zostajemy bez jedzenia aż do wypłaty z nowej agencji. Polecam tą firme jeśli chce ktoś zostać na ulicy w obcym kraju.

@Mateusz

A w jakiej teraz agencji pracujecie I czy ja polecacie bo we wrzesniu chce wyjechać na pomidory

@Mateusz

Mateusz w jakiej jestes TERAZ agencji bo chce jechać 16ty 17ty października do nl

Mateusz
@Kasia

Na ten moment jestem w Polsce, ale jeśli chcesz jechać do NL to lepiej przez OTTO ale trzeba pilnować sobie godzin.

Bumcyfykszy
@Mateusz

Jako jeden z byłych pracowników OTTO i osoba która miała/ma kontakt z wieloma innymi byłymi lub obecnymi (jeszcze) pracownikami tej firmy uważam, że nie jest to zbyt rozsądny pomysł. Wystarczy poszperać w internecie (większość opinii się sprawdza - przekonałem się na własnej skórze.

Randy

Jedzie jakaś para 2 marca do Hagi?

Eco
@Randy

Ja z dziewczyna mam jechać

@Eco

Skąd jedziecie ?

Eco

Katowice

Robert
@Randy

A Ty randy skąd jedziesz?

@Robert

Tak samo :)

olsono
@Randy

byliście tam? jak opinie?

dementor

Dementuję plotki. Oferty pracy i pracodawcy dla których wysyła VP Flex (czyli Voorneputten) są zawsze sprawdzani. Wypłaty zawsze na czas. Firma dba o to, żeby wszystkie osoby podejmujące pracę przez agencję były ubezpieczone. W centrali i oddziałach pracują doświadczeni Specjaliści, najczęściej psychologowie, którzy dokładnie sprawdzają motywację kandydatów, ich przydatność do danej pracy po czym na podstawie własnych badań kierują pracownika do najbardziej odpowiedniego pracodawcy.

seeeeeeeeerio beka
@dementor

Psychologowie???? SERIO?????? Jakie badania przeprowadzają?? Ciekaw jestem jakie "badania" może przeprowadzić psycholog. Bo z tego co wiem to nie skończyl medycyny wiec chyba żadnych. Widać że jakiś opóźniony w rozwoju pracownik biura to pisał. Dawno się tak nie uśmiałem hahahaha psycholog!!! Na jakiej podstawie on "bada" ludzi?!!?!?!?!?! Ludzie obudzcie się!!! VP to VoornePutten czyli jeden wielki dramat, serio, poczytajcie sobie o tej firmie w internecie zanim skorzystacie z ich oferty.

Dementor
@seeeeeeeeerio beka

Tak jestem pracownikiem biura i jestem dyplomowanym psychologiem. Codziennie wkładam wiele sił i pasji w to, by zapewnić odpowiednie miejsce pracy naszym klijętom. Czasem nawet poświęcam swoje życie prywatne dla zawodowego. Ale ludzie i tak są niewdzięczni i potrafią szykanować dobre imię firmy!!!!

Klaudia

"klientom" panie dyplomowany psychologu

seeeeeeeeerio beka
@Dementor

No na pewno dyplomowany psycholog - z takimi bykami ortograficznymi. Koło psychologa nawet nie stałaś. VP Flex tylko się ośmiesza a nie raczej Voorne Putten

Polka
@Dementor

Klientom * Pani po psychologi, nie wiem kto Cię w takim razie uczył jak podstawowych słów nie potrafisz napisać bezbłędnie

Agata

Witam, Korzystalam z ich pomocy w wyjezdzie do Holandii w zeszlym roku. Wszystko bylo dopiete na ostatni guzik. Dobry kontakt, jak mialam problem z firma w Holandii, to nawet dzwonili w mojej sprawie i pomogli rozwiazac problem z obiecana stawka. Fakt trafilam do voorneputten, ktora ma duzo zlych opinii, ale biuro w polsce nie wypielo sie na mnie. W tym roku tez bede jechac przez to biuro.

Honorata

Zapewne wiecie, że VP Flex oferuje pracę za granicą. Słyszałam, że firma każdemu pracownikowi zapewnia: zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz opiekę polskich koordynatorów, a ponadto każdego traktują tam w sposób indywidualny. No a tak właściwie, to w ramach jakiej umowy tam zatrudniają - ktoś mi to wyjaśni?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w VP Flex Sp. z o.o.?

tyś głupi

hahahaha

Zostaw merytoryczną opinię o VP Flex Sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w VP Flex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VP Flex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VP Flex Sp. z o.o.?

VP Flex Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Henryka Nitschmanna 30-32
    82-300 Elbląg