First Company Sp. z o.o.

Mielec

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 12 ocen.

First Company Sp. z o.o.
5 12 6 1

Opinie o First Company Sp. z o.o.

Administrator

Wiesz jak wyglądają zarobki w First Company Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

Mati

Dla przykladu.. Akord tak wyglada,20par spodni szycie na owerloku Okolo 6zl,tyle ci zaplaca! A to jest jedna z lepszych robòt, jak się uwiniesz to w godzine zrobisz..6zl zarobisz!!!! Potem na dywanik i pytanko czemu tak malo uszylas, itp.....hmm?

Mati

Niektore osoby mogą nawet spozywac alkohol w pracy,są to kolezanki kierowniczki pani M. Chociaz byla kierowniczka pani S.K.o tym doskonale wiedziala,i wszystko kryła.Jedni szyją najgorszą robotę,inni zawsze najlepszą,Nawet mechanika wykoňczyli,a byl lepszy od tego co zostal,ktory chodzi dystyngowanym krokiem i na wszystko ma czas....nic nie robi! Kierownik odszedl zostawil to wszystko bo mial dość! Nie polecam tej firmy ,zero szacunku,dziewczyny jedne i te same faworyzowane.Duzo juz odeszlo i to z 20-letnim stażem..kamery do tego...smiech....

admin

Macie doświadczenie w firmie First Company Sp. z o.o. jako stażysta? Co możecie powiedzieć o warunkach pracy, atmosferze w firmie? Czekamy na Twoją opinię!

Gienia
@admin 21.08.2015 11:44

Pracuje w firmie od kilkunastu lat, owszem , wcześniej mając jednego klienta było lepiej, dziś jest ich więcej i przez to chaosik się wkradł. Atmosfera w firmie dobra, właściciel jak najbardziej w porządku, jesteśmy traktowani przez Zarzadzajych z szacunkiem, nikt na nikogo nie krzyczy, zarobki owszem mogłyby być lepsze ale taka branża. Jak ktoś chce wyrobi niezłą wypłatę .

Neli
@admin 21.08.2015 11:44

Krótka odpowiedz w sprawie doświadczenia w First Company. Przejdziesz pracownicza gehennę w First Company jesteś podfirmowany. Żadna z firm nie będzie gorsza. Za minimum można wszędzie pracować i nie (usunięte przez administratora) jak w First Company.

Neli
@admin 21.08.2015 11:44

Szanowna Pani, Vice. Pisząc takie bzdury, próbuje Pani ukryć prawdę, która jest jedna. Tu można się dorobić choroby, nie emerytury. Dlaczego ucieka tyle osób od nas? Jest Pani niewidoma czy tez nie chce widzieć? Był czas i była organizacja. Był Pan K. bało konkretnie jest pani M. jest marnie. Czy wrzeszczenie i kopanie po kontenerach to jest szacunek? Jeśli Pani tak rozumie szacunek to jest Pani odrobine inna niż wszyscy na tym świecie. Życzę takiego szacunku w domu. Czasem nawet mnie to bawi widząc ten szacunek.

Neli

Firma First Company jest niestabilną firmą a obecne osoby w biurach najlepszym wzorem jak nie powinno się zarządzać firmą. Brak planów, stabilności. Najlepiej co im wychodzi to szukanie haków tak jak to robi jedna z kierowniczek zmianowych i jej pomoc. Pytanie powstaje: dlaczego nie widzi tego właściciel? Czyżby było mu to na rękę? A może nie ma wyboru i godzi się z tym, doprowadzając firmę do upadku. Ja daje sobie 3 miesiące na decyzje (pracuje już parę lat), jeśli nic się nie zmieni to składam wypowiedzenie. Tu nie szanuje się pracownika, również przez właściciela, zarobki są bardzo niskie a akordu nie można wyrobić takie są niskie czasy. Już odeszło paręnaście osób w tym roku z tego powodu. Soboty pracujące ale za dzień wolny. Nie polecam aktualnie tej firmy.

Luka
@Neli 24.09.2017 14:37

Lear poszukuje osób , chętnie Panią przyjmie.

Zostaw opinię o First Company Sp. z o.o. - Mielec

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie First Company Sp. z o.o.