Opinie o JAGA Recruitment Sp. z o.o. w Błonie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy JAGA Recruitment Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie JAGA Recruitment Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAGA Recruitment Sp. z o.o. w Błonie

Byłypracownik

Najlepsza Agencja Pracy w okolicy ! Profesjonalna obsługa, pomoc w wybraniu najlepszej oferty pracy, wspaniała obsługa koordynatora. Polecam z całego serca!. :) :)

Emilka_aa

Agencja bardzo rzetelna, tak jak i Panie pracujące w niej, będąc na miejscu każda z nich starała się pomoc i przedstawić oferty, takie jakie byly dostępne. Nie rozumiem, czemu wylewacie swoje żale na nich, ponieważ rzeczy takie jak wynagrodzenia, nie są dyktowane przez agencję, tylko przez firmę, w której jesteście zatrudniani. Cieszcie się, że w ogóle jest praca w tak ciężkich czasach. Więcej wyrozumiałości dla tych, którzy chcą Wam pomóc znaleźć pracę!

Rożalonnna

Ta agencja to jakiś żart!!!!! Pytam się o daną prace po czym od razu jej nie ma. Jakieś fikcyjne te ogłoszenia wstawiają. Oczywiście nie polecam sobie głowy z nią zawracać.

Ala89
@Rożalonnna

Bo może już kogoś zatrudnili?!

A_na

Zanim wystawicie negatywne opinie dotyczące wynagrodzeń to polecam najpierw wgłębić się na czym polega zatrudnienie przez agencje pracy.. Kartę ewidencji czasu pracy otrzymujemy w firmie i na tej podstawie jesteśmy rozliczani przez agencje więc jak się nie wpiszesz w danym dniu albo nie wypiszesz wniosku na dzień, w którym Cię nie było to Ci się wynagrodzenie nie zgadza... A nie od razu Cię (usunięte przez administratora) albo jak firma zapomni i nie przekaże informacji odnośnie premii to agencja nie jest niczego winna. Rzetelna agencja, koordynatorka bardzo miła, zawsze służy pomocą. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy wraz z pozostałymi pracownikami, w której pracujemy przez agencje!

Firma JAGA Recruitment Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik budowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
vronieie

Polecam! Mam swojego opiekuna- bardzo miła Pani, zawsze pomocna, pieniądze też niczemu sobie, wynagrodzenie za godziny plus frekwencje, wszystko na plus, konto pracownika czytelne, umowy online do których da się wrócić i zobaczyć, przypomnienie o aktualizacji danych czy nowych umowach przychodzi na emial :D Pani nawet sama fatyguje sie do firmy jeśli jest problem :)

Adrian

Gdzie w łódźi znajduje się ta agencja?

Bartosz
@Adrian

Skąd przypuszczenie, że agencja Jaga Temp ma swoją filię również w Łodzi? Z informacji na oficjalnej stronie firmy można dowiedzieć się, że obecnymi lokalizacjami są oddziału w Błoniach, Luboniu oraz Katowicach. Ciekawi mnie skąd Twoje pytanie odnośnie miejscowości Łódź.

@Bartosz

Pewnie dlatego, że w Łodzi pojawiła się oferta z tego biura. Przynajmniej ja tak tutaj trafiłam.

Xxxx

Miejscowość to Sosnowiec - Pieńki w okolicach Łodzi :)

Poprawka
@Bartosz

Oddział znajduje się w Błoniu,nie Błoniach :)

Produkcja

Polecam. Wypłata zawsze na czas, godziny pracy do ustalenia, dobry kontakt z biurem.

Przemek_Biak
@Produkcja

A te godziny do wyboru to w jakiej firmie?

Najniższa krajowa dla studenta. Lepiej iść do macdonalda...

Johny Rambo

a 17 zł to mało ?

JA
@Johny Rambo

Twoim zdaniem 17 zł brutto to dużo?

Toja

Nie tylko dla studenta, dla wszystkich , nie tylko studenci szukają pracy i nie tylko oni pracują za najniższą.

Johny Rambo
@JA

jeżeli student nie ma 26 to ma 17 zł netto. to wcale nie jest mało

Przemek_Biak

To powodzenia.

Pluto

Fajny i szybki kontakt. Polecam !

Kasia z magazynu

Tragedia. Praca na śmieciowej umowie. Wypłata nie zgadza się z godzinami. Przepracowałam tam miesiąc i nie dałam się dalej (usunięte przez administratora).

Warszawiak077

Polecam kontakt z tą agencją. Szybki kontakt, szybka rejestracja w systemie. Na drugi dzień byłem już w pracy :)

Lolek007

Wypłata zawsze maks do 15...Nigdy dłużej nie czekałem...pasek wypłaty na koncie pracownika tez plus

Marcin87

Kasa zawsze na czas (czasem nawet wcześniej). Atmosfera na magazynie też bardzo ok.

Ula

Miałam jeden jedyny raz problem z wynagrodzeniem, ale z winy Firmy w której pracuję. Pani z Agencji pomogłq mi rozwiązać problem i po kilku dniach otrzymałam resztę wypłaty. Tez polecam!

Czesław
@Ula

Wasze opinie są bardzo zachęcające. Chciałbym dowiedzieć się, czy osoba, która nigdy wcześniej nie pracowała zawodowo może znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę pracy za pośrednictwem tej agencji? Proszę o informację.

Romek Atomek

Polecam! Jedyny słuszny wybór :)

Ania90

Jedna z lepszych agencji, z którymi współpracowałam, osoby pracujące w agencji bardzo miłe i bardzo pomocne. Pełen profesjonalizm!

Paulina

Najlepsza Agencja pracy Tymczasowej jaką znalazlam, trafiłam na zadania w jakich się realizuję , podoba mi się, lubię z nimi współpracować.

Jaki dress code obowiązuje w Jaga Temp sp. z o.o.?

Ciemne okulary, beret, nosze i kalosze.

xdddddXD

Uważam, że ta agencja nie dba o dobro osoby przychodzącej tam. Mi dała same najgorsze oferty bez zapytania czy mam takie uprawnienia bądź jaką szkołę skończoną. Nie odbierają telefonu, ani nie oddzwaniają. Gdy ciekawa oferta pracy pojawiła się a ja błyskawicznie dałam znać ze jestem nią zainteresowana z wejścia odpowiedziano, że jest nieaktualna. Tylko jak to? Skoro dopiero co weszła w internet.. Zapewne już od początku mieli jakąś bliską dla siebie osobę obsadzoną na te prace a wymóg był, żeby wstawili ogłoszenie w internet. Strata czasu na te agencje! Omijajcie ją z daleka!!!

Kar1997

Jedna z lepszych agencji z jakim współpracowałam! Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o JAGA Recruitment Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w JAGA Recruitment Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JAGA Recruitment Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAGA Recruitment Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 11 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JAGA Recruitment Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w JAGA Recruitment Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JAGA Recruitment Sp. z o.o.