Opinie o OMIDA Sp. z o.o. Radzymin TSL Academy w Radzymin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy OMIDA Sp. z o.o. Radzymin TSL Academy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w OMIDA Sp. z o.o. Radzymin TSL Academy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OMIDA Sp. z o.o. Radzymin TSL Academy w Radzymin

Simon Nowy wpis

Pracuję prawie od samego początku, od tego czasu awansowałem i otworzyłem swój własny projekt. Obecnie jest ok 30 pracowników, jak na Radzymin jest to sporo. Cały czas się rozwijamy. Praca tylko na bezpośrednich klientach. Co do kasy to jest bardzo spoko, tak jak w każdej spedycji, jeżeli jesteś dobry w tym co robisz zarabiasz dużo, a Omida jako duża firma, może zaoferować zawsze co najmniej tyle samo co konkurencja. Atmosfera bardzo ok. Częste integracje nad pobliskim zalewem zegrzyńskim. Dla kierowników kwartalne szkolenia połączone z integracją w Gdańsku;-)

Łukasz Nowy wpis
@Simon

Mam cię lala z pigala na oku ;)

przewoxnik Nowy wpis

Powinna się nazywać Omijać Logistics a nie Omida, kontakt ze spedytorem to jest katastrofa żeby się dodzownić, a inaczej było umawiane.

Zbigniew Nowy wpis
@przewoxnik

I co się robi w takiej sytuacji? Nie dodzwonisz się to czekasz i godziny lecą a towar trzeba i tak dostarczyć

Agata

@Kacper ale mówisz to z doświadczenia jako pracownik?

Kacper

Bardzo zła spedycja Okłamują na każdym kroku Kierowca pod spedycja omida jest nikim Nie polecam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie OMIDA Sp. z o.o. Radzymin TSL Academy.
logo firmy Specjalista ds. Kontroli Jakości (m/k)
Radzymin
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
Ona

Jakieś nowe opinie o firmie ? Jak praca, zarobki, atmosfera ?

Henry

A ja mam wrażenie, że ktoś zaliczył wyjście z firmy a teraz bardzo żałuje , że tak sie stało.

poraztrzeci

jestem juz tutaj po raz trzeci poniewaz wczesniejsze moje komentarze admin usuwa :D śmiech na sali, prawda boli co? kierownik bez poszanowania do drugiego człowieka ;) do babki do warzywanika na kasjera a nie do spedycji soe pchasz chłopie

Moneymaker

Obecnie chyba nie ma rekrutacji. Możesz spróbować wysłać cv na radzymin@omida.pl. Ja pracuję prawie od początku. Praca daje rozwój, a tez co ważne pracownicy jezdza na wizytacje do klientów zagranicznych.

Zainteresowana
@Moneymaker

Jaki jest adres w Radzyminie?

Adab
@Zainteresowana

3-go maja 30 - jest duża witryna

Anka

Czy kogoś obecnie potrzebują? Czy konieczne jest doświadczenie? Jakis adres e-mail do cv?

Ali

Kwestia obsługiwanego klienta, ale jest szansa wyciągnąć 10tys.

Maciep

Super atmosfera a kasę można zarobić całkiem niezła.

Feliks

Dobrze, że piszecie o firmie. Mam zamiar aplikować.

Borek

Najlepszy oddział Omidy

Ronin

Ja pracuję drugi miesiąc i jak na razie wszystko mi się podoba. Przede wszystkim dobra atmosfera i częste szkolenia.

Gruby

Przede wszystkim jedyna firma w okolicy gdzie są możliwości rozwoju. Z tego co mówił znajomy jest tam kilka osób, które awansowało a pracowali około roku.

Zostaw merytoryczną opinię o OMIDA Sp. z o.o. Radzymin TSL Academy - Radzymin

• Jak się pracuje w OMIDA Sp. z o.o. Radzymin TSL Academy?

Zobacz opinie na temat firmy OMIDA Sp. z o.o. Radzymin TSL Academy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMIDA Sp. z o.o. Radzymin TSL Academy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042