Opinie o Poz-bruk Sp. z o.o. w Rokietnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Poz-bruk Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Poz-bruk Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poz-bruk Sp. z o.o. w Rokietnica

gj

nie polecam nikomu tej firmy, brak stabilności, wielkie obietnice ktore nigdy nie sa dotrzymywane, finanse w roku 2/3 dobre wypkaty , reszta to okradnie pracownikow z zarobionych pieniedzy wedlug umowy, dramat! suwnice bez atestow!! inspekcja pracy powinna tam zawitać

Ruda
@gj

A co obiecują co nigdy nie jest dotrzymywane, lepsze warunki? I kiedy składane są te obietnice, podczas rekrutacji? Na tych suwnicach to chociaż pracują ludzie, którzy mają do tego odpowiednie kwalifikacje?

J.P

nie polecam,nowy kierownik z prezesem wielkie obietnice i nie wiadomo co i nagle zwolennika bez wyjaśnień w dodatku mnie i innego pracownika 2 lata przed emeryturą! Nie wspomnę o pijanych i (usunięte przez administratora)ukraińcach

@.

Te zwolnienia bez przyczyny to jakiś częstszy proceder czy tylko o jednej osobie wiadomo, że miała taką sytuację? Dziwne, aby firma miała zwalniać bez powodu. Potem przyjmują nowe osoby na te miejsca, z innymi warunkami? I czytam ciągle o niewywiązywaniu się z umowy w tym wątku, o jakiej różnicy w kwotach mowa?

Gosia Nowy wpis

Na etacie asystenta projektanta dają możliwość rozwoju i jestem ciekawa czy wtedy prowadzi to do zmiany stanowisko na etat samego projektanta? Nic nie piszą w ogłoszeniu o wynagrodzeniu, więc, jeśli ktoś zna chociaż podstawę to proszę o napisanie :)

@Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Witam. Widzę że jest ogłoszenie na elektryk-automatyk. Może ktoś się wypowiedzieć na temat tego stanowiska ? Jak kierownictwo i zarobki ? Duża rotacja ? czy faktycznie jest tak jak piszą w ogłoszeniu „stabilne zatrudnienie” ? Jakie panują tam warunki ?

Szukają doradcy techniczno-handlowego w dwóch lokalizacjach. Jak charakter pracy jest mobilny to dają firmowy samochód? Jakie zasady korzystania tzn. można też do użytku prywatnego po wcześniejszym ustaleniu?

Mieczysław

No ale zachowuje się niestosownie wobec innych pracowników? Bo skoro go przyjęli to chyba wiedzieli o jego więziennej przeszłości i kierownictwu to nie przeszkadzało. Może warto dać mu szanse skoro człowiek się resocjalizuje poprzez prace? Prócz niego pracują też inni po wyrokach?

A Nowy wpis

Dzień dobry, przy ul. Sycowskiej 41 znajduje się firma Arvato.... co ma tu do rzeczy firma POZBRUK? Dlaczego ta informacja została opublikowana na tym profilu?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Poz-bruk Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
gj

Ruda
@gj

MJ

Ciekawe że znikaja opinie z ostatnich lat.. firma notorycznie nie dotrzymuje żadnych obietnic, kierownicy to porazka, synek prezesika duzo obiecuje i z niczego sie nie wywiazuje najlepiej robic po 12 h i wiecej za (usunięte przez administratora)

M.J

Nie polecam tego pracodawcy, (usunięte przez administratora), nie wywiązują się z żadnych umów, nie wypłacają pieniędzy zgodnie z umowami, wypłaty są loteria, żadnej pewności i stabilności finansowej, słowa kierownictwa nie mają żadnej wartości, mydlenie oczu tylko i wyłącznie.

@M.J

To co jaki czas wypłacają pensję, jest jakaś regularność? Czym się różnią zawarte umowy od tego co jest w realu, możesz wymienić co jest obiecywane? Czy właściciele są tak samo bezsłowni jak kierownictwo czy można na nich chociaż liczyć?

@M.J

Wszyscy mają umowy o pracę i nigdy nie było sytuacji żeby firma się spóźniła

J.P

@J.P

A czego miały dotyczyć te obietnice, podwyżek czy coś innego? Proszę napisz dlaczego teraz jest nowy kierownik, poprzedni sam się zwolnił czy dostał wypowiedzenie? Czy firma podała konkretny powód zwolnienia? Wiedziałeś o zwolnieniu wcześniej, czy to wszystko tak z dnia na dzień?

@J.P

Zgadzam się, nie polecam .Kierownik beż doświadczenia, dyrektor nepotyzm,zwolnienie bez przyczyny ,również osoby,która tam pracowała kilka lat,wielkie rozczarowanie ,na dodatek zero wdrożenia i mentora,szkoda czasu na tego pracodawcę, nie dotrzymanie warunków ustalonych przy rozm.rekrutacyjnej ,zwodzenie w żywe oczy ...

@.

Grzegorz

Przyjdźcie to się przekonacie,ale w takim bałaganie przez ponad 20 lat nie pracowałem nigdy….Cała góra firmy do wymiany,nauczyć Cię co to jest organizacja PANOWIE

Blondi

Tu ktoś w kontekście pracy jako doradca techniczno handlowy miał dostawać wynagrodzenie rynkowe. A jaka jest pensja dla Pracownika restauracji? Bo w internecie widziałam ofertę, ale chce dowiedzieć się, czy warto aplikować. Ktoś pracował i wie, jaka jest pensja, czy też rynkowa? I czy dla takiej osoby poza kasą dochodzą premie lub napiwki?

Na stronie jest ogłoszenie na doradce techniczno handlowego. Mam pytanie czy pracował ktoś na tym stanowisku w tej firmie i mógłby sie wypowiedzieć? Jakieś aktualne widełki etc.Jakiego doświadczenia wymagają.

S.K.

Wynagrodzenie na rynkowym poziomie, uzależnione od efektów pracy, trzeba mieć tylko chęci i zaangażowanie. Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej, ale przymusu nie ma. Wszystkiego się można nauczyć.

@S.K.

No a co to znaczy "na rynkowym poziomie", przybliżysz? Bo jak piszesz, że zależne od efektów pracy to brzmisz, jakby tam nie było żadnych limitów i ograniczeń. No a może jakieś widełki jednak istnieją, chociaż orientacyjnie czy co?

Jak długo trwa proces awansu w Poz-bruk Sp. z o.o.?

Firma poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownika Produkcji prefabrykatów oraz Kierownika Projektu. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego jak pracuje się tam na stanowiskach średniego szczebla i wyższych? Czyli właśnie kierownicy, inżynierowie?

Rekin
@Kandydat

Daj sobie spokój ta firma to OKROPIENSTWO!!!!! Podejmujesz pracę jest cudownie a po 3 tyg. Pracy masz robić wszystko za wszystkich każdy ci doradza a sam nic nie wie.Tak zwane odbijanie piłeczki tam tylko mają szansę (usunięte przez administratora) Zwykły człowiek nie ma praw bytu zaraz za bramę!!!!

@Rekin

Jak to "wszystko dla wszystkich"? I dlaczego po trzech tygodniach akurat? Po jakimś okresie próbnym czy co? A jeśli chodzi o obowiązki, to nie są one określone w umowie?

@Rekin

O jakim stanowisku mowa? Aplikuje tam do działu Logistyki, warto?

Coś ciekawego na Scalamidzie?

they

stara bida, handlowcy kupę kasy zarabiają, a konkretnej sprzedaży jak nie było tak nie ma.

@they

Nadal taka rotacja produkcyjnych?

Ktoś

Nadal. Dziś robisz na frezie, jutro na kolorowej, a pojutrze nie wiem będziesz podbijał Konstantynopol.

@Ktoś

Zapewne tylko "biuro" jak zawsze w formie? ????

Draco

Czyli niewiele się zmieniło pan TW "Baron" nadal dyrektorem? Tak niekompetentnego człowieka dawno nie widziałem nie chodzi o wiedzę, bo tyle to może i ma (ale nie we wszystkim), ale o podejście do ludzi i oczekiwania... tragedia na te warunki finansowe, podziwiam ludzi tam nadal pracujących dla mnie zmiana pracy okazała się być wyzwoleniem i nie żałuję

Witold
@Draco

Długo tu pracowałeś? Jak wspominasz atmosferę w Poz-bruku? Czy relacje między innymi pracownikami były w porządku? :) Może wymienisz kilka plusów i minusów tej firmy? Czekam na Twoją odpowiedź!

@Witold

Pracownicy produkcyjni i magazynowi naprawdę spoko ludzie - oczywiście nie wiem jak jest aktualnie. Jeżeli nadal jest taka rotacja, jak w zeszłym roku, to ciężko stwierdzić ????

Nic wszystkich zwolnili. Zostało tylko absolutne minimum jakieś 5 osób.

Karol
@Anonim

A wiesz może z czego wynikały te zwolnienia? Wcześniej pisali tu że raczej to ludzie się zwalniają. Obecni pracownicy mogą czuć się bezpiecznie?

były kierowca

Nie polecam, szkoda zachodu i nerwów. Plusy: płaca w całości na konto, w miarę stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku Minusy: akordowy system wynagrodzenia, brak podstawy, czyli ile kursów zrobisz tyle zarobisz o ile będzie co i czym wozić. Płatne od kursu w zależności od strefy do 20 km, 20-40 km i 40-60 km w kółku. W ciągu dnia zrobisz 3-4 kursy, raz na ruski rok 5 plus darmowe kursy po odbiór pustych palet z budów. O ile nic się nie popsuje lub nie stanie produkcja(co się często zdarza), a kierowca musi brać urlop lub kombinować z L4,aby coś zarobić. Brak jakichkolwiek podwyżek od kilku lat. Kierowcy z kilkuletnim stażem w firmie odchodzą z dnia na dzień. Stan pojazdów i podejście kierownictwa do napraw i utrzymania taboru to temat rzeka. Totalne olewanie zgłaszania usterek, jeździć niech odpadnie lub stanie, wtedy może zrobimy lub postawimy pod płot. A ty nic nie zarobisz, za przejazd do serwisu i przestój firma nie płaci nic. Naczepy totalne szroty. Mają załamane podłogi, nie domykają się burty. problemy z elektryką nie sprawny ABS, ubytki powietrza, uszkodzone, multilocki lub ich brak niema do czego przypinać pasów. Ciągniki są zapuszczone m.in. zajechane opony(problemy z wjazdem i wyjazdem z budowy na slickach), oszczędności na myjni, kokpit pełny błędów i innych komunikatów np. o zużytych klockach hamulcowych itp.

M.
@były kierowca

Ile kursów zrobisz tyle zarobisz? To chyba normalne w końcu płacą za wykonaną pracę a nie zbijanie bąkow. Pracowałem w tej firmie dobrych kilka lat. Jak zgłosiłem problem z autem szło do naprawy, nikt mi nigdy nie odmówił...z ciekawosci, jaki oddział obsługiwałeś???? Gdzie jest tak fatalnie? Jak dla mnie wszystko da sie zalatwic jak sie che. Dostajesz auto, to twoje narzędzie pracy i powinieneś o nie dbac. Ale czasami liczy sie tylko kasa. Nie raz kierownik zwracał przy mnie uwage kierowcom ze mają łyse opony i inne usterki a oni nawet tego nie zglosili. Auta jak w kazdej firmie maja coroczne przeglady techniczne. przynajmniej tak bylo u mnie.

Dawny kierowca
@były kierowca

W 100% się zgadza ! Przychodzisz do pracy na Ok 10 godzin, robisz 2 kursy bo więcej nie ma, odbierasz za darmo palety i masz dniówki Ok 110 zł na rękę, śmiech na sali ! Od lat zero podwyżek tylko akord ! A Prezes sobie lata helikopterem… :)

@Dawny kierowca

wychodzi średnio 11 na godzinę? czy coś jeszcze jest ale tego nie wymieniłeś?

@Dawny kierowca

Zamień się, otwórz firmę, weź kredyt, zainwestuj, zatrudnij 500 osób, ponieś ryzyko. Może też będziesz latał helikopterem, albo dwoma. Ciekawe że są kierowcy którzy pracują w tej firmie po kilkanaście lat i nie narzekają.

@Helena

kilkanaście? wiadomo co im przysługuje tutaj ekstra za taki staż? chyba, że wszyscy traktowani są po równo?

K____
@Helena

A skąd wiesz że nie narzekają , nie szukają innej pracy.... Dla osób z kilkunastoletnim stażem to nie jest tak jak teraz młodym podjąć decyzje i zmiana pracy co rok/dwa. To że tam nadal pracują nie oznacza że w firmie nie dzieje się coraz gorzej.... Cięcie kosztów, zwolnienia, obniżki wynagrodzeń...dobrze że na wakacje jeszcze starcza prezesowi.

@K____

No to niestety nie rozumiem. Tak trudno w okolicy w takim razie znaleźć coś konkurencyjnego jeśli mieliby stale szukać? Jest w ogóle jakaś alternatywa czy jednak to firma mimo wszystko przoduje?

Jakie godziny pracy obowiązują w Poz-bruk Sp. z o.o.?

6-16 i 16- 02 niektórzy przychodzą na 4-14. Musisz być gotowy na to, że kierownicy poproszą cię abyś po 10 godzinach pracy został jeszcze dłużej niektórym zdążyły się zmiany po 14 godzin

@Anonim

No takie 14 godzin to trochę zbyt spory maraton ale skoro na dłużej się zostaje to rozumiem, że o wiele lepiej wynagradzane by to było? Ile nadgodziny są tu płatne?

@Helena

Niby masz trochę więcej płacone ale jest to strasznie niejasne. Na nadgodziny bym nie liczył bo standardem jest 6zł brutto + akord

Oczywiście te 6 zł brutto to podstawa

@Anonim

Nie, że narzekam albo może się nie znam ale czy to nie za mało? I o tym akordzie to się w sumie nie dowiem szerzej, bo faktycznie taki niejasny?

Mora

Po raz kolejny poszukiwani są księgowi do firmy , czy ktoś wie skąd biorą się tak częste rekrutacje ? Jaka atmosfera jest w biurze i plus minus zarobki ?

@Mora

Może tak skomplikowaną księgowość ma firma, że ludzie sobie z tym nie radzą? :( Ale to aspirujesz? Jakie masz doświadczenie?

Mora
@Helena

Ponad 10 lat doświadczenia na KH firma produkcyjna plus kadry . Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zmianą firmy i często widzę ogłoszenia tej firmy.

@Mora

Wow, to faktycznie sporo. Czyli tutaj na obserwowaniu jedynie się kończy?

BOGUS

LUDZIE ODBIERAJĄCY TELEFONY TOTALNIE NIE W TEMACIE. PODZĘKOWAŁEM I ZREZYGNOWAŁEM.

Renata
@BOGUS

Jak to nie w temacie, rozwiniesz trochę?

Pajacyk

Czy naprawde w firmie poz-bruk mozna zarobic 6 tysięcy na rękę jak to jest podane w reklamie .

JA
@Pajacyk

Tak, info z pewnego źródła, ale nie wiem czy w normatywnym czasie pracy

I
@Pajacyk

Przez 4 lata miałem raz ????

Paco
@Pajacyk

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) . W radio leca reklamy ze zarobisz 6k a umowa na 3.8 brutto lub nejasny system akordowy z ktorego wychodzi 3 tys. Dlatego taka rotacja. Ludzie przychodza wprowadza sie ich w blad zanim sie polapia 2-3 miesiace przepracuja. Firma jest zacofana standardy lat 90tych. Bhp zero. Praca niebezpieczna i po 10h dziennie w budzie zimnie i halasie

Paco
@Pajacyk

Ta firma to kpina. W radio trabia o zarobkach rzedu 6 tys netto a w rzeczywistosci dostaniesz 4brutto . Rotacja ludzi jest olbrzymia bo kazdy kto sie polapie ze go oszukuja odchodzi. Ale najpierw ze 2-3 miesiace przepracuje. I tak to sie kreci. Warunki socjalne uragaja ludziom nawet ukraincy uciekaja a robota lekka noe jest w koncu to przemysl ciezki. Ludzie dajcie se spokuj bo szkoda waszego zdrowia i nerw. Hale nie ogrzewane bhp nie istnieje pare smiertelnych wypadkow sie tez zdazylo

@Paco

Ja tam dostaję, tyle ile dawali w ogłoszeniu. Jak ktoś (usunięte przez administratora) to zarobi, nie ma miętkiej gry.

Mrówka
@Paco

Bo tam pracowałem długie lata

Helena

20 na rękę za godzinę tu teraz jest? I ogólnie to da radę tu tyle godzin wyrobić w miesiąc?

Luck

Co za bzdury wypisujesz, żal mi Ciebie. Nie wiesz, więc nie pisz.

@Luck

To do mnie czy do kogo? Jako aktualny pracownik możesz proszę doprecyzować te stawki i godziny?

@Helena

Nie do Ciebie, ale na pytanie odpowiem.. Jest tu kilka hal, wszystko zależy co chcesz robić, jakie masz kwalifikacje i doświadczenie. Czy chcesz pracować, czy odpoczywać. Za darmo nie płacą.

@Helena

A to oczywiście, że za darmo nie i to w takim razie jest powód narzekania co niektórych? Raczej wolą się lenić niż robić? Bo oni widzę, że kłócili się o to całe 6 tys netto. To jak to z tym w końcu jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Poz-bruk Sp. z o.o. - Rokietnica

• Jak się pracuje w Poz-bruk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poz-bruk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poz-bruk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poz-bruk Sp. z o.o.