OMIDA

Gdańsk

Opinie o OMIDA

Paweł

Jeżeli jesteś solidny, dobrze wykonujesz swoją pracę i potrafisz się dogadać z ludźmi w firmie, to jesteś jedną z tych osób, które nie piszą złych opinii o Omidzie. Złapiesz tutaj dobry klimat, jest system benefitów, za wykonaną pracę dostaniesz premię, jeżeli stawiasz na rozwój osobisty to możesz się spodziewać odpowiednich szkoleń i wsparcia kolegów. Jestem związany z Omidą od półtora roku, z Prezesami zawsze można porozmawiać, ludzi bardzo szanują i wspierają. Rotacja jest jak w każdej dużej firmie zatrudniającej prawie 500 osób, zwłaszcza w tak specyficznej branży jaką jest Spedycja. Dla przewoźników i spedytorów zainteresowanych współpracą : macie pytania to dzwońcie, na stronie Omidy jest formularz kontaktowy, zapytajcie jak wygląda praca, czasami najlepiej samemu wziąć sprawy w swoje ręce, nie słuchając innych. Pozdrawiam gorąco i serdecznie wszystkich , którym w Omidzie nie wyszło, którzy wylewają swoje żale i obwiniają innych za swoje niepowodzenia. Ja Omidę zdecydowanie polecam ;-)

j

Stanowczo odradzam, standardem są nadgodziny- bezpłatne, nadmiar obowiązków to mało powiedziane. Typowe korporacyjne, coachingowe gadki które mają zachęcić do pracy ponad siły i oczywiście najlepiej za darmo "dla dobra teamu". Bardzo duża presja i nacisk na wynik finansowy, bardzo napięta atmosfera pracy.

P.

Jeśli chodzi o pracę w głównym oddziale - zdecydowanie odradzam. Rotacja pracowników wedle wizji uzależnionej od widzi mi się dyrektorki operacyjnej obsadzonej po znajomości. Nadmiar obowiązków, darmowe nadgodziny, brak jasnego podziału zadań, słaba komunikacja i współpraca między działami i jawny mobbing. Można by tak wymieniać długo. Nie ma po co tracić tam czasu.

Paulina

@były pracownik piszesz o warunkach zatrudnienia, z których nie byłeś zadowolony. Jak, natomiast przedstawiały się inne aspekty pracy w OMIDA, np. atmosfera, system benefitów, kontakt z kierownictwem? Twoja wypowiedź będzie bardzo ważna dla osób, które zastanawiają się nad złożeniem aplikacji do tego pracodawcy.

były pracownik

Nie polecam. Słaba postawa, spedytor ok ( usunięte przez administratora )pln netto. Słaby system premiowy( usunięte przez administratora )

jobby

czy w normalnej firmie dostaje się kary ??? Nie polecam.

Paulina

@rico według Ciebie w OMIDA nie ma możliwości rozwoju. Dlaczego tak uważasz? Czy myślisz, że brak rozwoju pracownika dotyczy każdego stanowiska?

rico

na poczatek ok, ale pozniej brak mozliwosci rozwoju / nadgodziny/ niskie pensje firma dobra na zdobycie doswiadczenia , poczatkowa droge zawodowa, na poczatek idealna, dobre warunki wyposazenia stanowiska, wyposazona kuchnia, atmosfera przyjazna pozniej lepiej szukac pracy gdzie indziej

Paulina

@ruski, dlaczego tak uważasz?

KAT

witam wszystkich serdecznie na wstepie chciał bym napisac ze jestem swiezy w temacie transportowym. wiec moje pierwsze pytanie : Chce podjac wspołprace z firma OMIDA na BUSA do 3.5 dmc czy warto? PŁACA? ILE SREDNIO WYCHODZI KILOMETRÓW ? Prosze o rzetelne odp. pozdrawiam i oczekuje z niecierpliwoscia !

TL

Witam Bardzo duża presja i nacisk na wynik finansowy w grupach , ze względu na ich podejście do biznesu i pracy , oczywiście bardzo duża rotacja (usunięte przez administratora) stażystom polecam załatwiać staż przez urząd Pracy , nie jest jasno określona ścieżka kariery , bardzo duża dynamika zmian w każdym aspekcie działalności . Wymaga poważnego zastanowienia się , myślę , że na początek pracy można spróbować ale każdy musi ocenić sam po rozmowie kwalifikacyjnej - jak oczywiście zadzwonią , a to już wiecie jak z tym jest.

A.d

Nie dokonca wierzyłem w to co pisał chill ale teraz widzę że to prawda. Kolejny wpis który nie najlepiej wypowiadał się o omidzie został usunięty. Wiem jedno. Zastanawiałem się czy nie wysłać CV ale nie skorzystam. Widocznie nie warto.

@PGP 13.09.2016 06:56
Witaj @Chill Firma w której aktualnie pracujesz poszukuje plandek dmc 3,5 t? Myślałem żeby wstawić auta to Twojej poprzedniej...

To sobie poczekasz na kasę i tak zawsze będzie

@PGP 13.09.2016 06:56

NIE POLECAM SZKODA CZASU I NERWÓW.

Rico

A jak wygląda sprawa z umowami o pracę?? Jest szansa na umowę na czas nieokreślony??

Gosia L

Witam, czy ktoś może współpracuje z firmą Omida na zasadzie podpięcia samochodu do 3,5 tony ?

@Gosia L 03.01.2016 12:09

Tak nie polecam

adek

Może wypowie się jakiś przewoźnik jak wyglada wspolpraca z nimi,bo mam okazje podpiąć auto do nich do 3,5t.

Piotr

o jakich karach mowa w umowie? za jakie szkody pracownik ma być obciążony taką karą? czy dotyczy to każdego stanowiska?

Pablo
@Kandydat 20.01.2017 19:00
W niektórych przypadkach kary umowne A zasadne. Czy jest tu były pracownik obciążony taka kara?

Tak jestem kierowca tej firmy moj kolega dostał taka karę ponieważ rozwalił auto bo jak twierdzi nie zauważył jaka wysokość ma tunel

Jarząbek Wacław, obecnie-trener drugiej klasy

Ja też chciałbym potwierdzić że w Omidzie pracuje się bardzo dobrze, atmosfera i warunki do pracy znakomite. Ale czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się Omidy przemęcza, prezes Glinka Bartłomiej. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, obecnie trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat!

Robert

Hej, tak, dokładnie, nie mogę się nie zgodzić z moimi przedmówcami. Warunki w OMIDA są bardzo dobre. Pracowałem już w kilku spedycjach i wiem, że w tej pracy nie chodzi tylko o pensję, bo ta wszędzie jest podobna. Tu chodzi o coś więcej, atmosferę, fajny zespół i wspólny cel. Tu po prostu nie można się nudzić, czy mieć poczucia, że stanąłeś ze swoim rozwojem w miejscu. Cały czas pojawiają się nowe tematy, firma się rozwija, inwestuje w szkolenia dla pracowników. Polecam i pozdrawiam.

Zadowolony pracownik

Również polecam tę spedycję. Jeżeli ktoś z Trójmiasta poszukuje pracy w tym obszarze warto poszukać ofert od nich. Z tego co wiem w OMIDZIE obecnie fajnie rozwija się dział spedycji morskiej. Pracowałam już w kilku firmach związanych z logistyką i spedycją, ale jak na razie w OMIDZIE podoba mi się najbardziej. Przyjazna atmosfera dla nowych ludzi - ja od początku czułam się w tym zespole jakbym pracowała z nimi od zawsze!

Emil

Witam, polecam firmę OMIDA jako pracodawcę. Pracuję w niej od ponad roku i jestem bardzo zadowolony. Dobra stawka, szanse na rozwój duże, bo firma rośnie i ciągle wpadają nowe tematy. Stałe godziny pracy, nie zostajemy po. Fajna atmosfera, zespół mieszany, nie tylko ludzie od razu po studiach, ale też mamy w swoich szeregach bardziej doświadczonych spedytorów. Mam nadzieję, że pomogłem wszystkim szukającym pracy i zastanawiającym się nad zmianą obecnej. Zapraszamy ;)

Zostaw opinię o OMIDA - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OMIDA