Jaga Temp sp. z o.o.

Opinie o Jaga Temp sp. z o.o.

uszczelka

NIE POLECAM NIKOMU . sama pracowałam przez ta agencję i zadowolona NIE!!! jestem zerwali ze mną umowę przez smsa dwie godziny przed końcem pracy olali mnie całkowicie nie zachowują 7 dniowego okresu wypowiedzenia i mówią ze tak mogą .później chciałam się zapytać na jakiej podstawie tak twierdzą to się rozłączyli i nie odbierali mojego numeru żadna agencja tak nie robi jak oni

xxxxx

Do kiedy w tej firmie jest wypłacane wynagrodzenie na umowę zlecenie?

yyy
@xxxxx 16.10.2018 17:56

Do 15

Franciszek
@yyy 08.11.2018 21:46

Mógłbyś przybliżyć warunki zatrudnienia? Pracodawca przyjmuje pracowników na umowę zlecenie, czy można negocjować inną formę zatrudnienia? Jako pośrednik dba o przyszłego pracownika i przedstawia atrakcyjne oferty pracy? Czy mógłbyś podzielić się swoim doświadczeniem i pomóc osobom szukającym zatrudnienia przez tę agencję? Firma prowadzi stronę http://www.jagatemp.pl/oferty/ gdzie jest dużo ogłoszeń rekrutacyjnych. Warto tam zajrzeć.

Paulina

@IT, byłeś na rozmowie o pracę? Mógłbyś bardziej szczegółowo ją opisać? Jak przebiegła według Ciebie? Rozumiem, że z powodu wynagrodzenia nie skorzystałeś z tej oferty. Obecnie na stronie http://www.jagatemp.pl/oferty/ pracodawca szuka pracowników do magazynu, operatora wózka widłowego, kontrolera jakości. Czy ktoś z Was jest zainteresowany tą ofertą rekrutacyjną. Zachęcam do zostawiania swoich opinii.

IT

Firma może dobra do zatrudniania na podstawowych stanowiskach. Ostatnio wzięła się jednak za rekrutacje IT a tu niestety są trochę inne zasady - o wynagrodzeniach rozmawia się na początku a nie marnuje czas i pieniądze kandydata na wycieczkę do Błonia żeby mu powiedzieć tydzień po spotkaniu że może zarabiać max. 2 średnie krajowe...

Zanęta

Czy ktoś dostał mniej pieniędzy niż powinien i jeśli tak to jak to tumaczyła agencja?

anonymous

To najgorsza agencja jaką znam.Oszukują na wynagrodzeniu,nie odprowadzają składek,a do tego są nieosiągalni i nigdy niczego nie umieją załatwić.Miałam tą nieprzyjemność u nich pracować.Totalna porażka.Pracują tam same lenie.Dopiero po pół roku dostałam umowy i świadectwa pracy.Zdecydowanie odradzam pracę u nich.Uciekajcie stamtąd.

Paulina

@poznań, dzięki za opinię. Mógłbyś napisać, czy pracodawca dodaje pozapłacowe benefity takie jak szkolenia branżowe podnoszące kwalifikacje zawodowe lub pakiet socjalny? Jak wygląda atmosfera w pracy? Jesteś zadowolony z relacji ze współpracownikami i przełożonym? Poleciłbyś tego pracodawcę innym użytkownikom forum, którzy szukają pracy ?

poznań

super agencja mam swoje lata i jezeli zdrowie pozwoli to mogę z nimi współpracować do emerytury .jeżeli milenijnym nie odpowiada 15 pln na godz. lub 2500-2700plnz premią to negatywy piszą nygusy lub lewusy do pracy wszystko byłoby ok gdyby na magazynie skanery wymieniliby na telefony to każda praca byłaby super prawda??? [ poznań]

Paulina

@Adek, czy możesz przybliżyć w sposób bardziej szczegółowy swoje doświadczenia związane z pracą w firmie Jaga Temp? W swoim komentarzu wspomniałeś, iż firma gwarantuje pracę tylko raz bądź dwa w miesiącu, jak to dokładnie wygląda? Pracodawca zatrudnia jedynie na umowę zlecenie bądź dzieło? Napisz proszę coś więcej na ten temat.

Adek

Ta firma to jakaś porażka, oszukują, niby szukają osób do pracy a gwarantują pracę 1 lub 2 razy w miesiącu... traktują ludzi jak tanią siłę roboczą. Osoba do kontaktu jest nieosiągalna. zdecydowanie odradzam

Paulina

W chwili obecnej firma Jaga Temp poszukuje pracowników na kilka wolnych stanowisk w swojej firmie https://www.gowork.pl/praca/jaga-temp-sp.-z-o.o.;pr Czy ktoś z Was ma zamiar aplikować na któreś ze stanowisk? Może są wśród forumowiczów osoby, które pracowały na którymś ze stanowisk i mogą podzielić się swoimi doświadczeniami? Zachęcam do wyrażania opinii na ten temat.

XYZ

Pierwszy raz spotkałem się z jakimś korespondencyjnym systemem załatwiania dokumentów ze strony agencji pracy który miał polegać na wysyłaniu przeze mnie swojego numeru pesel i adresu email SMSem. Po otrzymaniu na adres email dokumentów miał bym rzekomo je wydrukować wypełnić i odesłać.( jak zostałem poinformowany miało by to przyśpieszyć proces rekrutacji) Nie zgodziłem się na tą formę podając miejsce podjęcia przyszłej pracy jako stosowne do wypełniania tam dokumentów z przedstawicielem agencji pracy. Podczas spotkania po wypełnieniu dokumentów nie zostałem należycie poinformowany o badaniach jakie muszę wykonać żeby podjąć prace (badania u kilku specjalistów z osobna badania krwi,moczu + psychotesty) co znacznie wydłużyło cały proces podjęcia pracy której w efekcie nie podjąłem. Po mojej rezygnacji z podjęcia współpracy z agencją pracy w rozmowie telefonicznej z jej przedstawicielem udzielono mi informacji że na takim systemie (korespondencyjnym jaki mi zaproponowano)załatwiania dokumentów firma funkcjonuje w całej Polsce. Odnośnie badań lekarskich otrzymałem informacje że o tym jakie muszę odbyć badania decyduje lekarz medycyny pracy i że agencja nie posiada informacji jakie muszę odbyć badania mimo tego że sami kierują mnie na konkretne stanowiska pracy typu obsługa suwnicy które pani skrzętnie dopisuje na skierowaniu ( a na te stanowiska wymagane są konkretne badania u specjalistów) Gratuluje nastawienia do przyszłego i niedoszłego pracownika i wyrażam szczery podziw za postawę która jak widać skutecznie funkcjonuje na rynku pracy

Bednar
@XYZ 15.05.2018 23:19

Ja również spotkałam się czymś podobnym. Ale dla mnie to było bardzo wygodne bo nie musiałem jechać 40 km do biura żeby wypełniać kilka kartek papieru. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń

Leon

Czy macie jakiś powód, że przestaliście pisać?

Anonim

Witam jest 15 i niema wyplaty a do 15stego powinna byc?

Norbert

Podpowiedzcie coś w temacie pracy biurowej dla studentów.

Wasze wpisy pomogą osobom, które są zainteresowane rozpoczęciem pracy w Jaga Temp sp. z o.o., dlatego ważne jest to, żebyście pisali tu jak najwięcej merytorycznych opinii.

Remek

Agencja ma dobra opinię. Szkoda, że osoby które maja zastrzeżenia a często są już nie związane boja się podpisać pod swoja opinią!!!

Robert

Ja pracuję u nich 2 miesiąc i wszystko jest tak jak mówili, miałem też spotkanie przed rozpoczęciem pracy z kierownikiem na magazynie i też wszystko się zgadza. Jak coś potrzebuję z agencji to idę do nich i mam od ręki załatwiony temat. Agencja jak agencja, chociaż kasa na czas jest.

JJPA

Pytanie ogólne czy jeżeli jestem na krótszym zleceniu, tzn tydzień to jest szansa że pieniądze dostane wcześniej niż 10 nastepnego msc?

Jaga Temp
@JJPA 11.03.2018 15:06

Dzień dobry, jak najbardziej tak. Pieniądze zostaną wypłacone po zakończeniu zlecenia.

Anonimowy

Ciężko to nazwać agencja pracy. Firma jest niepoważna maja totalnie gdzieś pracownika, zero możliwość kontaktu, czy to mail czy telefon, potrafią się nawet rozłączyć ale nie odebrać. Ogłoszenia są wystawione ale i tak nie racza dać znać. Radzę unikać są niepoważni.

anonymous

Firma raczej nie poważna. Kontakt z nimi jest mocno utrudniony, nie potrafią ani odpisywać ani odbierać telefonu, a ogłoszenia "wiszą"

gadu gadu

Na spotkaniu obiecują złote góry a potem wycofuja sie z obietnic. Nie idźcie do Makro cash na magazyn.Bedziecie 8 godzin ciągać paleciaka a jak pojedziecie to was zawroca bo roboty nie będzie.Jaga nie potrafi nawet transportu ustalić i ludzie siedzą scisnieci w busie w którym przemila pani kierowca nie da ci ani zjeść ani pic

Riki
@gadu gadu 22.01.2018 18:25

@gadu gadu Jaga nie jest odpowiedzialna za dowóz tylko makro ????

ela

czy są przyjęcia do magazynu allegro w Kopytowie?

Zanęta

Następne dziecko "polskiej przedsiębiorczości". Przy wypłacie dowiedziałem się że nie dostanę wypłaty w kwocie jaka mi się należy, potrącono mi prowizję od zarobku w kwocie około 200 zł. O czym w umowie nie było mowy. Sprawa cywilna.

ala123
@Zanęta 03.11.2017 17:26

Skontaktuj się z działem kadr i wyjaśnij swoje wątpliwości. Byłam w podobnej sytuacji, nie zgadzała mi się wypłata, ale panie z kadr wyjaśniły mi wszystkie elementy z paska i wątpliwości brak. Ja oceniam firmę na +

Paulina

@ewik to dobrze, że jesteś zadowolona z pracy przez agencję Jaga Temp sp. z o.o. Czy powiesz jak długo pracowałaś? Na jakie warunki pracy można liczyć? Takie informacje są istotne dla osób, które zamierzają aplikować.

Paulina

Zapraszam do obejrzenia wywiadu z członkiem zarządu Jaga Temp sp. z o.o.http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,599074,wywiad-agnieszka-sencio @Stały pracownik możesz powiedzieć coś o swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie Jaga Temp sp. z o.o.? @Juśka numer telefonu znajdziesz na stronie internetowej firmy http://www.jagatemp.pl/

Karol

Jakie wymagania stawiają dla lidera grupy? Może ktoś wie?

Stały pracownik

Długo juz z nimi wspolpracuję i coraz ich więcej więc chyba dobrze o nich swiadczy

Maleńki

Fajna agencja i dobrze że mają sporo ofert, to będzie dobry czas.

Juśka

Czy poda mi ktoś do nich numer?

Jaga Temp
@Juśka 12.07.2017 15:55

Dzień dobry, Zapraszamy do kontaktu pod nr 22 722 45 96. Pozdrawiamy, Zespół Jaga Temp

Zostaw opinię o Jaga Temp sp. z o.o. - Błonie

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jaga Temp sp. z o.o.