Kotowicz Beata Biuro Doradcy Podatkowego

Gdańsk

Opinie o Kotowicz Beata Biuro Doradcy Podatkowego

megan

To wszystko prawda,sama przez to przeszłam,jedna mała gnida każdego dołuje,jak nie wiadomo o co chodzi to o pieniądze.W każdym stadzie znajdzie się czarna owca ,mała i chuda ale wstrętna

tutu lala

@loud oferta jest nadal aktualna, dobra jak na Gdańsk jest

specjalista

obserwuję to biuro od jakiegoś czasu - bo też oferta pracy dla kadrowej jest od jakiegoś czasu aktualna...czy warto tam aplikować?

ana

Tak, ja też tam byłam na okresie próbnym na 4 dni. Jednak po tych dniach powiedziano mi, że mam czekać na telefon. Minął miesiąc a ja ciągle czekam, a jak dzwonię to mówią, że dadzą znać, bo ciągle sprawdzają inne dziewczyny. Ja siedziałam z kadrową - [usunięte przez moderatora]. Dostawałam pracę od [usunięte przez moderatora] i to miałam robić, ale [usunięte przez moderatora] ciągle dorzucała mi swoją pracę, a sama siedziała i nic nie robiła. Z tego co zauważyłam robi tam nie tylko jako kadrowa, ale również zadowala klientów w inny sposób, bo co chwila dostaje kwiaty i ciekawe liściki w nich (ciekawa jestem czy jej mąż o tym wie). Do tego jest wulgarna i chamska. Obgaduje każdego kto się przez firmę przewinie, a ubiera się jakby pracowała w agencji. Ogólnie nie polecam tej firmy, atmosfera beznadziejna i zero perspektyw na jakiekolwiek zatrudnienie.

ona.gdansk.85

Witam Chciałabym przestrzec Państwa przed Biurem Doradcy Podatkowego / Biurem Rachunkowym Beata Kotowicz ul. Powstańców Warszawskich 57, Gdańsk. Otóż co tydzień biorą tam dwie nowe dziewczyny na "okres próbny" na dwa stanowiska: jedno to księgowa, a drugie to sekretarka (administracja biurowa). Na rozmowie kwalifikacyjnej Pani [usunięte przez moderatora] obiecuje, że okres próbny trwa tydzień i jest na umowę zlecenie, a następnie podpisuje się umowę o pracę. Jednak w rzeczywistości najpierw pracuje się [usunięte przez moderatora], bez umowy, a następnie zwodzą cię tak długo jak wytrzymasz, że umowa będzie, a na koniec proponują umowę na okres próbny jednego miesiące z najniższą krajową. Od połowy czerwca co tydzień pojawiają się dwie nowe dziewczyny ja byłam szósta i po tygodniu powiedziano mi, że mam czekać dalej, bo chcą jeszcze "sprawdzić" kilka (a w rzeczywistości kilkanaście) nowych osób. Oni poprostu [usunięte przez moderatora]ludzi, kłamią i nadrabiają zaległości czyimiś rękoma... A [usunięte przez moderatora]- Kadrowa, na wstępie poznania się mówi coś typu "Lepiej mi nie podskakuj, bo Cię stąd [usunięte przez moderatora]", "Mam tu wiele do gadania, więc trzymaj gębę krótko" itp. Jest wredna i chamska, a każdą kolejną dziewczyne na okresie próbnym potem obgaduje przy nowej dziewczynie. Naprawdę nie polecam tej firmy. Nie wiem jak dużo osób już dokładnie przeszło tam "okres próbny", ale chcę Was ostrzec, bo ten okres próbny to tylko strata czasu w tej firmie. Pozdrawiam i życzę owocnego poszukiwania pracy. W razie jakiś pytań proszę pisać, chętnie odpowiem na każdego maila. [usunięte przez moderatora]

inka

Byłam tam kilka dni, ogólnie atmosfera fajna, ludzie mili, jedna jest taka co się panioszy ale zawsze w każdej firmie ktoś taki się znajduje. Wystarczy nie podskakiwać. Ale pracuje się ok, ogólnie nie jest żle, faktycznie że się robi same zaległe rzeczy ale od czegoś się zaczyna... Ja w tej chwili czekam na telefon z informacją czy zostałam przyjęta. No ale co do \\\\\\\"okresu próbnego\\\\\\\" to jest trochę chore, bo na prawdę dużo osób tam się już przewinęło z tego co słyszałam.

as99

Szkoda słow co oni tam za kombinację prowadzą ;/ nie polecam tego biura!!!!!!!!

miła23

Z tego co kojarzę to ta firma rekrutuje już od miesięcy... biorą kandydatów na okres próbny na kilka dni oczywiście bez umowy i potem masz czekać na telefon czy zostałaś przyjęta, i co jak dzwonisz to odpowiedź zadzwonimy później bo mamy następne na próbę. Kombinacje w tym biurze i nic więcej. Robisz same zaległe ich sprawy. Moim zdaniem wykorzystują, biorą ile się da a potem i tak do widzenia. Szkoda czasu a przede wszystkim nerwów. (szczególności na jedną wredną pracownice) szukają naiwnych ludzi.

Zostaw opinię o Kotowicz Beata Biuro Doradcy Podatkowego - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kotowicz Beata Biuro Doradcy Podatkowego