Poz-bruk

Toruń

Opinie o Poz-bruk

Weronika

@szymon ale Ty też możesz wyrazić swoją opinię skoro tamta została usunięta. Ważne, żebyś nie złamał regulaminu. Widocznie tamta wypowiedź łamała regulamin i dlatego administrator forum zdecydował o jej usunięciu. Zalecam zapoznanie się z regulaminem: http://www.gowork.pl/regulamin Uwierz, że nawet negatywną opinię można napisać nie łamiąc regulaminu.

szymon
@Weronika 05.10.2017 14:38

Tylko po co mam opisywać warunki pracy jakie tam występują. I tak zostaną skasowane. Brak szacunku, wykorzystywanie, praca po minimum 10 h dziennie przez 5/6 dni w tygodniu. Umowy śmieciowe 5 zł brutto/h + akord. Szkoda gadać, temat jest dla inspekcji pracy.

Weronika

@Evki czyli teraz jest mniej czy więcej? Bo nie sprecyzowałeś, a w sumie dziwne byłoby jakby z roku na rok malało kiedy wszystko się rozwija.

Weronika

@Szczery pracownik a nie chcielibyście zgłosić warunków pracy? Sprzęt zagrażający wypadkowi i duża liczba nadgodzin nie brzmi najlepiej. Ktoś ma jeszcze taki same odczucia odnośnie Poz-bruk jak ten użytkownik?

szymon
@Weronika 18.09.2017 11:17

Szczery pracownik opisał warunki takie jakie są w tej firmie. Czytam od jakiegoś czasu opinie i jestem zdziwiony ze została usunięty opis "szczerego pracownika" - dokładnie opisał warunki jakie panują w firmie. Też tam pracowałem i zgadzam się ze szczerym pracownikiem. Szkoda się wypowiadać jak i tak ktoś usunie prawdziwe info. POZDRAWIAM

Weronika

@chmielnicki a czy nadgodziny są płatne? Czy na rozmowie byłeś powiadomiony o warunkach zatrudnienia? To ważne w kwestii, którą poruszasz na wątku firmy Poz-bruk.

chmielnicki

Nie polecam radze omijać z daleka . Pełno ukraińców umowa tymczasowa przez jakąś śmieszną agencje zwalniają kiedy chcą pracuje się po 10 godz. w umowie 8

Weronika

@xyz piszesz, że nie polecasz. Możesz uargumentować swoją wypowiedź? Co jest powodem Twojej niechęci do Poz-bruk? Dlaczego nie polecasz pracy w tym miejscu?

Niezadowolony
@Weronika 12.05.2017 10:04

Śmiech na sali zwalniają jak im się podoba podając powód że redukcję etatu po czym zatrudniają Ukraińców więc Weroniko zamknij pysk i ich nie broń!!!

xyz

Nie polecem.

Pracus

Porażka jest to że zatrudniają kolejnych kierowników z zew. Nie mających pojęcia o pracy i polityce w zakładzie.nie ogarniaja. Powstaje chaos organizacyjny. Umowy tymczasowe. Ogólnie praca jak każda inna. Pracować trzeba.

Weronika

@księgowa, i jak, złożyłaś swoją aplikację? Byłaś na rozmowie kwalifikacyjnej? Podziel się swoimi wrażeniami.

księgowa

Czy ktoś ma informacje dlaczego Poz Bruk w Sobocie szuka nowej GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ skoro dotychczasowa była profesjonalistką a jeszcze na emeryturę zbyt młoda? Zastanawiam się czy składać CV ale nie mam informacji czy warto. I chyba chodzi o księgowość wielu firm. Proszę pomóżcie w podjęciu decyzji.

ulaka

to słabo, sądziłem, że oni nie mają problemu z informowaniem kandydatów o wynikach rekrutacji

KandydatNaPrezesa

A skąd masz takie wieści, że prezes chce oddać stery w firmie bo z tego co ja wiem to na emeryture się jeszcze nie wybiera.

psycholog/ doradca zawodowy

Myslę że to nie jest kwestia zarobków. Branża Przedstawicieli Handlowych jest specyficzną branżą (i to nie tylko w budowlance), gdzie rotacja na polskim rynku pracy jest na poziomie około 20% "co do zasady", czyli wysoka niestety. Są to z reguły ludzie dynamiczni, o ekstrawertycznym usposobieniu, poszukujący ciągle nowych wyzwań i cechuje ich wysoka chęć podejmowania ryzyka (bo to ich "kręci"). Także szukają/często będą szukać nowych obszarów, aby się sprawdzić. Nie lubią stagnacji. W związku z czym nie wiążą się z pracodawcą dłużej niż 2-3 lata. To prawdziwa zmora w dzisiejszych czasach dla pracodawców. Mowa oczywiście o szeregowych stanowiskach, a nie o menedżerach pracujących w działach handlowych.

wąsaty bzik

a tak nawiasem mówiąc . jak ktoś nie ma pojęcia o zarządzaniu zasobem ludzkim , to niech nie zabiera się do kierowania tak dużej firmy. ludzie to fundament wszystkiego. tu trzeba mnieć łeb jak TN który rozkręcił ten interes a nie mleko pod nosem . :-))) pozdro

wąsaty bzik

do fghn szczecin to ciężki teren. pootwierali się tam w okolicy inni producenci którzy wykurzą pozbruk . przedsiębiorstwo niczego sobie. młody właściciel położy tę firmę w bardzo szybkim czasie. to kwestia czasu. :-)))) pozdro

ja

fghn, teraz jest zapotrzebowanie na specjalistę ds sprzedaży. Biuro Szczecin.

jaaaa

Pracowałem 7 lat w Poz-bruku jako operator i co do wypłat zawsze na czas i zarobki poniżej 5 tyś w sezonie nie schodziły, ale trzeba było się narobić też za trzech.Na święta bony za 500-1000 zł tez dawali. Odszedłem, bo mój kręgosłup tego nie wytrzymał i do dziś daje znać o sobie. Oczywiście odprawy nie dostałem, bo kombinowali z umowami. Jak jestes silny i młody możesz iść żeby chapnąć trochę grosza ale to nie jest praca na dłuższą metę.

Evki
@jaaaa 08.02.2016 22:00

Bony na takie kwoty to chyba nie w Poznaniu.... Może takie były ale 15 lat temu

zdziwiony

Owszem wiedziałem ale też miałem od razu zaznaczone, że taka pensja jest podczas okresu próbnego i później zostanie podniesiona. To "później" jeszcze nie nastąpiło. Napiszę inaczej. Wynagrodzenie otrzymujesz jak za jedną osobę (lub za pół), a robisz za TRZY! Przy czym słyszysz, że i tak nic nie robisz, że się nudzisz, dlaczego się nie wyrabiasz? Jedno drugiemu zaprzecza...firma pełna paradoksów..(usunięte przez administratora)

zdziwiony

Wypłata na czas? Pod warunkiem, że masz konto w tym samym banku lub 10-ty nie wypada w sobotę/święto. Pensja nie adekwatna do wykonywanych obowiązków. (usunięte przez administratora)

pyjotyry

Adamie, rzeczywiście, dobrze się domyślasz, nie chciałbym się, jak to określiłeś, dzielić się informacjami :) Konkretów wolę nie podawać, ale chodziło mi przede wszystkim o jasny przekaz – według mnie warunki tam teraz panujące nie są złe pod kątem finansowym, atmosfera pracy też jest dla mnie zawsze istotna (masz racje, to są te rzeczy, które ciężko wybadać podczas rozmowy, bo każdy zapewnia, że u niego jest najlepiej, a potem czas to zweryfikować jako pracownik). Kolejne plusy to wypłata, która jest zawsze na czas, wszystko jest na papierze, na legalu. Możesz zapracować na premię, jest to realne :). No i do domu wracam o normalnej porze, max o 18, więc mam regularny tryb życia, jak na branżę transportową to jest to rzadkość...

pyjotyry

Czy ja wiem, czy kaszanka, każdy ma swoje oczekiwania akurat moje zostały zrealizowane, a już trzeci rok pracy w Poz Bruku mi minie za 4 miesiące i zmieniać nie planuję, na kasę też nie narzekam. Niestety jeśli komuś bardzo nie pasują warunki panujące na rynku to chyba pora zacząć samemu dyktować warunki, bo innej drogi nie widzę. Wiadomo, ze nie ma pracodawców idealnych… i jak to mówią "wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma"...

kierowca

Proszę o podanie lokalizacji, ja pracuje w Poznaniu jestem zadowolony z wynagrodzenia, naprawy zgodnie z potrzebami

wojtek

Umowa o prace ale tymczasowa przez agencje pracy mala kasa za prace jako kierowca premia za kursy ale tylko jak sa jak niema szkoda gadac dno pozdrawiam!!!

kierowca

Stanowisko kierowca mało płatne plus kurs hds obowiazkowo.Problemy z naprawy samochodow jak i hds najlepiej zwalic na kierowce niech sobie radzi zero pomocy ze strony kierowniczej Pozytywy to kasa na czas nic poza tym

leon

w poz-bruku jak w hogwarcie sami czarodzieje

AHMED

Poz Bruk to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Nie szanuje się tam ludzi. Praca tam nie ma przyszłości. Nie pracujcie dla nich.

Witam. czy ktoś kiedyś pracował lub pracuje w firmie pozbruk. Proszę o opinie?

Zostaw opinię o Poz-bruk - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poz-bruk