Opinie o JAGA Recruitment Sp. z o.o. w Błonie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy JAGA Recruitment Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie JAGA Recruitment Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAGA Recruitment Sp. z o.o. w Błonie

Fizolek

Firma, niczego nie załatwia, zawsze oddzwania, ale nic z tego nie wynika, to, ze ktoś odbiera telefony, to nie znaczy, że cokolwiek załatwia, firma pobiera marżę od pracodawcy za zatrudnienie i w ten sposób masz 30-40% mniejsze wynagrodzenie niż pracownik zatrudniony bezpośrednio. Wiem bo zapytałem pracowników, którzy po 6 miesiacach przeszli z jaga temp do firmy bezpośrednio, Zatem 6 miesięcy jesteśmy wykorzystywani w pracy, pierwsza umowa jest umową zleceniem, z karami, gdyby się ktoś rozmyslił, firma nie zapłaci ci za dzien stracony na badaniach lekarskich, firma nie pokryje dojazdów, a firmy macierzyste już to czynią

Tomasz
@Jaga Temp sp. z o.o.

A jezeli nastapi wypadek w pracy lub w drodze do pracy lub z pracy? Jaga bierze jakąś odpowiedzialnosc zwazywszy, ze ma tu miejsce umowa zlecenie?

Senuseret

Z daleka od tej pożal się Boże "agencji"! Nic dziwnego, że firmy do których prowadzą rekrutację zaraz dają swoje ogłoszenia - ostatnio systemy rurowe w Piotrkówku. Szwajcarska firma - nie znają tzw. agencji, więc najpierw zgłosili się do nich. A to lipa że aż strach. Kompletny brak profesjonalizmu; rekrutują do branży logistycznej i produkcyjnej, nieraz (jak w przypadku Brugg) stricte technicznej - panienki nie mają bladego pojęcia o co pytają i nie rozumieją prostych odpowiedzi. Rozmowa jest nie merytoryczna, no bo jaka ma być jeśli panna dopiero skończyła jakąś akademię Pana Kleksa i nie rozumie najprostszych technicznych pojęć. Poza tym odniosłem wrażenie, że oni bardziej chcą zebrać jak najwięcej danych dla siebie - jak wytłumaczyć ich potrzebę uzyskania danych, o które pracodawca nie pyta? Wiem co mówię - wczoraj byłem w Piotrkówku na Strzykulskiej (systemyrurowe) Juz teraz mają podobne zdanie o tej agencji. Mam skierowanie do lekarza, robię badanie i zaczynam pracę. Pierwsze 3 m-ce 5300 brutto. A potem - to zależy ode mnie. Ale po rozmowie z kierownikiem produkcji widzę, że można liczyć na to, że jak pokażesz, że chcesz i potrafisz - to będzie docenione. A jaga - 3.... w bok! Szkoda czasu i benzyny na jazdę do Błonia.

Maria

Na ich stronie znalazłam ogłoszenie, że szukają Pomocy Księgowej dla swojego klienta. Mam już różne doświadczenia z agencjami pracy, więc moje pytanie czy kasa jest płacona przez nich na czas? Czy te kary umowne o których tu ludzie piszą to są w każdej ich ofercie pracy? Można jakoś tego uniknąć?

@Maria

Kasa jest placona 15 następnego miesiąca od umów zleceń. od umów na pracę 10 siątego następnego miesiąca, wszystkie papiery do jaga temp, żaden pracodawca, u ktorego pani będzie pracować, bniczego , żadnego druku, badan, niczego nie przyjmie, jesteś najętym pracownikiem, pozbawionych praw mavierzystej firmy

Roma Nowy wpis

Hejka, jest dostępna oferta dla pracownika sklepu internetowego. Mam już w tym doświadczenie ale widzę, że raczej nie jest nawet wymagane. ciekawią mnie zarobki, bo piszą ze są nadgodziny, dodatki zmianowe, oraz premie. ktoś je zna i omówi?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Kogo oni szukają na pracownika administracji magazynowej? Jedno i to samo ogłoszenie wisi. Jest duża rotacja, ktoś się zwalnia, czy oni zwalniają?

Cześć, działam w branży outsourcingu/rekrutacyjnej już trochę, i zastanawiam się czy warto się tu przyjąć do pracy bezpośrednio do firmy, właśnie do działu rekrutacji. Niby maja jedna ofertę dla młodszego specjalisty, o którą już ktoś pytał, ale lokalizacja jest inna, wiec wydaje mi się ze to po prostu oferta dla klienta firmy. Znajdzie się miejsce w szeregach firmy?:) Podpowiecie mi ile lat doświadczenia wymagają czy jakie zarobki oferują na start. Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam!

Fizolek

Jaga Temp sp. z o.o.
@Fizolek

Dziękujemy za Twoją opinię. Wynika z niej, że musimy sobie coś wyjaśnić. Lubimy działać na konkretach, więc najpierw prośba do Ciebie, abyśmy wiedzieli, o czym mówimy. Przytocz, proszę, sytuację, w której czułeś, że Twoja sprawa została zignorowana. Zależy nam na tym, aby wspomóc każdego pracownika / kandydata, który się do nas zgłasza, oczywiście w miarę naszych możliwości w zakresie, który należy do naszych obowiązków, dlatego tym bardziej zależy nam na wyjaśnieniu sytuacji, o której piszesz. Kilka kwestii domaga się sprostowania. Nasza agencja absolutnie nie potrąca z wynagrodzenia pracownika marży, ponieważ usługa pracy tymczasowej jest opłacana przez pracodawcę użytkownika, czyli firmę, w której pracownik tymczasowy wykonuje pracę. To właśnie pracodawca użytkownik przed zleceniem projektu rekrutacyjnego ustala stawkę, jaką chce zaproponować pracownikowi. A to, co jest potrącane z wynagrodzenia pracownika tymczasowego, to nic innego jak podatek i obligatoryjne składki ZUS. Do tego zobowiązuje nas polskie prawo. Gdyby składki czy podatek nie zostały odprowadzane, zarówno my jako pracodawca oraz Ty jako pracownik otrzymalibyśmy karę. A tego nikt z nas nie chce. Zresztą my nie wyobrażamy sobie, aby działać inaczej niż zgodnie z prawem. Taka postawa daje poczucie bezpieczeństwa nam i naszym pracownikom. Co ważne, nasi koordynatorzy nierzadko próbują negocjować z klientem stawkę dla pracownika tymczasowego. Chcemy, aby ludzie, którym pomagamy znaleźć pracę, byli usatysfakcjonowani z naszego wsparcia. Jesteśmy pośrednikiem, który dba o interesy obu stron. Rzeczywiście w umowach zlecenie widnieje zapis o karach, natomiast w żadnym wypadku nie obciążamy nimi pracownika. Co więcej, na życzenie pracownika wydajemy oświadczenie z naszym podpisem, iż wskazana kwota nie zostanie potrącona z wynagrodzenia. Bierzemy pod uwagę Wasze zdanie, dlatego od jakiegoś czasu pracujemy nad szablonem umowy, aby zmodyfikować zapisy. Jeśli chodzi o badania lekarskie, to kandydat chcący podjąć zatrudnienie powinien wygospodarować czas, aby wykonać badania. Jeśli bezpośredni pracodawca zwraca koszty za dojazd na badania, to trzeba to traktować jako benefit, a nie coś, do czego jest zobligowany, bo żadne prawo do tego nie zobowiązuje. Nie ukrywamy, że rzadko spotykane są takie praktyki, aby pracodawca płacił za dzień spędzony na badaniach lekarskich. Nie ma do tego podstaw, gdyż stosunek pracy się jeszcze nie rozpoczął. Najpierw badania medycyny pracy, a później podpisanie umowy o pracę. Taka jest kolej rzeczy. Dlaczego? Tu znów odwołamy się do polskiego prawa????

Tomasz Nowy wpis
@Jaga Temp sp. z o.o.

Firma JAGA Recruitment Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik budowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

A jak teraz wygląda sytuacja w samym marketingu? Nie wiem jeszcze co to za papierki z PUPu, które ludzie dostają ale ze względu na własne doświadczenie zainteresowała mnie oferta dla managera, która została udostępniona teraz niedawno. Czy jest tu może ktoś z aktualnego działu? Jak oceniacie warunki pracy?

Haderoth

Dostałem dwa tygodnie temu śmieszny papierek z numerem telefonu do tej firmy w zabrzańskim PUPie Cały tydzień się nie idzie do nich dodzwonić... I z tego co widzę po opiniach nic na tym nie straciłem tak szczerze xD. Żart jakiś

Cześć, tutaj rekrutacje też są online? Mam przed sobą ofertę dla młodszego specjalisty ds. rekrutacji i podkreślona jest w tym przypadku praca hybrydowa. Zastanawiam się czy można byłoby nawiązać współpracę z agencja w 100 % zdalnie?

Bardzo profesjonalnie przeprowadzona rozmowa rekrutacyjna. Jestem również mile zaskoczona bieżącym przekazywaniem informacji, a z doświadczenia wiem, że nie jest to oczywiste. Pozdrawiam.

@Kasia

Cześć, a na jakie stanowisko aplikowałaś? W jakim czasie dostałaś feedback od firmy? Nie wiem, czy dostałaś interesujące cię stanowisko, ale jeśli tak to gratuluję:) Napiszesz coś więcej o całym procesie rekrutacji? Jest jeden etap, czy więcej? To tylko rozmowa, czy może weryfikują jakąś kompetencje i umiejętności? Co do warunków, ciekawi mnie czy widełki jakie zaproponuje firma podlegaja negocjacji ze strony pracownika? Przepraszam za tyle pytań, nie miałam zamiaru być wścibska:) Po prostu w przyszłości chce to również aplikować, a rekrutację niestety niesamowicie mnie stresują. Masz może jakieś rady co do tego, jak ugryźć tą rekrutację? Żeby wypaść jak najlepiej?

kandydat

u mnie nie chcieli negocjować stawki, ale może to zależy od tego jak bardzo ktoś im się spodoba

@ST z tego co zostało mi przedstawione, są oni firmą rekrutacyjną i mają wiele różnych procesów rekrutacyjnych do różnych firm. Zakładam, że każdy inny projekt jest inny, tak samo jak warunki finansowe. Może skontaktuj się z nimi bezpośrednio?

Czy w JAGA Recruitment Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Elka

Podobnie tak jak poprzednik jestem zainteresowana pracą bezpośrednio. Czy zdradzi mi ktoś zatem przy tym kiedy w praktyce miały miejsce ostatnie przyjęcia? W jaki sposób rozmowa przeprowadzana jest wobec samego rekrutera i co w tym przypadku z feedbackiem? Będzie od razu po rozmowie?

Polecacie pracę w strukturach firmy? Chodzi mi o stanowiska biurowe rekruter itp. Jak z wynagrodzeniem benefitami itp ? Dziękuję za każda odpowiedź Pozdrawiam

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie JAGA Recruitment Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Witam serdecznie, poszukuję zleceń dla biura rachunkowego jako podwykonawca. Mamy 10-letnie doświadczenie jako biuro. Utworzyliśmy nowy oddział i mamy wolne moce przerobowe. Proszę o kontakt Anna 609464097

Senuseret

Maria

@Maria

Nie wolno z nich korzystać, bo będzie pani pracować w (usunięte przez administratora) za bardzo nie korzystną stawkę, na umowę 2-3 miesięczną

@Maria

Kar nie można uniknąć, są albo w umowie, albo aneksem do umowy

@Maria

Zatem, nie warto, stanowczo odradzam, chyba, że lubi pani pensję bez dodatków i być trakotowaną jak przynieś wynieś, pozamiataj

Jacek Walczak

Nie wiem jak jest teraz, ale gdy byłem pracownikiem przez kilka lat Jaga Temp była dla mnie najlepszą agencją pracy z jaką współpracowałem. Zawsze będę Agencję oraz jej konsultantów chwalił. Nawet pomogli mi gdy już nie byłem pracownikiem. Zawsze krytykowały Agencję małolaty, lenie oraz obiboki. I tyle w temacie. Jak życie zmusi mnie jeszcze do takiej pracy, to w pierwszej kolejności zadzwonię do którejś z Pań z Agencji. I jeszcze jedno nie palcie za sobą mostów, bo nigdy nie wiadomo gdzie będziecie musieli jeszcze pracować, a czasy dla pracowników. P.S. Wszystkim pracownikom Agencji życzę zdrowych, spokojnych oraz szczęśliwych świąt wielkanocnych .

Jaga Temp sp. z o.o.
@Jacek Walczak

Panie Jacku, ślicznie dziękujemy za ciepłe słowa :) Oczywiście pozdrawiamy oraz życzymy spokojnych Świąt! :)

Joanna

Po podpisaniu umowy kontakt się urywa, pracownik przestaje ich obchodzić. Dlatego jest tak duża rotacja. Ludzie ciągle się zwalniają i przychodzą nowi, którzy wytrzymują kilka miesięcy.

Przemek_Biak
@Joanna

NIe ma kontaktu z Opiekunem? Jest niedostępny?

Była pracownica.
@Joanna

Odradzam tej pracy! Zero zaangażowania ze strony koordynatora. Przed pracą i po pracy trzeba stać 30 minut na dworze, nie obchodziło ich to że jest zimno, że człowiek zmęczony, co innego było mówione przez telefon zanim przyjął się człowiek do pracy i w pracy też co innego było. W dodatku z dnia na dzień wszyscy byli zwolnieni z pracy, bo że niby za duże koszty autokaru ponosił Kierownik Jacek. Teraz moja grupa jest bez pracy. Do tej pory Kierownikowi wszystko pasowało a teraz nie. Poprostu był Black Week to byliśmy potrzebni, by biali murzyni (usunięte przez administratora) a teraz promocje się skończyły to i praca dla ludzi też się skończyła. Kierowniku Jacku, życzę Ci na te Święta żeby ktoś tak Ciebie potraktował jak Ty mnie i moją grupę. Jesteś zwykłym wieśniackim (usunięte przez administratora) przez duże W i duże CH.

@Była pracownica.

Najpierw trzeba zacząć od siebie i od tego jak niektóre osoby zachowywały w pracy oraz w trakcie transportu.. W chwili gdy będziemy tylko szkalować pracodawcę i Agnację zaszkodzimy ludziom, którzy mieliby okazję ponownie podjąć daną pracę. Skandalem dla mnie jest także używanie imion kierowników. Od kilku lat współpracuję z Jagą i nie tylko i zawsze był kłopot z ludźmi z Płocka, a nawet trzeba było. wstydzić się za naszych ludzi. Róbcie tak dalej, a nie tylko Jaga, ale i inne agencje oraz pracodawcy odwrócą się od nas. Moim zdaniem dzięki takim krzykaczom, wiecznie narzekającym straciliśmy wszyscy tę pracę. Szkoda, bo potrzebują dużo nowych pracowników, ale niestety nie z Płocka. Życzę wiele zdrowia oraz powodzenia w życiu ! ! ! .

mam inne doświadczenia

Renata
@Ania

Opiszesz? Choćby było tu 1000 opinii to każda kolejna jest równie ważna :)

niedoszły pracownik
@Joanna

aplikowałem i po spotkaniu z Paniami z rekrutacji z Błonia zrezygnowałem, moja znajoma pracowała tam az 2 mce i szczęśliwie zrezygnowała- szukają darmowych roboli a nie pracowników, obiecują cuda a potem że jest miejsce np. 20 km. dalej. Nic dziwnego ze wciąż szukaja- niech same wezmą się do tej roboty

@Joanna

Całkowita racja- pracuje pod tą firemką- ogólnie żadnej pomocy i generalnie zabierają 30 procent pensji do 40 procent

Spawiedliwszyxd
@Sprawiedliwy

@Sprawiedliwy - nie zabiera agencja tylko rząd ktory prawdopodobnie wybierasz na kazdych wyborach xd

@Spawiedliwszyxd

Drogi przyjacielu- zabiera 30 % z wynagrodzenie przez 6 miesięcy twania kontaraktu- potem przejmuje Cię firma w której racujesz i już masz 30% większe dochody

@Sprawiedliwy

czyli te 30 procent to forma zapłaty dla agencji po prostu? coś jeszcze ściągają czy to wszystko?

@Beata

Masz 15,7 przez agencję i 22 przez pracodawcę- czyli jest to 30% różnicy- policz proszę- może jest to mniej lub więcej - daj znać, czyli 40 procent. Zatem super jest u nich pracować za to że są- i tylko są- pamiętaj , ze pomogą ci w pracy tak , że są - po prostu są i tyle , idź do pomnika przed kościoem czy cmentarzem i po prostu oni tak pomagają za 40 procent, naprawdę wierzyć trzeba

@Beata

Nie podlegasz zadnym bonusom - jak zatrudnieni w firmie bezposrednio

@Beata

Nie masz żadnych bonusów- dodatków, ubezpieczenia grupowego, nic

@Beata

załatwie ci pracę-ale przez pól roku zapłacisz mi 40% z pensji- to fajnie, czy nie fajnie- ale żadnych problemów ci nie rozwiążę- bo będe się bał pracodawcy- to fajnie czy nie fajnie

Sprawidliwszyxd
@Sprawiedliwy

To bardzo dziwne, bo za każdym razem jak potrzebna była pomoc to ją otrzymywałem. Agencja nigdy nie pobierala zadnych prowizji, jedyni uczciwi. a są w Błoniu takie, które tną pracownika jak moga. To tylko twoja opinia, dosyc slaba, ale jak nie rozumie się tego jak dziala posrednik, to juz trudno

@Sprawidliwszyxd

To dowiedz się ile zarabia ten sam pracownik bez agencji w firmie dla której pracujesz

15,70 netto jaga 22 netto firma

@Sprawiedliwy

No tak, temat to m wyjaśniłeś dobrze. Ale widzisz czyli chociaż pomocni są skoro tak napisał? jak masz problem to interweniują zawsze?

@Beata

Odbiorą od ciebie telefon- ale ze starchu nie załatwią żadnej sprawy w firmie dla ciebie- żeby się nie narazić klientowi- czyli właśnie taka oto pomoc

Spawiedliwszyxd
@Sprawiedliwy

a pomyslales chociaz, ze to firma dyktuje stawki? czesto przez firme zarobisz wiecej bo taka maja stawke dla swoich. ze strachu nie pomoga? jak ktos slucha i angazuje sie sam, to zawsze pomoga, a jak ktos nie rozumie czegos po raz ktorys to tu juz chyba potrzebna pomoc specjalisty

@Sprawiedliwy

Przecież to wyzysk- 30% przez 6 miesięcu od kwoty min 3000 netto- policz to jest 900 PLN za nic- trzeba być naiwnym jak ty, zeby nie mieć kalkulatora- przez takie firmy wszyscy przez 6 miesięcy cierpią biedę- ale przecież 900 pln na miesiąc to nic- chyba dla ciebie???? Przez 6 miesięcy firma bierze kasę i nie załatwia niczego , kompletnie niczego, a to że odbiorą czy oddzwonią- super za 900 PLN/miesiąć.

@Sprawiedliwy

i oni pewnie tych wyliczeń nie przedstawią i nie pokażą co i jak? to czemu ludzie tak od razu ufają, coś innego musi zachęcać? nie da się sprawdzić czy więcej czy mniej osób korzysta?

@Beata

Nie pokazują niczego ile prowizji ci zabierają, wszystko tajne, a ty się ciesz , że pracujesz , na ich ofertach wytrzymują tylko desperaci, srednio 1-3 miesięcy i dlaej są ogłoszenia- bo zakłady nie chcą sobie brudzić rąk . Dlatego taka firma funkcjonuje, bo bierze wszystko na siebie zabierając ci 30-40 % wynagrodzenia i trzeba być totalnym bezmózgiem, żebypracować w takich firmach, jak by nikt nie przyjmował. to się to wykruszy

@Honoratka

Kilka razy pracowałem przez Jagę i byłem zadowolony. Nie wykluczone, że znów z konsultantami spotkam się. Czasami nawet sami dzwonią co słychać. Raz nawet załatwili mi odszkodowanie za redukcję etatów z powodu przestojów w trakcie pandemii. Zawsze narzekały tylko małolaty którzy uważali, że wszystko im się należy, bo wystarczy tylko przyjść do pracy. Jeśli się gdzieś pracuje, to nigdy nie wolno za sobą palić mostów, bo nigdy nie wiadomo czy znów nie wrócimy do tej samej Agencji. Jeszcze raz napiszę jestem zadowolony, a Ty Honorato, czytam Beato dalej pal za sobą mosty. Pozdrawiam całą Jagę życząc Wam wszystkim zdrowia, powodzenia, szczęścia oraz miłości bardzo wiele.

@Jacek Walczak

Róbcie co chcecie. Ja zawsze byłem z Agencji Jaga Temp zadowolony i tyle w temacie.

@Sprawiedliwy

Jaga temp 1900 brutto, pracownik firmy macieżystej 2300 brutto+ 160 PLn na karcie do automatu z przękąskami+ lepszy ubiór roboczy. Plus premie od 200-300 miesięcznie. Co daję 2800. czyli zadna różnica bo przecież 1900 i 2800 to zadfna róznica, przecież mieć a nie mieć 700 w portfelu, to nikt nie zauważy.

@Sprawiedliwy

Czyli przez 6 miesięcy masz być (usunięte przez administratora)na kasę po 800-900 netto 6 x 900 = 5400, to żadna róznica, idź zatem, może ktoś ci ją pokryję

Niedowiarek
@Sprawiedliwy

@Sprawiedliwy jak wynika po wpisach, rozumiem, że korzystałeś z zatrudnienia za pomocą agencji pracy w kliku firmach? Co nie jest jednoznaczne z faktycznym stanem niezadowolenia. Jednocześnie proszę wziąć pod uwagę, że to nie agencja ustala wynagrodzenie dla pracowników a klient. Agencja nic nie pobiera za zatrudnienie z wynagrodzenia pracowników. Klient płaci marże za zatrudnienie :)

@Niedowiarek

i mimo wszystko jakby nie patrzeć ją ustala skoro ma ostatnie słowo odnośnie kasy? teoretycznie wysokość mary wpływa na kasę pracownika? I to jest stały % od kwoty czy to zależy?

Sprawiedliwy

Firma naprawdę liczy wszystko skrupulatnie- nie dostaniecie niczego więcej ponad to co jest w umowie .żadnych dodatków światecznych , czy czegokolowiek

Honorata
@Sprawiedliwy

w sumie skoro płaca to co sie ustalilo podczas rekrutacji, to chyba dobrze ? fajnie czasem dostac cos gratis - premie czy jak piszesz dodatek swiateczny, ale firmy nikt do tego nie moze zmusic, wiec nie ma chyba rozczarowania ?

@Honorata

15,7 x 168 = 2637- za wiele to to nie jest- do tego praca w różnych godzinach tj. raz od 6.00 innym razem o 14.00- człwoiek ma robić i się nie pytać- ma być jak Tommy Lee Jones-,ale masz nim być po cichu- czyli nie mowisz tylko robisz i co ci dadzą - to jesteś zadowolony i robisz, jak ci czegoś pracodawca nie daje to to zdobywasz - zamiast dostać- u mnie mailem sam sobie kupić nóż kreślarski do streczu i taśmy. rękawiczki jedna para na tydzień. A oni odbiorą telefon i cię pocieszą- bo sami tylo siedzą w biurze 60 km od pracy- którą wykonujesz- jak mają ci wystawić zaświadczenie- to na wszystko mają czas- taka to opieka. jak w ZSSR- wujek stalin też był dobry i dbał o naród- oni też tak dbają

Czy w firmie Jaga Temp sp. z o.o. można pracować zdalnie?

Sprawiedliwy

A zapytaj- może się da??? wpisujesz Jaga temp i wychodzi Ci numer telefonu- zawsze odbierają i się dowiesz

Mściciel

Dla Ukrainy jest praca dla polaków nie .

@Mściciel

Pamiętaj - są ulgi dla firm zatrudniających z ukrainy- są preferowane i pomaga im sie instytucjonalnie

@Sprawiedliwy

a teraz tylko tak się zastanawiam na ostateczny efekt jak to wpływa? oni mimo wszystko rzetelnie pracują więc tym bardziej firmom się to opłaca? ktoś porównywał wyniki już?

Zostaw merytoryczną opinię o JAGA Recruitment Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w JAGA Recruitment Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JAGA Recruitment Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAGA Recruitment Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 11 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JAGA Recruitment Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w JAGA Recruitment Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JAGA Recruitment Sp. z o.o.