Jaga Temp sp. z o.o.
3 80 169 5 1
Rożalonnna Nowy wpis

Ta agencja to jakiś żart!!!!! Pytam się o daną prace po czym od razu jej nie ma. Jakieś fikcyjne te ogłoszenia wstawiają. Oczywiście nie polecam sobie głowy z nią zawracać.

Kasia z magazynu Nowy wpis

Tragedia. Praca na śmieciowej umowie. Wypłata nie zgadza się z godzinami. Przepracowałam tam miesiąc i nie dałam się dalej (usunięte przez administratora).

Tak5Nie1
Warszawiak077 Nowy wpis

Polecam kontakt z tą agencją. Szybki kontakt, szybka rejestracja w systemie. Na drugi dzień byłem już w pracy :)

Tak1Nie1
Lolek007 Nowy wpis

Wypłata zawsze maks do 15...Nigdy dłużej nie czekałem...pasek wypłaty na koncie pracownika tez plus

Tak2Nie3

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Marcin87
Nazwa działu: Produkcja

Kasa zawsze na czas (czasem nawet wcześniej). Atmosfera na magazynie też bardzo ok.

Ula

Miałam jeden jedyny raz problem z wynagrodzeniem, ale z winy Firmy w której pracuję. Pani z Agencji pomogłq mi rozwiązać problem i po kilku dniach otrzymałam resztę wypłaty. Tez polecam!

Czesław
@Ula

Wasze opinie są bardzo zachęcające. Chciałbym dowiedzieć się, czy osoba, która nigdy wcześniej nie pracowała zawodowo może znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę pracy za pośrednictwem tej agencji? Proszę o informację.

Romek Atomek

Polecam! Jedyny słuszny wybór :)

Tak2Nie1
Ania90
Nazwa działu: Produkcja

Jedna z lepszych agencji, z którymi współpracowałam, osoby pracujące w agencji bardzo miłe i bardzo pomocne. Pełen profesjonalizm!

Paulina

Najlepsza Agencja pracy Tymczasowej jaką znalazlam, trafiłam na zadania w jakich się realizuję , podoba mi się, lubię z nimi współpracować.

Tak2Nie2
Nick

Najniższa krajowa dla studenta. Lepiej iść do macdonalda...

Johny Rambo
@Nick

a 17 zł to mało ?

JA
@Johny Rambo

Twoim zdaniem 17 zł brutto to dużo?

Toja
@Nick

Nie tylko dla studenta, dla wszystkich , nie tylko studenci szukają pracy i nie tylko oni pracują za najniższą.

Johny Rambo
@JA

jeżeli student nie ma 26 to ma 17 zł netto. to wcale nie jest mało

Tak2Nie

Jaki dress code obowiązuje w Jaga Temp sp. z o.o.?

Nick
@Pytanie

Ciemne okulary, beret, nosze i kalosze.

Tak2Nie1
xdddddXD

Uważam, że ta agencja nie dba o dobro osoby przychodzącej tam. Mi dała same najgorsze oferty bez zapytania czy mam takie uprawnienia bądź jaką szkołę skończoną. Nie odbierają telefonu, ani nie oddzwaniają. Gdy ciekawa oferta pracy pojawiła się a ja błyskawicznie dałam znać ze jestem nią zainteresowana z wejścia odpowiedziano, że jest nieaktualna. Tylko jak to? Skoro dopiero co weszła w internet.. Zapewne już od początku mieli jakąś bliską dla siebie osobę obsadzoną na te prace a wymóg był, żeby wstawili ogłoszenie w internet. Strata czasu na te agencje! Omijajcie ją z daleka!!!

Tak3Nie2
Adrian

Gdzie w łódźi znajduje się ta agencja?

@Adrian

Skąd przypuszczenie, że agencja Jaga Temp ma swoją filię również w Łodzi? Z informacji na oficjalnej stronie firmy można dowiedzieć się, że obecnymi lokalizacjami są oddziału w Błoniach, Luboniu oraz Katowicach. Ciekawi mnie skąd Twoje pytanie odnośnie miejscowości Łódź.

Ja
@Bartosz

Pewnie dlatego, że w Łodzi pojawiła się oferta z tego biura. Przynajmniej ja tak tutaj trafiłam.

Xxxx
@Ja

Miejscowość to Sosnowiec - Pieńki w okolicach Łodzi :)

Produkcja

Polecam. Wypłata zawsze na czas, godziny pracy do ustalenia, dobry kontakt z biurem.

Kar1997

Jedna z lepszych agencji z jakim współpracowałam! Polecam

Tak3Nie
Renata
 Rekomendacja

Proszę o informację na temat pracy archiwizacji dokumentów adres meilowy katy_32@wp.pl

Jaga

(usunięte przez administratora) godzinach miałam przepraxowane 166 godzin a oni wplacili mi za 102:38 godzin jak to może być żeby oszukiwać na godzinach a za niedoczas w pracy też zabierają tak nie może być do Pan ie są fajne ale zasady jakimi się kierują nie są fajne

Rekomendacja

Pracuję z nimi 3 miesiąc, wszystko się zgadza, ja pracuję oni płacą tyle ile ustalone, to moja 3 agencja i pierwszy raz jest dobry kontakt, oby tak dalej

Tak4Nie1
Andrzej
@01234

Fajnie, że jesteś zadowolony z zatrudnienia. Możesz przybliżyć na jakim poziomie jest wypłata i czy jest według Ciebie satysfakcjonująca?

@Andrzej

Mam stawkę 20,00 brutto, umowa zlecenie

Natalia
@01234

Można powiedzieć, że to dobra stawka. Nadmieniłeś jednak, że agencja Jaga Temp zatrudnia Cię na podstawie umowy zlecenie. A czy istnieje w ogóle taka możliwość, by z czasem przejść na bardziej stabilną umowę? Jak to dokładnie jest?

Benek

Wszystko fajnie a najfajniejsze panie w biurze :D

Tak3Nie1
adam3

Pracowałem z nim przez 4 miesiące, wszystko mi się podobało, chociaż kasa nie była duża, ale znalazłem teraz robotę za większą i tez przez JAGA:-)

Tak4Nie
azerty
Nazwa działu: Handlowy

Firma która nie wie na jakie stanowiska zatrudnia pracowników. Rzeczywistość zupełnie inna niż podczas rozmowy rekrutacyjnej. Nie chcieli zwrócić za badania lekarskie.

Tak9Nie1
@azerty

Jakie dokładnie warunki ustalane w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą nie zgadzały się w rzeczywistości? Mogę wywnioskować, że chodziło o zwrot opłaty za badania lekarskie, czy poza tym coś jeszcze było nie tak? Odpowiedz, proszę.

egon
@azerty

Witam, czy w końcu oddali za badania?

egon
@azerty

czy oddali w końcu za badania? bo mi tez nie chcą oddać

@egon

Jeżeli firma zapewniła pracownika, że zwróci koszty badań lekarskich powinna to zrobić. Czy rozmawiałeś na ten temat z osobą, która Cię rekrutowała? Może zwrot nastąpi z pierwszą wypłatą. Napisz proszę jak przebiegła rozmowa kwalifikacyjna i pierwsze dni pracy. Każda Twoja uwaga będzie istotna.

Wer
@azerty

Firma nie wie czy oferty umieszczone vna stronie są aktualne.Dzwoni robi nadzieję,a jak prawie dojeżdżasz do biura podpisać dokumenty informuje ,że oferta jest nieaktualna.

Grażyna80

Moje doświadczenia z agencją pracy Jaga Temp są bardzo dobre. Pracowałam w dwóch magazynach i jeżeli chodzi o obsługę koordynatora bez zarzutów, zawsze Pani opiekująca się firmą służyła pomocą. Panie w biurze przesympatyczne, wypłaty na czas. Polecam!

Tak3Nie
Andrzej
@Grażyna80

Dobrze wiedzieć, że firma wypłaca wynagrodzenia na czas. Niestety nie każda agencja może pochwalić się realizacją wypłat w umówionym terminie. Mam pytanie trochę innego typu. Chciałbym dowiedzieć się, czy firma rozpatruje również wnioski o ewentualne dofinansowanie dojazdów do pracy? Chodzi mi o sytuację, w której mielibyśmy utrudniony dojazd do pracy komunikacją miejską.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 194 dni.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Jaga Temp sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnio dodali 22 sierpnia.

Roni

Tekst koordynatora z Jaga Temp, wypowiedziany do kandydata do pracy w magazynie: ! NIE ROZUMIEM PANA MOTYWACJI DO PODJĘCIA PRACY! - no comment.

Honorata
@Roni

Ciężko to oceniać, nie znając szerszego kontekstu. A do jakiej pracy w Jaga Temp sp. z o.o. aplikowałeś, jak przebiegła rekrutacja? Powiedz proszę coś więcej.

Wika

Sortowanie jest już nieaktualne. Archiwizacja dokumentów – brak kontaktu prawdopodobnie wynika z tego, iż musiała Pani nie spełniać naszych oczekiwań. Ciekawie jakie maja oczekiwania?dyrektorskie ...

@Wika

Brałaś udział w procesie rekrutacyjnym na stanowisko związane z archiwizacją dokumentów? Może mogłabyś napisać, jak wyglądał ten proces? Składał się on z jednego etapu, czy może kilku? Swoją odpowiedzią w tym zakresie pomożesz osobom, które w przyszłości mogą aplikować do pracy w firmie Jaga Temp.

jjjj
@Bartosz

interesuje was praca związana z archiwizacją dokumentów? nie polecam przez agencję. podajcie adres email a odezwę sie na priv i dam znać co to za firma i jak lepiej się tam dostać :) pozdrawiam, A

Honorata
@jjjj

Pamiętaj proszę, że wskazywanie jakichkolwiek danych osobowych narusza przepisy RODO. Takie dane nie mogą pojawiać się na forum. Dziękujemy, że chcesz podzielić się z nami swoimi informacjami natomiast proszę zrób to na forum. Przypominam również, że zamieszczając wpis akceptujesz regulamin serwisu. Pamiętaj aby się z nim zapoznać. Czekamy na Twoją wypowiedź.

Była pracownica
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałam na 2 magazynach dzięki tej firmie. Nie mogę za dużo dobrego powiedzieć o niej, wręcz przeciwnie. Na pierwszym magazynie traktowano nas jak tanią siłę roboczą, w sumie na drugim było podobnie. Tyle, ze na pierwszym robilismy nadgodziny o których dowiadywaliśmy się tego samego dnia i w dodatku była za nie normalna stawka. Z kolei na drugim pracowalam aż 2 dni, firma zapewniała, że praca jest 5 razy w tyg+ czasami sobota, okazało się całkiem inaczej. Zaczęłam pracę w poniedziałek i przez cały tydzień, aż 2 dni były pracujące- właśnie poniedziałek i środa. W piątek dostałam smsa, że cały następny tydzień jest wolny. Dobra. Przyszedł następny tydzień i kolejnego piątku znów dostalam smsa, że cały kolejny tydzień wolny i ze jak coś zmieni to będą pisac. Tak jasne w kolejnym tyg zadnego smsa nie dostalam i w rezultacie wyszło tak, że rozwiązali ze mną umowę bez żadnego słowa. Nic zupełnie. Nie polecam. Jedynie co mogę dobrego powiedzieć, że wypłaty były na czas.

Bdh

Odradzam, rozmowa nie profesjonalna, pani się spóźniła,

Baba Jaga

Nie polecam tej agencji wypłaty są raz nie ma jak już są to z opóźnieniem nawet do tygodnia w tym tygodniu tak samo na pieniążki czekam już 4 dzień uciekajcie od tej agencji naprawdę nie polecam

Tak5Nie
@Baba Jaga

Nikt wcześniej nie wspominał o tym problemie. Opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia są oczywiście dużą niedogodnością dla pracowników. Czy sytuacja już wróciła do normy i otrzymałaś pensję? A jakie doświadczenia w tym temacie mają inne osoby współpracujące z agencją. Czekam na Wasze komentarze.

Dominik

Moje doświadczenia z agencją są dobre. Pracowałem na kilku magazynach przez tą firmę i zawsze wszystko bylo ok. Wyplaty na czas, warunki pracy dobre. I panie w biurze sa miłe, zawsze pomogą jeśli zgłoszę jakiś problem.

Tak1Nie4

Marek

ja tam nie narzekam wszystko ok. zawsze mialem pieniadze na koncie na czas i gdy dzwonilem o cos zapytac to zawsze dostalem pomoc, sa gorsze agnecje przez ktore pracowalem, nie bede narzekal bo premie tez otrzymuje jak do pracy przychodza, polecam jage milego dnia

Tak1Nie4

Zostaw opinię o Jaga Temp sp. z o.o. - Błonie

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jaga Temp sp. z o.o.