Opinie o Inter Europe Biuro Turystyczne Wanda Maziarz w Mielec

Inter Europe Biuro Turystyczne Wanda Maziarz
2 7 43 5 1
Obiektywny Nowy wpis

Piszecie tu same bzdury których sie czytac niechce o ludziach którzy sa na kazde Wasze zawołanie pomagaja i sami dla siebie niemaja czasu.Napiszcie o Damach z biura które sa tylko w pierwszy dzień miłe a zwłaszcza jedna niemiła niesympatyczna traktuje ludzi jak psy siedzi za biurkiem i tylko dyskutuje niemiła i zero kutury poprostu wstretne grube babsko.Szef i szefowa to ludzie na poziomie konkretni i maja swoje zasady.Wiec nie piszcie ze P.Renata czy P.Józek maja Was gdzies bo to bzdury sobota niedziela nawet urlop nie maja czasu dla siebie bo nikt sie nieruszy sprzatac syfu jaki tu zostawiacie po sobie.Przerażajace jak nasi rodacy potrafia narobic wstydu pija kradna bija sie demoluja mieszkania najpierw oceńcie siebie potem innych.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 65 dni.

Czy pracodawca Inter Europe Biuro Turystyczne Wanda Maziarz motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

LIPA

A wiec radze dobrze posłuchać; tak jak powyżej opisane ze w biurze w Mielcu wszystko ok tłumacza jest kolorowo ubarwianie jak to pięknie, niestety jak jest na prawdę to biuro oszustów kasa kręci się systemem wyrzucamy po krótkim czasie parę wprawionych juz osób po to żeby na ich miejsce mogli przyjechać nowi którzy uczyć się muszą od początku.Biuro niemieckie to totalne porażka bezczelność i chamstwo brak kultury poniżej zera totalny brak szacunku.Na stołówkę nie można wnosić swojego jedzenia, zasada jest prosta; albo płacisz za stołówkę albo nie jesz nic. Koszt miesięcznych obiadów na pierwszą zmianę 60euro na miesiąc. Na drugą zmianę 30 bo same kiełbasy bez normalnego obiadu. Dla mnie to chore nigdzie dotąd nie spotkałem się z czymś takim. Brygadzisci tez pajace w większości , trzeba uważać co się mówi i komu, szuj nie brakuje polskich dupowlazow. NIE POLECAM

Tak10Nie

PRS
@LIPA

Napisze krótko , billharz to jedno wielkie gówno jak i pani posrednik/tlumacz kto miał stycznosc z tą panią wie o kim mowa, jeb....naciagacze , ci co w miare szybko orientują sie o co kaman i chcą zjechac do Polski to nagle pojawiają sie schody, kasa na Polskie konta itp itd ta agencja to jeden wielki jeb....przekret nic wiecej, pracuja tam Polskie lizi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co za eurocent by ci glowe wsadzil pod piłe, tragedia i odradzam tam pracy

Tak9Nie

KOL.PL
@PRS

Kolejny biedaczek ktory przyjechal przepracowal 2 dni przechlal caly weekend i pojechal do domu!!!!Normalni ludzie pracuja odkladaja pieniadze kupuja auta pomagaja rodzinie!!!!Przyjechali do pracy a nie na chlanie i imprezowanie

Tak1Nie1

Kol,pl
@KOL.PL

Kolejny luzi (usunięte przez administratora) który sprzedal by rodaka za pare groszy KOL.pl, auto zes kupił bo ładnie Niemcom (usunięte przez administratora) zes lizal i podpi...ł swoich

ksw
@KOL.PL

KoL.pl haha 5.20 euro na godzine i ty piszesz ze za to ludzie kupuja samochody i stac ich jeszcze na to by wyslac cos grosza rodzinie?hahaha przez takich jak miedzy innymi ty , Niemcy ruch....was w (usunięte przez administratora) ???????????? Polaczku cebulaczku:)) siedz tam dalej charuj jak wół za te smieszne pieniadze, i pisz dalej te dyrdymały w sieci, a jak uda ci sie jakiegos swojego rodaka podpierdzielic, to ci Niemiec rzuci pare groszy wie ej zebys zamknął dziób:)

Maja Nowy wpis
@LIPA

Zgadzam się z Tobą . Dwa tygodnie temu zjechalam do Polski. Moim brygadzista był niejaki Adam(usunięte przez administratora) Masakra!!!(usunięte przez administratora)

Tak18Nie2
Mirosław Nowy wpis
@Maja

Mogłabyś napisać, jak to się stało, że w ogóle trafiłaś do pracy za pośrednictwem tej firmy? Ciekawi mnie przede wszystkim, czy skusiła Cię oferta dodana przez tego pracodawcę, czy może za namową któregoś ze znajomych skorzystałaś z ich ofert?

Xoxc

Nie polecam z całego serca!!! (usunięte przez administratora)!!!

Tak13Nie
Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Anonim
Nazwa działu: Produkcja

To co tu pisza co niektore osoby to smiech ;) robie w adlerze miesiac ciezka praca ale jak sie nie wali w (usunięte przez administratora) doceniaja to . Kwatera kozacka czuje sie w niej jak we wlasnym domu spoko ludzie .. To ze ktos trafil na pijaczyny trudno sie mowi a jesli ktos ma cel sciagnac do bonndorfa rodzine agencja jest mega pomocna a glownie szefowie billharzta :)

TakNie11
Anonim
@Anonim

siemka dalej tam pracujesz jakie opinie polecasz jechać?

TakNie2
Weronika

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Może trzeba się przyłożyć do pracy?

Tak1Nie5
Natalia
@Weronika

Brawo brawo ????????????(usunięte przez administratora)

Anti
 Rekomendacja

samo biuro no nie najgorzej ale ludzie.za 1000 euro?nie oplaca sie jak ktoś chce szybko kase zarobic.a na wielu działach jest ciezko i szybko w Adlerze. no nie polecam.

Tak6Nie
Bonndorf

Jak każdy pracodawca ma swoje dobre i złe walory. Mieszkałem w Bonndorf kilka lat i znam wiele osób które tam pracują lub pracowały. Ci pierwsi pościągali rodziny i żyją normalnie. Znam takich co przepracowali kilka lat poduczyli się niemieckiego i poszli do lepszej pracy. Słyszałem o takich co ledwo przyjechali to zaczęli pić i rozruby robić i zostali odesłani do Polski. Nie starczyło by miejsca aby opisać zachowania samych Polaków jakiej obory co niektórzy narobili aż wstd było się przyznawać że się jest z Polski. Przez paru gnoi ucierpiało dobre imię wielu normalnych Polaków tam mieszkających.

Tak3Nie3
Kitek67
@Bonndorf

I w końcu ktoś napisał prawde!!!!!Brawo!!!!Bo to co niektórzy tu wyprawiaja to poprostu w głowie sie niemiesci wstyd wstyd wstyd!!!!!!!!

TakNie3
Łucja
@Bonndorf

To czy ktoś wytrzyma w pracy za granicą i to jak będzie się w niej zachowywał to już kwestia indywidualna. Nie każdy jest w stanie pracować poza granicami swojego kraju lecz są i tacy, którzy świetnie się w tym odnajdują. Piszesz jednak, że w pracy w Inter Europe dostrzegasz wady i zalety, zechcesz więc wymienić po parę przykładów zarówno zalet jak i wad?

Łucja
@Bonndorf

Wspomniałeś, że firma Inter Europe BiuroTurystyczne Wanda Maziarz jak każdy pracodawca ma swoje dobre i ze walory. Czy zechciałbyś proszę podać na to przykłady. W jakich sytuacjach firma ta plasuje się na plus? Co może zachęcić nowe osoby do podjęcia się pracy w tej firmie? Masz może jakieś sugestie?

Celina
@Łucja

Wspominam pracę dobrze. Była pomoc, gdy trzeba. I atmosfera nawet spoko. Duży plus.

TakNie3
Exmyjk

Na myjce było spoko. Dużo godzin i ta wypłata miała sens. Pan i Pani Billharz w porządku. Gorzej z mieszkaniami. Ludzie jak wszędzie, niektórzy w porządku a inni nie. Samą prace wspominam dobrze.Gdyby normalniej się mieszkało to możliwe że jeszcze bym tam pracował.

TakNie1

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Inter Europe Biuro Turystyczne Wanda Maziarz? Podzielcie się swoim zdaniem!

rekrut

Nie wiecie jak Bilharz załatwia sprawy socjalne pracownikowi, typu Kindergelt albo Kinderzuschlag. Narzekań tu mase, smród , malaria i harówka. Dzięki za każdy wpis. Pozdrawiam wszystkich

Blizrig
@rekrut

Nic takiego nie załatwia, Biuro ma to daleko w ... Jeżeli sam sobie nie załatwisz albo ktoś Ci nie pomoże to jesteś sam. Biuro Billharza to porażka na całej lini. Ludzie tam pracują bo jakiś tam zarobek jest na poziomie 1000 euro na lini to i tak więcej niż w PL ale szkoda tam jechać. Ale moja rada jest taka: nie uwierzysz póki nie pojedziesz ;) tak że jedz i sam zobacz jak tam jest ;)

Eli
@rekrut

Tam szkoda jechać, w Biurze kobiety które się wtrącają w życie innych a chleją na potęgę. Praca jak praca trzeba pracować ale brak szacunku od ludzi to norma.

Norek
@Eli

Kobiety z biura chlaja oj chyba ci sie styki popaliły bo sam/sama chlałaś????????????????

TakNie1

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Inter Europe Biuro Turystyczne Wanda Maziarz? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Filip

Niepokojące wpisy są na wątku? Jesteście pewni tego o czym pisaliście?

TakNie

*Miało być trzymajcie się zdala od Bilharza a tym bardziej od Adlera

Tak12Nie

To jest największy syf jaki może być. Nie polecam tego nikomu nawet bym tego nie poleciła najgorszemu wrogowi pracowałam w Adlerze więc wiem coś o Tym. Smród nie do wytrzymania ludzi mają za nic a tyrac trzeba jak wół i nie ważne czy to kobieta czy mężczyzna masz tyrac i koniec. Wszyscy mają Cię głęboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e czy Ty dajesz radę czy nie nikt ci nie pomoże najchętniej to jeszcze by rzucili kłody pod nogi. Jeszcze jedno Ci co piszą pozytywne komentarze to dupowłazy. Tam jedn na drugiego chodzi do biura i kabluje Trzymajcie się zdala od Boksera a tym bardziej od pracy w Adlerze

Nick

Pracuje w bonndorfie juz ponad dwa lata,jest prawda to ze jedni co maja wiecej godzin potrafia dostac mniej na wyplate niz ci co maja mniej godzin,tez akurat tego nie rozumiem... A co do nowych to ci co sa ogarnieci to zostaja chociaz nie zawsze tylko ogarnieci zostaja. (usunięte przez administratora) leserow ktorzy przyjechali sobie postac, jak w kazdej robocie sa gorsze i lepsze dni ale trzeba robic... warunki pracy na hali sa zalezne na jaki dzial sie trafi, na albo zimno albo goroca...mieszkania w wiekszosci sa w porzadku gozej z lokatorami z ktorymi trzeba sie urzerac o chwile ciszy albo o cisze nocna!! Ü Wandy w biurze akurat powiedzialy mi jak wyglada praca i taka zeczywiscie jest, z biurem niemieckim tez do tej pory nie bylo problemu aczkolwiek zeczywiscie trzeba uwazac na chorobowe w poczatkowej fazie pracy... po 2 latach juz tak na to nie patrza jesli jestes wobec nich w porzadku tak jak niektorzy nowo przybyli robili sobie wolne co poniedzialek poniewaz caly weekend musieli chlac!!! Weekendy sa wolne a nawet czasem piatki jak nie ma sezonu a jak sezon jest to sie chodzi rowniez i w niedziele moze nie tak czesto jak w soboty ale sie chodzi...no coz pozdrawiam tych pijaczkow i leniwcow ktorzy przyjechali i pojechali :)

Kaśka

Ludzie nawet się nie wybieracie z tej całej niby " Agecji" nie ma żadnego przeszkolenia ani okresu próbnego mi powiedziała Pani która tam pracuje że jadę na dwa miesiące próbne. A z kolei mojemu znajomemu że jedzie na pół roku. Postawią cię na stanowisku pracy i każą robić nie mówiąc ani słowa co do czego ma być. Ta "Agencja inter Europe" to pomyłka oszukują ludzi jak mogą traktują jak zwierzęta nawet gorzej po pierwszym dniu pracy albo zwalniają albo dają ostatnią szansę żeby się nauczyć. To gdzie jest ten okres próbny który trwa dwa miesiące? Albo jakie kolejek przyuczenie? Nie pakujące się w to bagno to jest jakaś paranoja później trzeba wracać na własną rękę. Wciskają kit jaki mogą...

izunia

Ta agencja to oszusci ktorzy wykorzystuja osoby i zwalniaja po kilku dniach i gadaja co innego niz w umowie !!!! Sa oszustami i tyle !!! takich to trza zamknac za oszustwo ludzi i nie powinno tej agencji byc moim zdaniem bo po co taka agencja co oszukuje i wyciaga od ludzi chuj wie co !!!!

Tak3Nie

Adlerek

Tez pracowałam przez te śmieszne biuro Billharz w Adlerze i na wejściu przy podpisaniu umowy mówią ci że nie masz prawa niczego odmówić ani nie mozesz sie nic odezwać gębę każą trzymać na kłódkę tylko tyrac ile trzeba. W każdą sobote sie pracuje i to na dwie zmiany i dosc czesto w niedziele czy ty chcesz czy nie musisz isc i pracować bo jak nie to cie wyrzucą jak smiecia. Z resztą ludzie są tam traktowani jak śmieci jeden drugiemu na złość robi a tym bardziej nie ma na co liczyć że ktos ci pomoże bo każdy ma wyjebke na Ciebie. Jeden drugiemu kłody pod nogi podstawia aby było lżej.Praca jest bardzo ciężka jak dla kobiet trzeba dźwigać ciężkie duże skrzynki i nikt ci nie pomoże i nie obchodzi ich to że ci jest ciężko i nie dajesz rady. Mało tego jeszcze ten smród ktorego nie da się znieść. W miesiącu czasami masz wypracowane 300 godz a wyplaty dostaniesz śmieszne 1300, 1400 euro. A jeśli chodzi o zwolnienie lekarskie jeśli masz je dłużej niż trzy dni to cie zwalniają bez podania przyczyny bo my Polacy nie mamy prawa chorowac a tym bardziej nie może cos nas boleć. Jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe to grzyb w łazience stra szafa i łóżka i nic po za tym koszt 195 euro. Jak najbardziej nie polecam tam jechac i pracowac bo szkoda zdrowia i nerwów na takich dziadów jak oni

SIMCO

Zoltan, jak byłeś na myjce to nie pier..... bo akurat widziałem jak wyglądają ludzie po myjce,. Zapewne się znamy i musisz być nieżłym w dupowłażem jeżeli uważasz, że Bilharz jest w porządku. Nie dość, że opierd..... na kasę, każda nadgodzina idzie na jego, nie Twoje konto. Ludzie pojednym słabszym dniu lecieli, ałeb, na pysk raczej do polski. Nie pierdol więc, że było ci tak dobrze, bo wiem co mówili ludzie z myjki.

myjkowy

Byłem na ,,myjce,, i nie było tak zle. Pracy bardzo dużo tak ze człowiek nie miał czasu na głupoty. Mieszkania to lipa bo dużo osób na kwaterach tak że trzeba w miare szybko próbować cos samemu zorganizować.Pan Billharz jest akurat uczciwy i wszystkie warunki umowy wypełnia wiec z kasa wszystko sie zgadza.Adlerowski zakład jest stary ale jeśli ktoś chce zarobić to naprawdę można tam wytrzymać.W biurze dziewczyny są spoko, zwłaszcza jeśli potrafisz trochę niemieckiego.

Zoltan

Ta Holandia to jakaś pomyłka. Wysłali nas 7, a po 3 tygodniach zostałem sam i to tylko dlatego, że nie miałem z a co wrócić. Nawciskali kitu ile to roboty, okazało się, że robiliśmy po 20 h tygodniowo góra. Syf i malaria na chacie. Chciałem się też pani wandy zapyta c, dlaczego tak pani okrada i oszukuje ludzi ?

lis

Byłem w bondorfie 4 miesiące. Nie trafiłem na złą pracę, tzn. nie było ciężko, a nawet czasem roboty brakowało, ale rozpier... taki, że nawet brygadziści się nie łąpali gdzie co jest. Nagle prykaz z góry, robimy to i to, ale nikt nic nie wie, gdzie są kartony, gdzie etykiety, idź człowieku i sam się domyśl. A jak nie wiesz, to jeszcze zjepka od ruskiego brygadzisty, który pożal się boże też nic nie wie. Warunki mieszkaniowe porażka. Trafiłem do takiego syfu i burdlu, że melina nie jedna lepiej wygląda. Na innych mieszkaniach, czy wdomach mają lepiej, ale mnie rzucili do totalnych slumsów. Agencja niemiecka, to już całkowite chamstwo, olewactwo i wyzysk. Zarobki w granicach 1100 euro, po odliczeniu żarcia i mieszkania. Druga sprawa, to zakłądanie drugich kont przez biuro niemieckie billego. Zakłądają ci drugie konto gdzie idą wszystkie twoje nadgodziny i potem z tych pieniedzy mozesz isc na urlop, albo ci je wyplaca jak dobijesz do 1200 euro, z tym ze jest ono opodatkowane na 40 %, tak, że zapier.. ci twoje nadgodziny. Zarobisz 100 E dostaniesz, 600 . Oczywiście w mielcu nikt na ten temat wam nic nie powie. Powiedza ze praca od 6 rano, a tak naprawde od 4 i kazde swieto, co by nie blo złe, bo można nabić nadgodzin, tyle, że ch... ci z nadgodzin jak ci połowę zapierniczą, a itak wypłąta jest niepewna, bo ten kto przepracował 190 h , dostawał nieraz więcej od tego co wyjechał z 230 h. Nie wiem jakimi zasadami to się rządzi.

prawie bezdomna

UWAGA!!!!! Ponad 10 lat temu wyjechałam z ową panią do pracy do Grecji,pełna nadziei na znalezienie zatrudnienia wydałam na przejazd ostatnie pieniądze.Miało to być zatrudnienie z zakwaterowaniem i wyżywieniem.Na miejscu okazało się że żadnej pracy nie ma,a ja miałam w kieszeni tylko niewielką kwotę nie wystarczającą żeby sie utrzymać choćby przez kilka dni, i na moje szczęście dwie paczki orzeszków , których nie zjadłam w trakcie podróży.Pozłużyły mi za posiłek na następne trzy dni,pani W. wróciła do Pl nie czyniąc sobie wyrzutów.A ja przetrwałam tylko dzięki Opatrzności Bożej ,przypadkowo poznana kobieta , wzięła mnie do siebie, jadłam i spałam u niej przez dwa tygodnie ,w zamian za zajęcie się domem i za opieke nad dzieckiem. Pani W obiecywała pracę ponieważ pragnęła sobie zapewnić pełen autokar,był nawet przepełnoiony, podczas podróży jedna osoba siedziała na podłodze.

Anka

Znam to, tez jezdzilam od nich ostatnio w 2011 roku bylam w Hiszpanii, nie wiem jak jest teraz, wtedy tez slyszalam, ze jedni placa mniej a inni więcej jeśli ktoś chcial jechać samochodem:)

Elizka

To biuro również pod nazwa Empleo wysyla ludzi do pracy w Hiszpanii, za 1250 zl, praca jak praca, wiadomo za darmo nigdzie pieniędzy nie dadza, pracować trzeba, nie jest trudno pakuje się owoce, tylko nie rozumiem jednego, dlaczego jak ludzie jada busem to wszyscy placa 1250 zl, a jak ktoś jedzie autem to jedni placa 500 złotych, drudzy 650 złotych a jeszcze inni nawet 700 złotych, chyba panie prowadzące powinny ustalić cennik jednakowy, bo ludzie ze sobą przecież rozmawiają i mowia ile kto zaplacil. Ja rozumiem, niech pobierają pieniądze, skoro załatwiają prace, ale od wszystkich jednakowo!!!!!!!!!!! Ja jezdzilam od nich pare lat, ale chyba się już nie skusze.

Marcin

Bylem w Bonndorfie i pracowalem w firmie Bilego przez 4 miesiace praca fajna tylko nikt ci nie pokarze o co chodzi zuca cie na maszyne i sie domysl co i jak i do czego. jak z placa tak jak kolega napisal 3 euro za stolowke na sniadania parowka i kielbasa, lub kanapki, 6 euro za mieszkanie i zalezy gdzie cie dadza czy na hotel czy na mieszkanie, ja bylem na hotelu tydz bez pradu i cieplej wody. do biura nie mam nic po za tym tylko ze pobieraja oplate za smieciowa umowe 365zl za to ze w danym miejscu bedzie praca tak to tyle na ten temat.

Witek

Wysylaja do Niemiec do bonndorfu . Tam osoby rejestruja sie w firmie billharz gmbh ktora daje prace w adler tj. Na produkcji . Praca bardzo ciezka nikt nikomu nie chce pomagac bardzo duzo dzialow ludzie sie gubia gonia jak psy traktuja jak totalnego.paroba bez szacunku . Nasmiewanie sie i dokuczanie to chleb powszedni... Bardzo duza rotacja i klopoty z wyplatami .6 euro na reke na godzine ale.odbijaja za stolowkei 3 euro dziennie i 6 za mieszkanie . Warunki.mieszkania dobre . Do pracy a wlasciwie obozu pracy blisko . Biuro wogole ma wywalone na kazdego . Niby przysluguje wolne a prawda jest taka ze biora to z pieniedy . Tak samo na chorobowe jak.ktos chce isc wyzucaja bez slowa. Totalna porazka , ci co tam pracuje tj.klika sama szuka jak kogos podgadac by zwolnili... Co chwile byly nowe osoby jak.pracowalem co chwile jakies problemy i brak zainteresowania nowymi.osobami p brygadzisci niby opiekuni w pracy maja kazdego gdzies czlowiek sam musi sie wszystkiego domyslac nawet jak.jest nowy .. Nie dziwne ze ludzie zjezdzaja ja wytrxymalem kilka tygodni ale jednak nikomu nie polecam bo tampomocnych to.1 na 20 . Cwaniactwo i prowokacja to cis zwyczajnego.. jednak samo biuro w mielcu calkiem ok . Pomagaja wyjasniaja wszystko jak nalezy mila atmosfera dobra organizacja samo biuro ok ale w Niemczech to juz katastrofa.Pozdrawiam tych ktorzy nie dali sie urobic do konstyntencji niewolnika a byli ludzie pracowici i radzili sobie jednak wiadomo cwaniactwo pracownikow czyli kliki juz w firmie to zwykle chamstwo i brak jakichkolwiek pomkcy ... Dobrze ze niektorzy byli wporzadku i zycze im.szczescia bo na to zasluguja a reszta to.zwykly gnoj..

Tak7Nie

Zostaw opinię o Inter Europe Biuro Turystyczne Wanda Maziarz - Mielec

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie