counter
4 12 28 5 1
Anonim

Traktowanie młodych pracowników poniżej jakiejkolwiek krytyki firma za swoje błędy czyli np. żle zamawiany materiał obciąża pracowników kosztem kilku miesięcznych wypłat

Anonim

ja Nowy wpis
@Anonim

prawie padłam ze śmiechu

Marcin Nowy wpis
@ja

Nie zgadzasz się z tą wypowiedzią? Tak przynajmniej na chwilę obecną interpretuję Twój wpis, więc trafiłem tutaj, aby to właśnie ustalić i sprecyzować, co napisałeś. Szukam rzetelnych informacji związanych z tym właśnie pracodawcą i liczę, że ten wątek wiele mi pomoże.

Filip Nowy wpis

Bardzo dobrze się pracuje pod warunkiem są chęci i umiejętności do pracy, ja polecam.

Gregor Nowy wpis

Bardzo dobry pracodawca ale jednocześnie wymagająca firma. Czasem trzeba swoje błędy naprawić a nie oskarżać.

Kokardka

Cześć, czy może mi ktoś napisać czym zajmuje firma oraz czy są w tej chwili przyjęcia?

Wanda
@Kokardka

Cześć, w First są szyte piżamy i koszule nocne z dzianiny. Teraz właśnie szukają pracowników: http://first-company.pl/index.php?page=praca Na które stanowisko reflektujesz? Jeśli będziesz składała dokumenty, to daj proszę znać, jak wyglądała Twoja rozmowa o pracę i czy się dostałaś. Powodzenia!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 587 dni.

Czy pracownicy First Company Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Paweł

Firma bardzo dobra to i atmosfera dopisuje. warto aplikować, macie potrzeby?

Kombinezon

Koleżanki zachowujecie się jak dzieci z przedszkola.

Kolezanka

Szanowna Zajęczyco, poczytaj co oznacza Sens. Piszesz zgrabnie lecz nie spójnie i co najważniejsze bez dowodów. Firma powinna sie tym zainteresować i po IP zidentyfikować. Oczerniasz i rzucasz jadem Rakij po osobach z którymi pracujesz. Moja rada, załóż firme daj sobie i innym szanse zatrudnienia. Zobaczysz co to zatrudnienie i opłaty ZUS, nie masy pojęcia o tym, piszesz brednie bo chcesz w intrenecie zaistnieć, czyżbyś nie mogła wypłynąć na wody sukcesu i jesteś cieniem samej siebie? Odp. w sprawie imprezy, tak byłam, było zajefajnie, wszyscy martwili sie o firme. Powód był banalny, słabe zarobki. To jest powód rotacji. Jak poczytasz Twoje brednie i zastanowisz sie to dojdziesz do jednego punktu, ze jesteś zawistna. Sensem forum jest informacja o PRACODAWCY nie o stosunkach międzyludzkich. Pomyliłaś Fora może chciałaś do randki w ciemno? Mamy teraz nowe kierowniczki, które nic nie ogarniają z ta najnowszą na czele. Wiesz tak myślę , mówiłaś , ze można by napisać książkę, masz temat, dopisz resztę i będzie hit, a daj mi spokojnie pracować bo mnie przy Twojej jakości szlag trafi i znów nie będzie premii.

@Kolezanka

Myślę że o premię kto jak kto ale Ty nie musisz się martwić. Mówisz że pisze bez dowodów hahaha a może pracujesz tu od wczoraj co??? Nie nie jestem zawistna to nie jest mowa nienawiści. Wiem że prawda boli jak widać zabolało bardzo. I co jak się dowiecie kim jestem zwolnicie mnie ?? To raczej będzie dowód na to jak się załatwia sprawy gdy ktoś nie chce siedzieć cicho ....to będzie bardziej nagroda niż kara:) Piszesz o kierowniczkach że nie ogarniaja a dopiero mnie pouczalas że nie na tym polega to forum...suupeerr a od kiedy to moja praca wpływa na twoją premię??

@Kolezanka

Poczytaj komentarze zv17 roku czy tak bardzo się różnią jak ludzie piszą o piciu alkoholu w trakcie pracy ..A co na to odpowiednie organy kontrolne ?? Może spraw jak tak bronisz wszystkiego aby takie rzeczy nie miały miejsca....

Kolezanka

Oj Zajaczku, piszesz caly czas o innych, napisz cos o sobie, swoim doswiadczeniu. Co Ty zrobilas dla firm? Mieszasz i mieszasz. W czym lub jak Tobie zaszkodzila Firma? Mam dla Ciebie rozwiaznie, zaloz swoja firme i daj sobie oraz innym zatrudnienie, Problem sie rozwiaze na zmianie i w firmie. Dopiero bedzie bal na firmie jak odejdziesz. Doloze 100 Pln do imprezy bo nie moge zrozumiec dlaczego jestes taka zawistna. Szerzysz nienawisc .

@Kolezanka

Chyba "kolezanko" Nie do końca rozumiesz sens istnienia tego forum. Jest ono po to aby zarekomendować bądź ostrzec innych przyszłych pracowników przed lepszą bądź gorszą firmą. Mam parę ładnych lat doświadczenia w tej firmie wiele widziałam słyszałam i odczułam na sobie. To nie jest mowa nienawiści tylko prawda. Nie widzę powodów dla których mam pisać że jest super jak od paru ładnych lat nie jest. Mi nikt nie płaci za cukrowanie. Bal owszem był po odejściu kierownika ale jak pokazał czas z deszczu pod rynnę poleciał kierownik poleciał i szwagier układy się skończyły jak i immunitety jak to twierdził kierownik....A o tym co się działo wcześniej i dzieje można napisać książkę... Nie doceniacie ludzi z umiejetnosciami co pokazało zatrudnianie obcokrajowców....za osoby co same odeszły też zrobiłaś bal ? Tak im tu było wspaniale??

Rabbit

Zresztą liczba osób która odeszła w ostatnim czasie i mówię tu o pracownikach którzy byli tu lata mówi sama za siebie dawali z siebie wszystko chodzili w soboty a jednak podziękowali to o czymś świadczy. Bądź o osobach zwolnionych w perfidny sposób np mechanik Rabbit

@Rabbit

Zajaczku Ty chcesz pracowac czy sie uzalac. Poszukaj innej pracy i daj spokoj firmie. Kazdy pracuje tam gdzie chce. Ja tu a Ty zmien firme i nie rob w swoje gniazdo.

@Kolezanka

Popytaj dziewczyn czy chcą czy muszą bo to jest różnica. Chcą te które są pod płaszczykiem Pani D.P. Bądź jeszcze do nie dawna pana pożal się Boże A.K. reszta musi jakoś pociągnąć do emerytury.

Rabbit

Proszę mi pokazać kto tam ma pozytywne nastawienie ??? Niestety wiek co niektórych pracowników nie pozwala na zmianę bo większość odlicza czas pozostały do emerytury. Jest tu dużo wartościowych ludzi ale ich traktowanie wola o pomstę do nieba...

Karol

Mając tak negatywne nastawienie do firmy nie ma szans na zadowolenie z pracy. Może trzeba zmienić na inną?

Rabbit

(usunięte przez administratora). chyba kogoś zabolało a więc w skrócie -wieczne problemy z urlopami -z każdej strony konfidenci -faworyzowanie osób przez byłego kierownika (usunięte przez administratora) -wieczne odwoływanie urlopów planowanych -pchanie na siłę ukrainek bo polki już tam nie chcą pracować -nagminne zabieranie premii - podciaganie premia do płacy minimalnej...

Wiesz jak wyglądają zarobki w First Company Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

Mati

Niektore osoby mogą nawet spozywac alkohol w pracy,są to kolezanki kierowniczki pani M. Chociaz byla kierowniczka pani S.K.o tym doskonale wiedziala,i wszystko kryła.Jedni szyją najgorszą robotę,inni zawsze najlepszą,Nawet mechanika wykoňczyli,a byl lepszy od tego co zostal,ktory chodzi dystyngowanym krokiem i na wszystko ma czas....nic nie robi! Kierownik odszedl zostawil to wszystko bo mial dość! Nie polecam tej firmy ,zero szacunku,dziewczyny jedne i te same faworyzowane.Duzo juz odeszlo i to z 20-letnim stażem..kamery do tego...smiech....

Macie doświadczenie w firmie First Company Sp. z o.o. jako stażysta? Co możecie powiedzieć o warunkach pracy, atmosferze w firmie? Czekamy na Twoją opinię!

Gienia
@admin

Pracuje w firmie od kilkunastu lat, owszem , wcześniej mając jednego klienta było lepiej, dziś jest ich więcej i przez to chaosik się wkradł. Atmosfera w firmie dobra, właściciel jak najbardziej w porządku, jesteśmy traktowani przez Zarzadzajych z szacunkiem, nikt na nikogo nie krzyczy, zarobki owszem mogłyby być lepsze ale taka branża. Jak ktoś chce wyrobi niezłą wypłatę .

Neli
@admin

Krótka odpowiedz w sprawie doświadczenia w First Company. Przejdziesz pracownicza gehennę w First Company jesteś podfirmowany. Żadna z firm nie będzie gorsza. Za minimum można wszędzie pracować i nie (usunięte przez administratora) jak w First Company.

Neli

Firma First Company jest niestabilną firmą a obecne osoby w biurach najlepszym wzorem jak nie powinno się zarządzać firmą. Brak planów, stabilności. Najlepiej co im wychodzi to szukanie haków tak jak to robi jedna z kierowniczek zmianowych i jej pomoc. Pytanie powstaje: dlaczego nie widzi tego właściciel? Czyżby było mu to na rękę? A może nie ma wyboru i godzi się z tym, doprowadzając firmę do upadku. Ja daje sobie 3 miesiące na decyzje (pracuje już parę lat), jeśli nic się nie zmieni to składam wypowiedzenie. Tu nie szanuje się pracownika, również przez właściciela, zarobki są bardzo niskie a akordu nie można wyrobić takie są niskie czasy. Już odeszło paręnaście osób w tym roku z tego powodu. Soboty pracujące ale za dzień wolny. Nie polecam aktualnie tej firmy.

Luka
@Neli

Lear poszukuje osób , chętnie Panią przyjmie.

Zostaw merytoryczną opinię o First Company Sp. z o.o. - Mielec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

First Company Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 12 ocen.