Opinie o Inter Europe Biuro Turystyczne Wanda Maziarz w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Inter Europe Biuro Turystyczne Wanda Maziarz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Inter Europe Biuro Turystyczne Wanda Maziarz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Europe Biuro Turystyczne Wanda Maziarz w Mielec

Grazia Nowy wpis

Cześć, ile może trwać teraz okres próbny na produkcji? widzieliśmy z chłopakiem ofertę z teraz i zastanawiamy się po jakim czasie dostałby umowę o pracę na stałe. Do tego w ogóle polecacie my aplikację? Nie ma tu komentarzy od 2 lat jakby nie patrzeć

Tody Nowy wpis
@Grazia

Poczytaj komentarze sa na bierzaco umowa jest na pół roku potem przedłużaja a stala po 2 latach jak Wam sie uda zarobi o matko moja atmosfera dramat jak macie możliwość szukajcie gdzie indziej polscy brygadziści zworza rodzinke a stałych pracowników won na bruk do tego chamstwo buta (usunięte przez administratora) dramat wytrzymałem 4 miesiace i nigdy wiecej niepolecam????‍♀️????‍♀️????‍♀️

Nojman

Zastanawiam się jak firma radzi sobie w czasie kiedy pandemia tak mocno dotknęła branżę? Planowałem starać się o pracę ale pewnie teraz nie ma co próbować?

Piko
@Nojman

Firma caly czas pracuje zero przestoju to branza sprzywcza ludzie jedza i jesc beda

@Nojman

Firma cały czas pracuje niemażadnych przestoji wtecz przeciwnie dziala wszystko Zapraszamy

Łukasz Nowy wpis

Dzięki za info. Wiesz może czy teraz przyjmują nowych pracowników? Trzeba mieć doświadczenie czy przechodzi się na początku szkolenie? Bo taka informacja bardzo by mi pomogła.

młody Nowy wpis
@Łukasz

Z tego co wiem co jakiś czas przyjmują i wdrażają.

Tiki

Tak sa dokładnie sa dodatki informacji udziela Pani przez telefon

Lila

@amandeo a dlaczego zrezygnowałaś ?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Inter Europe Biuro Turystyczne Wanda Maziarz. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko pracownik produkcyjny?
Amandeo

Litosci ludzie przestańcie ublizac innym ktorzy tu robia ich sprawa sama tam bylam 3 lata raz lepiej raz gorzej obsmarujecie kazdego jak można niepodobalo sie wyjechales oceniles ale nie oczerniaj bo widac ze plujesz jadem az obrzydliwe.Bylam 3 lata i wiem jak rabaliscie poprzedniczke P.A a teraz czepiliscie sie P.R jasne najlepiej zeszmacic i byc happy oj ludzie ludzie jak tal można.Kiedy niepotrzebowalam pomocy pomagala i A i R nigdy nieodmówila pomocy zadna z nich ale tak tylko potrafia polacy szmacic jeden drugiego.Po 3 latach pracy milo wspominam prace tam a uprzedze Twoje pytanie zjechalam bo musialam zajac sie bliska mi osoba.Wiec skoncz jeden z drugim oczernianie ludzi bo to portal o pacodawcach i fimach a fima Gowork powinna bardziej zwracac uwage na obelgi pod adresem osob prywatnych

Antonio

Czytam te bzdury i niewierze ze Wam tak źle a Ri J sa tacy okropni jestem tu ponad 6 lat poznałem poprzedniczke Pani R tez ja obrzucaliscie błotem teraz kolej na R no tak to tylko nasi rodacy tak potrafia kobieta sie za Was wstydzi chodzi po posterunkach sie tłumaczy po szpitalach siedzi po nocach sprzata (usunięte przez administratora) jaki zostawiacie szkoda gadac puknijcie sie w piers czy byliscie do końca okey.Jest nas tu sporo ktorzy jestesmy juz tu długo i widzimy kto tu przyjezdza.Sumujac jeszcze sie taki nienarodził co by Polakowi dogodzil dobrze ze pochaliscie bo chociaż ciut spokoju maja teraz ludzie na mieszkaniach czysto i spokoj od idiotow.Powodzenia

Antonio

Oj chłopie niemusze nawet pracowac tyle mi zapłacili idioto.Pisze co mysle kazdego zeszmacicie jak tu pracuje i jest zadowolony.Wzieliscie sie tez za dziewczyny które sa Bogu Ducha winne a zwlaszcza O.W bo ta druga fakt sodówka z mężusiem uderzyła do łba.Ale odwalcie się od ludzi którzy tylko wykonuja swoja prace.Ciekawe jak Ty bys miał to robic byłbyś wspaniały miły i na kazde pstrykniecie????Ku.....ludzie po nocach przez Was niespali wiec zamknij buzie i pracuj tam gdzie jestes za jakis czas oplujesz inna firme

Doris

Człowieku ze cie tak nazwe (usunięte przez administratora) jak mozna pisac takie oszczerstwa kim ty jestes i jakim prawem piszesz takie podle bezpodstawne bzdury oj uwierz mi ze bedziesz kiedys płakał bo to wróci do ciebie ze zdwojona siła.Widac ze jestes desperatem bo w innym wypadku bys takich bzdur niepisał.Idioto jeden

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Inter Europe Biuro Turystyczne Wanda Maziarz?

Bella

Tak jak najbardziej

Mirka

Jestem zainteresowana praca biurową w tej firmie. Zastanawiam się nad tym jakie programy trzeba znać ,żeby spróbować ?

Pedro 22118
@Mirka

O jakie biuro chodzi to w polsce czy może w niemczech?

Obiektywny

Piszecie tu same bzdury których sie czytac niechce o ludziach którzy sa na kazde Wasze zawołanie pomagaja i sami dla siebie niemaja czasu.Napiszcie o Damach z biura które sa tylko w pierwszy dzień miłe a zwłaszcza jedna niemiła niesympatyczna traktuje ludzi jak psy siedzi za biurkiem i tylko dyskutuje niemiła i zero kutury poprostu wstretne grube babsko.Szef i szefowa to ludzie na poziomie konkretni i maja swoje zasady.Wiec nie piszcie ze P.Renata czy P.Józek maja Was gdzies bo to bzdury sobota niedziela nawet urlop nie maja czasu dla siebie bo nikt sie nieruszy sprzatac syfu jaki tu zostawiacie po sobie.Przerażajace jak nasi rodacy potrafia narobic wstydu pija kradna bija sie demoluja mieszkania najpierw oceńcie siebie potem innych.

LIPA

A wiec radze dobrze posłuchać; tak jak powyżej opisane ze w biurze w Mielcu wszystko ok tłumacza jest kolorowo ubarwianie jak to pięknie, niestety jak jest na prawdę to biuro oszustów kasa kręci się systemem wyrzucamy po krótkim czasie parę wprawionych juz osób po to żeby na ich miejsce mogli przyjechać nowi którzy uczyć się muszą od początku.Biuro niemieckie to totalne porażka bezczelność i chamstwo brak kultury poniżej zera totalny brak szacunku.Na stołówkę nie można wnosić swojego jedzenia, zasada jest prosta; albo płacisz za stołówkę albo nie jesz nic. Koszt miesięcznych obiadów na pierwszą zmianę 60euro na miesiąc. Na drugą zmianę 30 bo same kiełbasy bez normalnego obiadu. Dla mnie to chore nigdzie dotąd nie spotkałem się z czymś takim. Brygadzisci tez pajace w większości , trzeba uważać co się mówi i komu, szuj nie brakuje polskich dupowlazow. NIE POLECAM

PRS
@LIPA

Napisze krótko , billharz to jedno wielkie gówno jak i pani posrednik/tlumacz kto miał stycznosc z tą panią wie o kim mowa, jeb....naciagacze , ci co w miare szybko orientują sie o co kaman i chcą zjechac do Polski to nagle pojawiają sie schody, kasa na Polskie konta itp itd ta agencja to jeden wielki jeb....przekret nic wiecej, pracuja tam Polskie lizi (usunięte przez administratora) co za eurocent by ci glowe wsadzil pod piłe, tragedia i odradzam tam pracy

KOL.PL
@PRS

Kolejny biedaczek ktory przyjechal przepracowal 2 dni przechlal caly weekend i pojechal do domu!!!!Normalni ludzie pracuja odkladaja pieniadze kupuja auta pomagaja rodzinie!!!!Przyjechali do pracy a nie na chlanie i imprezowanie

Kol,pl
@KOL.PL

Kolejny luzi (usunięte przez administratora) który sprzedal by rodaka za pare groszy KOL.pl, auto zes kupił bo ładnie Niemcom (usunięte przez administratora) zes lizal i podpi...ł swoich

ksw
@KOL.PL

KoL.pl haha 5.20 euro na godzine i ty piszesz ze za to ludzie kupuja samochody i stac ich jeszcze na to by wyslac cos grosza rodzinie?hahaha przez takich jak miedzy innymi ty , Niemcy ruch....was w (usunięte przez administratora) ???????????? Polaczku cebulaczku:)) siedz tam dalej charuj jak wół za te smieszne pieniadze, i pisz dalej te dyrdymały w sieci, a jak uda ci sie jakiegos swojego rodaka podpierdzielic, to ci Niemiec rzuci pare groszy wie ej zebys zamknął dziób:)

Maja
@LIPA

Zgadzam się z Tobą . Dwa tygodnie temu zjechalam do Polski. Moim brygadzista był niejaki Adam(usunięte przez administratora) Masakra!!!(usunięte przez administratora)

Mirosław
@Maja

Mogłabyś napisać, jak to się stało, że w ogóle trafiłaś do pracy za pośrednictwem tej firmy? Ciekawi mnie przede wszystkim, czy skusiła Cię oferta dodana przez tego pracodawcę, czy może za namową któregoś ze znajomych skorzystałaś z ich ofert?

Xoxc

Nie polecam z całego serca!!! (usunięte przez administratora)!!!

To co tu pisza co niektore osoby to smiech ;) robie w adlerze miesiac ciezka praca ale jak sie nie wali w (usunięte przez administratora) doceniaja to . Kwatera kozacka czuje sie w niej jak we wlasnym domu spoko ludzie .. To ze ktos trafil na pijaczyny trudno sie mowi a jesli ktos ma cel sciagnac do bonndorfa rodzine agencja jest mega pomocna a glownie szefowie billharzta :)

@Anonim

siemka dalej tam pracujesz jakie opinie polecasz jechać?

Weronika

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Może trzeba się przyłożyć do pracy?

Natalia
@Weronika

Brawo brawo ????????????(usunięte przez administratora)

Anti

samo biuro no nie najgorzej ale ludzie.za 1000 euro?nie oplaca sie jak ktoś chce szybko kase zarobic.a na wielu działach jest ciezko i szybko w Adlerze. no nie polecam.

Bonndorf

Jak każdy pracodawca ma swoje dobre i złe walory. Mieszkałem w Bonndorf kilka lat i znam wiele osób które tam pracują lub pracowały. Ci pierwsi pościągali rodziny i żyją normalnie. Znam takich co przepracowali kilka lat poduczyli się niemieckiego i poszli do lepszej pracy. Słyszałem o takich co ledwo przyjechali to zaczęli pić i rozruby robić i zostali odesłani do Polski. Nie starczyło by miejsca aby opisać zachowania samych Polaków jakiej obory co niektórzy narobili aż wstd było się przyznawać że się jest z Polski. Przez paru gnoi ucierpiało dobre imię wielu normalnych Polaków tam mieszkających.

Kitek67
@Bonndorf

I w końcu ktoś napisał prawde!!!!!Brawo!!!!Bo to co niektórzy tu wyprawiaja to poprostu w głowie sie niemiesci wstyd wstyd wstyd!!!!!!!!

Łucja
@Bonndorf

To czy ktoś wytrzyma w pracy za granicą i to jak będzie się w niej zachowywał to już kwestia indywidualna. Nie każdy jest w stanie pracować poza granicami swojego kraju lecz są i tacy, którzy świetnie się w tym odnajdują. Piszesz jednak, że w pracy w Inter Europe dostrzegasz wady i zalety, zechcesz więc wymienić po parę przykładów zarówno zalet jak i wad?

Łucja
@Bonndorf

Wspomniałeś, że firma Inter Europe BiuroTurystyczne Wanda Maziarz jak każdy pracodawca ma swoje dobre i ze walory. Czy zechciałbyś proszę podać na to przykłady. W jakich sytuacjach firma ta plasuje się na plus? Co może zachęcić nowe osoby do podjęcia się pracy w tej firmie? Masz może jakieś sugestie?

Celina
@Łucja

Wspominam pracę dobrze. Była pomoc, gdy trzeba. I atmosfera nawet spoko. Duży plus.

Exmyjk

Na myjce było spoko. Dużo godzin i ta wypłata miała sens. Pan i Pani Billharz w porządku. Gorzej z mieszkaniami. Ludzie jak wszędzie, niektórzy w porządku a inni nie. Samą prace wspominam dobrze.Gdyby normalniej się mieszkało to możliwe że jeszcze bym tam pracował.

rekrut

Nie wiecie jak Bilharz załatwia sprawy socjalne pracownikowi, typu Kindergelt albo Kinderzuschlag. Narzekań tu mase, smród , malaria i harówka. Dzięki za każdy wpis. Pozdrawiam wszystkich

Blizrig
@rekrut

Nic takiego nie załatwia, Biuro ma to daleko w ... Jeżeli sam sobie nie załatwisz albo ktoś Ci nie pomoże to jesteś sam. Biuro Billharza to porażka na całej lini. Ludzie tam pracują bo jakiś tam zarobek jest na poziomie 1000 euro na lini to i tak więcej niż w PL ale szkoda tam jechać. Ale moja rada jest taka: nie uwierzysz póki nie pojedziesz ;) tak że jedz i sam zobacz jak tam jest ;)

Eli
@rekrut

Tam szkoda jechać, w Biurze kobiety które się wtrącają w życie innych a chleją na potęgę. Praca jak praca trzeba pracować ale brak szacunku od ludzi to norma.

Norek
@Eli

Kobiety z biura chlaja oj chyba ci sie styki popaliły bo sam/sama chlałaś????????????????

Filip

Niepokojące wpisy są na wątku? Jesteście pewni tego o czym pisaliście?

*Miało być trzymajcie się zdala od Bilharza a tym bardziej od Adlera

To jest największy syf jaki może być. Nie polecam tego nikomu nawet bym tego nie poleciła najgorszemu wrogowi pracowałam w Adlerze więc wiem coś o Tym. Smród nie do wytrzymania ludzi mają za nic a tyrac trzeba jak wół i nie ważne czy to kobieta czy mężczyzna masz tyrac i koniec. Wszyscy mają Cię głęboko w (usunięte przez administratora) e czy Ty dajesz radę czy nie nikt ci nie pomoże najchętniej to jeszcze by rzucili kłody pod nogi. Jeszcze jedno Ci co piszą pozytywne komentarze to dupowłazy. Tam jedn na drugiego chodzi do biura i kabluje Trzymajcie się zdala od Boksera a tym bardziej od pracy w Adlerze

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Europe Biuro Turystyczne Wanda Maziarz - Mielec

Inter Europe Biuro Turystyczne Wanda Maziarz
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Staffa 4A
    39-300 Mielec