Actio-HR Sp. z o.o.

Adres: Strzelecka 7B lok. 2.2, 80-803 Gdynia

NIP: 9571072492 KRS: 0000499711

Actio-HR Sp. z o.o.
2 13 14 5 1

Opinie o Actio-HR Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

jjjjj
 Opinia

Dziwne standardy rekutowania, ciągle te same oferty odświezane codziennie przez pół roku, bo chętnych nie ma na pracę przez pośredników- człowiek posiada wszystkie wymagane kwalifikacje, a zero odzewu.

Tak2Nie

@jjjjj 02.01.2019 13:15

Dlaczego według Ciebie te standardy są dziwne? Przecież może być tak, że firma Actio-HR nie znalazła odpowiedniego kandydata, który wpisywałby się ich misję. I dlatego też ponawiają te same oferty pracy. Widziałam na ich oficjalnej stronie, iż poszukują wielu pracowników na naprawdę rozmaite stanowiska. A Ty o jaką posadę się ubiegałeś? Może opowiesz nam bardziej szczegółowo, jak przebiegał tam cały proces rekrutacyjny?

TakNie1

Ella
 Opinia

Pracowałam przez chwilę z tą firmą i jestem zadowolona. Pieniądze na czas, dobry kontakt z biurem. Polecam.

Sammy
 Opinia

Firma jest niepoważna. Prowadzą rozmowy,ustalają kiedy dana osoba ma przyjść na szkolenie BHP mówiąc,że wszystkie dane zostaną podane w mailu. Maila nie otrzymałam,po upomnieniu się smsowo,mailowo i telefonicznie (nikt nie odbierał) dalej nie wiedziałam kiedy i gdzie mam jakieś szkolenie.Brak jakiegokolwiek odzewu po rozmowie. Dodatkowo na formularzu osobowym podana była inna kwota za miesiąc pracy niż ta o której otrzymałam informacje kiedy zostalam zaproszona na rozmowę. Oczywiście ta na formularzu była niższa. Na pytanie dlaczego tak jest uslyszalam,ze takie sa warunki i nikt nie mowil o innej stawce (czy ktoś próbuje robic ze mnie debila?) . Takze ja osobiście odradzam chyba,że lubicie się wkurzać i bezsensownie marnować swój czas.

Tak4Nie

zadowolony pracownik
@Sammy 03.10.2018 14:01

Jestem pracownikiem zatrudnionym przez Actio hr. Umowę podpisywałem niedawno i z tego co pamiętam w formularzu nie było żadnej informacji odnosnie wynagrodzenia, wszystko znajduje się w umowie. Nie wiem gdzie Pani to wynalazla. Co do kontaktu, nie mogę narzekać. Panie jeżeli nie odbierają, oddzwonią lub odpiszą.

Kandydat
 Opinia

ŻENADA! Obyłem rozmowę rekrutacyjną prawie 3 tygodnie temu. Zostałem poinformowany, iż otrzymam odpowiedź zwrotną w czasie max. 2 tygodni. Takowej nie otrzymałem po dziś dzień, nie rozumiem jak można nie dopilnować tak istotniej sprawy dla osoby, która odbyła rozmowę rekrutacyjną jaką jest odpowiedź w sprawie decyzji. Na podstawie dodatkowego tygodnia oczekiwania, jasnym jest, iż decyzja jest negatywna - tylko po co miałem czekać zamiast dostać odpowiedź w wyznaczonym terminie. Nie polecam, skoro nie mają szacunku do ludzi.

Tak3Nie

@Kandydat 26.10.2018 19:38

Rozumiem Twoje oburzenie zaistniałą sytuacją. Napisałeś, że odbyłeś rozmowę rekrutacyjną w Actio-HR. Czy pomimo braku odzewu ze strony pracodawcy, mógłbyś opisać jej przebieg i poziom merytoryczny? Jak przedstawiały się potencjalne warunki zatrudnienia?

Jacek
 Opinia

Tesli nawet były jakieś błędy po stronie firmy to uważam, że przesadzacie z narzekaniem. Jak komuś zależy to wszystko wie

Opinia

@Emilio Próbowałeś wyjaśnić sytuację związaną ze szkoleniem z Actio-HR Sp. z o.o.? Czasem okazuje się, że takie różnice są skutkiem nieporozumienia, a nie celowego wprowadzenia w błąd pracownika.

Emilio
 Opinia

Nie polecam, wprowadzają w błąd i nie potrafią przekazać sprostowania od pracodawcy (dostałem informację, że szkolenie trwa 2 godziny, po czym okazało się, że dużo więcej), a co najlepsze na koniec umowy podsuwają aneks do podpisania z niższą stawka niż była oferowana...

Tak10Nie

private
 Opinia

Wystawiają oferty pracy ..lecz nie odzywają się.Nie wiadomo czy to agencja widmo czy zwykłe lenistwo.Człowiek posiada kwalifikacje ,ale im to nie robi.

Tak15Nie

nick
 Opinia

Mnie zatrudniała agencja mg -solutions i tak na prawdę chyba bez nich nie znalazłbym tak szybko pracy. Potem jest fajnie, bo zawsze pare groszy więcej do wypłaty jak już zatrudni Cię bezpośrednio pracodawca :)

ssssssss
 Opinia

nie polecam ( usunięte przez administratora )

Tak23Nie

Opinia

Witam, ktoś był zatrudniony przez tą agencję pracy albo pracował/cuje bezpośrednio ? Mają bardzo dużo ogłoszeń. Proszę o rzetelne informacje.

Tak47Nie

Zostaw opinię o Actio-HR Sp. z o.o. - Gdynia