Opinie o Biuro Doradcy Podatkowego Beata Kotowicz w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Biuro Doradcy Podatkowego Beata Kotowicz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Biuro Doradcy Podatkowego Beata Kotowicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Doradcy Podatkowego Beata Kotowicz w Gdańsk

79aisha Nowy wpis

Pracuję w tym biurze od 2018 roku. Nie zgadzam się z wcześniejszymi opiniami o złej atmosferze w biurze, być może kiedyś tak było, obecnie pracuje się spokojnie. Jak w każdej pracy trzeba wywiązywać się ze swoich obowiązków, bywają natomiast nowe osoby, które przychodzą do biura i udają że pracują a później się dziwią, że nie mają przedłużonej umowy po okresie próbnym. Z tego wynika częste ostatnio poszukiwanie pracownika, nie wszystkim widać zależy na pracy a nikomu się nie płaci za same stawienie się w biurze. Najlepiej wysłać CV i umówić się na rozmowę kwalifikacyjna z szefową, a wtedy każdy sam może sprawdzić jak to jest. Ja polecam to miejsce pracy.

ona.gdansk.85

Witam Chciałabym przestrzec Państwa przed Biurem Doradcy Podatkowego / Biurem Rachunkowym Beata Kotowicz ul. Powstańców Warszawskich 57, Gdańsk. Otóż co tydzień biorą tam dwie nowe dziewczyny na "okres próbny" na dwa stanowiska: jedno to księgowa, a drugie to sekretarka (administracja biurowa). Na rozmowie kwalifikacyjnej Pani [usunięte przez moderatora] obiecuje, że okres próbny trwa tydzień i jest na umowę zlecenie, a następnie podpisuje się umowę o pracę. Jednak w rzeczywistości najpierw pracuje się [usunięte przez moderatora], bez umowy, a następnie zwodzą cię tak długo jak wytrzymasz, że umowa będzie, a na koniec proponują umowę na okres próbny jednego miesiące z najniższą krajową. Od połowy czerwca co tydzień pojawiają się dwie nowe dziewczyny ja byłam szósta i po tygodniu powiedziano mi, że mam czekać dalej, bo chcą jeszcze "sprawdzić" kilka (a w rzeczywistości kilkanaście) nowych osób. Oni poprostu [usunięte przez moderatora]ludzi, kłamią i nadrabiają zaległości czyimiś rękoma... A [usunięte przez moderatora]- Kadrowa, na wstępie poznania się mówi coś typu "Lepiej mi nie podskakuj, bo Cię stąd [usunięte przez moderatora]", "Mam tu wiele do gadania, więc trzymaj gębę krótko" itp. Jest wredna i chamska, a każdą kolejną dziewczyne na okresie próbnym potem obgaduje przy nowej dziewczynie. Naprawdę nie polecam tej firmy. Nie wiem jak dużo osób już dokładnie przeszło tam "okres próbny", ale chcę Was ostrzec, bo ten okres próbny to tylko strata czasu w tej firmie. Pozdrawiam i życzę owocnego poszukiwania pracy. W razie jakiś pytań proszę pisać, chętnie odpowiem na każdego maila. [usunięte przez moderatora]

Bb Nowy wpis
@ona.gdansk.85

Mam pytanie czy szefowa rozmawia przy rekrutacji czy tylko kadrowa rekrutuje?

Administrator Nowy wpis

Jakiś czas temu firma Biuro Doradcy Podatkowego Beata Kotowicz poszukiwała osoby na stanowisko Księgowa. Czy znajdę tu kogoś, komu udało się otrzymać tę pracę? Jak ocenia atmosferę w firmie?

x0023 Nowy wpis

Pracuję w firmie od zeszłego roku. Atmosfera w firmie jest zupełnie inna ,niż opisują to osoby w opiniach. Jest spokojna, całkiem dobrze się tu pracuje.Polecam zaaplikować i zobaczyć jak jest :)

MAŁA WREDNA DALEJ SIĘ PANOSZY

Czy kandydat na stanowisko Księgowa w firmie Biuro Doradcy Podatkowego Beata Kotowicz ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ewelina

@Mika a możesz opowiedzieć coś więcej o samych warunkach zatrudnienia w Biuro Doradcy Podatkowego Beata Kotowicz? Czy jesteś zadowolona z pracy w tym miejscu? Jak wygląda rekrutacja? To dość istotne elementy, które często pomagają w podejmowaniu decyzji o wzięciu udziału w rekrutacji.

Mika

i tak jest do tej pory,mała wrednota nic się nie zmieniła,psuje atmosferę całego biura a jak jest szefowa do do rany przyłóz

megan

To wszystko prawda,sama przez to przeszłam,jedna mała gnida każdego dołuje,jak nie wiadomo o co chodzi to o pieniądze.W każdym stadzie znajdzie się czarna owca ,mała i chuda ale wstrętna

tutu lala

@loud oferta jest nadal aktualna, dobra jak na Gdańsk jest

specjalista

obserwuję to biuro od jakiegoś czasu - bo też oferta pracy dla kadrowej jest od jakiegoś czasu aktualna...czy warto tam aplikować?

ona.
@specjalista

Pracuje w tym biurze już ponad rok i jestem w szoku czytając te opinie. Praca jest w porządku, rzeczywiście na początku nadrabia się trochę zaległości, ale to nie jest nic nienormalnego. Trzeba mieć odrobinę pokory i logicznym jest że jak przychodzi się w nowe miejsce to inni zlecaja Ci pracę. Jak sie wdrozysz dostajesz nowe zadania. Ja sie w tym biurze bardzo duzo nauczylam i nadal sie uczę. A jeśli ktos jest zainteresowany to niech sam sprawdzi zamiast czytać opinię jednej sfrustrowanej dziewczyny, ktora widocznie sie nie sprawdzila. Pisze jednej bo mysle że te komentarze z 1.08 pisała jedna dziewczyna. Z reszta nie wiem jak było kiedys. Teraz na dzień dobry dostajesz umowę na okres próbny na 3 m-ce a potem zależy czy się sprawdzisz.

ana

Tak, ja też tam byłam na okresie próbnym na 4 dni. Jednak po tych dniach powiedziano mi, że mam czekać na telefon. Minął miesiąc a ja ciągle czekam, a jak dzwonię to mówią, że dadzą znać, bo ciągle sprawdzają inne dziewczyny. Ja siedziałam z kadrową - [usunięte przez moderatora]. Dostawałam pracę od [usunięte przez moderatora] i to miałam robić, ale [usunięte przez moderatora] ciągle dorzucała mi swoją pracę, a sama siedziała i nic nie robiła. Z tego co zauważyłam robi tam nie tylko jako kadrowa, ale również zadowala klientów w inny sposób, bo co chwila dostaje kwiaty i ciekawe liściki w nich (ciekawa jestem czy jej mąż o tym wie). Do tego jest wulgarna i chamska. Obgaduje każdego kto się przez firmę przewinie, a ubiera się jakby pracowała w agencji. Ogólnie nie polecam tej firmy, atmosfera beznadziejna i zero perspektyw na jakiekolwiek zatrudnienie.

inka

Byłam tam kilka dni, ogólnie atmosfera fajna, ludzie mili, jedna jest taka co się panioszy ale zawsze w każdej firmie ktoś taki się znajduje. Wystarczy nie podskakiwać. Ale pracuje się ok, ogólnie nie jest żle, faktycznie że się robi same zaległe rzeczy ale od czegoś się zaczyna... Ja w tej chwili czekam na telefon z informacją czy zostałam przyjęta. No ale co do \\\\\\\"okresu próbnego\\\\\\\" to jest trochę chore, bo na prawdę dużo osób tam się już przewinęło z tego co słyszałam.

as99

Szkoda słow co oni tam za kombinację prowadzą ;/ nie polecam tego biura!!!!!!!!

miła23

Z tego co kojarzę to ta firma rekrutuje już od miesięcy... biorą kandydatów na okres próbny na kilka dni oczywiście bez umowy i potem masz czekać na telefon czy zostałaś przyjęta, i co jak dzwonisz to odpowiedź zadzwonimy później bo mamy następne na próbę. Kombinacje w tym biurze i nic więcej. Robisz same zaległe ich sprawy. Moim zdaniem wykorzystują, biorą ile się da a potem i tak do widzenia. Szkoda czasu a przede wszystkim nerwów. (szczególności na jedną wredną pracownice) szukają naiwnych ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Doradcy Podatkowego Beata Kotowicz - Gdańsk

• Jak się pracuje w Biuro Doradcy Podatkowego Beata Kotowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Doradcy Podatkowego Beata Kotowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Doradcy Podatkowego Beata Kotowicz?

Biuro Doradcy Podatkowego Beata Kotowicz
4.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Ignacego Paderewskiego 11
    80-169 Gdańsk